Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 10:35

W tym wątku właściwie są dwie kategorie problemu: przyciągnięcie konkretnej osoby i przyciągnięcie miłości ogólnie. Czytanie całego wątku nie ma sensu, bo przewijają się przez niego głównie historie i pytania.
W pierwszym poście masz zebrane zwieńczenia przyciągnięć ludzi i związków - nasza motywatornia, żebyś wiedziała, że nie ma rzeczy niemożliwych :)
A jak przyciągnąć? Przede wszystkim nie ma czegoś takiego, że inaczej przyciąga się konkretnego partnera, inaczej niekonkretnego a inaczej pieniądze. Prawo Przyciągania zawsze i na wszystko działa tak samo. I znów odsyłam do pierwszego posta, na jego dole masz PP w pigułce - jak to działa, co robić, czego nie robić, na czym się skupiać.
Dowiesz się stamtąd jak dopasować się do Twojego pragnienia (i co to znaczy ;) ) oraz tego, że Twój wygląd i wiek nie mają nic do rzeczy jeśli naprawdę ustalisz czego chcesz i temu poświęcisz uwagę. Przeczytaj więc a na resztę pytan będziemy z dziewczynami odpowiadać na bieżąco :)
I powiem jeszcze coś od siebie - nie marudzisz w swoim poście, piszesz o "jednym problemie" (który za chwilę nie będzie problemem :D ) więc węszę duże powodzenie w temacie :D

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 6 cze 2016, o 10:37

Swoją drogą, to wiecie co? Nie, żebym już pozbyła się wszystkich obaw, ale jakoś wibracje mi się podniosły i jestem spokojniejsza o całą tą sprawę. Coraz częściej myślę, że to przyjdzie w odpowiednim czasie i pewnie zwali mnie z nóg sposób, w jaki to przyjdzie :D
Wczoraj pięcioletni brat cioteczny przyszedł się zapytać, o co się "pokłóciłam" z eksem. Złapałam się na tym, że nie odpowiedziałam tak, jakby to wszystko się działo, jakbyśmy nadal byli razem albo jakby miało mieć przyszłość. Nad tym muszę popracować.
I podobno zawsze jak usłyszy, że przyjechałam i słyszy mojego psa to woła, że "o, może ON też przyjechał". Ale byłyby jajca, gdyby to maluch mi go przyciągnął

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez California » 6 cze 2016, o 10:49

Dziękuję Wam bardzo za odzew i pomoc! Szczególnie jakoś ciepło mi się na sercu zrobiło, gdy Black napisała "żebyś wiedziała, że nie ma rzeczy niemożliwych :)". Póki nie trafiłam na PP i to forum przez jakiś czas moje marzenie o tym mężczyźnie wydawało mi się nierealne - bo się nie znamy, bo za daleko mieszkamy, bo różnica wieku. Kiedy mówiłam mojej przyjaciółce, że będę z tym chłopakiem to ona traktowała to jako żart, ja udawałam, że jej żart jest słuszny, a w głębi duszy pragnęłam go coraz bardziej. I tu się w sumie zrodziło kolejne pytanie do Was - czy jej brak wiary może wpłynąć na przyciągnięcie go czy ważna jest tylko moja wiara? :)
Lecę jeszcze raz dokładnie przeczytać pierwszy post :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
California
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 20:27
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 6 cze 2016, o 10:55

Ja tez staram sie mowic jak by nic sie nie stalo Ludzie Pytaja z kim Mieszkam -mowie ze z chlopakiem Mowia szukaj se nowego Ja mowie ze mam Z kims ide na wesele /na wakacje -mowie ze z moim Troche glupia przy tych co wiedza I znaja sytuacje Ale od roku znosze jajko I nie jestem singlem mentalnie W ramce go mam chociaz zwatpic nia bywaja
Tez mam Watpliwosci Zero kontaktu,sciana z jego strony ale PP musi pomoc

emilia87
 
Posty: 104
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 10:57

Jej brak wiary nie ma żadnego wpływu, nie martw się :D
Poza tym my w ciebie wierzymy więc jest nas więcej :D
A tak poważnie to liczysz się tylko Ty. A to że go nie znasz powinno dać Ci większego kopa, bo nie będziesz miała wielu oporów, które mają dziewczyny przyciągające eksów od których usłyszeli przykre słowa lub kogoś kto np. ma dziewczynę.
Czytaj, czytaj :) Jak to zastosujesz to Wszechświat tak dopasuje Wasze ścieżki, że się spotkacie. A mając wibracje dopasowane do niego, stanie się tak jak miałaś w głowie :)

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 6 cze 2016, o 11:00

MujerERojon10 napisał(a):Black
No właśnie Wszechświat nie zna słowa NIE i za każdym razem jak się mówi NIE coś tam to jest na odwrót ;)


Ale wiecie co, nie zawsze! Bo ja na przykład, jak czegoś mocno mocno NIE CHCĘ, to mówię sobie tak: "nie obchodzi mnie jak to zostanie załatwione, ale to spotkanie ma się nie odbyć" albo: "nie obchodzi mnie jak, ale pan/pani X ma do mnie jutro nie przyjeżdżać", albo coś dowolnego, innego, czego ja bardzo nie chcę - i wierzcie mi, cuda się dzieją, to się sprawdza - zawsze wszechświat namota tak, że do tej rzeczy której ja nie chciałam, nie dochodzi! Niechciane spotkania są odwoływane w ostatniej chwili z nagłych powodów, sytuacje które wydawały się zaplanowane i "nieuchronne" nie wydarzają się, a ja na koniec jestem cała zadowolona i oddycham z ulgą, że po raz kolejny udało mi się odepchnąć coś tam od siebie

Nicky
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 6 cze 2016, o 11:08

Wszyscy wiemy Nicky, że Ty masz Wszechświat pod pantoflem

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 11:44

Nicky napisał(a):
MujerERojon10 napisał(a):Black
No właśnie Wszechświat nie zna słowa NIE i za każdym razem jak się mówi NIE coś tam to jest na odwrót ;)


Ale wiecie co, nie zawsze! Bo ja na przykład, jak czegoś mocno mocno NIE CHCĘ, to mówię sobie tak: "nie obchodzi mnie jak to zostanie załatwione, ale to spotkanie ma się nie odbyć" albo: "nie obchodzi mnie jak, ale pan/pani X ma do mnie jutro nie przyjeżdżać", albo coś dowolnego, innego, czego ja bardzo nie chcę - i wierzcie mi, cuda się dzieją, to się sprawdza - zawsze wszechświat namota tak, że do tej rzeczy której ja nie chciałam, nie dochodzi! Niechciane spotkania są odwoływane w ostatniej chwili z nagłych powodów, sytuacje które wydawały się zaplanowane i "nieuchronne" nie wydarzają się, a ja na koniec jestem cała zadowolona i oddycham z ulgą, że po raz kolejny udało mi się odepchnąć coś tam od siebie


Ale zwróć uwagę Nicky co napisałaś ;)
Mówiąc to zdanie nie ma trzęsienia portkami, obaw ani nerwów. Wydajesz polecenie. A Wszechświat spełnia nasze PEWNE polecenia.
Sama często tak robię ;) Np. sytuacja sprzed tygodnia. Idę do pracy i pogoda zapowiadała się na deszcz. Mówię więc w myślach do Wszechświata: Jak tak bardzo chcesz żeby lało to niech leje, ale dopiero jak dojdę do pracy bo nie mam zamiaru zmoknąć.
I myślałam o tym, że będzie lało i podkreśliłam, że nie chcę zmoknąć. I co? Całą drogę do pracy nie lało, ale jak tylko weszłam do budynku... :D Dodam, że padało cały dzień a jak wybiła godzina pójścia do domu to nagle się przejaśniło.
Także widzisz Nicky, to trochę inna sytuacja ;) I nie polecam jej osobom, które wciąż się miotają. Bo to, że one tak sobie powiedzą to niczego nie zmieni bo w środku panuje chaos. Co innego jak ktoś już na perfecto to opanował.
Wszechświat lubi się jak pyta i wydaje polecenia. Pewnie i konkretnie. Bo w "nie" najczęściej przeszkadzają niepotrzebne uczucia i emocje. A to one tworzą wibracje, które przyciągają. Ot, cała sprawa.

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 6 cze 2016, o 13:34

Ja Zauwazylam ze jak mnie nadzieje jakas przeciwna mysl I powiem
"To bylo w serialu" to nie na prawde to nie noje/do kogos to należy To nie mam palpitacji serca nie mam ucisku czyli mysl sie nie wzmacnia ale jak pomysle o czyms dobry I przedluzam to mam szybsze I glebszy oddychanie I szybsze bicie serca
Ja jak lapie mysl I ja przedluzam: a to tak I tak to po tym I potym to to sie u mnie realizuje ale raczej proboje wyszczelic nieswiadomie mysl I Co by bylo gdyby Dziala zawsze

emilia87
 
Posty: 104
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 6 cze 2016, o 14:03

No wlasnie dziala ale jak nie trzeba..
Pamietam moje pierwsze spotkanie z M
Takie luzny miaow byc jedno Ja 25letnia wieczna singielka Rozmyslalam co by bylo gdyby Duze zmiana dla mnie : gotowanie,sprzatanie No I mialam gotowanie I sprzatanie 3lata do póki nie pomyslalam jak by to bylo gdyby sie cos zepsulo Czy by za mna latal,staram sie??Wszechswiat dal mi okazje sie przekonac niezwlovznie

emilia87
 
Posty: 104
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 13 gości