Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 10 cze 2016, o 19:27

ifyoucan
Ja mam to samo I dla tego stoje w miejscu Ciagle magluje co dlaczego juz zamo mi sie wlacza w ciagu dnia a rozmowy nie bylo Dlatego chyba musze zmienic dialog na bardziej przyjemniejszy I pozytywny po prostu moze tak jak juz bbym z nim byla jak bgy wszytko co ze minelo
Murphy mawia tez ze kiedy nie masz czasu ,warunkow wizualizowac wystarczy wyobrazic sobie jakis obiekt I powtarzac ; szczescie harmonia milosc na przylad...
Ja [rzypominam sobie to znaczy na widok pewnej osoby w pracy nasowa mi sie moj Mily I My

Musze sobie pogratulowac dzisiaj mialam dzien luzu i nawet abrdzo wesoly bo sama sie do sieie smialam jak na gazie
Kiedy jestem w pracy mysle ze jest w domu,kiedy obieram ziemniaki , rozmawiam z kims wyobrazam sobie ze siedzi obok

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 10 cze 2016, o 19:32

Zobacz:
ifyoucan napisał(a):ze mnie zranil [...]

ifyoucan napisał(a):wiem ze mnie skrzywdził


Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim spróbować Radykalnego Wybaczania. Nie wiem czy wiesz o co w tym chodzi, to wyjaśnię w kilku słowach. Radykalne Wybaczanie zakłada, że wszystko jest naszą osobistą kreacją - dosłownie wszystko !

Skoro tak jest to "sytuacja" z partnerem także jest naszą kreacją. Więc to nie "on mnie skrzywdził" tylko "ja sama siebie skrzywdziłam". To nie "on mnie zranił" tylko "ja sama siebie zraniłam".

Skoro tak, to nie ma czego wybaczać, bo nic się nie stało. Nic się nie stało, bo przecież sami na siebie się nie będziemy boczyć.

Zgodnie z Prawem Przyciągania dostajesz to na czym się skupiasz, to na co kierujesz energię.

Jeżeli ją kierujesz na "on mnie krzywdzi" to dostajesz więcej krzywdy. To Twoja kreacja.

Zacznij więc od tego, żeby oczyścić się z wskazywania winnych, bo to Ty jesteś twórcą swojej rzeczywistości, więc to Ty jesteś "winna".

W między czasie zastanów się jaki wzorzec odtwarzasz kreując sytuacje, w których siebie ranisz, wykorzystując do tego innych ludzi ( w tym przypadku partnera).


Te dwie kwestie pozwolą Ci zacząć żyć pełnią życia i być szczęśliwą już od teraz !

1) Jaki to wzorzec odtwarzasz ?

2) Radykalne Wybaczenie, bo to Ty jesteś kreatorem wszystkiego co Cię spotyka.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 10 cze 2016, o 19:38

Nie wiem jaka jest u Ciebie sytuacja
Ja wiem ze sama zlozylam sobie te zamowienie ktore sie zrealizowalo rozmyslajac co by bylo gdby co I mam dokladnie to co wyrozmyslalam
Teraz proboje -musze zmienic mysli obrocic sytuacje ,jego w myslach by sie to odbilo w realu a nie jest latwo jednak real i ten rozowy slon sie prebija


Omega
W między czasie zastanów się jaki wzorzec odtwarzasz kreując sytuacje, w których siebie ranisz, wykorzystując do tego innych ludzi ( w tym przypadku partnera).
-Co to znaczy jak my siebie raimy kiedy ?pytam bo chce zauwazyc odmienic sytuacje

Niestety wiem ,przyznaje ze to kreacja mojej glupoty Moich glupich aczkolwiek niewinnych mysli Wiem iem gdybym wiedziala to wczesniej
Tylko tak sie sklada ze to juz 2raz w moim przypadku i tez czy by sie staral gdyby sie cos zepsulo/jak bym sie czula gdyby byl z inna I MAM !!
Drugi raz moze by trudniej ALE PRZECIEZ TO LATWIZNA
Czy jesli bede mowic ze juz wiecej zadnych rozstan to podswiadomosc pozwoli mi sie zejsc by doprowadzic pozniej do rozstania ?
Tak jakos Robert krakowiak mowil meski odpowiednik PWegener

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 10 cze 2016, o 20:03

emilia87 napisał(a):Co to znaczy jak my siebie raimy kiedy ?


Po prostu podświadomie doprowadzamy do sytuacji, w których np. partner odchodzi, albo np. mówi nam czego nie chcemy usłyszeć.

To nasza kreacja. To my go doprowadzamy do takiego stanu emocjonalnego, że mówi "to co mówi".

Pamiętaj, że ludzie w Twojej rzeczywistości to tylko Twoje iluzje. Ty ich kreujesz, wkładasz im do ust to co chcesz żeby powiedzieli. Oczywiście wszystko dzieje się daleko w podświadomości, ale to wszystko jest Twoja kreacja.

Np. zobacz tę rozmowę. Ty doszłaś już do wniosku, ze musisz skonfrontować się ze swoimi przekonaniami i znalazłaś się na tym forum. Niezależnie od tego co sądzisz, to że tu jesteś to nie jest przypadek. Po prostu tak zdecydowałaś w podświadomości, a świadomie tylko to wykonałaś.

Następnie włożyłaś w moje usta słowa, które czytasz. Możesz się zdziwić, że "jak to, przecież to Ty piszesz" ale to co ja piszą a to co Ty przeczytasz to są dwie zupełnie różne kwestie !

To co Ty przeczytasz to będzie właśnie Twoja kreacja odegrana w tatrze Twojego życia przez moją iluzję.

Tak jest ze wszystkim na każdym kroku. Np. nieudany związek z partnerem, też jest takim jak powyżej opisałem mechanizmem.

Zapytasz - ale po co miałabym sobie coś takiego robić ?

To jest pytanie świadomości, która praktycznie nic nie pojmuje. Być może masz w sobie jakiś program, którego chcesz się pozbyć (np. rozstanie rodziców, wujków, dziadków, niepoważny ojciec, dziadek fajtłapa - cokolwiek) i musisz doprowadzić się do sytuacji, w której cierpisz, bo tylko wtedy człowiek podejmuje decyzje o zmianie życia.

Zatem próbujesz raz, ale jeszcze za mało cierpisz, wiec nic z tym nie robisz.

Próbujesz drugi raz w bardziej "dramatyczny sposób", ale też jeszcze nie cierpisz wystarczająco, żeby zacząć oczyszczać się z tego programu.

Wreszcie za którymś razem cierpisz tak strasznie, że już nie dajesz rady tego znieść i wtedy zaczynasz szukać wyjścia.

Wtedy właśnie znajdujesz to forum, zadajesz pytanie i odczytujesz moją odpowiedź.

Teraz od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz i zaczniesz się oczyszczać, czy - tak, tak ! - okaże się, że nie cierpisz wcale tak bardzo, żaby wyjść ze strefy swojego komfortu i próbować się zmienić, tylko zachowasz wzorzec i będziesz nadal doprowadzała się do cierpienia.

Może innym razem, na innym forum, w innej rozmowie, ktoś powie Ci to samo, tylko że dopiero wtedy będziesz gotowa.

Chociaż też - to niestety dość powszechne - czasem ludzie nigdy nie są gotowi do zmiany wzorców i cierpią całe swoje życie.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1963
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 678 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 936 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 10 cze 2016, o 20:18

Dziekuje Bardzo madre to co napisales
Wiem i doswiadczylam -na prawde -ze ludze mowili to co chcialam by powiedzieli w odpowiednim momencie Wiem ze tak sie da
Moze jeszcze nie wyrezyserowalam koncowego ..zakonczenia Jak i co bym chciala dobec mety a bieg ciezki
Tak jestem tam fdzie zaprowadzily mnie moje mysli,strachy domysly I tzryma mnie tu starch ze moja jedna mysl ,strzal moze mi zrujnowac zycie zwiazek ktory ma bardzo duze szanse gdyby nie moje mysli i jego upartosc honor
Na prawde zadziwiajace ile sie zgadza z mojej wyobrazni wszstko sie odbilo


Oczyszczanie ?? No wlanie ciagle tkwie i walkukje ten jeden temat rozwmowe ktora nie maiala jesxcze miejsca i nei wiem kiedy beszie miala ale moze zmienic tory zamiast dlaczego cos to moze zaczac tworzyc dialogi jakby nigdy nic

PWegener podrzuca
Od tej pory tworze z moim partnerem corawspanialszy zwiazek kazdym dniem''
Od tej pory z kazdym dniem coraz bardziej pokazuje mojemu partneowi mja pewnosc siebie ,wrtosc itp Jak by to juz bylo Czy podswiadomosc sie nabierze ?
Niestety i ciagle mi jednak wjezdza ten rozowy slon o ktorym mam nie myslec ta domniemana 3 ktora tez skreowalam Jak skreowalam tak odkreuje ale I'm bardziej sie opierasz tym bardziej wjezdza

I co robic kiedy on nie chce z toba gadac ? Jakies afirmcje na niego ?

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 10 cze 2016, o 20:21

Wiesz co tak jakos przeczwam ze happy end w drodze tylko to kolczasta droga ze foch minie i sie dogadamy Ze bedziemy sie z tego kiedys smiac i Odetchne z WIEKA ulga ale musze swoje poczekac
Wiem ze nie moge czekac bo bede -czekac
Takie mam przeblyski dobrych mysli ze bedzie dobre rozwiazanie Jak by to byl tylko glupi zart ,zly sen Wyciety z zyciorysu czas

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 10 cze 2016, o 20:41

Po drodze ujawniaja sie tez moje blokadziki
jako ze moj partner jest pracoholikiem nastawionym za pieniade ze wzgledu na ego program z dziecinstwa
Szybko zaczal pracowac na swoje potrzeby To nie jest chciwoc tylko silny program w jego wnetrzu ktory ja widze On musli ze to normalne
Ja nie jestem materialna nie mysle ze pieniadze sa najwazniejsze wazniejsze sa ludzie i zdrowie
Czy mam sie zmaterializowac i stac bardziej chciwa?
Moja blokada tez co do zdrad ja wiem ze on by mnie nigdy nie zdradzil ale jego to wczesniej spotkalo
Dziwi mnie tez ze wtak krotki czas nawiazal nowa znajomosc
Pisalalm mu w liscie ze ja bym go nigdy nie zdradzila (Mam swira na punkcie czystosci ,wiernosci ) po prostu wyrazilam swoja obawe ze zaraz sie do niego jakas chcciwa przyczepi i .......zgadnij ???
Facetjak facet Nie weim co on tworzy co chce pokazac Wiem ze gram w przedstwaieniu ktore sama napislaam

emilia87
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez ifyoucan » 10 cze 2016, o 21:26

bardzo dziękuje za odpowiedzi, to dla mnie bardzo wazne poniewaz staram się zrozumiec siebie i swoje postepowanie bo skoro wszystko co sie wokoł dzieje to moja kreacja to oznacza ze ja popełniam błąd. Generalnie juz druga znajomosc konczy sie tym ze druga strona po prostu odchodzi, wszystko jest ładnie pieknie, sa plany na przyszłosc a pozniej nagle jest przełom i druga osoba sie wycofuje, po prostu sie rozmywa. stwierdziłam ze wiecej tego nie zniose i albo odpuszcze to wszystko i poswiece sie calkowicie pracy, a z drugiej strony nikt nie chce byc sam. teraz myslałam ze bedzie inaczej ze wszystko co najgorsze juz za nami ale sie pomyliłam. zdaje sobie sprawe ze to moja wina tylko nie wiem czy mam tyle siły zeby walczyc sama ze sobą, nie wiem czy potrafie nastawiac się tak pozytywnie, ciezkie to wszystko...
ifyoucan
 
Posty: 11
Dołączył(a): 5 cze 2016, o 19:59
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 10 cze 2016, o 21:37

zdaje sobie sprawe ze to moja wina tylko nie wiem czy mam tyle siły zeby walczyc sama ze sobą, nie wiem czy potrafie nastawiac się tak pozytywnie, ciezkie to wszystko...


Witaj :D

Chyba nie dokonca zrozumialas te odpowiedzi , bo nie chodzi o to by sie obwiniac i ze soba walczyc . Chodzi o to by przestac sie nad soba uzalac , wziasc odpowiedzialnosc za to co nas spotyka (bez obwiniania ) i zaczac traktowac siebie w taki sposob, jak bys chciala by inni ( w tym przypadku przyszly partner ) traktowali Ciebie . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1830
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2389 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1114 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Sylwiakas » 11 cze 2016, o 06:13

czynnik_omega napisał(a):
emilia87 napisał(a):Co to znaczy jak my siebie raimy kiedy ?


Po prostu podświadomie doprowadzamy do sytuacji, w których np. partner odchodzi, albo np. mówi nam czego nie chcemy usłyszeć.

To nasza kreacja. To my go doprowadzamy do takiego stanu emocjonalnego, że mówi "to co mówi".

Pamiętaj, że ludzie w Twojej rzeczywistości to tylko Twoje iluzje. Ty ich kreujesz, wkładasz im do ust to co chcesz żeby powiedzieli. Oczywiście wszystko dzieje się daleko w podświadomości, ale to wszystko jest Twoja kreacja.

Np. zobacz tę rozmowę. Ty doszłaś już do wniosku, ze musisz skonfrontować się ze swoimi przekonaniami i znalazłaś się na tym forum. Niezależnie od tego co sądzisz, to że tu jesteś to nie jest przypadek. Po prostu tak zdecydowałaś w podświadomości, a świadomie tylko to wykonałaś.

Następnie włożyłaś w moje usta słowa, które czytasz. Możesz się zdziwić, że "jak to, przecież to Ty piszesz" ale to co ja piszą a to co Ty przeczytasz to są dwie zupełnie różne kwestie !

To co Ty przeczytasz to będzie właśnie Twoja kreacja odegrana w tatrze Twojego życia przez moją iluzję.

Tak jest ze wszystkim na każdym kroku. Np. nieudany związek z partnerem, też jest takim jak powyżej opisałem mechanizmem.

Zapytasz - ale po co miałabym sobie coś takiego robić ?

To jest pytanie świadomości, która praktycznie nic nie pojmuje. Być może masz w sobie jakiś program, którego chcesz się pozbyć (np. rozstanie rodziców, wujków, dziadków, niepoważny ojciec, dziadek fajtłapa - cokolwiek) i musisz doprowadzić się do sytuacji, w której cierpisz, bo tylko wtedy człowiek podejmuje decyzje o zmianie życia.

Zatem próbujesz raz, ale jeszcze za mało cierpisz, wiec nic z tym nie robisz.

Próbujesz drugi raz w bardziej "dramatyczny sposób", ale też jeszcze nie cierpisz wystarczająco, żeby zacząć oczyszczać się z tego programu.

Wreszcie za którymś razem cierpisz tak strasznie, że już nie dajesz rady tego znieść i wtedy zaczynasz szukać wyjścia.

Wtedy właśnie znajdujesz to forum, zadajesz pytanie i odczytujesz moją odpowiedź.

Teraz od Ciebie zależy czy ją wykorzystasz i zaczniesz się oczyszczać, czy - tak, tak ! - okaże się, że nie cierpisz wcale tak bardzo, żaby wyjść ze strefy swojego komfortu i próbować się zmienić, tylko zachowasz wzorzec i będziesz nadal doprowadzała się do cierpienia.

Może innym razem, na innym forum, w innej rozmowie, ktoś powie Ci to samo, tylko że dopiero wtedy będziesz gotowa.

Chociaż też - to niestety dość powszechne - czasem ludzie nigdy nie są gotowi do zmiany wzorców i cierpią całe swoje życie.
Może Marku zastosujesz u siebie to co głosisz. , nie wywalasz innych ze swojego życia:( Musisz być bardzo smutnym człowiekiem. Jezus oprócz tego,że coś głosił to jeszcze się do tego stosował. Jak się coś głosi to należy być tego świadectwem. ;) Pozdrawiam i ślę moc miłości w twą stronę <3
Sylwiakas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 09:35
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MSNbot Media i 6 gości