Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 15:42

Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)

I tak przez równo aż 3 tygodnie można zanurzać się w piaseczku i spienionych falach :) I pewnie jakaś muszelka się przyklei do pięty, a to wodorost zakręci się wokół paluszka, a to glon jakiś, czy meduza wielka, w ogóle w ciepłym oceanie to i nawet skorupa kokosa jakiegoś podpłynie :)

Technika 3 tygodni jest bardzo dobra, bardzo dobra, mmmmmm


Obrazek
Ostatnio edytowano 2 kwi 2016, o 15:57 przez Kokos, łącznie edytowano 1 raz

Kokos
 
Posty: 1877
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1237 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 958 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 15:47

lifeisamiracle napisał(a):
Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)

To, co mnie przeraża, Smile, to:
1. twoje posty
2. twój avatar.
Jak dla mnie to przyszedles sobie tutaj jaja robić. W dość niesmaczny sposób, serio.


Nie rozumiem co cie przeraża ? I co takiego Smile napisała?

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1084 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 2 kwi 2016, o 19:17

lifeisamiracle napisał(a):
Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)

To, co mnie przeraża, Smile, to:
1. twoje posty
2. twój avatar.
Jak dla mnie to przyszedles sobie tutaj jaja robić. W dość niesmaczny sposób, serio.


Moje Słoneczko, co się denerwujesz? Rozchmurz swe usta, a nie pożałujesz. :)
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 19:47

Smile napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):
Smile napisał(a):Już się ciepło zaczyna robić, więc będzie można pojechać do Morza lub do Oceanu i tak zdjąć sobie te buty i te skarpetki też i tak... tak wiecie, tak zamurzyć te paluszki swoje nierówne w tej wodzie z tym piaskiem i tak pogmerać w tym piasku tymi paluszkami nierównymi, bo jeden to większy, drugi to mniejszy, ale razem tworzą całość i mogą tak łapać ten piach... tak... tak buszować w nim delikatnie, tak wycierać się w niego i one to lubią, a i piasek jest zadowolony, że się z nim bawią. No ja kocham. A Wy? :)

To, co mnie przeraża, Smile, to:
1. twoje posty
2. twój avatar.
Jak dla mnie to przyszedles sobie tutaj jaja robić. W dość niesmaczny sposób, serio.


Moje Słoneczko, co się denerwujesz? Rozchmurz swe usta, a nie pożałujesz. :)[/color]

Nie jestem twoim słoneczkiem więc się hamuj. Druga część komentarza też jest nie na miejscu. Nie słyszałeś o netykiecie? Proponuję się zainteresować tematem ;) Po co ten kolor? Gdy przychodzisz na jakieś forum, to się dostosuj i pisz bez kolorów, żeby nie trzeba było się fatygować i zaznaczać, żeby się dowiedzieć, co oh jaśnie pan chciał napisać. Jak dla mnie jesteś zwykłym trollem, co tylko udowadniasz każdym swoim kolejnym postem. Każdy twój post jest aż odrażający. I teraz mowię serio - tacy ludzie jak ty normalnie nie istnieją, ty nie jesteś pozytywny, to co piszesz zakrawa o jakiś problem psychiczny.
Mam nadzieję, że Marek zrobi porządek jak tu tylko wróci.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 2 kwi 2016, o 20:04

Jestem Panią, nie Panem. Nie chcesz, żebym się na Tobie skupiała, to nie będę. W pełni Cię szanuję i dziękuję. Pozdrawiam, Edyta. :D

PS. Ja po prostu kocham szerzyć dobre nastawienie. :)
Ostatnio edytowano 2 kwi 2016, o 20:08 przez Smile, łącznie edytowano 1 raz
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 20:07

Smile napisał(a):Jestem Panią, nie Panem. Nie chcesz, żebym się na Tobie skupiała, to nie będę. W pełni Cię szanuję i dziękuję. Pozdrawiam, Edyta. :D

PS. Ja po prostu kocham szerzyć dobre emocje. Pozdrawiam. :)


Nie przejmuj się nią ona sie wszystkich czepia i ma jakieś urojenia ;)

magicmind
 
Posty: 5717
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1084 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 2 kwi 2016, o 20:10

Nie wiem dlaczego, ale mój nos wyczuł zbliżającą się kłótnie
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 99
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Aliss » 2 kwi 2016, o 20:13

lifeisamiracle napisał(a):Nie jestem twoim słoneczkiem więc się hamuj. Druga część komentarza też jest nie na miejscu. Nie słyszałeś o netykiecie? Proponuję się zainteresować tematem ;) Po co ten kolor? Gdy przychodzisz na jakieś forum, to się dostosuj i pisz bez kolorów, żeby nie trzeba było się fatygować i zaznaczać, żeby się dowiedzieć, co oh jaśnie pan chciał napisać. Jak dla mnie jesteś zwykłym trollem, co tylko udowadniasz każdym swoim kolejnym postem. Każdy twój post jest aż odrażający. I teraz mowię serio - tacy ludzie jak ty normalnie nie istnieją, ty nie jesteś pozytywny, to co piszesz zakrawa o jakiś problem psychiczny.
Mam nadzieję, że Marek zrobi porządek jak tu tylko wróci.


Wow lif ..... ile oceny , krytyki jest w tych paru slowach ? .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1767
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2289 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1066 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 20:16

magicmind napisał(a):
Smile napisał(a):Jestem Panią, nie Panem. Nie chcesz, żebym się na Tobie skupiała, to nie będę. W pełni Cię szanuję i dziękuję. Pozdrawiam, Edyta. :D

PS. Ja po prostu kocham szerzyć dobre emocje. Pozdrawiam. :)


Nie przejmuj się nią ona sie wszystkich czepia i ma jakieś urojenia ;)

Kogo się czepiam niby? ;) Zachowuje się dziwnie na tym forum, więc napisałam, co myślę. Jak dla mnie to nadal jest troll, a nie ktoś, kto szerzy pozytywną energię. No ale tak, pokaż się koleżance z dobrej strony, obroń ją przede mną, może przynajmniej ją uda ci się przyciągnąć, jeśli zechcesz.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 20:18

Aliss napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):Nie jestem twoim słoneczkiem więc się hamuj. Druga część komentarza też jest nie na miejscu. Nie słyszałeś o netykiecie? Proponuję się zainteresować tematem ;) Po co ten kolor? Gdy przychodzisz na jakieś forum, to się dostosuj i pisz bez kolorów, żeby nie trzeba było się fatygować i zaznaczać, żeby się dowiedzieć, co oh jaśnie pan chciał napisać. Jak dla mnie jesteś zwykłym trollem, co tylko udowadniasz każdym swoim kolejnym postem. Każdy twój post jest aż odrażający. I teraz mowię serio - tacy ludzie jak ty normalnie nie istnieją, ty nie jesteś pozytywny, to co piszesz zakrawa o jakiś problem psychiczny.
Mam nadzieję, że Marek zrobi porządek jak tu tylko wróci.


Wow lif ..... ile oceny , krytyki jest w tych paru slowach ? .

Oceny? Przecież każdy ocenia. A mam prawo powiedzieć "to mi się podoba" i "tamto mi się nie podoba". Jeśli uważacie, że smile to kolejny użytkownik taki jak my, to gratuluję naiwności. te teksty o palcach w piasku z dokładnym opisem są na maksa dziwne. Mam radar na trolli na kilometr, stąd taka reakcja z mojej strony ;)

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 9 gości