Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 1 cze 2016, o 17:34

To jeszcze raz :D
Black napisał(a):Czego tak NAPRAWDĘ chcesz?
Chcecie konkretną osobę. Ale, ale! TERAZ ta osoba Was olewa, nie jest zbyt miła, mieszka daleko, nie jest zainteresowana itp. Dodajcie sobie co chcecie. A jak jest w Waszej głowie? Jak wygląda Wasze pragnienie? Chcecie tę konkretną osobę, ale w Waszej głowie, w Waszych wizualizacjach ta osoba też się tak zachowuje? Zapewne nie. To znaczy, jeśli będziecie myśleć o tym, że teraz taka jest, analizować każde zachowanie to wówczas zawsze już tak będzie, gdyż myśli którym poświęcamy naszą uwagę zgodnie z emocją, która im towarzyszy, tworzy naszą rzeczywistość. Ale jeśli będziecie mieć w głowie, że ta konkretna osoba o Was zabiega, kocha Was, widzicie w wizualizacjach jak idzie z Wami z rękę, czujecie piasek pod stopami spacerując z tą osobą po plaży wówczas Wszechświat da wam TĘ osobę. Nie tę olewająca i przykrą, ale TĘ z którą można iść przez plażę emanując miłością. TĘ osobę która o Was zabiega. Dopasowujecie się do Waszego pragnienia, jakim jest, w tym przypadku, ta konkretna osoba, ale z wizji którą macie w głowie i taka jaką chcecie. Bo przecież to jest Wasze pragnienie. Związek, miłość, a nie jakieś podchody, olewania itp. Skupiając się na tym jak jest teraz, co widzisz teraz, jak ktoś Cię traktuje teraz, skupiasz się na tym czego NIE CHCESZ. Także przede wszystkim należy pomyśleć czego tak NAPRAWDĘ CHCESZ i właśnie na tym skupiać swoją uwagę. Bo przyciągasz właśnie to, na czym skupiasz swoją uwagę. To, co znajduje się w centrum Twoje przyciągania.

Jest trudno, bo sama to sobie wkręcasz. Powtórzę za Black - PRA-KTY-KA
Serio, myślisz że mi to przyszło od tak? Ciągle się uczę odcinać od tych myśli.
Jak skręcają na niechciany tor to czasami pytam Do kogo to należy?
A ostatnio nawet jak Nicky poradziła staram się zmniejszyć znaczenie tego, wręcz olać!
Bo spójrzmy prawdzie w oczy, ja swojego exa cholernie wyidealizowałam! A na to na pewno nie zasługuje ;)
Daj sobie trochę oddechu, ćwicz myślenie pozytywne, umniejsz znaczenie tego człowieka.
Odpuść, let it go, On naprawdę w odpowiedniej chwili sam przyjdzie porozmawiać. ;)

Nimfka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 1 cze 2016, o 17:37

Widzisz Emilio, jeszcze parę postów wyżej pisałam, że skuteczne stosowanie PP oraz nasze szczęście to kwestia decyzji. Jeśli mówisz, że coś jest trudne to będzie trudne, bo taką nadałaś temu etykietkę. To tak jak robisz zaprawy na jesień - słoik ma etykietkę. Tak nadajesz różne etykietki swojej podświadomości: "Przyciągnięcie partnera - trudne".
W tym wątku niemal wszystkie sprawy są identyczne jak twoje. A teraz zajrzyj do motywatorni, czyli pierwszego postu i przejrzyj przykłady - te wszystkie osoby zmaterializowały swoje pragnienia.
Wierz mi, że biadoląc na forum nie przyciągniesz faceta - no way! ;)
Przykład Herbaty - jeszcze niedawno sama zadawała pytania, a dziś widzę, że stała się świadomą osobą. Świadomymi ludźmi nazywam tych, którzy potrafią wziąć życie w swoje ręce, którzy NAPRAWDĘ chcą aby ich pragnienia się spełniły, dlatego podejmują decyzję, że są szczęśliwi i stosują PP.
Dostajesz od nas masę komunikatów zwrotnych a ciągle kręcisz się w kółko. Nie jesteśmy w stanie dać Ci więcej, niż to co zostało już napisane :) Dostałaś na tacy bardzo pożyteczną wiedzę teoretyczną, teraz musisz postanowić, że będziesz z niej korzystała tak jak my :) Stosując PP widać ogromną zmianę myślenia (np. Herbata ostatnio - bardzo pozytywna zmiana, uwielbiam! :D ). Kiedy ktoś naprawdę bierze to do serca i stosuje, to po prostu widać.
W tej chwili emanujesz wibracjami kompletnego braku (najgorszy z możliwych rodzajów oporu), wibracjami kontroli oraz wibracjami poganiania Wszechświata.
Musisz przyzwolić na materializację, inaczej powiem szczerze, wprost i być może brutalnie: na tym etapie w którym jesteś, nie jesteś w stanie przyciągnąć partnera.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 349
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 184 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 17:57

No wiem napisalam mnostwo takich samych watkow Po prostu chcia;am nakreslic woja sytuejszyn Wiem dzieki za pomoc duzo mi pomogliscie I Hicksowie ale tak bym chciala miec to juz zglowy Narazie robie wszysto co nie trzeba pytam kiedy ,wygladam I sie wkurzam
Dobra zmieniam opcje I nie zmniejszam wibracji nie chce go zamknietego .zgryzliwego Chce go taki jaki byl jest tylko ja go zmienilam swoja energia Mysle jak by po prostu wyjechal a ja czkekala -Pozytywnie czekala-pozytywnie

PWegener mowi zeby dac czas afirmacja do realizaci nie zagluszac ich natlokiem pisania bo nie maja przestrzeni tak jak ja to zwyklam robic Jakos tak mi spadla ochota pisania nie weim odpuszacm? poddaje sie Boje sie tego Proboje wiualizowac bardziej wspomnienia
iem jestem jak dziecko co sie zgubilo w hipermarkecie

emilia87
 
Posty: 45
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 1 cze 2016, o 18:04

Tak jak zacytowała wyżej Nimfka - nie zwracaj uwagi na to jaki jest lub nie jest teraz. Twoim pragnieniem jest by był taki jakiego chcesz. Badź szczęśliwa już teraz, naucz się cieszyć dniem dzisiejszym, nie stawiaj faceta na piedestale, a wtedy dopasujesz się do tego pragnienia.
Pragnienie różni się od tego co jest teraz, tylko w kwestii przyciągania konkretnego partnera, ciężko jest się ludziom przestawić.
Jak ktoś nie ma pieniędzy a chce mieć to wystarczy dopasować się do tego, że ma się dużo pieniędzy. Pieniądz jest rzeczą materialną więc nie może np. traktować nas dobrze albo być w innym związku Trudność sprawia ludziom dopasowanie się do ludzi, do związku z kimś, kto teraz jest inny niż chcieliby żeby był. Ale chodzi właśnie o to, że masz mieć w głowie obraz końcowy, czyli myśleć o tym co chcesz. Dopasować się do tego co chcesz. Bo właśnie to jest Twoim pragnieniem.

MOŻESZ WSZYSTKO! :)
Kiedyś nie do końca rozumiałam przyciąganie konkretnych osób, ale teraz wiem na czym polega przyciąganie - dopasowanie się do obrazu w głowie :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 349
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 184 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 18:09

Odkad zaczelam sie w glebiac w temat dobrych pare tygodni .miesiecy tyle slyszalam tyle sie nauczylam teraz tylko to polkladac
Nie moge byc zdepresjowana I sie dobijac bo takiej napewno by nie chcial W glowie mojej jest I my jestesmy ale czasem wracam do reala I znoff psuje caly obraz ale coz Wiem ze jest warto Mowilam ze sie uda sie I UDALO SIE :D :D

emilia87
 
Posty: 45
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 1 cze 2016, o 18:13

Udawaj, że on jest JUŻ z Tobą i jest jak jak chciałabyś by było. Robiąc jedzonko, pytaj w myślach czy też chce (ja przyłapywałam się na tym, że nawet się odwracałam z talerzem, tak mi to weszło do głowy ), jadąc samochodem udawaj, że z nim rozmawiasz, np. komentujesz to co słyszysz w radiu. A jak pomyślisz o rzeczywistości, która istnieje na tej płaszczyźnie, wówczas zmień myśl. To nie takie skomplikowane, to po prostu zainteresowanie się w tym momencie czymś innym. Jako, że wysyłasz jeden rodzaj wibracji przy danej myśli, rozwiązaniem jest pomyśleć o tym co nie wprawia Cię w smutny nastrój. Możesz też stosować ćwiczenia na poprawę wibracji, które proponuje Abraham, ale mi np. łatwiej jest po prostu zmienić myśl. Bardzo łatwo absorbuje się innymi rzeczami wokół mnie.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 349
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 184 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 1 cze 2016, o 18:15

Ja chyba dzisiaj nie ogarniam, zgubiłam się. Co się udało? :D

Nimfka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 1 cze 2016, o 19:08

Abstrahując od tematu: Matrix na tvnie.
Fajnie obejrzeć pod kątem PP.
A ja zbieram się wypalac tłuszcz ;)

MagdaLooney
 
Posty: 376
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 133 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 203 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MASH3 » 1 cze 2016, o 19:18

Dziękuję. Chętnie obejrzę :D
MASH3
 
Posty: 28
Dołączył(a): 16 sie 2015, o 09:59
Lokalizacja: Oświęcim
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 1 cze 2016, o 23:25

Aj dziwne to.
Mialam kryzys - on nie pisze, babcia jest szpitalu i nagle jej się pogorszyło, nie byłam w stanie się uczyć, jedna zła myśl przyciągała kolejną, nie zdam semestru... Poszłam do wanny, jak zawsze kiedy mam taki kryzys - dluga kąpiel, czasem popłaczę.
W końcu on napisal, czemu się nie odzywam (żebyś sam napisal, glupi!:P) opisałam mu, co z babcią. Jego reakcja: "przyjeżdżaj, nie chce, żebyś była sama" i tak przesiedziałam z nim 3h pomagając mu z nauką, śmiejąc się.

I tutaj zaczyna się problem, mam nadzieję, że mi doradzicie: Widzę, jak on na mnie patrzy, jest dla mnie miły, docenia to, co dla niego robię (napisal, ze jedna rzecz, która zrobiłam byla najmilsza jaka ktos dla niego zrobił od miesiąca - wlasnie bardzo chcialam, żeby to mu się spodobało, bo zrobilam to pod wpływem inspiracji). Ale martwię się, ciągle przychodzą myśli, że pewnie fajna ze mnie koleżanka, ze mi się wydaje ten jego maślany wzrok, czasem coś powie typu "kiedyś będę miał taka dziewczynę, która..." i myślę, że to nie ja w takim razie...
Ale z drugiej strony kiedy ja mowie cos tego typu albo żartuje o innych facetach to zaczęłam zauważać, że wpada na chwile w milczenie, mam wrażenie w sumie, że on robi to co ja - po omacku, żeby nie okazać zaangażowania (tak krotko się znamy, tyle przeszliśmy), nie wiemy co powiedziec, zeby nie pokazać za dużo, żeby się nie pomylić, oboje wiemy, ze drugie gada z innymi facetami/dziewczynami, ale nie wiemy na wzajem czy umawiamy się z innymi, nie wiemy oboje na czym stoimy.
Ja nic nie mówię, rzucam tylko teksty troche specjalnie (automatycznie, wyuczone zachowanie) takie, żeby było wiadomo, ze mnie nic nie obchodzi, wcale mi nie zależy, no klasyczna postawa "kto pierwszy się zakocha ten przegrywa". I on chyba odbija piłeczkę.

Nie wiem, zaczęłam się angażować, stąd ta niepewność, on naprawdę mi się podoba. Ale chciałam też, zeby mój następny związek rozwijal się powoli, żebym mogla kogoś poznać i zaufać, w ogóle troszkę ta tajemnica między nami mi się podoba, ale chce te negatywne myśli uciąć i cieszyć się z tego, jak to wygląda, nie szukac problemu. Wiem, że jak za szybko padną deklaracje to zwyczajnie nie będzie mi pasować.

Może to naprawdę jest taka urocza gra niepewności dwóch zauroczonych osób, które boją się do tego przyznać, bo nie chcą zostać odrzucone i w końcu ta tama sama pęknie? Przecież mogę mieć taka romantyczną historię... Tylko te głupie myśli
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 71
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Anka12, , MujerERojon10, Nimfka, woodchuck i 19 gości