Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 10:46

Maujer zazdroszcze Ci to chyba moja intencja Ci sie sprawdzila
Ja chce sie teraz pozbyc tej 3ciej mowiac soie ze ona juz byla ,jest przeszloscia Ona sie juz wyprowadzila Ale chyba tak to tylko jeszcze bardzij ja przyciagam
Powinnam sobie wyobrazic ze jej wogole nie ma ale ciagle mi sie nasowa sama
Zazdroszcze Ci

Moja najkrotsza afirmacja to ; UDALO SIE ! UDALO SIE , UDALO SIEE!!! bylo trudno ae teraz UDALO SIE !!!!

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 4 cze 2016, o 11:17

Nie ma czego zazdrościć :) wolałabym by nie byli zajęci. Bo mimo że oni by chcieli coś tam więcej to z mojej strony nic nie będzie, oprócz takiej znajomości. Nie wiem czemu mam takie szczęście do zajętych facetów. Już trochę to mnie irytuje.
Zwizualizowalas mi to? Hehe :)

A jaka trzecia bo nie w temacie jestem trochę? Muszę nadrobić :)

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 11:23

Wiec jam tu tez nowa
A jestem tu dzieku moim glupim mysla gdybaniu Wiesz,pytanie kwantowe -nieswiadome Co by bylo gdyby moj zwiazal sie z inna po mnie Jak bym sie ja czula Chociaz nic tego nie zapowiadalo taka niewinna glupia mysl I teraz wiem jak by to bylo DOKLADNIE
I stad tu jestem
teraz chce odkrecic Juz od Roku modle sie I afirmuje ,przyciagam I wiualizuje nas razem na rooozne sposoby I od pewnego czasu przypuszczam ze ktos 3ci tez jest Tak jak wizaulizowalam dla jaj tak sie I stalI teraz zachodz w glowe jak to odkrecic jak sie jej pozbyc JAK ?? Nie chce jej chce nas w wizualizacjach tylko nas a ona mi ciagle wiezdza co z nia jak sie jej pozbyc
Jakie mysli moga byc niebezpieczne juz rok nie mam zycia

Wiec Ci zazdroszcze tego bylego

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 4 cze 2016, o 11:36

A jak wizualizujesz? Swoimi oczami czy jakbyś oglądała film z nim i sobą? Bo mnie tu nauczyli prawidłowo wizualizowac. Aż tak że w pięć dni przyciągnęłam pociąg kolegi, którego znałam trochę internetowo.

Ja akurat byłego bym oddała. Nic a nic mnie już do niego nie ciągnie. :)

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 11:50

Teraz przypominam sobie ze kidys gdzies chyba w pracy wyobrazalam sbie jak jestem z moim bylym (wtedy obecnym ) I jego nowa w jego domu Dosyc irracjonalne niewine wiec ciagnelam ,Wyobrazalam sobie jak mi mowi ze dobrze mu teraz I nie chce wracac ale to bylo dlugie tygodnie przed faktem
Widzialam nawet te 3cia dokladnie TAK JAK teraz wyszla z mojej glowy
Tylko od Roku zadnego sygnalu od niego a o niej wiem z moich obserwacjii ,mieszkamy 2ulice obok siebie I widze ze cos tam sie rusza u niego w domu I nie jest to pies
On mi o niej nic nie mowil mowil tylko ze lepiej bys my sie nie spotykali I poszli w swoja strone Ze nie bedzie kolejnej szansy NIC niej Ukrywa czy co ??
Ja mimo to proboje odkreowac te moja pechowa fantazje Mam co chcialam

Wegener mowi by nie wizualizowac przeszlych tylko nowe sytuacje ja tak po troche Nie moge nic nowego wymyslic Jak wraca z pracy? jak gotuje ,jemy obiad To akurat znam
Mam podklad z narratorem Co mam robic ,co widziec ale ja widze jego dom I siebie w jego domu Proboje wyobrazic siebie ale ciagle ona mi sie wciska
Mowie sobie Ona jest przeszloscia/ Od teraz mj zwiazek z X staje sie coraz bardziej cudowny /
Jak ja skasowac nie przyciagac ??????

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 4 cze 2016, o 12:16

Ja za to już przestałam wizualizować cokolwiek z byłym. I odpycham myśli o nim od siebie, wtedy mi zdecydowanie lepiej
Ba, ja to nawet mam wątpliwości, czy powinnam go zamieścić w mapie marzeń jutro.
Za to zaczęłam technikę Wandy na idealnego partnera. Bo w końcu jakiś Pan Ideolo by mi się przydał

Emilka, jak nie masz pomysłów na wizualizację z nim to polecam Ci jakieś fajne filmy czy książki romantyczne . Ja zawsze wtedy odlatuję myślami i wyobrażam sobie siebie i swojego Idealnego Mena :D Inssspiruj się, to niedługo sama napiszesz romantyczną książkę o swoim życiu :D

Nimfka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 12:22

Ja piszac afirmacje wyobrazam sobie te momenty z moim X tak jak pisze ,mrowki .,miluy uscisk
Wizualizowac moge sobie jedynie najlepiej rzeczy przeszle ,przypominam sobie jego glos To najlepiej dziala Najlepiej tez jak wracam do naszych poczatkow ,odtwarzam TO powinno zadzialac bo podswiadomosc nie wie co jest a co bylo dla niej zawsze jest

Kur...a tylko jedna rozmowa by wystarczyla gdyby sie nie chowal

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 12:26

Tylko mi powiedzie jak ja odpchac wymazac skasowac zamiast przyciagac Ona jest jak rozowy slon

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 4 cze 2016, o 12:29

Pytaj do kogo to należy. Zmieniaj kompletnie sytuację którą sobie wyobrażasz. Mów, że jej po prostu nie ma. Ona nie jest w Twoim życiu, nie istnieje ;)

Nimfka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 4 cze 2016, o 12:32

Teraz jakos tak wyyslilam samo mi przyszlo by to co widze ,wyobrazam sobie o niej mowie ze to bylo w serialu Mniej sie denerwuje bo to tylko serial
Odwracam ja na siebie
Robert Krakowiak mowi zeby powtarzac ;Pomino trudnosci teraz to jest przeszlosc / To prawda bylo trudno ale teraz moj zwiazek z X staje sie ... tez stosuje

emilia87
 
Posty: 94
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], emilia87, , Nimfka, olator i 34 gości