Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 26 maja 2016, o 17:33

Black napisał(a):Z tego co piszesz, to robiłaś już co mogłaś ;)
Na Twoim miejscu nie pisałabym już (ale piszę ze swojej perspektywy). Chodzi o to, że skoro się tak zachował, wygląda na to, że nie życzy sobie kontaktu więc nie narzucałabym się. Na pewno nie myślałabym co on myśli i co robi. Wręcz przeciwnie, zajęłabym się sobą, poprawą swojego samopoczucia, skupiłabym się na swoim życiu. Jestem pewna, że jeśli w głębi serca zależałoby mi na tej relacji a zajęłabym się sobą i nie myślałabym o niej, to on sam wówczas by się odezwał. W swoim czasie ;)


Tylko hm... bardzo możliwe, że on to wszystko robi mi na złość. Już w kwietniu mielismy taką samą przerwę od rozmawiania. Nie pisaliśmy ponad tygodnie, ale wtedy nie odwalał takich cyrków dziwnych i nie usuwał mnie ze znajomych.
Poza tym w poniedziałek rano wstawił (poprosiłam siostrę o sprawdzenie jego profilu) piosenkę OneRepublic - Wherever I Go (jakoś nie chcę mi się wierzyć, że ta piosenka to przypadek), bo refren brzmi tak:

"I know I could lie but I’m telling the truth
Wherever I go there’s a shadow of you
I know I could try looking for something new
But wherever I go, I'll be looking for you"

Nie wiem czy on się po prostu we mnie nie zakochał... coraz więcej sytuacji na to wskazywało. Chociażby tekst, którym mi odpalił dwa razy bardzo niedawno (pod koniec kwietnia), że "gdyby nie znał to by brał".

badcrazygirl
 
Posty: 208
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 120 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 26 maja 2016, o 17:38

Działać czy nie działać?
Przede wszystkim Wszechświat nie lubi działania na siłę. Działanie jest ważne, owszem, ale pod wpływem inspiracji. Czasem nawet głupie wyjście do Żabki po hot-doga, bo tak w danej chwili czujemy, może być przejawem inspiracji bo nigdy nie wiadomo kogo pod tą Żabką spotkamy lub co się stanie ;) Ludziom wydaje się to głupie więc rezygnują z podążania za czymś błahym, za swoimi zachciankami, rezygnują z wyjścia na spacer bo samemu im głupio, ale coś w środku nich mówi im żeby wyjść. A przecież skoro mamy ochotę na tego hot-doga to na pewno będziemy się dobrze czuć kiedy wreszcie go kupimy i zabierzemy się za zjadanie. I na pewno będziemy się czuć świetnie wychodząc na długi spacer przy pięknej pogodzie. Wielu ludzi skupia się jednak na tym braku! Że idzie SAMEMU jakby to miało jakieś znaczenie.


Inspiracja jest czymś w rodzaju "głosu" w głowie. Jeśli najdzie Cię ochota na pójście na siłownię - idź! Jak nie teraz, to w wolnym czasie, kiedy nadal tego chcesz. Jeśli najdzie Cię ochota na hot-doga z Żabki - idź do Żabki i kup hot-doga.
Po pierwsze - robiąc coś, na co masz ochotę, poprawia Ci się nastrój, a tym samym wysyłasz lepsze wibracje.
Po drugie - jeśli czujesz się dobrze i jesteś wibracyjnie dopasowana ze swoim pragnieniem, możesz mieć różne myśli typu: "Mam ochotę na...". Wtedy po prostu to zrób. Być może Twoja podświadomość pcha Cię byś zbliżyła się w pewien sposób do swojego pragnienia albo byś je zrealizowała. Znam dziewczynę, którą pewnego dnia naszła myśl by pójść na koncert wykonawcy za którym nie przepadała. Ale tak jakoś jej się zechciało. Poznała tam swojego męża. A był wypisz-wymaluj jej ideałem ;)

A co do przyjaciela... Nie możesz działać na siłę. Jak on nie chce, to co masz zamiar zrobić? Położyć mu się na wycieraczce? Nie to nie :) Daj mu spokój, daj spokój swoim myślom, zajmij się czymś przyjemnym, skup się na sobie. Jak trzeba będzie to umniejsz jego wartość, np. wiesz jak się zachowuje (dziecinnie), nie jest wart twoich nerwów, nie jest wart poświęcania mu uwagi, bo myśląc o nim, nie jesteś zadowolona z obecnej sytuacji itp. Twoje wibracje mają być wysoko i nie możesz poświęcać energii na takie relacje, przez które się martwisz, denerwujesz, zastanawiasz co zrobić itp. Dobrze wiesz, że musisz PRZYZWOLIĆ. A nie przyzwalasz myśląc o nim, zastanawiając się co zrobić, co on robi, analizując wszystko i rozkładając na czynniki pierwsze.
TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 317
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 59 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 174 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 26 maja 2016, o 17:41

Ach Black... nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła <3 dziękuję! Uwielbiam to, że wszystko związane z PP przekazujesz tak prosto, lekko, przyjemnie

badcrazygirl
 
Posty: 208
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 120 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 26 maja 2016, o 18:38

Musze się Wam wygadac. Ostatnio dużo dziwnych rzeczy się u mnie dzieje i dziwnie się czuje. Np teraz wstałam wzięłam kartkę i napisałam wiersz. Jest piękny i o miłości. Pisząc go myślałam o moim ex który znów zerwał ze mną kontakt mimo obietnic. Nie myślałam juz o nim bardzo długo a teraz serio napisałam coś pięknego. I teraz myślę co z tym wierszem zrobić... takich szczerych i pięknych słów o miłości chyba nigdy nie czytałam. Ile ja bym dała by ktoś tak coś od serca mi powiedzial
olator
 
Posty: 68
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 26 maja 2016, o 18:38

Musze się Wam wygadac. Ostatnio dużo dziwnych rzeczy się u mnie dzieje i dziwnie się czuje. Np teraz wstałam wzięłam kartkę i napisałam wiersz. Jest piękny i o miłości. Pisząc go myślałam o moim ex który znów zerwał ze mną kontakt mimo obietnic. Nie myślałam juz o nim bardzo długo a teraz serio napisałam coś pięknego. I teraz myślę co z tym wierszem zrobić... takich szczerych i pięknych słów o miłości chyba nigdy nie czytałam. Ile ja bym dała by ktoś tak coś od serca mi powiedzial
olator
 
Posty: 68
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 26 maja 2016, o 18:49

Aaaa. I jeszcze jedna rzecz mnie bardzo zastanawia... przyciągałam ex kilka miesięcy. W końcu sama się odezwałam i wszystko szło w dobrym kierunku. Nagle zaczęliśmy się kłócić przez tel i on mnie mega obrażał, krzyczał, zablokował wszędzie. Tej nocy płakałam tak bardzo ze miałam mega historie. Pierwszy raz miałam myśli ze moje życie nie ma sensu i ze nie chce żyć. Następnego dnia poszłam do szkoły i wyszłam na idiotę bo miałam przygotować się do odpowiedzi a wyszłam i nic nie powiedziałam wiec wykładowca mnie wysmial... i tak wracałam autobusem płacząc jak ostatnia ofiara. I wtedy wyszłam z autobusu i on zadzwonił. Tak jak w wizualizacjach... przeprosił i zaproponował spotkanie następnego dnia. I tak było. Spotkaliśmy się, przytulil mnie, powiedział se nie będziemy razem ale możemy się spotykać do jego wyjazdu. Powiedział mi wtedy mnóstwo pozytywnych rzeczy. Mówił jaka jestem wartościowa osobom. I potem było kolejne spotkanie po którym urwał kontakt. Jak to się dzieje ze głęboko w coś wierze, mam super nastrój i nici z marzeń a w momencie jak myślę o śmierci dzieje się coś o czym marzyłam 10 miesięcy?
olator
 
Posty: 68
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 26 maja 2016, o 18:58

olator, tak jak pisałam - wiara nie ma tu nic do rzeczy, natomiast w kwestii super nastroju to na pewno takowego nie miałaś ;) Przyciągając ex kilka miesięcy, jestem pewna, że emanowałaś tym, czym emanujesz teraz, a to z kolei wyklucza to przyciągnięcie, którego pragniesz - ponowny związek z nim.
Odezwał się kiedy myślałaś o śmierci, ale nie myśl o niej była tutaj napędem, ale fakt, że uznałaś to za stracone. Wciąż chciałaś by się odezwał więc to pragnienie było w Tobie, ale całkowicie przestałaś w to wierzyć, wypuściłaś tę presję i potrzebę z siebie, a wtedy on się odezwał. Stałoby się to nawet wtedy gdybyś zamiast myśli o śmierci poświęciła tę uwagę myśli o zupie pomidorowej. Po prostu przyzwoliłaś. Całkiem nieświadomie jak widać. Pragnienie nie może być potrzebą. Nie możesz czuć presji, nie możesz tego kontrolować. Nie możesz myśleć o tym, że go nie ma, że się nie odzywa. Nie możesz myśleć o pragnieniu pod kątem braku. Musisz być pewna, że będziecie razem. To ma nie podchodzić pod żadną wątpliwość.
Urywa kontakt ponieważ jest to pewnego rodzaju schemat, który powtarzasz. Jeśli raz urwał kontakt, włączyła się w Tobie obawa, że znów go urwie. A jeśli ta obawa się pojawiła i pozwoliłaś jej opanować swoją podświadomość, pewne jest, że urwie ten kontakt. I kiedy go urwał, zgodnie z Twoją obawą, stworzyłaś w podświadomości schemat, że on będzie urywał kontakt. On i być może inne osoby.
To wszystko tak działa. Bardzo łatwo ślizgać się od myśli do myśli, nadawać jej znaczenie, przesyłać do podświadomości.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 317
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 59 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 174 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 26 maja 2016, o 19:17

Masz racje z tym schematem. Każdy facet urywa ze mną kontakt. Każda osoba która zaczyna mi się podobać, zaczynam lubić to nie odzywa się do mnie. Próbowałam juz wszystkiego i nadal tego nie przerwałam. Próbowałam zdan odkreowyjacych i zmian przekonań. Ogólnie wierze w to że wreszcie będę szczęśliwa i nie mam pojęcia co takiego wewnątrz mnie siedzi ze przyciągam kogoś kto mnie za chwile odrzuca. Jak zatrzymać ta karuzele...
olator
 
Posty: 68
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 26 maja 2016, o 19:23

Kochana, po prostu nie poświęcaj tym myślom uwagi :) Schematy i przekonania są jak balony. Dając im powietrze, powodujesz, że rosną. Przestań dawać im powietrze - balon sflaczeje :) To samo jest z przekonaniami.
Każdy kij ma dwa końce. Każde stwierdzenie ma swoje przeciwieństwo. Facet może urwać kontakt. Ale również facet wcale nie musi urywać kontaktu.
Z każdym facetem jest zapewne tak, że pojawia się obawa o urwanie kontaktu więc on się urywa. A co jeśli przy randkach, spotkaniach itp. przestaniesz skupiać się na tym co może być? Jeśli poświęcisz myśli na coś innego, jeśli w ogóle nie pomyślisz o jakichś urwaniach kontaktu? Jeśli skupisz się tylko na sobie, na swoim samopoczuciu, jeśli przestaniesz traktować faceta jako chęć posiadania kogoś, jako deskę ratunku przed samotnością?
Wtedy będzie wszystko ok, zapewniam. Ale pomyśl czego chcesz. Randek? Spotkań? Miłości? Miłości po prostu czy miłości konkretnego faceta? Zastanów się czego naprawdę chcesz i przestaw się na myśl, że już tak jest. Nie dawaj powietrza kolejnym balonikom z napisami: "urywa kontakt", "jestem sama", "ex się nie odzywa".
Mamy wspaniałą kontrolę, gdyż sami decydujemy czemu poświęcamy swoją uwagę. Ponieważ możemy wysyłać tylko jeden rodzaj wibracji na raz, skupiaj się tylko na tym czego chcesz i na tym co jest dobre. A przede wszystkim na sobie i poprawianiu swojego nastroju ;)

Aaa dodam jeszcze, że skupiając się na wyeliminowaniu przekonań, wciąż poświęcasz uwagę przekonaniom ;)
Oczywiście te wszystkie zabawy w eliminacje są skuteczne, ale raczej na długie dystanse. Jeśli zależy komuś na czasie to po prostu polecam olać coś takiego jak przekonanie. Przekonanie jest dużą myślą. A myśl można zmienić. W sekundę! :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 317
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 59 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 174 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 26 maja 2016, o 20:24

Potrzebuję porady od was dziewczyny.
Spędziłam całkiem miły dzień w górach z facetem, z którym DEFINITYWNIE czuję że nie ma ni w ząb "tego czegoś ", cokolwiek to jest, ale jak to spotkam to będę wiedziała że to to. Całą drogę do domu zastanawiałam się jak delikatnie dać mu do zrozumienia, że hmmm raczej nie chcę żeby robił sobie jakąś mega nadzieję. W rezultacie nie powiedziałam nic. I on tą nadzieję pewnie ma. I teraz kogo mam słuchać? Rozmawiałam z przyjaciółką, która mówi mi że powinnam dać mu szansę bo ona też była pewna, że między nią a jej x nic nie będzie, a teraz jest miłością jej życia, w ogóle ślub itp, a na początku też jej się strasznie nie podobał i w ogóle czy mam słuchać swojego serca, które mówi, że to jeszcze nie to. Dodam, że mam metlik w głowie bo gdybym miała słuchać faktycznie tylko i wyłącznie samej siebie to widzę że to jednak nie jest to czego chcę :)ale ona mi swoją historią trochę miesza widzę głowie i myślę wtedy że może faktycznie. .....
ogólnie dzień był bardzo dobry i udany, ale to dlatego, że Ja po prostu czułam się dobrze. Facet jest również dosyć miły i w porządku, w kilku tematach można powiedzieć, że posiada cechy, które uważam za ważne, ale jest też tych kilka aspektów, przez które uwazalabym że godze się na mniej niż w rzeczywistości chcę.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 310
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 45 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], asia2o13, , Nimfka, Yahoo [Bot] i 22 gości