Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 3 kwi 2016, o 12:15

No ciekawe czy life skorzysta z propozycji Edyty i sprawdzi swoją teorie spiskową :)

magicmind
 
Posty: 5726
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1091 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1828 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Smile » 3 kwi 2016, o 12:34

Nie chciałam mówić o tym języku na początku, bo chciałam się sprawdzić, czy nikt nie pozna, że to nie native, ha ha. Pozdrawiam Was. :) :)
"Patrz na jej uśmiech, posłuchaj tego żartu, czujesz te wibracje?" :)
"Czuję, ale ludzie i tak wolą się skupiać na tym, czego nie mają i na tym co ich denerwuje."
"Nic dziwnego, że tego doświadczasz. Zobacz, co teraz robisz." :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Smile
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 19:52
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez zdecydowana » 3 kwi 2016, o 12:52

lifeisamiracle napisał(a):Nie przyszłam tu by brać, ale by dawać, ale jak czytam, że osoba, która notabene wcześniej mi pisała, że moje posty są super, teraz na potrzeby kłótni pisze, że moje posty nic jej nie dały, bo napisałam tu, co mi ludzie pisali o magicu, no to blagam.


Ta wypowiedź dotyczy chyba mnie (tak mi się wydaje.... jak nie, to sorki ;) ), to chcę Ci coś wyjaśnić. Ja się z nikim tutaj nie kłòcę i nie mam zamiaru. Nic nie piszę na potrzeby kłòtni Magica faktycznie lubię ,chociaż też nieraz mieliśmy ròżne zdania. Ani razu nie pisałam z nim prywatnie i nie wiem dlaczego miałabym brać udział w jakimś " kòłku"
Life, jeżeli coś mi się podoba to tak piszę, jeżeli nie to ròwnież :) Pewnie coś pisałam pozytywnego o Twoich postach i dobrze, ale to wcale nie znaczy, że ze wszystkim się zgadzam. Teraz jak wyraziłam swoją negatywną opinię , to też nie oznacza, że chcę Cię w jakiś sposòb piętnować. Wiem, że wielu ludziom na tym forum pomagasz i ròb to dalej, tylko daj innym wyrazić swoją opinię nie wsadzając ich do worka "wzajemnej adoracji " :) Kompletnie nie mam nic przeciwko Tobie. Zgodzę się tutaj z lawendą .
lawendaa napisał(a):Life, ja np. zauważyłam, że mimo że widać że chcesz komuś pomóc to piszesz w taki dziwny sposób. I nieraz Twoje posty odbiera się mało pozytywnie, mimo że w sumie nic złego tam nie ma. Przynajmniej ja tak to odbieram. Może masz taki styl pisania (bo chyba nie jestem z czasów kiedy byłaś na forum wcześniej i nie jestem przyzwyczajona), ale czasem masz taką tendencję do prowokującego albo takiego mało przyjemnego wydźwięku, mimo ewidentnie dobrych chęci i dużej wiedzy zawartej w postach.

Może w tym coś jest?
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 311
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 820 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 388 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Aliss » 3 kwi 2016, o 19:08

Bardzo się cieszę, że Nicky napisała dokładnie to, co ja, że ma takie same odczucia. NICKY, DZIĘKUJĘ! :) ale jej nie nazwiecie trollem, no bo jak to tak. I dobrze, nie nazywajcie, bo Nicky nie jest trollem. Ja również nie jestem, ale dostałam takie miano, bo... No właśnie sama nie do końca wiem czemu.


Moze dlatego ze Ty sama traktujesz ludzi jak troli ? . Tak wiele piszesz o wirbracjach i napewno wiesz ze to czym wibrujesz to przyciagasz , wiec moze sie zastanowisz czym wirbrowalas , skoro przyciagnelas sytuacje w ktorej ktos nazwal Cie trolem . :)

Zabawne jest też to, że wszyscy są do mnie nastawieni "na nie" podczas gdy jedyny powód dla którego wróciłam na forum to chęć pomocy innym. Uwierzcie mi, ja mam bardzo dobre życie, potrafię świadomie przyciągać. Nie przyszłam tu by brać, ale by dawać,


Pomagaj tym ktorzy poprosza o pomoc bo kazdy czlowiek ma wolna wole i prawo wyboru , warto to uszanowac . :)

A co do Nicki to roznica miedzy wami jest spora , w postach Nicki jest wiele madrych rad i wyczuwa sie szacunek do innych . Osobiscie gdy czytam posty Nicki to wyczuwam w nich pozytywne wirbracje i inni pewnie tez . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1767
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2297 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1068 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez caate » 4 kwi 2016, o 11:34

Nie traktujcie tego jako atak ani żadną złośliwość... Ale jestem dość rozbawiona Waszym zachowaniem :) Nie szkoda Wam energii ;)? Chyba już czas na zakończenie tego of topiku czy jak to się tam nazywa :D?

Kolejny mały punkcik z mojej listy spełniony! No dobra, jeszcze nie do końca... Ale chciałam pozbyć się blizn, zabiegi są dość kosztowne i nagle pojawiło się rozwiązanie dużo tańsze, o ile nie darmowe

caate
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 00:31
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez honey1012 » 4 kwi 2016, o 12:14

caate napisał(a):Nie traktujcie tego jako atak ani żadną złośliwość... Ale jestem dość rozbawiona Waszym zachowaniem :) Nie szkoda Wam energii ;)? Chyba już czas na zakończenie tego of topiku czy jak to się tam nazywa :D?

Kolejny mały punkcik z mojej listy spełniony! No dobra, jeszcze nie do końca... Ale chciałam pozbyć się blizn, zabiegi są dość kosztowne i nagle pojawiło się rozwiązanie dużo tańsze, o ile nie darmowe

Ja dziś dostałam krem na trądzik (podobno cudowny) a piękna cera to jeden z moich punktów :D
honey1012
 
Posty: 13
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 4 kwi 2016, o 12:31

caate napisał(a):Nie szkoda Wam energii ;)?

Nie zapominaj, że jesteśmy w Polsce, jesteśmy kreatywnym narodem, ale też porywczym i kłótliwym :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 102
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Pan_Zycia, Yahoo [Bot] i 18 gości