Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez caate » 10 mar 2016, o 13:09

Zostało mi 6 dni do końca techniki. I juz widzę jak jedno z marzeń materializuje się mi w oczach Mianowicie: Ważę 48 kg. Przez ostatnie kilka lat była to moja stała waga, jednak w te wakacje przytyłam prawie 10 kg i nie czułam się z tym najlepiej. Zaczęły się diety, ćwiczenia, zeszłam do 53 kg, ale potem waga ani drgnęła w dół! Zaczęłam codziennie przepisywać cele, wczoraj wchodzę na wagę, a tam 49 kg! Odżywiam się wciąż tak samo jak wcześniej, moja aktywność fizyczna jakos specjalnie również nie wzrosła, a tutaj po 15 dniach takie miłe zaskoczenie :D Jestem przekonana, że kiedy wejdę na wagę za 6 dni zobaczę moje wytęsknione 48 kg ;)

caate
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 00:31
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

grywalizacja
poziom iv grywalizacja w edukacji pozwólmy im siú mylię górú i tylko nauczmy ich pracowaę razem czy gry sč niebezpieczne
hrpolska.pl
odzież
Modna odzież damska i męska w najniższych cenach. Wyprzedaż nawet do - 80% w sklepie internetowym SakoLife.pl. Sprzawdź już dziś! Darmowa wysyłka już od 50 zł.
sakolife.pl

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magellan » 15 mar 2016, o 17:43

Aliss napisał(a):
ukash napisał(a):
Aliss napisał(a):Wyjade na wakacje na floryde jest stwierdzeniem zbyt odleglym i podswiadomosc nie zajmie sie tym

Fakt, mój błąd:P Czasem zapominam się, że podświadomość działa "tu i teraz". Chociaż w pewnych sytuacjach zasygnalizowanie podświadomości "zrobię to" może przynieść efekt, ale musi być to jednorazowa sugestia poparta 100% pewnością ;) Mam jedno takie doświadczenie, co prawda to była wizualizacja a nie afirmacja, ale podświadomość dostała sygnał, że to się kiedyś wydarzy, w jakiejś nie określonej przyszłości (zdarzyło się mniej więcej za rok, wcześniej po prostu nie było możliwości). Ale generalnie masz rację, powtarzanie ciągle "to się wydarzy" odkłada to w nieskończoność ;)


Podswiadomosc jest jak dziecko i nie ma logiki ,potrzebuje wyraznych wskazowek ;)

magicmind napisał(a):no własnie zastanawiam sie jak to spisywać to chyba w taki sposob najlepiej.
Ja zacząłem od tego ze np. Mam dom, mam samochód , mam wymarzoną kobietę ale chyba najlepiej zapisywać w formie jak podaje Aliss bo to wyklucza takie oszukiwanie siebie.


Zamiast pisac mam dom mozna napisac Dom z czerwonej cegly w centrum miasta , wyposazony w .... itd .
bo samo mam dom dziecku nic nie powie

Troche pracy panowie idacy na latwizne zobaczcie jaka robote zwalacie na podswiadomosc ktora jest dzieckiem w nas :D
pozdrawiam serdecznie :)


Ja piszę tak: zwiedzę Florydę np. do końca tego roku. Widzę siebie pakującego walizki, posiadającego wizę do USA, etc.
NIEMOŻLIWE - to tylko wielkie słowo rzucone na wiatr przez maluczkich, którzy godzą się z naturalną koleją rzeczy, zamiast wykrzesać siłę by ją zmienić.
NIEMOŻLIWE - to nie deklaracja, to wyzwanie.
NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

magellan
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 mar 2016, o 15:56
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez GOLD » 15 mar 2016, o 17:52

magellan napisał(a):Ja piszę tak: zwiedzę Florydę np. do końca tego roku. Widzę siebie pakującego walizki, posiadającego wizę do USA, etc.


<3

GOLD
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 645 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 197 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez czynnik_omega » 19 mar 2016, o 12:35

lawendaa napisał(a):Może po prostu kluczowe w tej technice jest samo określenie naszego celu, bo dużo osób niby wie czego chce, ale jakby się spytać konkretnie, to jest :yyyyy i zastanawianie się.

A samo wypisanie tych celów skłania nas do tego, żebyśmy usiedli, zastanowili się i jednoznacznie określili czego chcemy.


Tak. Przeczytaj: http://www.abraham-bank.org/forum-pl/prawo-przyciagania-f3/technika-trzech-tygodni-t693-510.html
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1891
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 927 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez honey1012 » 23 mar 2016, o 15:43

Witajcie :)
Ja wczoraj zaczęłam tą technikę mam 42 punkty na liście :D
honey1012
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Dara » 30 mar 2016, o 07:05

nie do końca rozumiem, trzeba codziennie wypisywać to samo , czyli przepisywac te marzenia? w jakim czasie teraz?
Dara
 
Posty: 194
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 10:00
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez honey1012 » 1 kwi 2016, o 14:06

Dara napisał(a):nie do końca rozumiem, trzeba codziennie wypisywać to samo , czyli przepisywac te marzenia? w jakim czasie teraz?

Ja piszę bez czasu np. waga ciał x kg nie wiem czy to dobrze :D
Za mną już 11 dzień :D i jeden malutki punkt spełniony :D
honey1012
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez caate » 2 kwi 2016, o 10:28

Niedawno skończyłam technikę, schowałam zeszyt głeboko w szafie, efekty za rok :) Dodam, że moje marzenia sa dość wygórowane, ale jak to się mówi jak kochać to księcia, jak kraść to miliony, jak marzyć to o księciu i milionach :D Z resztą jak już wszyscy tutaj wiemy- nie ma rzeczy niemożliwych! Chcieć to móc :)

caate
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 00:31
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 2 kwi 2016, o 13:52

Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 15:15

Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)

To, co mnie przeraża, Smile, to:
1. twoje posty
2. twój avatar.
Jak dla mnie to przyszedles sobie tutaj jaja robić. W dość niesmaczny sposób, serio.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 11 gości