Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 4 maja 2016, o 20:54

Jenyyy Laski!!! Ja robię to samo!!!!
Mało tego!!! Jako że z moim przyszłym małżonkiem (w najbliższym wariancie ;)) komunikuje się po angielsku, to w myślach też mówię w tym języku. Ale!- apropo zakładu dla oblakanych - gdy ktoś podczas tej mojej wewnętrznej rozmowy o coś mnie zapyta w realu,odpowiadam...też po angielsku zazwyczaj powoduje to niemałe zdziwienie ;)

A tak w ogóle, muszę Wam powiedzieć, że w trakcie ostatnich dni,mam wrażenie, że forum "czyta" w mojej głowie. To co we mnie siedzi zaraz odnajduję tutaj. Szok!!! ;)

Ps- może się mylę ale Zwyklakobieta chyba pytała o rozmowę rzeczywistą, w sensie - kontakt z tą osobą?

[edit] przeczytałam raz jeszcze i chyba źle zrozumiałam ;) przepraszam! :*

MagdaLooney
 
Posty: 348
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 129 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 196 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 4 maja 2016, o 21:02

ojtam ,ojtam zaraz oblakana mysle ze kazdy jest oblakany wiec nie jestesmy wyjatkowe.
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1104 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 21:04

Dobrze mieć towarzystwo
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 264
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 144 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 4 maja 2016, o 21:05

A tak w ogóle, muszę Wam powiedzieć, że w trakcie ostatnich dni,mam wrażenie, że forum "czyta" w mojej głowie. To co we mnie siedzi zaraz odnajduję tutaj. Szok!!! ;)


Magda Slonko ty tylko jestes bardziej swiadoma i poprostu zaczelas zauwazac ze wszechswiat odpowiada odrazu zgodnie z Twoimi wirbracjami . :D
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2358 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1104 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 4 maja 2016, o 21:11

Tak!!! Lubię tą ideę!!! ;)
I lubię nasz klub obłąkanych :D

MagdaLooney
 
Posty: 348
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 129 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 196 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 21:17

"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 264
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 144 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 4 maja 2016, o 23:10

Czy to nie dziwne, że mój przyjaciel, w którym wydaje mi się, że byłam zauroczona, oznajmił mi dzisiaj, że jest w końcu w żwiązku rzekomo, a ja w sumie nawet nie zamartwiłam się tym? Nawet nie chciało mi się płakać z tego powodu czy coś, a wręcz poczułam ulgę, bo w końcu mam dowód na to, że nic by nigdy z tego nie wyszło i mogę skupić się na przyciąganiu innego partnera dla siebie :)

oj, ale coś mi się nie chce wierzyć w ten nagły związek, sama nie wiem. Po prostu coś dziwnego jakaś dziwna intuicja mówi mi, że to było jakieś kłamstwo, na zasadzie sprawdzenia mojej rekacji?

badcrazygirl
 
Posty: 198
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 115 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 23:46

To nie ma znaczenia. Nie ma znaczenia czy to kłamstwo. Nie ma znaczenia czy to prawda. Nie ma znaczenia co on myśli i czuje. Znaczenie ma to czego Ty chcesz, co Ty myślisz i na czym Ty skupiasz swoją uwagę :) Przeczytaj historię Kapłanki (pierwszy przykład w tym wątku). Nieistotne czy chcesz nadal z nim być, czy też jednak przerzucasz się na kogoś innego. Nie jest Twoją "robotą" by analizować tę sytuację ani jakąkolwiek inną :) Twoim zadaniem jest "płynąć z prądem".
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 264
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 51 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 144 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 5 maja 2016, o 08:29

Black - jak zwykle bije pokłony ;) dziękuję kochana! :*

badcrazygirl
 
Posty: 198
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 115 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 5 maja 2016, o 09:53

badcrazygirl napisał(a):Czy to nie dziwne, że mój przyjaciel, w którym wydaje mi się, że byłam zauroczona, oznajmił mi dzisiaj, że jest w końcu w żwiązku rzekomo, a ja w sumie nawet nie zamartwiłam się tym? Nawet nie chciało mi się płakać z tego powodu czy coś, a wręcz poczułam ulgę, bo w końcu mam dowód na to, że nic by nigdy z tego nie wyszło i mogę skupić się na przyciąganiu innego partnera dla siebie :)

oj, ale coś mi się nie chce wierzyć w ten nagły związek, sama nie wiem. Po prostu coś dziwnego jakaś dziwna intuicja mówi mi, że to było jakieś kłamstwo, na zasadzie sprawdzenia mojej rekacji?


Ja podobnie miałam z byłym. Długo się po nim leczyłam. Długo był sam. Dość często pisaliśmy sms-y ale jakoś pić koniec roku przez dwa miesiące się nie odzywał. W styczniu napisał że ma kobietę. Jak się okazało tą która na prawdę kochał. Początkowo trochę byłam zła ale szybko przeszło i teraz jest ok. Nie mamy póki co kontaktu - ja z nim bo ogólnie z ta jego miłością nie przepadalysmy za soba- konflikt interesów był. A ja teraz jestem spokojna i czekam na swojego księcia :)

MujerERojon10
 
Posty: 193
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 76 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], amania, , Majestic-12 [Bot], MSNbot Media i 21 gości