Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 20:19

lifeisamiracle napisał(a):
magicmind napisał(a):
Smile napisał(a):Jestem Panią, nie Panem. Nie chcesz, żebym się na Tobie skupiała, to nie będę. W pełni Cię szanuję i dziękuję. Pozdrawiam, Edyta. :D

PS. Ja po prostu kocham szerzyć dobre emocje. Pozdrawiam. :)


Nie przejmuj się nią ona sie wszystkich czepia i ma jakieś urojenia ;)

Kogo się czepiam niby? ;) Zachowuje się dziwnie na tym forum, więc napisałam, co myślę. Jak dla mnie to nadal jest troll, a nie ktoś, kto szerzy pozytywną energię. No ale tak, pokaż się koleżance z dobrej strony, obroń ją przede mną, może przynajmniej ją uda ci się przyciągnąć, jeśli zechcesz.


To co piszesz o tej użytkowniczce dokładnie pasuje do Ciebie.
Nie wiem skąd w Tobie tyle złóści, wyluzuj dziewczyno.
Zastanawiam się z iloma osobami tu toczyłaś jakieś bezsensowne konflikty.
Już pisałem Ci ,że dla mnie jesteś prowokatorką która szuka tylko dymów.To ty jesteś trollem.

A i oczywiście nie mogłaś sie powstrzymać od jakiś dziecinnych złośliwości w moją stronę :D
Ostatnio edytowano 2 kwi 2016, o 20:25 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1084 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 20:25

lifeisamiracle napisał(a):Kogo się czepiam niby? ;) Zachowuje się dziwnie na tym forum, więc napisałam, co myślę. Jak dla mnie to nadal jest troll, a nie ktoś, kto szerzy pozytywną energię. No ale tak, pokaż się koleżance z dobrej strony, obroń ją przede mną, może przynajmniej ją uda ci się przyciągnąć, jeśli zechcesz.



Ale Smile zachowuje się dziwnie tylko dla Ciebie ;) Dla mnie zachowuje się naturalnie :D Tak jak ją natura stworzyła :)
Niesamowite ! :) Dzięki temu fajnemu opisowi Smile piasku na plaży, dzisiaj dokładnie wyobraziłam sobie morze i zdałam sobie sprawę, że mogłabym spokojnie w tym roku tam skoczyć :) Dlaczegóż by nie ? :D :D

Kokos
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1237 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 958 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 20:27

magicmind napisał(a):To co piszesz o tej użytkownicy dokładnie pasuje do Ciebie.

oh, really?
magicmind napisał(a):Nie wiem skąd w Tobie tyle żółci, wyluzuj dziewczyno.

Chyba nie myślisz, że będę się spinać przez sytuację na forum
magicmind napisał(a):Zastanawiam się z iloma osobami tu toczyłaś jakieś bezsensowne konflikty.

Aż dwa! Z tobą przez chwilę (więc już zawsze będziesz nastawiony do mnie "anty", co tylko pokazuje jakim czlowiekiem jestes, bo ja mam do ciebie neutralne nastawienie ;) ) oraz z Anielką, gdzie mialam własne zdanie, a ona pokłóciła się chyba z połową forum. O jejku, jejku, ale jestem złym człowiekiem!!!
magicmind napisał(a):Już pisałem Ci ,że dla mnie jesteś prowokatorką która szuka tylko dymów.

Błąd! Nie pisałeś ;) Czytam to o sobie po raz pierwszy.
magicmind napisał(a):To ty jesteś trollem.

Chyba nie rozumiesz, o co chodzi z trollingiem. Ja staram się pomóc ludziom na forum, zabrzmi to teraz nieskromnie, ale uważam, że moje posty trzymają poziom. I ty nazywasz mnie trollem? Śmieszny jesteś.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Aliss » 2 kwi 2016, o 20:33

lifeisamiracle napisał(a):
Aliss napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Nie jestem twoim słoneczkiem więc się hamuj. Druga część komentarza też jest nie na miejscu. Nie słyszałeś o netykiecie? Proponuję się zainteresować tematem ;) Po co ten kolor? Gdy przychodzisz na jakieś forum, to się dostosuj i pisz bez kolorów, żeby nie trzeba było się fatygować i zaznaczać, żeby się dowiedzieć, co oh jaśnie pan chciał napisać. Jak dla mnie jesteś zwykłym trollem, co tylko udowadniasz każdym swoim kolejnym postem. Każdy twój post jest aż odrażający. I teraz mowię serio - tacy ludzie jak ty normalnie nie istnieją, ty nie jesteś pozytywny, to co piszesz zakrawa o jakiś problem psychiczny.
Mam nadzieję, że Marek zrobi porządek jak tu tylko wróci.


Wow lif ..... ile oceny , krytyki jest w tych paru slowach ? .

Oceny? Przecież każdy ocenia. A mam prawo powiedzieć "to mi się podoba" i "tamto mi się nie podoba". Jeśli uważacie, że smile to kolejny użytkownik taki jak my, to gratuluję naiwności. te teksty o palcach w piasku z dokładnym opisem są na maksa dziwne. Mam radar na trolli na kilometr, stąd taka reakcja z mojej strony ;)


Wiesz ja poprostu nie poswiecam uwagi czemus co mi nie pasuje . Pozatym nie widze zeby wpisy takowe komukolwiek zaszkodzily . Mozna byc swiadomym takiej sytuacji i dokonac wyboru by nie byc reakcja i ocena , co nie
oznacza ze ktos jest tu naiwny . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1767
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2289 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1066 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 20:35

lifeisamiracle napisał(a):Chyba nie rozumiesz, o co chodzi z trollingiem. Ja staram się pomóc ludziom na forum, zabrzmi to teraz nieskromnie, ale uważam, że moje posty trzymają poziom. I ty nazywasz mnie trollem? Śmieszny jesteś.


Tak trzymasz poziom :D

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1084 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 20:39

magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Chyba nie rozumiesz, o co chodzi z trollingiem. Ja staram się pomóc ludziom na forum, zabrzmi to teraz nieskromnie, ale uważam, że moje posty trzymają poziom. I ty nazywasz mnie trollem? Śmieszny jesteś.


Tak trzymasz poziom :D

Napisałam "moje posty trzymają poziom" ;) Owszem, trzymają. ;) Nikt mi nie musi tego mówić, sama o tym wiem.
Do reszty się nie odniesiesz, bo rozumiem, że nie udźwigniesz? ;)

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lawendaa » 2 kwi 2016, o 20:49

Akurat wczorajsze dwa posty Smile podczas kłótni w wątku " Nic sie nie zmienia", sprawiły ze wybuchnelam śmiechem i odebrałam je duzo lepiej niz kilka stron kłótni, przepychanek i wzajemnych złośliwości (bo do normalnej dyskusji temu było daleko).

W wątkach Smile nie ma nic co by mogło komukolwiek zaszkodzić, wiec mam nadzieje ze Marek absolutnie nic z tym nie zrobi.

Przy każdym poście po prawej stronie jest cos tak magicznego jak nazwa użytkownika - jesli widzisz napis SMILE - po prostu nie czytaj tych postów skoro az tak Cie ruszaja

lawendaa
 
Posty: 69
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 20:53

lifeisamiracle napisał(a):
magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Chyba nie rozumiesz, o co chodzi z trollingiem. Ja staram się pomóc ludziom na forum, zabrzmi to teraz nieskromnie, ale uważam, że moje posty trzymają poziom. I ty nazywasz mnie trollem? Śmieszny jesteś.


Tak trzymasz poziom :D

Napisałam "moje posty trzymają poziom" ;) Owszem, trzymają. ;) Nikt mi nie musi tego mówić, sama o tym wiem.
Do reszty się nie odniesiesz, bo rozumiem, że nie udźwigniesz? ;)


No niezły mam ubaw z Ciebie, nie bierz tego do siebie a przyjmij za dobrą monetę ,że rozbawiłaś jednego człowieka dzisiaj :D

Po prostu Twoje posty same o Tobie dużo mówią i do czego ja mam się odnosić? Ale jeżeli ci zależy to proszę :

Chyba nie myślisz, że będę się spinać przez sytuację na forum

Moim zdaniem możesz się spinać a nawet płakać w poduszkę z powodu jakiś głupich kłótni dlatego miałem lekkie wyrzuty sumienia z powodu tego ,że mnie to rozbawiło jak sie zachowujesz.
Ale skoro twierdzisz ze jest OK z Tobą tak to przyjmuję :) Ale moim zdaniem nie jest OK.

Aż dwa! Z tobą przez chwilę (więc już zawsze będziesz nastawiony do mnie "anty", co tylko pokazuje jakim czlowiekiem jestes, bo ja mam do ciebie neutralne nastawienie ;) ) oraz z Anielką, gdzie mialam własne zdanie, a ona pokłóciła się chyba z połową forum. O jejku, jejku, ale jestem złym człowiekiem!!!

Nie śledzę tak uważnie forum i przyznam ,że nie wiem z iloma ale jestem przekonany ze było tych osób sporo :)
Może nie chodzi o same kłótnie ale twoje złośliwości pod adresem rożnych osób czy jakieś insynuacje.

Błąd! Nie pisałeś ;) Czytam to o sobie po raz pierwszy.

Serio? może nie przeczytałaś bo byłem pewny ze Ci tak napisałem.Jak nie to wybacz, pewnie sie powstrzymałem.

A podsumowując dalej nie odpowiedziałaś co niewłaściwego jest w postach Smile a także dlaczego uważasz ze to Troll i facet.
Serio ten opis odczuć na plaży jest taki niewłaściwy dla Ciebie? Kokoski również?
Ja czytając to wyobraziłem sobie ,że jestem na plaży i to jak to opisała pozwoliło mi skupić sie na tych zmysłach i lepiej to odczuć.
Dla mnie ten opis był zabawny i pełen pozytywnych wibracji.Z resztą już tu jedna osoba napisała ze miała takie same odczucia do jakiegoś innego postu Smile.
Na dodatek spodobało mi sie to ,że Smile totalnie nie próbowała ci oddać za to ze się dowalasz do niej :)
Ale rozumiem ze ty jesteś Sherlock i wiesz coś czego my nie wiemy :)

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1084 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez badcrazygirl » 2 kwi 2016, o 21:20

Powiem szczerze, że nie wiem dlaczego jest ta spina. Life wyraziła tylko swoje zdanie i tyle. Jednak muszę przyznać, że uważam iż ma ona rację. Opis Smile o stopach w piasku, jest śmieszny i dziwny conajmniej. Mam wrażenie jakby to pisała 10 letnia osoba. Wyluzujcie kochani i zróbcie coś dla siebie, co poprawi Wam humor ;) pozdrawiam i życzę miłej sobotniej nocy

badcrazygirl
 
Posty: 186
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 111 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 2 kwi 2016, o 21:30

No właśnie. Skończcie w końcu tą gównoburzę. Ja rozumiem, człowiek jest wręcz stworzony do rywalizacji, ale proszę was... o co...
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 99
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 7 gości