Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 21:39

Czyli jak to mówią starzy górale:


Kokos
 
Posty: 1878
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1239 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 959 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 21:40

magic, w ciągu ostatniej godziny dokladnie 4 osoby napisały mi na pw, że myślą to samo o smile, co ja. Trzy z tych czterech osób odniosły się do ciebie w swoich wiadomościach. Napisali, że dziwne, że niby tak wszystko super wiesz, a twoje świadome przyciągnięcia kuleją (oczywiście każdy napisał w innych słowach) i dlatego nie lubią czytać twoich postów, bo wiedzą, że nic z tego nie wyciągną dla siebie. To żaden fejk, ale sama prawda. Nie podaję nicków, bo pewnie by tego nie chcieli. Wątpię też, żeby ktoś z nich dał mi lajka za ten post, żeby po prostu nie zostać zidentyfikowanym i nie mam im tego za złe, no bo i czemu :) ale pomyślałam, że powinieneś wiedzieć, co myślą o tobie ludzie na forum ;)

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 21:51

Do mnie napisało od wczoraj 8 osób i pytają co to za Smile, która potrafi tak fajnie podnieść wibracje, kiedy forum robi się sztywne i nużące jak szkółka niedzielna :) Proszą o namiary na jej skype, ale ja nie mam jeszcze

Niestety jedna zapytała wulgarnie " A co la life niby osiągnęła, skoro tak podskakuje ? "

Kokos
 
Posty: 1878
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1239 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 959 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 21:54

lifeisamiracle napisał(a):magic, w ciągu ostatniej godziny dokladnie 4 osoby napisały mi na pw, że myślą to samo o smile, co ja. Trzy z tych czterech osób odniosły się do ciebie w swoich wiadomościach. Napisali, że dziwne, że niby tak wszystko super wiesz, a twoje świadome przyciągnięcia kuleją (oczywiście każdy napisał w innych słowach) i dlatego nie lubią czytać twoich postów, bo wiedzą, że nic z tego nie wyciągną dla siebie. To żaden fejk, ale sama prawda. Nie podaję nicków, bo pewnie by tego nie chcieli. Wątpię też, żeby ktoś z nich dał mi lajka za ten post, żeby po prostu nie zostać zidentyfikowanym i nie mam im tego za złe, no bo i czemu :) ale pomyślałam, że powinieneś wiedzieć, co myślą o tobie ludzie na forum ;)


Ojeejku ale przecież ja nie gryzę to czego ma sie ktoś bać? :) Poza tym ja tutaj nie jestem aby komuś coś dawać albo zeby mnie ktoś lubił.
Jeżeli komuś moje posty pomogą to spoko a jak kogoś drażnią to nie moja sprawa :)
Ja tu sobie rozmawiam a nie nauczam, jak ktoś kreuje sobie mnie na guru czy coś w tym stylu to nie mój problem.
Zrozum to ,że ja tu nie mam takich intencji i nie szukam poparcia czy zwolenników.
Jestem zwykłym użytkownikiem nie zależy mi na tym aby sie komuś przypodobać i wzbudzać sympatie.
Jezeli Ty masz jakąś misje czy coś w tym stylu to śmiało realizuj ją i szukaj zwolenników a ja od siebie mogę ci powiedzieć ze nie rywalizuje z Tobą wiec masz ułatwioną sprawę.

Nie wiem ile Ty masz lat ale naprawdę to jest dziecinne.

Life ja tu nie jestem dla kogoś tylko dla siebie.
Ostatnio edytowano 2 kwi 2016, o 21:58 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz

magicmind
 
Posty: 5726
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1091 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1828 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez zwyklakobieta » 2 kwi 2016, o 21:56

przez ostatnie kilka dni odechciewa sie na to forum wchodzić, generalnie zamiast forum abraham bank można włączyć sobie w TV jakaś dyskusje dwóch polityków i taka sama korzyść z tego bedzie, a poziom i czasem podobny

Jesli to co sie ostatnio tu dzieje przyczyni sie do czyjegoś rozwoju, to bede w szoku.

zwyklakobieta
 
Posty: 54
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez zdecydowana » 2 kwi 2016, o 21:58

lifeisamiracle napisał(a):magic, w ciągu ostatniej godziny dokladnie 4 osoby napisały mi na pw, że myślą to samo o smile, co ja. Trzy z tych czterech osób odniosły się do ciebie w swoich wiadomościach. Napisali, że dziwne, że niby tak wszystko super wiesz, a twoje świadome przyciągnięcia kuleją (oczywiście każdy napisał w innych słowach) i dlatego nie lubią czytać twoich postów, bo wiedzą, że nic z tego nie wyciągną dla siebie. To żaden fejk, ale sama prawda. Nie podaję nicków, bo pewnie by tego nie chcieli. Wątpię też, żeby ktoś z nich dał mi lajka za ten post, żeby po prostu nie zostać zidentyfikowanym i nie mam im tego za złe, no bo i czemu :) ale pomyślałam, że powinieneś wiedzieć, co myślą o tobie ludzie na forum ;)


Lifeismiracle, proszę Cię niepisz, że ktoś coś powiedział, ale nie możesz powiedzieć kto ....itp. Trzymaj się swego zdania , pisz do osòb, ktòre Cię czytają, ale przestań oceniać, krytykować innych. Ja się nie boję wstawiać lajkòw i nie boję się wyrażać swojego zdania. Bardzo lubię czytać magica , natomiast Twoje posty kompletnie nic dla mnie nie wnoszą. Life Ty się obawiasz tego co pisze Smile????Swoich wypowiedzi się nie obawiasz?
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 311
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 820 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 388 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez lifeisamiracle » 2 kwi 2016, o 22:00

magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):magic, w ciągu ostatniej godziny dokladnie 4 osoby napisały mi na pw, że myślą to samo o smile, co ja. Trzy z tych czterech osób odniosły się do ciebie w swoich wiadomościach. Napisali, że dziwne, że niby tak wszystko super wiesz, a twoje świadome przyciągnięcia kuleją (oczywiście każdy napisał w innych słowach) i dlatego nie lubią czytać twoich postów, bo wiedzą, że nic z tego nie wyciągną dla siebie. To żaden fejk, ale sama prawda. Nie podaję nicków, bo pewnie by tego nie chcieli. Wątpię też, żeby ktoś z nich dał mi lajka za ten post, żeby po prostu nie zostać zidentyfikowanym i nie mam im tego za złe, no bo i czemu :) ale pomyślałam, że powinieneś wiedzieć, co myślą o tobie ludzie na forum ;)


Ojeejku ale przecież ja nie gryzę to czego ma sie ktoś bać? :) Poza tym ja tutaj nie jestem aby komuś coś dawać albo zeby mnie ktoś lubił.
Jeżeli komuś moje posty pomogą to spoko a jak kogoś drażnią to nie moja sprawa :)
Ja tu sobie rozmawiam a nie nauczam, jak ktoś kreuje sobie mnie na guru czy coś w tym stylu to nie mój problem.
Zrozum to ,że ja tu nie mam takich intencji i nie szukam poparcia czy zwolenników.
Jestem zwykłym użytkownikiem nie zależy mi na tym aby sie komuś przypodobać i wzbudzać sympatie.
Jezeli Ty masz jakąś misje czy coś w tym stylu to śmiało realizuj ją i szukaj zwolenników a ja od siebie mogę ci powiedzieć ze nie rywalizuje z Tobą wiec masz ułatwioną sprawę.

Nie wiem ile Ty masz lat ale naprawdę to jest dziecinne.

Gdzie ja napisałam, że ktoś się ciebie boi...?
No widzisz, ja nawet gdybym szukała zwolenników, to nie znajdę, bo nie zostanę zaakceptowana przez kółko wzajemnej adoracji, a bez tego się przecież nie przebiję. :D
Dobra, idę się zająć może teraz kimś, kogo... przyciągnęłam. :D

lifeisamiracle
 
Posty: 206
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 111 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 22:03

Kokos napisał(a):Do mnie napisało od wczoraj 8 osób i pytają co to za Smile, która potrafi tak fajnie podnieść wibracje, kiedy forum robi się sztywne i nużące jak szkółka niedzielna :) Proszą o namiary na jej skype, ale ja nie mam jeszcze

Niestety jedna zapytała wulgarnie " A co la life niby osiągnęła, skoro tak podskakuje ? "



Kokos jak zwykle rozwaliłaś mnie :D

Do mnie napisało w ciągu ostatnich minut 100 osób ale sumie to nie mogę powiedzieć co napisały i kto to :D

magicmind
 
Posty: 5726
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1091 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1828 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Kokos » 2 kwi 2016, o 22:06

magicmind napisał(a):

Kokos jak zwykle rozwaliłaś mnie :D

Do mnie napisało w ciągu ostatnich minut 100 osób ale sumie to nie mogę powiedzieć co napisały i kto to :D


A u Smile skrzynka zapewne już wybuchła Zdziwi się jak tu jutro wpadnie

Kokos
 
Posty: 1878
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1239 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 959 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 2 kwi 2016, o 22:08

lifeisamiracle napisał(a):
magicmind napisał(a):
lifeisamiracle napisał(a):magic, w ciągu ostatniej godziny dokladnie 4 osoby napisały mi na pw, że myślą to samo o smile, co ja. Trzy z tych czterech osób odniosły się do ciebie w swoich wiadomościach. Napisali, że dziwne, że niby tak wszystko super wiesz, a twoje świadome przyciągnięcia kuleją (oczywiście każdy napisał w innych słowach) i dlatego nie lubią czytać twoich postów, bo wiedzą, że nic z tego nie wyciągną dla siebie. To żaden fejk, ale sama prawda. Nie podaję nicków, bo pewnie by tego nie chcieli. Wątpię też, żeby ktoś z nich dał mi lajka za ten post, żeby po prostu nie zostać zidentyfikowanym i nie mam im tego za złe, no bo i czemu :) ale pomyślałam, że powinieneś wiedzieć, co myślą o tobie ludzie na forum ;)


Ojeejku ale przecież ja nie gryzę to czego ma sie ktoś bać? :) Poza tym ja tutaj nie jestem aby komuś coś dawać albo zeby mnie ktoś lubił.
Jeżeli komuś moje posty pomogą to spoko a jak kogoś drażnią to nie moja sprawa :)
Ja tu sobie rozmawiam a nie nauczam, jak ktoś kreuje sobie mnie na guru czy coś w tym stylu to nie mój problem.
Zrozum to ,że ja tu nie mam takich intencji i nie szukam poparcia czy zwolenników.
Jestem zwykłym użytkownikiem nie zależy mi na tym aby sie komuś przypodobać i wzbudzać sympatie.
Jezeli Ty masz jakąś misje czy coś w tym stylu to śmiało realizuj ją i szukaj zwolenników a ja od siebie mogę ci powiedzieć ze nie rywalizuje z Tobą wiec masz ułatwioną sprawę.

Nie wiem ile Ty masz lat ale naprawdę to jest dziecinne.

Gdzie ja napisałam, że ktoś się ciebie boi...?
No widzisz, ja nawet gdybym szukała zwolenników, to nie znajdę, bo nie zostanę zaakceptowana przez kółko wzajemnej adoracji, a bez tego się przecież nie przebiję. :D
Dobra, idę się zająć może teraz kimś, kogo... przyciągnęłam. :D


Life a mogę tylko wiedzieć czy jesteś jeszcze nastolatką?

magicmind
 
Posty: 5726
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1091 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1828 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media, Pan_Zycia, Yahoo [Bot] i 18 gości