Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 30 maja 2016, o 15:46

To idę... :D

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 31 maja 2016, o 11:28

To o czym zapominacie przyciągając swojego byłego to to, że nie on ma się teraz liczyć tylko wy. Ja robiłam to samo, wydawało mi się, że muszę ciągle szukać nowych technik, ciągle je wykonywać, a jak nie myślałam o ex to czułam, że go przez to tracę i muszę szybko sobie coś wyobrazić. A to tak nie działa.
Chcesz czegoś, składasz na to zamówienie - wkładasz do vortexu. Tyle. Teraz masz pozwolić temu przyjść w bardzo prosty sposob - nie przeszkadzając. Zajmij się sobą, rób to, co sprawia Ci przyjemnosc. Jesli jest to wizualizacja was razem to super, wizualizuj. Jeśli jest to kanapka z pasztetem to zrób sobie kanapkę z pasztetem. Masz myśleć o swoim samopoczuciu i ucinać myśli, które sprawiają, że Ci źle. Podążaj za inspiracją, znajdziesz kolejne punkty, które sprawią, że poczujesz się lepiej, poczuj wdzięczność za te punkty, a potem poczuj się jeszcze lepiej... :)
To naprawdę jest takie proste. I naprawdę działa.

Ja się strasznie szarpałam z jednym przyciąganiem w marcu. W końcu się wkurzyłam, odpuściłam i przyciągnęłam następnego dnia kogo innego ale jak pisalam gdzies tam, nic z tego nie wyszło, bo za bardzo się przejmowalam, analizowalam i byłam na samiutkim dnie wibracji i wszystko poszło w... poszło się bujać.

No a teraz przyciągnęłam tego nowego i sama nie wiem, co myśleć. W weekend byłam dość podłamana, zaczęłam znowu snuć swoje scenariusze.
Facet jest miesiąc po rozstaniu i dziewczyna go bardzo źle traktowała. A ja od razu myślę, żeby to porzucić, bo ja się zaangażuje, a albo do niej wróci/albo nie potraktuje mnie poważnie/dalej będzie się leczył z przeszłości i do mnie nic nie poczuje/ja do niego nic nie poczuje/to będzie źle, tamto... Dużo rozmawiamy i ma to podejście, którego ja szukam, ale na razie sami nie wiemy, czego od siebie oczekujemy. Na pewno muszę wyluzować z myśleniem, że ja dla niego jestem za malo wyjątkowa, żeby dla mnie starał się, jak dla tej poprzedniej ;p
No ale dzisiaj zajęłam się sobą i od razu mam lepszy nastrój. Co ma być to będzie, po prostu się będziemy spotykać, może pyknie, może nie, najważniejsze to wysokie wibracje. Wtedy zawsze spadnę na cztery łapy :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 80
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 31 maja 2016, o 12:44

No a teraz przyciągnęłam tego nowego i sama nie wiem, co myśleć. W weekend byłam dość podłamana, zaczęłam znowu snuć swoje scenariusze.
Facet jest miesiąc po rozstaniu i dziewczyna go bardzo źle traktowała. A ja od razu myślę, żeby to porzucić, bo ja się zaangażuje, a albo do niej wróci/albo nie potraktuje mnie poważnie/dalej będzie się leczył z przeszłości i do mnie nic nie poczuje/ja do niego nic nie poczuje/to będzie źle, tamto... Dużo rozmawiamy i ma to podejście, którego ja szukam, ale na razie sami nie wiemy, czego od siebie oczekujemy. Na pewno muszę wyluzować z myśleniem, że ja dla niego jestem za malo wyjątkowa, żeby dla mnie starał się, jak dla tej poprzedniej ;p

Gratuluję! Jednak sama piszesz bardzo mądre i ciekawe rzeczy a w tym fragmencie zaczyna się analizowanie i szukanie dziury w całym. Skoro w jakiś sposób on Ci się podoba to ciesz się, że go poznałaś i będzie na pewno super:)
Mój ex jest w tej chwili na innym kontynencie niż ja :D Co jakiś czas widzę jego zdjęcia, jednak wiem, że nie jestem tam szczęśliwy bo on jest typem domatora który wszystkiego się boi. Żyję w przekonaniu, że wróci za te parę tygodni i wtedy będzie już super. Staram się skupić na tych dobrych rzeczach przed jego wyjazdem - to jak mnie przytulał przed wyjazdem, pocieszał, pisał sam z siebie a nawet dzwonił! Wow teraz sobie uświadomiłam, że parę miesięcy wcześniej nie odbierał tel a potem nasz kontakt był bardzo przyjemny!!! Kij z tym, że jest za granicą, niech próbuje nowych rzeczy. Wróci i na pewno będzie ok. Ja staram się skupiać na sobie jednak teraz trochę mam dziwny okres - skończyłam pisać licencjat, niedługo będę go bronić, będą wakacje a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Kontynuować studia, iść do pracy na cały etat, pomóc rodzicom w nowym biznesie, wyjechać na dłuuuugie wakacje czy co... Chciałabym aby wydarzyło się coś co da mi plaskacza w twarz i powie - rób co, pojedź tu, porzuć to :D
olator
 
Posty: 72
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 31 maja 2016, o 12:46

Herbata_z_cukrem napisał(a):No a teraz przyciągnęłam tego nowego i sama nie wiem, co myśleć. W weekend byłam dość podłamana, zaczęłam znowu snuć swoje scenariusze.
Facet jest miesiąc po rozstaniu i dziewczyna go bardzo źle traktowała. A ja od razu myślę, żeby to porzucić, bo ja się zaangażuje, a albo do niej wróci/albo nie potraktuje mnie poważnie/dalej będzie się leczył z przeszłości i do mnie nic nie poczuje/ja do niego nic nie poczuje/to będzie źle, tamto... Dużo rozmawiamy i ma to podejście, którego ja szukam, ale na razie sami nie wiemy, czego od siebie oczekujemy. Na pewno muszę wyluzować z myśleniem, że ja dla niego jestem za malo wyjątkowa, żeby dla mnie starał się, jak dla tej poprzedniej ;p
No ale dzisiaj zajęłam się sobą i od razu mam lepszy nastrój. Co ma być to będzie, po prostu się będziemy spotykać, może pyknie, może nie, najważniejsze to wysokie wibracje. Wtedy zawsze spadnę na cztery łapy :D


Ja tutaj absolutnie specem nie jestem, co widać, ale wiesz, że jak sobie wyobrażasz że coś takiego będzie miało miejsce, to właśnie to się wydarzy? Skoro jest szansa, to nie analizuj. Niech to płynie swoim rytmem! I sama zobaczysz jak to będzie, a wizualizować to możesz sobie co najwyżej Wasze wspaniałe kolacje ;)
PS To z kanapką dało mi do myślenia. Ja póki co odcinam się od myśli o byłym, bo to mnie na niskie wibracje sprowadza a mam się czym zająć, w końcu marzeń mam od cholery i ciut ciut... :D

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 31 maja 2016, o 12:55

olator napisał(a):Żyję w przekonaniu, że wróci za te parę tygodni i wtedy będzie już super. Staram się skupić na tych dobrych rzeczach przed jego wyjazdem - to jak mnie przytulał przed wyjazdem, pocieszał, pisał sam z siebie a nawet dzwonił! Wow teraz sobie uświadomiłam, że parę miesięcy wcześniej nie odbierał tel a potem nasz kontakt był bardzo przyjemny!!! Kij z tym, że jest za granicą, niech próbuje nowych rzeczy. Wróci i na pewno będzie ok. Ja staram się skupiać na sobie jednak teraz trochę mam dziwny okres - skończyłam pisać licencjat, niedługo będę go bronić, będą wakacje a ja nie wiem co ze sobą zrobić. Kontynuować studia, iść do pracy na cały etat, pomóc rodzicom w nowym biznesie, wyjechać na dłuuuugie wakacje czy co... Chciałabym aby wydarzyło się coś co da mi plaskacza w twarz i powie - rób co, pojedź tu, porzuć to :D


olator, zobacz... Niby wszystko gra, ale czy jednak? Żeby było super jak wróci, musi być super już teraz. Już teraz musisz się tak czuć żeby Twoja przyszłość była super. Z nim i bez niego, bo tego czy jest super kompletnie nie powinnaś uzależniać od nikogo. Z takim myśleniem "super" będzie zawsze w przyszłości. A ma być w teraźniejszości, prawda? Na razie porównałabym to do gonienia szczęścia. Określasz Wszechświatowi, że będzie fajnie kiedy...on wróci, kiedy się zejdziecie, kiedy coś tam... A masz mu powiedzieć, że TERAZ jest fajnie, żeby przyzwolić na to aby faktycznie było fajnie ;) Inaczej wiecznie będziesz gonić. Wiecznie widzieć wszystko jako przyszłość. Że kiedyś będzie...
Pragniemy czegoś, co czyni nas szczęśliwymi więc powinniśmy JUŻ TERAZ czuć się szczęśliwie by dopasować się do szczęścia, które mamy w głowie. Powinniśmy JUŻ TERAZ czuć się tak, jakbyśmy otrzymali to, czego pragniemy, gdyż nasza podświadomość nie odróżnia tego co już jest a tego co chcemy.

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 31 maja 2016, o 13:04

Witam Jestem tu całkowicie nowa tutaj bo w temacie nie
Od miesiace zaglebiam sie w PP ,podswiadomosc zapoznalam sie nawet I stosuję afirmacje

Otoz taka oto sytuacja
Kiedys tak z glupa przyszla mi przez mysl co by bylo gdyby moj partner znalazl sobie inna Gdyby my sie rpzstali Taka niewinna mysl bo bylo dobrze ,spokojnie I nic niczego nie zapowiadalo
...po paru tygodniach faktycznie nasza relacja z jego strony oziebla I Mieszkam osobno
Przypominam sobie jeszcze Jak fantazjpwalam wtedy jak oswiadcza mi ze jest teraz Szczesliwy w nowym zwiazku I nie zainteresowany powrotem..
I mam!! juz od roku Mieszkamy osobno I przypuszczam na 80% ze kogos ma ale nie jestem pewna
Wiem ze sama sobie to wyrezyserowalam Dojladnie ta sytuacje chociaz calkiem nieswiadomie
Teraz studjuje PP by to odkrecic
Byly wrozki I nawet modlitwy spoczatku ale bog nic nie moze

Wiem ze negatywne mysli emocje sa najskuteczniejsze czy jesli bede udawac ze jestesmy razem i obawia m sie rozstania to podswiadomosc nas polaczy by zrealizowac to rozstanie?
Wiem ze podswiadpmosc realizuje to czego nie

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 31 maja 2016, o 13:19

emilia87 napisał(a):Witam Jestem tu całkowicie nowa tutaj bo w temacie nie
Od miesiace zaglebiam sie w PP ,podswiadomosc zapoznalam sie nawet I stosuję afirmacje

Otoz taka oto sytuacja
Kiedys tak z glupa przyszla mi przez mysl co by bylo gdyby moj partner znalazl sobie inna Gdyby my sie rpzstali Taka niewinna mysl bo bylo dobrze ,spokojnie I nic niczego nie zapowiadalo
...po paru tygodniach faktycznie nasza relacja z jego strony oziebla I Mieszkam osobno
Przypominam sobie jeszcze Jak fantazjpwalam wtedy jak oswiadcza mi ze jest teraz Szczesliwy w nowym zwiazku I nie zainteresowany powrotem..
I mam!! juz od roku Mieszkamy osobno I przypuszczam na 80% ze kogos ma ale nie jestem pewna
Wiem ze sama sobie to wyrezyserowalam Dojladnie ta sytuacje chociaz calkiem nieswiadomie
Teraz studjuje PP by to odkrecic
Byly wrozki I nawet modlitwy spoczatku ale bog nic nie moze

Wiem ze negatywne mysli emocje sa najskuteczniejsze czy jesli bede udawac ze jestesmy razem i obawia m sie rozstania to podswiadomosc nas polaczy by zrealizowac to rozstanie?
Wiem ze podswiadpmosc realizuje to czego nie


Padłaś ofiarą własnych myśli, dokładnie tak jak ja.
I teraz rada ode mnie, od innych dziewczyn też - żadnych wróżek. No chyba, że jakaś wróżka powie Ci że się zejdziecie i zakodujesz to tak głęboko, że faktycznie tak będzie.
A ja jak reszta odsyłam do 1 posta. Wydrukuj sobie, powieś gdzieś, cokolwiek, ale czytaj czytaj i czytaj jak ja, w końcu dojdzie ;)

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Herbata_z_cukrem » 31 maja 2016, o 14:30

Noo dziewczyny, jasne, że jak będę o tym myśleć to to dostanę, dlatego luzuje. To jest mój problem, tak jak kiedyś pisałam - utrzymywanie związków, nie ich przyciąganie. Kiedyś powiedzialam sobie, że nie jestem sama nigdy dłużej niż miesiąc i... no nie jestem :D ostatnio to zgodziło się co do dnia! Nie w sensie, że od razu jestem w związku, ale że ktoś się kręci wokół mnie.
Go with the flow, jest przecież super, nic się nie zmieniło - jestem szczęśliwa tak samo, jak zanim go poznałam i tego się muszę porządnie trzymać zamiast szukać dziury w całym.

Trochę miałam myśli, że była się do niego odezwie. Nie w sensie, że się tego boję tylko taka pewność, że będzie próbowała swoich szans. No i napisała, ale ją zbył. Myślę, że napisze jeszcze raz, ale następnym razem dostanie wiadomość "nie mogę teraz gadać, jestem z dziewczyną" :>

Jego nastrój przez ten weekend wpływał na mój i stąd też myśli czy ja sobie z tym poradzę, czy jestem w stanie spotykać się z kimś kto ma gorszy okres w życiu i sama sobie dałam w twarz - po pierwsze to moja decyzja czy na mnie wpływa jego smutek czy nie, a po drugie - jak bym mogła kogoś fajnego zostawić tylko dlatego, że cierpi? Można wartościowego człowieka skreślić tylko dlatego, że jest się samemu słabym, a ja ani nie chce być słaba, ani nie chce zostawiać ludzi. Nawet jak nic z tego nie wyjdzie to będę mieć satysfakcję, że byłam przy kims kto tego potrzebował. I to też dobry test na to, na ile jestem szczęśliwa sama ze sobą bez względu na okoliczności, na pewno mnie ta znajomość wzmocni niezależnie od tego, jak się potoczy.

W sumie mam takie zamówienie: uszczęśliwić tego człowieka, być tą osobą, która go wyciągnie spod smutku i pokaże mu, że nie wszystkie dziewczyny muszą go źle traktować.
Kurcze, to jest nawet fajne wyzwanie :D

Także dziewczyny, bierzcie złe myśli i traktujcie je jako wyzwanie, cieszcie się wszystkim, co was otacza. W związku można być szcześliwym tylko, jak się jest szczęśliwym samemu ze sobą, czekam na wasze pozytywne wpisy, o tym, jak wysokie wibracje miałyście tego wieczora i jakie myśli to spowodowały! :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
 
Posty: 80
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 14:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 31 maja 2016, o 15:00

Czytalam Potege,czytalam Sekret czytalam Sile czytalam Magie i Hicksow I slucham ich na Yt
Ide spac wizualizujac przy podkladzie alfa pozniej budze sie znowu nie Wtym domu Nie w tym lozku I dol
Godzine unosze sie w powietrzu pozniej godzine dola
Wrozki tez byly I to kilka Kazda nic nie wiedzac powiedzialam ze bedzie kryzys ale przejsciowy pare ze bedzie dziecko przed slubem a nie dawna jedna powiedzialam mi slub za 2 latam z brunette co ma dwie branze moj ma prace I swoja dzialalnosc
Tylko jak to wbic to do podswiadomosci by sie stalo ??

Wizualizuje ,Afirmuje nie Afirmuje tylko jak spie w pracy ,w autobusie w sklepie, w kapieli Ze jestesmy ciagle razem lub ze sie udalo ze sie zeszlismy Slysze glowy ludzi jak mowia do mnie/o mnie
Tylko ciagle wbija mi sie ta 3cia niechciana osoba "co z nia"
Afirmuje ze ona sie juz wyrowadzila teraz ja jestem z nim I Mieszkam
Mieszkam od niego 100m ulica dalej I czas email robie sobie spacery pod jego dom Zakladamy sie do sasiedngo ogrodka i widze co robic w kuchni I w pokoju Nie moge sie powstrzymac tylko tak moge powstrzyma moja realizacje ale to mnie uspokaja
Ostatnio edytowano 31 maja 2016, o 15:04 przez emilia87, łącznie edytowano 1 raz

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 31 maja 2016, o 15:04

Nieważne ile czytasz i co czytasz. Ważne ile z tych książek wynosisz i czy umiesz teorie zamienić w PRAKTYKĘ.
Odsyłam do 1 posta w tym wątku.

Black
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 19 gości