Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 17:56

Nmfko, pamiętasz co Ci ostatnio napisałam? Jeszcze dla Emilki rozwinę: Sprawdzasz -> wątpisz -> dostaniesz więcej powodów do zwątpienia -> będziesz czuć się źle -> odpychasz zamówienie

Ja to widzę, jako drabinę

To jest proste- jeśli czujesz się dobrze w TU I TERAZ to to czego chcesz się manifestuje. Jeśli czujesz się źle w TU I TERAZ to manifestuje się to czego nie chcesz. Nie karm złej myśli, bo przyjdzie kolejna zła myśl. Jasne, jak potrzebujesz się wypłakać to płacz, rycz, wyj, ja czasem prawie krzyczę z bólu. Ale to też jest potrzebne, po tym wchodzisz na troszkę wyższy szczebelek drabiny i zaczynasz zauważać rzeczy, z których możesz się cieszyć. Jeśli złapiesz jedną taką rzecz to wyjdziesz na kolejny szczebelek. Z niego znowu widać więcej. I w końcu na którymś zauważysz, że w sumie to otacza Cię dużo fajnych rzeczy i właściwie jesteś całkiem zadowolona. I zaczynają dziać się cuda :)

Zadawajcie sobie pytania kwantowe: co dzisiaj może poprawić mi humor? Nie pytajcie o byłych, bo znowu kierujecie na nich energię, pytajcie o siebie. Jak wielu mężczyzn może mi dzisiaj pomóc poczuć się piękną? Jaka zupełnie niespodziewana rzecz przydarzy się w tym tygodniu?
Kurczę, życie to zabawa, wiecie ile frajdy mi dała ta zabawa 48h która jest kilka postów niżej? A naprawdę mialam doła, tęskniłam za kimś tam znowu, a zaczęłam kierować uwagę na to, co ciekawego może mnie spotkać i zaraz poprzychodziły fajne rzeczy, które nastawiły mnie na lepsze wibracje.

To w ten sposób przyciągnęłam kogoś nowego. Gdybym teraz chciała przyciągnąć byłeo to by mi się w 100% udało - dzięki temu, że skupiłam się na SOBIE i na tym, co mi sprawia przyjemność już teraz i zapraszając świat do tego, żeby rzucił mi coś jeszcze :D

A wiecie co... chce przyciagnac byłego. Niech popisze do mnie i trafi na moment, kiedy jestem z panem X :>
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 73
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 18:00

Sprawdzasz -> wątpisz -> dostaniesz więcej powodów do zwątpienia -> będziesz czuć się źle -> odpychasz zamówienie
O, o właśnie w takim błędnym kole jestem. Dopóki nie sprawdzałam, było w miarę ok. Ale kurczę, łapię się ciągle na myśli: no kiedy to się zmanifestuje?
No i sprawdziłam... I wszechświat dał mi po dupsku. Czuję się, jakby mi pomachał palcem przed nosem i powiedział: ,,a nu nu, nienawidzę jak mnie tak kontrolujesz, patrz, jak mi teraz przez Ciebie nic nie idzie!".

Nimfka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 18:07

Nimfka napisał(a):Sprawdzasz -> wątpisz -> dostaniesz więcej powodów do zwątpienia -> będziesz czuć się źle -> odpychasz zamówienie
O, o właśnie w takim błędnym kole jestem. Dopóki nie sprawdzałam, było w miarę ok. Ale kurczę, łapię się ciągle na myśli: no kiedy to się zmanifestuje?
No i sprawdziłam... I wszechświat dał mi po dupsku. Czuję się, jakby mi pomachał palcem przed nosem i powiedział: ,,a nu nu, nienawidzę jak mnie tak kontrolujesz, patrz, jak mi teraz przez Ciebie nic nie idzie!".



Nimfka, a zobaczysz, jaka po wkurzeniu przyjdzie ulga! Ja też tak miałam w marcu, zobaczylam zdjęcia u byłego i wkurzylam się niemiłosiernie, bo sam mi zasugerował, żebym sobie zobaczyła, jakby mu na tym zależało.
Po tym się wściekłam, stwierdziłam "boże, co ja robię, siedemnasty raz do niego chcę wracać po tym wszystkim, wszechświecie wal się, serio". Parę dni później poszłam na randke ;D

Nic nie sprawdzaj, baw się, jest tyle możliwości. Ja coraz lepszych facetów spotykam. Jeśli nagle mój Vortex zatoczy koło i wrócę do tego długoletniego (no, moze 4 lata to nie jest tak dlugo) exa no to znaczy, ze on byl najlepszym mozliwym wyborem. Jak nie to naprawdę szczerze mam to gdzieś. Tak długo chciałam, tak bardzo myślałam, że tylko my do siebie pasujemy. A ciągle spotykam kogoś kto też do mnie pasuje - i każda ta znajomość to inna zabawa.
Ale, ale... potrzebuję faceta z wadami. Takiego, co mnie wkurzy, podniesie ciśnienie, wywoła burzę emocji, chce czasem mieć się o co pokłócić, taki mam temperament, że musi coś się dziać, żeby mi było dobrze :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 73
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 18:13

Herbata_z_cukrem napisał(a):Nic nie sprawdzaj, baw się, jest tyle możliwości. Ja coraz lepszych facetów spotykam. Jeśli nagle mój Vortex zatoczy koło i wrócę do tego długoletniego (no, moze 4 lata to nie jest tak dlugo) exa no to znaczy, ze on byl najlepszym mozliwym wyborem. Jak nie to naprawdę szczerze mam to gdzieś. Tak długo chciałam, tak bardzo myślałam, że tylko my do siebie pasujemy. A ciągle spotykam kogoś kto też do mnie pasuje - i każda ta znajomość to inna zabawa.
Ale, ale... potrzebuję faceta z wadami. Takiego, co mnie wkurzy, podniesie ciśnienie, wywoła burzę emocji, chce czasem mieć się o co pokłócić, taki mam temperament, że musi coś się dziać, żeby mi było dobrze :D


Sprawdzać nie mogę dla własnej stabilizacji emocjonalnej, bo targa to mną jak szatan
Właśnie jak Ci napisałam, problem w tym, że ja byłam z tamtym dopasowana, on miał wady, podnosił mi ciśnienie, wywoływał burzę emocji. I mi to pasowało. A teraz z kim nie piszę, to nie czuję tego. Mam wrażenie, jakbym to na sobie wymuszała, że "powinnam gadać z innymi, powinnam pójść na randkę" i oszukiwała się, że na pewno trafię na takiego, przy którym tamten zblednie i go oleję. Póki co, nic takiego nie ma miejsca, a ja grzęznę w tone mułu.

______

Jak tak patrzę, co ja tu piszę, to masakra.
Ale mam sinusoidę uczuć i humoru

Nimfka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 2 cze 2016, o 18:26

Nimfka, idź pobiegać ;)
Serio. I niech każdy przebiegniety metr oddala Cie od problemu.
Sama miałam podobną sytuację w niedzielę.
Boszzz jaka rozpacz mnie pochłonęła!!!
Wyłam jakby mnie ktoś ze skóry obdzieral!
A następnego dnia... Ulga :)
I każdego dnia jest coraz lepiej ;)
Przed chwilą napisał do mnie ex. Ale nie ten Baran co przychodzi i odchodzi ale ten który jako jedyny jawił się lata temu w moich wyobrażeniach jako ten który mógłby nawet mnie usidlic na zawsze hehe (młoda byłam i głupia hyhy). I pyta jegomość, czy już wiem kiedy przylece. I żartuje i w ogóle och ach ;) oczywiście emocje już nie te ale...zanim wyjdę wytuptać swoje złe emocje, pooglądam sobie nasze stare foty. To był bardzo dobry czas :)

MagdaLooney
 
Posty: 381
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 133 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 204 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 2 cze 2016, o 18:31

Spokojnie, to samo miałam. Jak chciałam tak trochę na siłę to tak wychodziło, też uznawałam, żę się oszukuje, nawet sobie chciałam wmówić jednego kolesia, który w niczym mi nie pasował, tyle, że czasem był śmieszny
Przestałam się przejmować, powiedziałam "nie chcę żadnej miłości w tym miesiącu, w czerwcu chcę, teraz proszę się odstosunkować". Jeszcze tydzień temu pomyślałam, że nawet w sumie w czerwcu to ja nie chce, bo mam inne rzeczy do roboty

I zobaczcie, tutaj ważna rzecz - ja tę miłość włożyłam do Vortexu, ona tam cały czas była i jest dalej, to było zamówienie, w które włożyłam dużo serca, medytacji, wizualizacji, sprawiało mi to niesamowita przyjemnosc, a potem nagle juz mi sie nie chcialo. No serio, jak miałam pomyśleć o łażeniu gdzieś z chłopakiem to zero zainteresowania. I olalam. Nawet powiedzialam, ze nie chce.

I co? No i widzicie co. Ekspresowe przyciągnięcie :)

NIC SIĘ NIE STANIE, JEŚLI ODPUŚCICIE BYŁYCH - co najwyżej szybciej ich dostaniecie i to na waszych zasadach :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 73
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 2 cze 2016, o 18:34

Dziewczyny, jak dobrze że Wy tu jesteście. Ta czarna rozpacz wydaje się po Waszych słowach mniej czarna.
Nie wiem czy to wszechświat(dzisiaj niech się w dupe cmoknie, zła jestem), ale kurde! jak dobrze że tu trafiłam. I za to jestem mega wdzięczna.

Nimfka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez LadyLady » 2 cze 2016, o 19:11

Herbata_z_cukrem napisał(a):Zadawajcie sobie pytania kwantowe: co dzisiaj może poprawić mi humor? Nie pytajcie o byłych, bo znowu kierujecie na nich energię, pytajcie o siebie. Jak wielu mężczyzn może mi dzisiaj pomóc poczuć się piękną? Jaka zupełnie niespodziewana rzecz przydarzy się w tym tygodniu?
Kurczę, życie to zabawa, wiecie ile frajdy mi dała ta zabawa 48h która jest kilka postów niżej? A naprawdę mialam doła, tęskniłam za kimś tam znowu, a zaczęłam kierować uwagę na to, co ciekawego może mnie spotkać i zaraz poprzychodziły fajne rzeczy, które nastawiły mnie na lepsze wibracje.


Dokładnie :D ja ja też miałam jakiś lekki kryzys przez pana, któremu niby czuję, że się podobałam ale jakiś wycofany, żeby cokolwiek rozwijać... ja to znam wszystko na pamięć i szybko mnie zmęczyła taka myślenica co tu zrobić, myślenienie nad każdym krokiem, gestem, smsem itd, olewani go na siłę z nadzieją, że to coś poruszy itp.
Olałam to ale wtedy jak poczułam, że chcę to zostawić - wynajduję sobie przyjemości różne, do tego inny kolega zaczął się kontaktować częściej, - w tym przypadku (całkowicie nie analizuje jego i moich kroków i póki co jest fajna znajomość (koleżenska). Zdecydowanie wolę być w pozycji żeby to faceci sie głowili czy ja chcę cokolwiek z nimi poważnego, chcę się czuć teraz dobrze i wybrać sobie the best
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 06:20

Mialam do Was wczoraj napisac ale jak zapuscilam sobie wizualizacje z narratorem na sluchawki o7pm to obudzilam sie po 12pm Odlecialam jak puch Mam nadzieje ze podswiadomosc przyjela obrazy
Ona przyjmuje wszystko tylko czasem sie zastanawiam gdzie to jest??
Proboje sciagac swiadomie nieswiadomie Nieswiadomie najlepiej wychodzi niewiadomo kiedy rzucone a swiadomie jakos gorzej
Trace kontrole nad swoim zyciem przychodze z pracy I nie chce mi się ubierajcie,gotowac Najlepie zakopalabymym sie I przespala caly dzien

emilia87
 
Posty: 62
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 3 cze 2016, o 07:08

emilia87 napisał(a):Trace kontrole nad swoim zyciem przychodze z pracy I nie chce mi się ubierajcie


Emilko! to chodzisz do pracy rozebrana??? :)
A tak serio - mogę Ci tylko poradzić żebyś zostawiła teraz ten temat bo z takimi wibracjami tylko faceta odpychasz. Pomyśl, co sprawia Ci radość,frajdę i rób to. Rób na maxa!!!!! Zadbaj najpierw o siebie!

Przesyłam wszystkim pozytywne myśli i życzę udanego dnia :)
Ps: budzę się a tam...kolejna wiadomość od dawnego exa. Boszzz, kiedyś oddalabym 10 lat życia i pół majątku za te wiadomości ;)

MagdaLooney
 
Posty: 381
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 133 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 204 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, emilia87, Nimfka, piwonia i 30 gości