Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 6 cze 2016, o 19:47

A ja wywalilam sobie cala szafe tone ciuchow I ukldam jak bym ukladala u niego juz po wprowadzce egzakli ,jak bym sie wprowadzilam :) :) :) lol

Ja nastawiam sie na odpuszczenie to znaczy nasawiam sie nie wiem jak pojdzie Chwilami taki luz mnie nachodzi spokojny Zwlaszcza de chyba minal mnie samochoodem jak wracalam z pracy
anie wiem jak mi odpuszczenie pojdzie ,na ile do 80tki??

emilia87
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 6 cze 2016, o 20:05

Moi drodzy, wygląda na to że ja i facet, o którym pisałam wcześniej tak jakby od dzisiaj zaczęliśmy tworzyć parę. Jeśli oczywiście tak jeszcze się w ten sposób do tego podchodzi. W każdym razie calowalismy się itp;). Nie ma wielkiego wow z mojej strony, nie ma tak jak pisali hicksowie, że"rozpoznasz twarz, która rozpozna Ciebie"itp..... i właśnie z tego powodu nie wiem co mam o tym myśleć. W każdym razie stało się, przyciagnelam kogoś. Czy to jest"ten" ktoś na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie określić, jedyne co mogę powiedzieć to to, że czas pokaże. Było miło dzisiaj to fakt. I bardzo się stara, to drugi fakt. Hmmm.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 316
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 20:20

Ale czemu zastanawiasz się co o tym myśleć? Nie myśl o tym! :) Teraz jest teraz, teraz jest dobrze, wibruj wysoko a zawsze będzie dobrze i jeszcze lepiej. Porzuć nawyk analizy każdej sytuacji. Porzuć rozmyślanie co będzie, czy warto, jak będzie itp. Świat byłby bez tego prostszy. Przecież nie szukasz nikogo na siłę. Uczucia przychodzą z czasem. Jedni zakochują się jakby im Amorek w tyłek wycelował, a inni zakochują się z czasem.
Jak widzisz można poznać kogoś będąc po rozwodzie, można układać sobie życie po rozwodzie. Można? Można wszystko!
Jest dobrze i żyj chwilą dzisiejszą. Rok temu o tej porze byłaś w o wiele gorszej sytuacji. Zobacz ile się zmieniło odkąd zmieniłaś nastawienie.

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez in vino veritas » 6 cze 2016, o 20:30

Hurrem napisał(a):Słuchajcie a jak to jest z przyciąganiem związków u osób niepełnosprawnych? Jakiś czas temu zaczęłam zrzeszać się z grupą niepełnosprawnych no i poznałam bardzo fajną młodą dziewczynę która ma 24 lata opowiedziałam jej o prawie przyciągania ale tak zastanawiam się teraz nad tym czy jest wstanie osiągnąć postawione sobie cele no bo wiecie jej sytuacja nie wygląda niestety najlepiej dziewczyna od zawsze miała problemy z nauką ukończyła tylko szkołę średnią bez matury nie ma pracy wogle nie poszła na studia a jakby zdała maturę to i tak by nie poszła bo mieszka w małej miejscowości i musiałaby niestety jeździć zrodzicami do innego miasta na uczelnię no i oni musieliby byč cały czas przy niej bo sama z wózkiem by sobie nie poradziła ponieważ ma kiepską koordynację ruchową i często się na nim wywraca nie ma wogle znajomych i nigdy ich nie miała całe dzieciństwo i nastoletnie czasy spędziła w domu bo wszyscy się od niej odwracali nikt nie chciał się z nią zadawać a jak zapytałam co może być tego przyczyną to odparła że mama już w wieku 5 lat wmawiała jej że zawsze będzie potrzebowała czyjejś pomocy że prawdopodobnie nigdy nie będzie miała koleżanek bo jest inna niż wszyscy przez co dzieci w przedszkolu mogą się z niej wyśmiewać no i stało się tak jak w mówiła jej wszystko matka poradziła jej žeby zmieniła swoje przekonania walcząc przy tym że swoimi negatywnymi myślami o sobie samej jeśli chodzi o jej cele które sobie wyznaczyła to po pierwsze znaleść towarzystwo chciałaby się usamodzielnić zdobyć chłopaka którego zna zwidzenia tylko tu jest jeden mały problem otuż ten chłopak którego chce przyciągnąć do siebie jest po studiach filozoficznych ma swoją pasję przyjaciół normalne życie a ona nie no i w moim odczuciu przyciągniecie go do swojego życia do dla niej za wysokie schody wogle zastanawiam się czy ma wogle jakieś szanse na przyciągniecie go myślę że dopiero może tak za 10 lat jakby zaczęła naukę poznała ludzi od który mogłaby się nauczyć życia towarzyskiego a co wy myślicie o tym ?



Z przyciąganiem związków u osób niepełnosprawnych jest dokładnie tak samo jak z przyciąganiem związków u osób pełnosprawnych, prawo przyciągania działa zawsze i na każdego, tak jak grawitacja czy prawa przyrody. Jeśli ta dziewczyna będzie postrzegać swoją niepełnosprawność jako ograniczenie i przeszkodę dla związku czy usamodzielnienia się, to jej niepełnosprawność będzie ograniczeniem i przeszkodą. Jeśli uwierzy w siebie i w możliwość stworzenia związku i uzyskania niezależności, to jej marzenia się spełnią. Tak, naprawdę wiele osób niepełnosprawnych jest spełnionymi i niezależnymi finansowo osobami w szczęśliwych związkach, sama znam chłopaka na wózku, który ma dziewczynę (pełnosprawną) i pracuje zdalnie.
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 18:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 6 cze 2016, o 20:41

bianka85 napisał(a): Nie ma wielkiego wow z mojej strony, nie ma tak jak pisali hicksowie, że"rozpoznasz twarz, która rozpozna Ciebie"itp.....


To mnie zaintrygowało, co Hicksowie konkretnie pisali na ten temat? (rozpoznawania prawdziwej miłości)? Ma ktoś linka??

Nicky
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez zwyklakobieta » 6 cze 2016, o 21:33

No to skoro w tym wszystkim chodzi o wibracje to dlaczego nie moge wizualizować z roli obserwatora jesli przy tym mam duzo lepsze wibracje niz gdy widze swoimi oczyma?

Przecież wszechświat rejestruje moje emocje i ich wibracje a nie obrazy w wyobraźni. Kto wiec narzucił ze nie mozna wizualizować jako obserwator ?

zwyklakobieta
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez piwonia » 6 cze 2016, o 21:43

Hej,a ktos przeczyta moje wypociny ?Może jakieś sugestie. ?Mam dołek i niemoc.

piwonia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 11:21
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 21:59

zwyklakobieta napisał(a):No to skoro w tym wszystkim chodzi o wibracje to dlaczego nie moge wizualizować z roli obserwatora jesli przy tym mam duzo lepsze wibracje niz gdy widze swoimi oczyma?

Przecież wszechświat rejestruje moje emocje i ich wibracje a nie obrazy w wyobraźni. Kto wiec narzucił ze nie mozna wizualizować jako obserwator ?


Ponieważ dla Wszechświata liczysz się tylko Ty. Nawet jeśli dajesz jakieś emocje, można to zrozumieć tak, że te emocje wynikają z sytuacji którą widzisz. Bardzo prawdopodobne, że ładując swoje emocje w konkretny obraz, sprawiasz, że to stanie się komuś innemu. Jak najbardziej można przyciągnąć coś dla kogoś, jeśli wibracje tej osoby są na tym samym poziomie i Twoje pragnienie dla niej, dopasują się do siebie. Następuje kumulacja tej energii. Oczywiście to wszystko do Ciebie wróci. Ale jeśli myślisz o tym pod kątem związku z konkretną osobą to możesz tylko sobie zaszkodzić ;)
Jeśli masz problem z wizualizacją to możesz to po prostu wyćwiczyć, nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Wizualizacja jest po prostu techniką. Jedną z najprostszych i najczęściej używanych, dlatego, że działa podobnie do wyobraźni, a nią posługuje się każdy człowiek. Dlatego to nie wizualizacja przyciąga, tylko Ty sama. Zawsze TY. Także sam proces także powinien być przeprowadzany przez CIEBIE i dla CIEBIE. Uważam, że techniki można modyfikować do woli, ale np. technika sugestii nocnej Silvy jest sugestią nocną i zadziała w nocy. Wizualizacja z kolei działa jak jest z Twojej perspektywy bo wizualizacja po prostu jest "Wyobraźnią" z Twojego punktu widzenia. Dlaczego "wyobraźnia" w cudzysłowie? Bo wizualizacja a wyobrażanie to dwa różne pojęcia :)

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 6 cze 2016, o 22:11

piwonia napisał(a):Hej,a ktos przeczyta moje wypociny ?Może jakieś sugestie. ?Mam dołek i niemoc.


Przeczytaj pierwszy post tego wątku. Jak czytałaś to czytaj jeszcze raz i jeszcze raz. Potem teorię zamień w praktykę :)
Tam masz wszystko i jedyne co trzeba zrobić to wcielić to w życie. PP działa jednakowo w każdym przypadku.

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez piwonia » 6 cze 2016, o 22:13

Black,czytałam. Napisałam posta długiego wczoraj,Do tego się odnosiłam powyższym moim postem,☺

piwonia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 11:21
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, emilia87 i 18 gości