Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez 6ripley » 20 maja 2016, o 18:49

Nicky napisał(a):
6ripley napisał(a): Wizualizacje są przyjemne ale juz mnie nużą i jest we mnie potrzeba poznania, a nie kreowania osobowości, która niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością.


Tego co pogrubiłam, nie za bardzo rozumiem kochana... co miałaś na myśli?

Pamiętaj, że to co masz w myślach to - jak wyżej napisała Black, już tak naprawdę ISTNIEJE... to już zostało stworzone. Jeśli zatem w swoich myślach jesteś odważna, piękna, atrakcyjna, a ten ktoś za Tobą szaleje to w tym momencie już zaistniało. Czy to nie wspaniałe???

Myśląc o "rzeczywistości", musisz zadać sobie pytanie: co to jest rzeczywistość? Otóż rzeczywistość to odbicie tego, co mamy w głowie. Jeżeli myślę, że jestem piękna, to jestem. Jeżeli myślę, że jestem mądra i zasługuję na ogromny sukces to jestem mądra i sukces przyjdzie do mnie. OK - zapytasz, to dlaczego w rzeczywistości jestem nieśmiała, mimo że w myślach - odważna i elokwentna? Ano dlatego, że wcześniej musiałaś sobie wbić do głowy taki właśnie program... i wbijałaś sobie do głowy ten program latami (albo ktoś ci pomagał w tym procesie), i dlatego jest jak jest. Ale nie martw się, bo wszystko da się zmienić. Im więcej będziesz o sobie myśleć w jakiś dany sposób (np. będziesz wyobrażać sobie że jesteś mega wygadana i odważna), tym SZYBCIEJ zwierciadło (rzeczywistość) w magiczny sposób DOPASUJE SIĘ do Twoich myśli. Tak działa PP :)


Dziękuję. Z pierwszym cytatem- odnosi się do osoby, którą chcę poznać. Przy wizualizacjach kreuję reakcje, zachowania, charakter. A chcę poznać człowieka, nie wyobrażenie.
6ripley
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 21:41
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez pusiaxj » 20 maja 2016, o 19:03

A u mnie znowu pojawiły sie negatywne myśli i wspomnienia wywołujące tęsknotę za moim X którego chce odzyskać. I nie wiem jak sobie z tym radzić. Jest super, wierzę że będziemy znów razem, że to już niedługo się stanie a tu nagle przychodzi takie zwątpienie i bach...
Przecież my nawet ze sobą nie rozmawiamy. Może najpierw przyciągnąć odnowienie kontaktu a potem robić kroki ku związkowi?

pusiaxj
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 07:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 20 maja 2016, o 19:16

6ripley napisał(a):Dziękuję. Z pierwszym cytatem- odnosi się do osoby, którą chcę poznać. Przy wizualizacjach kreuję reakcje, zachowania, charakter. A chcę poznać człowieka, nie wyobrażenie.


Ok - rozumiem, sądziłam że chodzi ci o siebie samą (wyobrażenie kontra rzeczywistość). Ale wiesz co? Zdradzę ci fajowy sekret: to dotyczy też innych osób :) Jak sobie wyobrazisz kogoś, taki on będzie w rzeczywistości. Chcesz żeby był miły i kochany? Wyobraź sobie że taki jest... i tak właśnie będzie!!! (przerobiłam to, żeby nie było... piszę z własnych doświadczeń )

Nicky
 
Posty: 3671
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1811 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 20 maja 2016, o 19:19

Nimfka napisał(a):
Nicky napisał(a):
Pamiętaj, że to co masz w myślach to - jak wyżej napisała Black, już tak naprawdę ISTNIEJE... to już zostało stworzone. Jeśli zatem w swoich myślach jesteś odważna, piękna, atrakcyjna, a ten ktoś za Tobą szaleje to w tym momencie już zaistniało. Czy to nie wspaniałe???

Podążając tym tokiem, to że pomyślałam sobie, że chcę wrócić do mojego byłego i chcę, żeby on miał do mnie szczere i mocne uczucia - to już istnieje i po prostu muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać, aż to do mnie przyjdzie?


Jeśli tylko pomyślałaś sobie że CHCESZ - to rzeczywistość przyniesie ci więcej tego chcenia... wyobraź sobie, że to już MASZ, a rzeczywistość - zwierciadło, po jakimś czasie odbije obraz Twoich myśli :) Rozumiesz różnicę?

Nicky
 
Posty: 3671
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1811 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 20 maja 2016, o 20:36

Rozumiem, i to będzie naprawdę ciężkie, wyobrazić sobie że to mam, nie mając tego, ale praktyka czyni mistrza :)
Więc od tego momentu po prostu znowu go MAM i jesteśmy szczęśliwi jak nigdy dotąd.
Nimfka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 20 maja 2016, o 20:58

Coś ty... jakie tam ciężkie. Powinno być lekkie i przyjemne :) Zabawa z własną wyobraźnią jest super!!

Nicky
 
Posty: 3671
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1811 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 20 maja 2016, o 21:03

A to się zgadzam. Ja jestem typem marzycielki, więc wizualizacje to faktycznie przyjemność :)
Ja sobie wyobrażam, że on leży obok, że się przytulamy, że mówi mi że kocha. I czekam, ale bez takiego ciśnienia jakiegoś, bo wiem, ze póki co jest z inną, ale wszechświat znajdzie na to sposób, mam nadzieję.
A jak napadają mnie wątpliwości, to staram się przekierować myśli na coś innego. I ogólnie staram się nie myśleć o tej sytuacji za dużo, po prostu skupiam się na czymś innym i ufam, że to do mnie przyjdzie... Dobrze robię?
Nimfka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 20 maja 2016, o 21:59

Nimfko kochana, czy przeczytałaś chociaż troszkę tego co było tu pisane w tym wątku?
Myślę, że znalazłabyś odpowiedź na swoje pytanie :)
Po raz kolejny zapraszam do pierwszego postu oraz do lektury wątku od strony 304 bodajże :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 156 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 20 maja 2016, o 22:05

Z pozdrowieniami na ten piękny weekend :)




"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 156 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 20 maja 2016, o 22:48

Przeczytałam cały wątek :) ale lubię się upewniać :) teraz zabieram sie za Prosiaka
Nimfka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 10 gości