Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 21 maja 2016, o 17:48

Muszę Wam opowiedzieć co teraz dzieje się u mnie. Może ktoś się do tego odniesie.
A więc tak... mam mega powodzenie u facetów. Nie ma dnia by ktoś do mnie nie pisał, nie komplementował, nie zapraszał gdzieś. Co kilka dni chodzę na jakieś imprezy/piwa/kawy/kolacje. Na tych wyjściach cały czas ktoś mnie podrywa. Czuję się jak w jakimś transie. Obcy faceci do mnie podchodzą, wypisują różni waidomości. Nie uwierzycie! Ostatnio napisał do mnie bardzo znany dziennikarz (pracujący w jednej z głównych stacji prowadzących popularny program). Ja mu coś skomentowałam a on napisał mi wiadomość priv, że jestem idealną, piękna kobietą i poprosił o numer telefonu! Przysięgam! Czuję się jak w transie! Nawet moja mama mówi ile ja mam tych adoratorów :O
I teraz druga strona medalu... Od kilku miesięcy jest to samo.. Facet wypisuje, staje na rzęsach, szykuje kolację przy świecach. Na spotkaniu wzdycha, że oprócz tego, że jestem piękna to jeszcze interesująca i co dalej? Olewka, brak kontaktu, nie ma czasu, znika, wystawia. Czuję się jakbym grała w jakimś nieśmiesznym filmie. Jak to odczarować?! Wyobrażam sobie, że wreszcie poznaje dojrzałego i zdecydowanego partnera, jestem mega pozytywnie nastawiona a nadal jestem aktorką jakieś nieśmiesznej komedii!!!
Mój ex to samo... przyciągałam go 10 miesięcy i pojawił się, wyprzytulał powiedział, że jestem najwspanialszą osobą jaką poznał. Myślałam, że wszystko idzie w dobrym kierunku i... za 2 dni stwierdził, że nie możemy się już spotykać
AAAA! I zauważyłam mega śmieszną rzecz. Jeśli pomyślę sobie - niech odezwie się do mnie ktoś z kim nie miałam kontaktu długo to za dosłownie 10 minut ktoś dzwoni/pisze. Z tym, że to jest dziwne bo jeśli pomyślę oooo fajnie by było pogadać z dawno niewidzianym Y to nie działa. Za to odzywa się osoba, której nie pamiętałam i o której istnieniu nie myślałam.
olator
 
Posty: 55
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 21 maja 2016, o 18:53

Olator, po tym co napisałaś, to aż zwątpiłam w chęć przyciągnięcia byłego. Bo przyciągnę, znowu narobi chaosu i zostawi kolejny raz ze złamanym sercem? To ja podziękuję.
Nimfka
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez kawa_z_mlekiem » 21 maja 2016, o 19:07

olator napisał(a):Muszę Wam opowiedzieć co teraz dzieje się u mnie. Może ktoś się do tego odniesie.
A więc tak... mam mega powodzenie u facetów. Nie ma dnia by ktoś do mnie nie pisał, nie komplementował, nie zapraszał gdzieś. Co kilka dni chodzę na jakieś imprezy/piwa/kawy/kolacje. Na tych wyjściach cały czas ktoś mnie podrywa. Czuję się jak w jakimś transie. Obcy faceci do mnie podchodzą, wypisują różni waidomości. Nie uwierzycie! Ostatnio napisał do mnie bardzo znany dziennikarz (pracujący w jednej z głównych stacji prowadzących popularny program). Ja mu coś skomentowałam a on napisał mi wiadomość priv, że jestem idealną, piękna kobietą i poprosił o numer telefonu! Przysięgam! Czuję się jak w transie! Nawet moja mama mówi ile ja mam tych adoratorów :O
I teraz druga strona medalu... Od kilku miesięcy jest to samo.. Facet wypisuje, staje na rzęsach, szykuje kolację przy świecach. Na spotkaniu wzdycha, że oprócz tego, że jestem piękna to jeszcze interesująca i co dalej? Olewka, brak kontaktu, nie ma czasu, znika, wystawia. Czuję się jakbym grała w jakimś nieśmiesznym filmie. Jak to odczarować?! Wyobrażam sobie, że wreszcie poznaje dojrzałego i zdecydowanego partnera, jestem mega pozytywnie nastawiona a nadal jestem aktorką jakieś nieśmiesznej komedii!!!
Mój ex to samo... przyciągałam go 10 miesięcy i pojawił się, wyprzytulał powiedział, że jestem najwspanialszą osobą jaką poznał. Myślałam, że wszystko idzie w dobrym kierunku i... za 2 dni stwierdził, że nie możemy się już spotykać
AAAA! I zauważyłam mega śmieszną rzecz. Jeśli pomyślę sobie - niech odezwie się do mnie ktoś z kim nie miałam kontaktu długo to za dosłownie 10 minut ktoś dzwoni/pisze. Z tym, że to jest dziwne bo jeśli pomyślę oooo fajnie by było pogadać z dawno niewidzianym Y to nie działa. Za to odzywa się osoba, której nie pamiętałam i o której istnieniu nie myślałam.




Jak to zrobiłaś z tym powodzeniem?

kawa_z_mlekiem
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 lut 2016, o 18:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 21 maja 2016, o 19:16

jak to zrobiłaś z tym powodzeniem?[/quote]

Trudno mi powiedzieć. Szczerze to to uważam i wreszcie wierzę w to, że jestem ładna. Mam figurę modelki, długie blond włosy i delikatną dziewczęcą buzie. Do tego jestem inteligetna, prowadzę własną firmę w wieku 21 lat i mam wiele zainteresowań. Tak wiem to brzmi jak chwalenie się, ale pytałaś więc odpowiadam.Wreszcie wiem o tym i wierzę, że należy mi się wszystko co najlepsze! Tak jak napisałam adoratorów mi nie brakuje, niektórzy są bardzo natrętni. Jednak co z tego? Nie poznałam póki co żadnego porządnego faceta. Każdy tylko umie komplementować. Cały czas zastanawiam się co ze mną nie tak? Może faceci nie lubią zdecydowanych kobiet? Mama mi mówi, że jestem zbyt ładna:( Sama nie wiem... Wcześniej opisywałam moje niesamowite historie. Miałam wspaniały związek który trwał 3 lata i nagle facet zerwał z dnia na dzień bo rodzice mu kazali. Kilka dni wcześniej namówiłam go by poszedł na casting modeli i... stał się sławnym modelem. Potem pojawił się 2 chłopak który zakochał się we mnie na 1 spotkaniu. Latał za mną, po 2 miesiącach mówił o oświadczynach i... wyjechał do rodzinnej miejscowości i przepadł na 2 miesiące... Od tamtej pory mam randki kilka razy w tygodniu i za każdym razem facet mówi, że jestem najładniejszą dziewczyną jaką poznał a potem... nie odbiera telefonu
olator
 
Posty: 55
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 21 maja 2016, o 20:04

Olator, ja bym na twoim miejscu starała się popatrzeć na to wszystko ze strony tych facetów, z którymi się spotykasz. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Jeśli każdy facet z którym się spotkasz nagle zrywa z tobą kontakty, to znaczy że coś tu nie gra, i to coś jest po TWOJEJ stronie. Coś robisz źle. Zastanów się tak na spokojnie...jak się zachowujesz na randce? Opowiadasz cały czas o sobie czy słuchasz tego co ma do powiedzenia facet? Jesteś zainteresowana jego osobowościa czy tylko tym, co robi w życiu i ile zarabia? jak w trakcie spotkania reagujesz na to, co on do ciebie mówi? Jesteś zainteresowana tym co on mówi czy też może bardziej skupiasz się na sobie i na tym jakie ty wywierasz na nim wrażenie? Jeśli jesteś skupiona na sobie, każdy to wyczuje i prędzej czy później zwieje. Staraj się dostrzec drugiego człowieka, jego prawdziwe ja i jego problemy... Jesli szukamy drugiej połowy to wygląd zewnętrzny stanowi tak naprawdę niewielki procent tego, co tak naprawdę nas w kimś pociąga. Ok - na pierwszy rzut oka może tak, ale potem już liczy się wnętrze. Jeśli okazuje się, że osoba która poznaliśmy jest śliczna z wyglądu, ale zadufana w sobie i nie interesuje jej to co mówimy, to od takiej osoby wieje się czym prędzej. Być może ty taka nie jesteś - ale możesz robić inne błędy których nie dostrzegasz a które skutecznie odstraszają od ciebie facetów po jednym czy kilku spotkaniach? Pamiętaj kochana, uroda to nie wszystko. Znam np. brzydule za ktore faceci daliby się pokroić, każdy chce się z nimi żenić i spędzać całe życie...coś mają w sobie. Popracuj nad tym "czymś", a będziesz przyciągać kolesi nie na jedną randkę, ale na długie lata :)

Nicky
 
Posty: 3671
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1811 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2250 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez pusiaxj » 21 maja 2016, o 20:19

Witajcie
Ja wczoraj robiłam te technikę szklanki z wodą (jeśli nazywa sie to inaczej to przepraszam za błąd), no i moim pytaniem było czy mój X do mnie wróci, no i dzis jak sie obudziłam i dokonczylam to, to nie wiedziałam zbytnio jak poznam, że coś np jest moją odpowiedzią. Mam na telefonie taką apke kapsel dnia. No i z nowym dniem pojawił sie nowy napis. Wchodzę, patrze a tam "cierpliwości" . Wierzę że to odpowiedź na to czy będę z moim X. Niby to nic takiego, ale jak to zobaczyłam to od razu dostałam tyle energii... musze być teraz cierpliwa :D

pusiaxj
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 07:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez papuziazuzia » 21 maja 2016, o 20:27

Olator, a może to jakieś wewnętrzne przekonania, z których nawet sobie nie zdajesz sprawy?
albo może po zerwaniu z byłym przyciągałaś do siebie miłość prosząc, by kogoś "poznać" i nie dopowiedziałaś, że miłość ma przy Tobie pozostać?
tak tylko gdybam, z PP mam małe doświadczenie, ale może oprócz rady Nicky spójrz na siebie też od tej strony? :)
papuziazuzia
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 kwi 2016, o 17:25
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 21 maja 2016, o 20:31

pusiaxj napisał(a):Witajcie
Ja wczoraj robiłam te technikę szklanki z wodą (jeśli nazywa sie to inaczej to przepraszam za błąd), no i moim pytaniem było czy mój X do mnie wróci, no i dzis jak sie obudziłam i dokonczylam to, to nie wiedziałam zbytnio jak poznam, że coś np jest moją odpowiedzią. Mam na telefonie taką apke kapsel dnia. No i z nowym dniem pojawił sie nowy napis. Wchodzę, patrze a tam "cierpliwości" . Wierzę że to odpowiedź na to czy będę z moim X. Niby to nic takiego, ale jak to zobaczyłam to od razu dostałam tyle energii... musze być teraz cierpliwa :D


Technika szklanki wody nie jest po to by dostawać odpowiedzi na swoje pytania, ale służy pomocą przy podejmowaniu decyzji, zwłaszcza kiedy ktoś ma dylemat. Np. nie wiesz co masz zrobić, bo masz do wyboru dwie opcje. W tej chwili wydaje mi się, że na siłę będziesz szukała "odpowiedzi" na pytanie, które zadałaś.
Szklanka wody pochodzi od Silvy. Warto poczytać trochę o jego technikach, o tym jak prawidłowo je wykonywać i do czego konkretna technika jest. Wiem, że osoby po kursach potrafią się nimi perfekcyjnie posługiwać i naprawdę wiele osiągać za ich pomocą.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 156 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez pusiaxj » 21 maja 2016, o 20:47

No dobrze ale to również było moim dylematem. Odpuścic czy jednak trochę na ten powrót poczekać. Może trochę przekształciłam tą technikę, ale każdemu pomaga co innego w sumie. No więc można stwierdzić że to nie była ta technika, ale przekształcona. Nie chodzę i nie dopatruje sie jakiś znaków wszędzie. Po prostu wierzę że to mi pomoże. Jeśli dzięki temu otrzymuje jeszcze więcej pozytywnej energii, to jestem wdzięczna :)

pusiaxj
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 07:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 21 maja 2016, o 20:49

Pusiu, ale czy uważasz, że to technika Ci pomoże? Czy to technika sprawia, że jesteś spokojniejsza? Czym jest dla Ciebie "odpuszczenie", skoro miałaś dylemat czy odpuszczać czy nie?
Nie chodzi o to, że będziesz chodzić i dopatrywać się znaków - to dzieje się automatycznie. Automatycznie chcemy te znaki widzieć i wydaje nam się, że widzimy - już zastanawiasz się czy wyraz "cierpliwości" na kapselku był znakiem. To mam na mysli ;) Bardzo łatwo popaść ze skrajności w skrajność.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 282
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 54 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 156 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 10 gości