Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 2 cze 2016, o 12:32

Dziewczynki, jeśli któraś jest zainteresowana książką:
"Księga związków, podrywu i seksu dla kobiet" autorstwa Krzysztofa Króla i Jana Gajosa,
to pisać śmiało, posiadam zarówno PDF jak i epub do czytnika :)
Uwielbiam tę różową okładkę :D
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 352
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 184 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez LadyLady » 2 cze 2016, o 12:36

ja to odbieram tak, że Herbata chciałaby związku, wybrała na obiekt Pana, któremu pewnie się podoba, ale on nie okazuje, że chciałby coś z tej znajomości wiecej (bądź nie wie czego chce?.)
No i wtedy pewnie się zaczyna kombinowanie, wrzucanie na luz bądź nie wrzucanie a wszystko pewnie z podświadomą nadzieją, że ktoś wykaże oczekiwane ruchy.
LadyLady
 
Posty: 698
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 14:42

Nieeeee, dziewczyny, już wam mówię:
LadyLady tutaj opisałam początek: prawo-przyciagania-f3/przyciaganie-milosci-zwiazkow-i-ludzi-watek-zbiorczy-t1929-3280.html

I mogę od razu dodać, że mój problem został rozwiązany w sobotę i pomyślałam, że aaa się pewnie nie odezwie po wszystkim i w sumie miałam to gdzieś czy to zrobi czy nie. No ale się odezwał. I odzywa się wciąż, wczoraj tak jak mówię od ranu napisał, żebym przyszła, kiedy tyko powiedziałam, że coś jest nie tak u mnie.

Z odczytywaniem, że facet na mnie leci nie miałam nigdy problemu, gdzieś w połowie 1 klasy liceum udało mi się w sobie zakorzenić, jakieś poczucie, że "dobra dupa z ryja" ze mnie (po generalnie głębokiej nienawiści do swojego ciała, po prostu zmieniło się trochę moje podejście i powoli chłopcy zaczęli zwracać na mnie uwagę). Chyba mogę powiedzieć, że podobam się facetom, bo właśnie od jednej konkretnej znajomości zaczęło się zmieniać moje spojrzenie na siebie, zniknęła przynajmniej część nienawiści (i dziewczyny wy sobie to też wbijcie do głowy natychmiast!) NIGDY NIE MIAŁAM, NIE MAM I NIE BĘDĘ MIEĆ PROBLEMÓW Z PRZYCIĄGANIEM MĘŻCZYZN :mrgreen: proszę wszystkie natychmiast sobie zakodować, że to jest coś prostego, naturalnego i szybciutkiego!
No więc, przyciągać umiem, ale utrzymywać relacji niekoniecznie, bardzo się boję angażować, że wyłożę karty na stół, a komuś przejdzie. Oczywiście pracuje nad tym.

No więc znam, czuję, wiem, ale tu chodzi o to, co jest w mojej głowie, to jest przekonanie, że jeśli ja pierwsza (no ale skąd ja mam wiedzieć, że pierwsza? może on pierwszy?) zwróciłam uwagę na faceta to on na mnie nie zwróci.
No, a jednak pan X odwzajemnił zainteresowanie, a raczej wyszedł sam z inicjatywą, chociaż ja nie byłam zbyt otwarta na samym początku. Nie chciałam w ogóle iść na te randkę, gdyby nie INSPIRACJA to bym spać poszła tamtego dnia

Ok, mamy jego zainteresowanie, blisko jest, pocałuje, przytuli, podrapał za uchem, bowiem kotem jestem. I tutaj drugie przekonanie: chłopak, o którym pomyślałam, że mogę coś do niego poczuć bez jego wcześniejszej deklaracji, że on sam coś czuje na pewno do mnie nic nie poczuje.

Mnie facet może na rękach nosić, ale we mnie jest ten chochlik, który mówi "no a może to tak dla zabawy, bo jest samotny, a potem pozna miłość swojego życia i nara".

Ale z drugiej strony, kiedy składałam zamówienie to jedną z moich myśli było to, żeby to była osoba, która będzie zaprzeczać moim schematom... i nie jeden gest, słowo, już od pierwszej bezpośredniej wiadomości były takim zaprzeczeniem. A moje zachowanie też jest zupełnie... nieoczekiwane
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 14:54

Cóż, możemy sprowadzić to do tego: facet się martwi czy mi smutno, zimno, całuje mnie, chwyta za rękę, kiedy idziemy ulicą, mówi komplementy na temat wyglądu i rzuca po mnie spojrzeniem, ciągle patrzy w oczy kiedy rozmawiamy i właściwie zawsze ma dobry humor (a jak zostaje sam to już nie, chociaż dzisiaj zmiana! nie wstał z chęcią wzięcia rozbiegu i uderzenia głową w mur, a wręcz przeciwnie!), kiedy mnie widzi, docenia te drobiazgi, które dla niego robię...

No więc, ja się zastanawiam czy ten facet mógłby chcieć ze mną czegoś więcej, niż koleżanka-kolega
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 2 cze 2016, o 16:34

A moja sytuacja jest o tyle trudniejsza I skomplikowana ze moj powiedzial mi ze nie chce juz ze mna byc I nie bedzie k8lejnej szansy na moje Smsy ,listy
Na Boga Juz nie licze ale na PP I podswiadomosc tak Cos musi dzialac na tym swiecie

emilia87
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 17:01

emilia87 napisał(a):A moja sytuacja jest o tyle trudniejsza I skomplikowana ze moj powiedzial mi ze nie chce juz ze mna byc I nie bedzie k8lejnej szansy na moje Smsy ,listy
Na Boga Juz nie licze ale na PP I podswiadomosc tak Cos musi dzialac na tym swiecie



Oj Emilko, też tak słyszałam, zacytuje Ci to, co pisałam Nimfce ostatnio (która jest kolejną oświeconą osobą! :D)

"A sprawa sprzed tych 2/3 lat - chlopak mnie zostawił, wróżka powiedziała, że nie będziemy razem, on nie chce, bo ma wyrzuty sumienia (zdradził mnie. A ja jeszcze chciałam żeby wrócił!). Podłamałam się. Potem trafiłam na PP, zmieniłam podejście, najpierw naprawdę obsesyjnie go przyciągałam wszystkimi technikami, ciągle o nim myślalam, on mnie nie w porządku traktował, był zwyczajnie chamski. Potem poszłam raz na imprezę za sprawą inspiracji i poznałam kogoś. Im bardziej odpuszczałam ex (za sprawą starego dobrego wkurwu) tym więcej zaczynał pisać. Dalej go chciałam, jasne, ale nie pisał nic o powrocie, więc układałam sobie związek z tym nowym, jeszcze mu o nim pisałam . Zerwaliśmy kontakt, po miesiącu wypisywał o powrót. Łącznie wrócił po 3 miesiącach. A gdybym odpuściła od razu to pewnie wróciłby po tygodniu.

Klasyczne zamówienie + odpuszczenie = sukces."

Naprawdę, im więcej o nim myślałam, im więcej myślałam o tym, że ma inną, że nie chce ze mną być, że jestem sama tym było gorzej.
Ty sama sobie wmawiasz, że jest trudno. Poczytaj moje posty, popatrz - jak dobrze mi idzie przyciąganie tego, co uważam za łatwe, a blokuje się na drobiazgach, które pompuje do takich rozmiarów, że nie wiem czy nie zerwać znajomości!

Może byś się odniosła do naszych postów na temat Twojej sytuacji, bo nie wiemy w sumie co jest jasne, co nie jasne, jak jeszcze możemy Cię tu nakierować. Napisz co myślisz o tym co pisałyśmy, jeszcze spróbujemy Ci wyjaśnić, no wymyślimy, jak Cię pokierować w stronę własnego szczęścia :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 2 cze 2016, o 17:14

Dzieki Rozumiem Ucze sie ale rzeywistosc rzeczuwistoscia
Boje sie ze nie potrafie odpuscic bo ciagle mysle ,rozkminiam co jescze/jak Wypatruje
Nie wiem moze tu o odpuszczenie chodzi
Wiem jak sxiagnelam to musze odciagnac
Mam isc w nowa osobe jeśli chce ta?a co jesli trace zycie
Nie raz jak sie upieralam na przekora wszystkie dostawa lam co zamierzy lam teraz tylko tak cholernie trudno

emilia87
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 17:16

Herbatko, dobrze że znowu to napisałaś.
Miałam odpisać Emilii, ale coś mi powiedziało - poczekaj, ktoś inny odpowie, może Ty się dowiesz czego nowego.
No i przed chwilą miałam załamkę.
Tak jak napisałam przed chwilą do Black w wiadomości:
Wizualizuję, list do wszechświata i tak dalej. Nie wchodzę na jego profile, a potem przychodzi okres gdzie jestem spokojna, szczęśliwsza i zaglądam na ten profil jak teraz... i akurat on dodaje nowe zdjęcie z aktualną dziewczyną. A mnie wtedy tak ściska w środku, własnie się w sumie popłakałam i mam wrażenie, że oddalam się od tego niż zbliżam do odzyskania z pomocą pp...

No, także zaryłam brodą o dół skali

Nimfka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 2 cze 2016, o 17:47

Wiem mam tez takie moment you jak obuchem w glowe scisk I wtedy Watpie w te cale PP ,podswiadomosc Ja go na FB nie mam bo to przyniose pecha ale podgladam co moge I mam go za ulica za rogiem....
Wiem ze nie powinnam tego pokazac ale Jestem juz zmeczona ledwo zipie ;od afirmacji do afirmacji, wizualizacje I opor,strach beznadziejii

emilia87
 
Posty: 55
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 17:56

A ja to pierniczę. Wkurzyłam się, serio, ale tak że buczałam i tupałam (naprawdę) nogami pod prysznicem.
Już nie wizualizuję, nie proszę, nic nie robię. A przynajmniej mam nadzieję, że mnie myśli i dzika ciekawość nie będą dopadać. Bo wiara też mi coś kurde blaszka spadła Tak się bawić nie będziemy drogi Wszechświecie.

Nimfka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 10 gości