Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Scarlett » 7 mar 2016, o 15:07

Tak jak piszesz magicmind :)
Dla mnie techniki są tylko ułatwieniem, pomocą, może jakąś motywacją. To że ktoś przerwie po paru dniach nie oznacza "nikłości pragnienia", tylko, że dana technika nam nie służy, nie podoba się, męczy nas. Ale to technika a nie pragnienie! Pragnienie wciąż jest w naszej podświadomości. Także jeśli nastawimy się wibracyjnie, to i tak otrzymamy :) Wszystko zależy od NAS a nie od technik :)

Ja miałam na liście 17 pragnień. Spełniło się 12. A reszta była bardziej długoterminowa, m.in. muszę skończyć podyplomówkę żeby zrealizować jedno z nich, kolejne dotyczą dosyć mocno zaawansowanej przyszłości, czyli za kilka lat :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lawendaa » 7 mar 2016, o 17:30

Może po prostu kluczowe w tej technice jest samo określenie naszego celu, bo dużo osób niby wie czego chce, ale jakby się spytać konkretnie, to jest :yyyyy i zastanawianie się.

A samo wypisanie tych celów skłania nas do tego, żebyśmy usiedli, zastanowili się i jednoznacznie określili czego chcemy.

I może dlatego czas techniki nie ma znaczenia, po tym gdy te cele określimy :)

lawendaa
 
Posty: 71
Dołączył(a): 3 sty 2016, o 19:54
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 7 mar 2016, o 18:04

lawendaa napisał(a):Może po prostu kluczowe w tej technice jest samo określenie naszego celu, bo dużo osób niby wie czego chce, ale jakby się spytać konkretnie, to jest :yyyyy i zastanawianie się.

A samo wypisanie tych celów skłania nas do tego, żebyśmy usiedli, zastanowili się i jednoznacznie określili czego chcemy.

I może dlatego czas techniki nie ma znaczenia, po tym gdy te cele określimy :)

Nie do końca tak to wygląda. Wyznaczamy sobie seki celów dziennie, nawet o tym nie wiedząc. Na przykład gdy jesteśmy na zakupach i mierzymy czarny sweter, to przechodzi nam przez myśl, że jednak wolelibyśmy biały golf. Nie odprawiamy żadnych technik, nie ma cudów na kiju, wystarczy myśl. Wiemy, czego nie chcemy i automatycznie wiemy, czego chcemy. Dzieje się to tak automatycznie, że nie zawsze to zauważamy. I to też są prośby do Wszechświata. A gdy prośba już została wysłana, to wystarczy się dobrze czuć, wibrować na częstotliwości, na której znajduje się ta rzecz (a więc wracamy do dobrego samopoczucia, bo przecież gdy już dostaniemy tą rzecz, to będziemy się dobrze czuć) i gdy już się dopasujemy wibracyjnie, to pędzimy do spełnienia pragnienia jak szaleni, oczywiście kierowani przez Wszechświat.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lena213 » 7 mar 2016, o 18:32

A zmiana przekonań zawsze jest potrzebna? Jeśli ktoś ''zamówi'' życzenie, mając wysokie wibracje i wiarę w to że się spełni, ale mając również jakieś przekonania (złe) na ten temat to się nie spełni? Jakie mogą być np negatywne przekonania dotyczące mojej cery? Nie za bardzo rozumiem jakie mogą to być. :/
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 91
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 7 mar 2016, o 18:38

lena213 napisał(a):A zmiana przekonań zawsze jest potrzebna? Jeśli ktoś ''zamówi'' życzenie, mając wysokie wibracje i wiarę w to że się spełni, ale mając również jakieś przekonania (złe) na ten temat to się nie spełni? Jakie mogą być np negatywne przekonania dotyczące mojej cery? Nie za bardzo rozumiem jakie mogą to być. :/

Osobiście mam mnóstwo złych przekonań, nie pracuję nad nimi, bo nie chcę poświęcać im uwagi (czemu poświęcasz uwagę, to rośnie), a przyciągam po kolei to, czego chcę :) Dobre samopoczucie, dobre wibracje - to jest najważniejsze.

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lena213 » 7 mar 2016, o 18:41

Już chyba rozumiem. Dziękuję! :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 91
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 7 mar 2016, o 18:42

Mało tego - właśnie rozmawiamy ze Scarlett, że wiara też nie jest potrzebna :D

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez maagdaa160 » 7 mar 2016, o 19:00

Scarlett napisał(a):Ja pisałam 14 dni, przerwałam bo mnie męczyło. Właśnie widzę, że Marek napisał jakieś pół roku temu, że "pewnie niewiele się spełni". Otóż błąd - spełniło się po pół roku większość. I tutaj po raz kolejny widać, że to nie technika działa tylko nasza wiara i dobre wibracje. Nawet jeśli zapisałabym to raz, ale wierzyłabym w to całym sercem, wlałabym w to same pozytywne wibracje i potem przyzwoliła na spełnienie to i tak by się spełniło :) Techniki są tylko pomocą, uzupełnieniem. I bez nich może nas spotkać wszystko czego pragniemy :)


Ja mam zeszycik z napisem na okładce "Make it happen!" :)
Zapisuję w nim co chcę dostać od życia, głównie są to rzeczy materialne. Zapisuję jeden raz, np. Mam zegarek marki X. Zamykam zeszyt i nie myślę o tym co tam jest zapisane :) I wszystko dostaję, punkt po punkcie: nowy telefon, zegarek, torebka... wystarczy raz zapisać, a tak naprawdę wystarczy pomyśleć, podjąć decyzję co się chce mieć.
maagdaa160
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 15:15
Podziękował(a): 63 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Scarlett » 7 mar 2016, o 21:10

Ja mam dokument w Wordzie - "Zamówienia do Wszechświata".
Otwieram, wpisuje, zapisuje i zamykam. Nie analizuje tego później, nie zaglądam (chyba, że coś dopisuje :D). I spełnia się ładnie z tego. Choć i bez zapisu by się spełniło. Teraz jak już pokojarzyłam czym to się je, to przyciągam ładnie wszystko :D
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Lassiter69 » 7 mar 2016, o 21:38

lifeisamiracle napisał(a):Osobiście mam mnóstwo złych przekonań, nie pracuję nad nimi, bo nie chcę poświęcać im uwagi (czemu poświęcasz uwagę, to rośnie), a przyciągam po kolei to, czego chcę :) Dobre samopoczucie, dobre wibracje - to jest najważniejsze.

Tak! Mnie też się wydaje, że "bez dobrych przekonań nic nie przyciągniesz" to pic na wodę fotoszop. Ten wpływ przekonań na nasze przyciąganie jest mocno przejaskrawiony, a nawet gdyby, to w dobrym samopoczuciu przekonania same się zmieniają, bo myślimy wtedy innymi kategoriami i te negatywne nie mają prawa głosu. Gdyby człowiek chciał kontrolować każdą myśl, to okazałoby się, że jest zbyt klawy na rzeczywistość i zamkniętoby go w wariatkowie... dlatego wymyślono coś takiego jak emocje. :)
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 102
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Pan_Zycia, Yahoo [Bot] i 17 gości