Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 4 cze 2016, o 12:35

Emilka przeczytaj sobie na pierwszej stronie pierwszy wpis Black i tam wklejena wypowiedź vortexng. Bardzo dobrze pokazuje jak odepchnąć faceta. Podobnie można przyciągnąć. :)

Ja np. Się na byłym i konkretnych osobach nie skupiam już. Wolę przyciągnąć miłość. Z tym że na razie przyciągam, ale miłość w trojkaciku w ogole to ja nie rozumiem osob ktore tak chetnie chca zdradzac.

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 4 cze 2016, o 14:31

Ja dzisiaj jak się obudziłam w nocy na technikę, miałam okrutnego mindfucka, bo śniło mi się, że były do mnie smsa napisał, że rozpadł mu się związek i chce spróbować znowu ze mną... I nawet w śnie się szczypałam czy to nie sen
I jak się obudziłam to chwilę tak leżałam, zdegustowana i myślę: także ten...co ja tam...aaa technika! :)
Zrobiłam ładnie technikę i dalej w kimę. :)
Ale skąd taki sen to ja nie wiem, bo zwykle mi się śniło, że on nic kompletnie nie chce. A tu obudziłam się centralnie zdziwiona i zdegustowana

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 15:55

Jaka milosc w trojkaciku czemu w trojkaciku ?
Kto chce zdradzac kogo z kim??:)

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 5 cze 2016, o 01:10

Heeej :)
Właśnie wróciłam z koncertu.
Wczoraj pisałam jak to dawny ukochany nagle zaczyna się odzywać,na wakacje umawiać...A dziś... Spotkałam faceta za którym szalałam jak dzika lat temu 12 < :D > a on wówczas pewnie nawet nie wiedział o moim istnieniu. Na dzień dzisiejszy nie mogę się od niego opędzić ilekroć się spotykamy hahahaha. Oczywiście jestem już zupełnie innym człowiekiem niż kilkanaście lat temu i na nic poważnego nie ma szans ale....mile to,nie powiem :)

MagdaLooney
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 5 cze 2016, o 07:50

A ja bylam wczoraj na grill do pozniej nocy I probowalam sie bawic ale ilekroc mowie ze nie bede myslec Mysle mocniej Ale w chwili have radosci probowalam go wlepic ,aformowac
Wszystkie zle mysli mowie ze to w serialu nie moje W chwilach wkurzenia tez go wlepiam Nie wiem co szybsze zlosliwosci czy radosc

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 5 cze 2016, o 09:53

Ja jestem coraz bardziej pod wrazniem moich zdolnosci tworczych
Przypominam sobie tez jak kiedys myslalam o pewnycm chlopaku/mezczyznie ktorego nie znam a widuje w kosciele bardziej z widzenia znam jego mame tez z kosciola On ma siostre z porazeniem mozgowym a ja chciala bym kiedys pracowac z takimi dziecmi
Wiec kiedys tez zaglebilam sie myslami ze jesli pracowala bym jako jej (tej siostry)opiekujnka mogla bym poznac jej brata On jest dosyc przystojnym mezczyzna ale ja wtedy bylam w zwiazku Tylko tak myslalam ze gdybym zajmowala sie ta dziewczynka jego siostra mogla bym I jego poznac I tak podswiadomosc ulatwila mi sprawe rozdzielajac mnie z moim
Teraz odkrec to

Czytalam watek ''Nie szukaj a znajdz'' Tam jest ze nasze chcene wpedza nas w chcenie I czeu nie mozemy znalezc rzeczy ktora jest pod reka -bo nasz umys nastawiony jest na szukanie a nie znalezienie
Ja moze za bardz chce a za malo czuje ze to juz mam Czuje tez tak .....1,5h dziennie pozniej sie rzeczywistosc wciska
Cche ,chciala bym miec to juz za soba
Czasami sa mysli co by byl gdyby moze bym zapoznala sie z tym chlopakiem
To byla tak abstrakcyjna mysl a jednak sie sprawdzila
Przeciez ja chce teg jednego konkretnego

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 5 cze 2016, o 10:26

"Nie szukaj,znajduj" jest genialne!!!! Odkąd poznałam tą metodę nic się przede mną nie ukryje ;)

MagdaLooney
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 5 cze 2016, o 10:33

I to jest chyba ten step By nie chciec a miec nie szukac a miec ,znalezc ale tak trudno znajac rzeczywisosc

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 5 cze 2016, o 10:55

Znaczy, wiesz...mi to działa rewelacyjnie na znajdowanie rzeczy :) na początku było trudno ale teraz nawet jak potrzebuje czegoś "na już,teraz,zaraz "- to działa

MagdaLooney
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 5 cze 2016, o 12:07

Magda, gdyby tylko Ci Panowie z przeszłości pojawili się u Ciebie wtedy, co trzeba, a nie teraz
Ale w sumie to daje Ci takiego dodatkowego kopa i kolejny z rzędu dowód, że PP działa, co równa się większej motywacji! :D

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 15 gości