Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 9 cze 2016, o 14:00

piwonia napisał(a):Zwyczajnie w pewnym sensie, odpuścił to co było.


A ok. A może już odpuścił ... tak jak piszesz "wszystko" łącznie z uczuciami. PP czasami zaskakuje nas swoją dosłownością.

A może to oczekiwanie odpuszczenia jest dla Ciebie wskazówką, abyś Ty odpuściła ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1937
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 675 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 934 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 9 cze 2016, o 14:08

Jesli ktos chce obnizyc swoje wibracje to zapraszam d mnie !!!
Wiem ze chcem to bardzo jestem tego pewna dla tego znosze jajko juz od Roku
Mam taka wiedze ze mogla bym wykladac Na kazdy dzien mam lepsza afirmacje,lepsza wizje na tym jade
Nadzieji nigdy nie strace ale boje sie czasu
Wiem ze WS juz przyjal zamowienie I moze nawet przesylka w drodze ale ciagle ulepszam to zamowienie zeby lepiej wszechswiat zrozumial Wiem ze on wie jak ale czasem kiedy zaplanowalam sobie pewne wydarzenia np telefon w sprawie zaczecia pracy byl on dokadnie wtedy kiedy go przewidzialam co do dnia nawet

Zyczcie mi by udalo mi sie spedzic choc pol godziny nad kodeksem drogowym bo w kazdym znaku drogowym widze X Zbieram sie i zbieram

emilia87
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 9 cze 2016, o 14:49

Emilka kobieto Ty nas w ogóle nie słuchasz.
Jakiego czasu się boisz? Jakie zamówienie ulepszasz? Jak można ulepszyć zamówienie na konkretnego faceta? Czynnik_omega Ci podał swój przykład z dzisiaj. Zostaw ta sprawe Wszechswiatowi. On wie najlepiej co i jak i co dla Ciebie najleosze bedzie. Olej sprawę chociaż na jeden dzień. Ja wiem, że jak się kogoś kocha to ciężko jest przejść nad tym do porządku dziennego, ale to jest w Twoim przypadku chyba jedyny ratunek. Idź na spacer, do parku, pobiegać czy cokolwiek innego porobić co sprawi Ci radosc.

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 9 cze 2016, o 15:37

OK sproboje

emilia87
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 9 cze 2016, o 15:55

Ale miałam dziś wtopę! 2 dni temu złożyłam zamówienie do wszechświata, że odezwie się do mnie mój ex. Dokładnie 9 o godzinie kiedy mijało 48 h zadzwoniłam do niego na facebooku niechcący! Nawet nie wiedziałam, że jest taka opcja, nacisnęłam coś i oczywiście dostał powiadomienie. Napisałam tylko przepraszam pomyłka a on odpisał spoko. Tak więc niby się spełniło, ale wyszłam tylko na kretynkę, że go prześladuję.
Kolejna ciekawa rzecz z ex jest taka, że on bardzo mało udziela się na fb. Ostatnio coraz więcej nas wizualizowałam. I po paru dniach patrzę w wstawił piosenkę na fb z tekstem mniej więcej - nie chcę miłości, mam ją gdzieś, wale związki itd. Może powinnam się zmartwić, ale ucieszyło mnie to! Gdyby miał gdzieś mnie i miłość to by silnie tak przed nią nie uciekał. Jak ktoś ma coś gdzieś to olewa to i płynie dalej. A on nadal walczy i udaje, że jest dobrze jak jest :D
olator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 9 cze 2016, o 17:27

w ramach moich wolan do Wszechswiata moje kolezanki nic nie wiedzac wrzucaja na FB takie posty

https://www.facebook.com/kobiecypunktwi ... =3&theater


https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theatre


Znaak ;D

emilia87
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 9 cze 2016, o 19:49

Re: uzdrowienie związku

Postprzez Bellinda » 6 kwi 2013, o 14:01

Przemyśl to co tłumaczy Abraham:

Chyba cos dla mnei z Uzdrowienia zwiazkow post

ABRAHAM: Często dzieje się tak, iż będąc w punkcie bardzo odległym od tego, co upragnione, ludzie podejmują decyzję odnośnie tego, czego chcą. Jednak zamiast skupić się na tym pragnieniu i ćwiczyć osiąganie tej wibracji aż do momentu osiągnięcia wibracyjnej harmonii z ich pragnieniem i przyzwolić Prawu Przyciągania na sięgnięcie do zasobów Wszechświata i przywołanie do nich idealnie pasujących rezultatów, osoby te tracą cierpliwość i usiłują wywołać zaistnienie tej sytuacji poprzez podjęcie rychłych i pochopnych działań. Jednak kiedy podejmują działania przed podniesieniem swojej barwy wibracyjnej, otrzymują coś, co odpowiada ich aktualnym wibracjom, a nie to, co odpowiadałoby wibracjom ich pragnienia.
Zanim nie wyćwiczysz wibracji twojego pragnienia, występuje zazwyczaj duża przepaść pomiędzy wibracją tego, czego naprawdę pragniesz, a wibracją, jaką z siebie emitujesz. Jednakże, bez wyjątku, to, co pojawia się w twoim życiu, odpowiada emitowanej przez ciebie wibracji.
Weźmy dla przykładu przypadek kobiety, która niedawno zakończyła toksyczny związek, w którym jej partner słownie i fizycznie ją upokarzał. Nie chciała ona tego ani też nie podobało jej się takie traktowanie, a nawet więcej: nienawidziła swojego życia u boku tego partnera. Tak więc z punktu, w którym obecnie się ona znajduje i w którym dokładnie wie, czego nie chce, jasno i wyraźnie deklaruje ona, czego chce: chce ona mieć partnera, który będzie ją kochał i szanował, i dobrze traktował. Lecz czuje się bardzo niepewnie, nie mając żadnego partnera u swojego boku, więc chce natychmiast znaleźć nowego. Zatem udaje się w miejsce, które zazwyczaj odwiedza i spotyka tam nowego mężczyznę, który wydaje się jej całkiem miły. Jednakże w tym momencie może sobie nie uświadamiać, iż Prawo Przyciągania przywołuje do niej wciąż sytuacje o wibracjach odpowiadających wibracjom dominującym w niej samej. W chwili obecnej zaś dominującą wibracją w niej samej jest wciąż wibracja tego, czego ona nie chce, gdyż niepożądane aspekty jej ostatniego związku są o wiele bardziej aktywne w jej myślach niż nowe intencje, które się w niej narodziły. Ponieważ pragnie ona przytłumić swoje poczucie braku bezpieczeństwa, podejmuje działania i wchodzi w nowy związek, w którym otrzymuje jeszcze więcej tego, co dominuje w jej wibracjach.
Naszą sugestią w tej sytuacji byłoby niepodejmowanie pochopnych działań, lecz poświęcenie więcej czasu na zastanowienie się i odkrycie własnych pragnień, tak, aby myśli te stały się jej dominującą wibracją, a następnie przyzwolenie na to, aby Prawo Przyciągania przyciągnęło do jej życia wspaniałego nowego partnera życiowego.
JERRY: W porządku. Jest w tym pewna logika. Można to przyrównać do powiedzenia: „Los przyniósł im więcej, niż się spodziewali”.
ABRAHAM: Na tym polega wartość Procesu Warsztaty Twórczości. Kiedy rozpoczynasz Warsztaty, wizualizujesz wszystkie cudowne możliwości, otwierasz się na emocje towarzyszące twoim najgłębszym pragnieniom, po czym koncentrujesz się na dobrym samopoczuciu, wtedy nie będziesz napotykał na wiele rozczarowań. Nauczysz się, jak sprawić, aby to, czego szczerze pragniesz, stało się twoją dominującą wibracją, a kiedy Prawo Przyciągania przywoła do twojego życia odpowiednik praktykowanych myśli, nie będziesz już zaskoczony. W rzeczy samej, nabędziesz umiejętność rozpoznawania (manifestacji) cudownych rzeczy uprzednio przez ciebie wizualizowanych.

emilia87
 
Posty: 119
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 9 cze 2016, o 20:06

Herbatko, a co z Tobą, jak sprawy się mają? Nie zdążyłam Ci odpisać w pw

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 10 cze 2016, o 07:01

Nimfka napisał(a):Herbatko, a co z Tobą, jak sprawy się mają? Nie zdążyłam Ci odpisać w pw


No nic w sumie :s

Wróciłam na tę aplikację do poznawania ludzi z okolicy i przyciągam sobie rozmówców.
Mam przeczucie, że X się jeszcze odezwie żałując, teraz nie wiem, co z tym zrobię. Będę się martwic, jak dostanę wiadomość Y olewam.

Cel nr 1: dopracować zamówienie na miłość, zeby odbylo sie bez kolejnych wpadek.

Cel nr 2: pozbyć się przekonań, że: przystojni mężczyźni są co na mniej nieinteligentni; przed kimś kto mi się podoba na pewno wydurnie się na pierwszej randce/nie spodobam z wyglądu. I mocne przekonanie: facet na spotkaniu okaże się brzydki. Ktoś mi może zarzucić, że patrzę za bardzo na wygląd - ale chemia po prostu musi być, chcę żeby motylki urwały mi głowę:P nie chcę modela, wiecie, zeby miał TO COŚ
Nie wiem, co jeszcze. Muszę dokopac się do swoich przekonań i wszystkie zniszczyć.

Schudłam 1kg!

I ogólnie - u mnie temat jest odpuszczony. Chcę, mam w vortexie, ale jakoś wolę wizualizować zadania do egzaminu, tosty, buty... Wszystko tylko nie ten temat
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 80
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 10 cze 2016, o 08:22

Herbato napisz proszę do mnie maila póki pw nie działa [email protected] bo musze się wygadac a nie chce publicznie

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, emilia87 i 18 gości