Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 18 maja 2016, o 12:09

Herbata_z_cukrem napisał(a):Kurczę, strasznie mi sie podoba ten sposób, ale nie bardzo umiem teraz sobie wyobrazić, że ten mój za mną szaleje. No nie bardzo mogę uwierzyć :D chyba, ze sobie wyobrażę kogokolwiek, kto moze mi sie spodobać, nie wiem sama.


Ale sęk w tym, że przyciągamy tylko to, co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić... :D Czy to chodzi o jakiegoś konkretnego kolesia, którego chcesz przyciągnąć? Nie ma innej rady jak sobie wyobrazić że to on za Tobą szaleje... a może ty go tak naprawdę po prostu wcale nie chcesz?

Nicky
 
Posty: 3670
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1810 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 18 maja 2016, o 12:49

Wszystko co jesteśmy w stanie zobaczyć oczyma wyobraźni, jest już tak naprawdę stworzone. Teraz trzeba tylko przyzwolić by to do nas przyszło. Ze wszystkim tak jest. Każdy wielki naukowiec czy wynalazca najpierw miał obraz końcowy w głowie. Jeśli jesteśmy w stanie sobie coś wyobrazić - jesteśmy w stanie to mieć.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 281
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 155 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 18 maja 2016, o 13:38

Ja napisałam list do wszechświata, który schowałam do książki i nie zaglądam, oraz stosuję technikę 3 tygodni.
Oprócz tego staram się wyobrażać swoimi oczami(to najcięższe, bo faktycznie łatwiej wyobraża sobie jakbyś to wszystko widział z pozycji innej osoby) to, że się spotkamy i stwierdzi, że popełnił błąd i chce wrócić.
I mam ogromną nadzieję, że to się wydarzy...
Nimfka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 18 maja 2016, o 14:08

Kochani, zedytowałam pierwszy post wątku. Dodałam do niego najważniejsze rzeczy z Hicksów, które pisałam na forum w ostatnim czasie. Dziękuję za privy oraz wiadomości tutaj w wątku, że posty te Wam pomogły. Postanowiłam więc wkleić je w pierwszy post, żeby nie pogubiły się gdzieś wśród postów. Mam nadzieję, że nowe osoby zainteresowane tym wątkiem, zapoznają się z pierwszym postem. I oby to nadal była MOTYWATORNIA :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 281
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 155 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez pusiaxj » 19 maja 2016, o 15:47

Witam
Jestem nowa jednak od 2 miesięcy interesuje sie PP. Od 2 miesięcy gdy zerwał ze mną chłopak. Było cudownie lecz częste kłótnie bez powodu spowodowane niedojrzałością zniszczyły to i on już nie wytrzymał mimo naprawdę silnego uczucia. On od tego czasu sie nie odzywa do mnie, nawet z kimś sie spotyka co uważa za wielką miłość, jednak po miesiącu znajomości wielka miłość? Myślę że on po prostu potrzebował kogoś po rozstaniu, nie potrafi być sam, a ona akurat sie napatoczyla. Nie ważne. Odkąd zaczęłam niedawno zmieniać siebie i swoje myśli stosując wizualizacje, afrimacje, medytacje itd coraz lepiej się czuje i zaczęłam go chyba przyciągac. Zaraz po rozstaniu, nawey mnie nie zauwazal a mogliśmy sie mijać nawet z 5 razy (chodzimy razem do liceum). Olewal po prostu. Jednak jak zmieniłam myślenie on zmienił stosunek do mnie. Zaczął sie na mnie patrzeć, nasze spojrzenia sie lapaly, cały czas na siebie wpadalismy itd, mimo że nadal sie nawet nie odezwalismy do siebie. Ostatnio również przyciągnęłam to że on sie poklocil z tą dziewczyną i od 2 tyg ze sobą nie gadali, ich kontakt nadal jest chyba ograniczony. Patrząc na ten związek, widze ile złego przyciągnęłam moim negatywnym myśleniem. W sumie, wszystko przyciągnęłam.
Chce go odzyskać. I jestem tego pewna i wiem że i on byłby szczęśliwy, bo był, jednak każdy ma jakąś wytrzymałość.
Jak mam działać? Uwolnienie sie od tego pragnienia i myślenia o nim jest naprawdę trudne. Jednak takie fora zawsze mnie pozytywnie nastrajają. Czasem przytłaczają mnie myśli "o nich". Jednak ja jestem pewna że damy rady i wrócimy do siebie.
Czy mam sobie wizualizowac że jesteśmy razem czy stopniowo np że on do mnie pisze, albo sie odzywa? Bo jednak nie mamy tego kontaktu poza wzrokowym :D
Po kilku dniach wizualizacji mam przestać? Czy mam również być wdzięczna za znajomość z nim jeśli przestanę wizualizowac? Nie wiem już co robić. Wiem że to działa, jednak musze robić chyba coś jeszcze źle i za słabo skoro tylko przyciągnęłam to że na siebie wpadamy, on sie patrzy itd. Proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie.
Pokochałam siebie w sumie dzięki niemu, teraz bez niego też jestem szczęśliwa. Wiem że zasługuje na coś super, a on jest super. I mimo szczęścia samotnego, fajnie byłoby spróbować jeszcze raz chociaż żeby zobaczyć, czy to rozstanie naprawdę nam coś dało, czy to uczucie było takie silne. Widzę teraz jaka byłam złączki dla niego często, no i jaki on dla mnie. Dziwię sie sama sobie jak mogłam tak być. Wiem że chce mu dac wszystko co najlepsze. Jeśli znów nam nie wyjdzie, trudno. Wtedy odpuszcze, jednak uważam że jeśli było uczucie, a rozstanie było spowodowane niedojrzałością itd to chyba warto spróbować.
Pozdrawiam

pusiaxj
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 07:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 19 maja 2016, o 17:08

Przeczytaj pierwszy post tego wątku - pod przykładami.
Pozdrawiam ;)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 281
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 155 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 20 maja 2016, o 09:35

Przeczytałam prawie cały ten wątek...
Chciałabym Was też o radę poprosić. Już minęły 2 msc odkąd ni jestem w związku i odkąd mój były jest w nowym związku. Dopiero niedawno zaczęłam sie zbierać, dzięki tym postom mam lepszy humor. Staram się też wizualizować, że On chce wrócić do mnie z miłości i jest dobrze, czuję się szczęśliwa gdy o tym myślę. Życzę mu dobrze mimo wszystko, ale jak widzę, że jego nowa dziewczyna coś od niego dostała, a on to komentuje, że "dla Ciebie wszystko co najlepsze kochanie" , to mnie gdzieś tam kłuje. Napisałam list do wszechświata i go schowałam, po tym czułam naprawdę bardzo długo taki spokój. A dzisiaj, po zobaczeniu tego zdjęcia pojawiły się wątpliwości i nie wiem już co powinnam robić, żeby go przyciągnąć i czy powinnam, mimo że za nim tęsknie, skoro on wydaje się szczęśliwy...
Black napisał(a): Czuj się dobrze, zajmij się sobą, myśl o pragnieniu tylko jeśli czujesz się dobrze i kiedy wywołuje w Tobie dobre emocje. Wywołuje złe? Stało się coś w związku z tym pragnieniem co Cię zdołowało? Nagle zmieniło się o 180 stopni na minus? A co Cię to obchodzi? Przecież skoro stworzyłaś to w swojej głowie to znaczy, że to już istnieje i do Ciebie idzie! A to co robi ex, a to co się stało nie ma znaczenia. Zmień myśl, skieruj uwagę co coś innego.

To co napisałaś Black pozwala mi podejść do tego jeżeli nie pozytywnie, to przynajmniej z obojętnością.
Staram się zachować pozytywne myślenie i tłumaczę sobie, że tak musi być, żeby Wszechświat mi go znowu zwrócił i skoro wysłałam swoje pragnienie to prędzej czy później to otrzymam :)
Nimfka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez 6ripley » 20 maja 2016, o 13:45

Lepszy jest brak działania czy jednak działanie ale pełne strachu i niepewności? Cały czas jest we mnie przekonanie potrzeby działania, jednak kontakt z osobą, którą chcę poznać sprawia, że zachowuję się nienaturalnie. Wczoraj próba kontaktu zakończyła się fiaskiem, stresowałam się ale jednak spotkanie okazało się niemożliwe. Jestem bardzo nieśmiała względem tej osoby, chociaż wcześniej zauważyłam pewne znaki to później, być może z powodu mojej postawy a w zasadzie braku jakiejkolwiek postawy ta osoba chyba sobie odpuściła i ja od wczoraj też mam ochotę na to samo. Chciałabym dodać, że niekoniecznie zależy mi na związku, ale na uzyskaniu bramki do poznania tej osoby, a obecne warunki i charakter naszych stosunków na polu oficjalnym temu nie sprzyjają. Wizualizacje są przyjemne ale juz mnie nużą i jest we mnie potrzeba poznania, a nie kreowania osobowości, która niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością. Dodam tylko, że prawdopodobnie mogę mieć jakieś szkodliwe przekonania, chociaż nie byłam w stanie dotrzeć do ich źródła. Możliwe że z ich powodu wykreowałam sobie sytuację, w której dotąd nigdy nie byłam na randce, o związku nie wspominając, chociaż od jakiegoś czasu po prostu czuję się dobrze ze sobą (może poza momentami w których próbuję znaleźć sposób nawiązania kontaktu z tą osobą) i coraz rzadziej zdarzają mi się "jazdy" pt. jestem taka samotna, ale jak się zdarzają to po prostu pozwalam sobie popłakać.
6ripley
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 21:41
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 20 maja 2016, o 15:00

6ripley napisał(a): Wizualizacje są przyjemne ale juz mnie nużą i jest we mnie potrzeba poznania, a nie kreowania osobowości, która niekoniecznie zgadza się z rzeczywistością.


Tego co pogrubiłam, nie za bardzo rozumiem kochana... co miałaś na myśli?

Pamiętaj, że to co masz w myślach to - jak wyżej napisała Black, już tak naprawdę ISTNIEJE... to już zostało stworzone. Jeśli zatem w swoich myślach jesteś odważna, piękna, atrakcyjna, a ten ktoś za Tobą szaleje to w tym momencie już zaistniało. Czy to nie wspaniałe???

Myśląc o "rzeczywistości", musisz zadać sobie pytanie: co to jest rzeczywistość? Otóż rzeczywistość to odbicie tego, co mamy w głowie. Jeżeli myślę, że jestem piękna, to jestem. Jeżeli myślę, że jestem mądra i zasługuję na ogromny sukces to jestem mądra i sukces przyjdzie do mnie. OK - zapytasz, to dlaczego w rzeczywistości jestem nieśmiała, mimo że w myślach - odważna i elokwentna? Ano dlatego, że wcześniej musiałaś sobie wbić do głowy taki właśnie program... i wbijałaś sobie do głowy ten program latami (albo ktoś ci pomagał w tym procesie), i dlatego jest jak jest. Ale nie martw się, bo wszystko da się zmienić. Im więcej będziesz o sobie myśleć w jakiś dany sposób (np. będziesz wyobrażać sobie że jesteś mega wygadana i odważna), tym SZYBCIEJ zwierciadło (rzeczywistość) w magiczny sposób DOPASUJE SIĘ do Twoich myśli. Tak działa PP :)

Nicky
 
Posty: 3670
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1810 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 20 maja 2016, o 15:32

Nicky napisał(a):
Pamiętaj, że to co masz w myślach to - jak wyżej napisała Black, już tak naprawdę ISTNIEJE... to już zostało stworzone. Jeśli zatem w swoich myślach jesteś odważna, piękna, atrakcyjna, a ten ktoś za Tobą szaleje to w tym momencie już zaistniało. Czy to nie wspaniałe???

Podążając tym tokiem, to że pomyślałam sobie, że chcę wrócić do mojego byłego i chcę, żeby on miał do mnie szczere i mocne uczucia - to już istnieje i po prostu muszę się uzbroić w cierpliwość i czekać, aż to do mnie przyjdzie?

_____
Jestem tak podekscytowana, że muszę się pochwalić.
Kiedyś mijałam się z takim chłopakiem, ale tylko rzucaliśmy sobie spojrzenia i ostatnio pomyślałam,że kiedyś nie mogłam go znaleźć, a byłam ciekawa jak się nazywa i fajnie byłoby, gdyby teraz się udało. Weszłam na fb i na profil dziewczyny, z którą kiedyś go widziałam, trochę przejrzałam, aż tu pach, on :D
Nimfka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], badcrazygirl, Fiona, , Herbata_z_cukrem, MagdaLooney, Tala i 17 gości