Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 4 maja 2016, o 13:13

Black, ja jakoś tak w tym wszystkim zupełnie pominęłam Twoją historię albo zbyt nieuwaznie czytałam forum. Więc teraz jesteś tym bardziej przykładem na to, że można, skoro Tobie samej się udało. Ja też tak robię i czuję te emocje o których piszesz, mam nadzieję że uda mi się pokonać te blokady o których piszemy to już wtedy będzie z górki.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 278
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 13:22

:)

Mam bardzo podobny tok przechodzenia między wibracjami, kiedy czuję, że zaczyna mnie ogarniać wkurzenia na jakąś osobę, ale pisałam przykład stronę albo dwie wcześniej :) Polecam! Super uczucia i pełnia miłości!
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 262
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 126 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 4 maja 2016, o 16:12

na YT jest audiobook Prosiak - taki off- top
makata
 
Posty: 1375
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 788 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 411 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 4 maja 2016, o 16:20

BLACK!
Chciałam Ci tylko napisać, że jeśli znikniesz z forum, to Cię znajdę. I uduszę. Podduszę, o! A potem przywiążę do krzesła, z laptopem.
:)
Mega posty.
Znów muszę wspomnieć Królika (którego naprawdę uwielbiałam), zawsze powtarzał żeby podążać za radością,ekscytacją. To jest chyba jedyny "przepis" który wzbudza we mnie absolutną wewnętrzną akceptację, bez żadnego "ale". To zabawne,bo jak teraz myślę o przeszłości, to zawsze był to również jedyny sposób, który działał ;)

Dzięki!!!

MagdaLooney
 
Posty: 344
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 128 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 193 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 16:38

Tak, to słynne podążanie za ekscytacją jest właśnie bardzo dobre na dostrojenie się do pragnienia :) Królika też uwielbiałam :D
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 262
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 126 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 4 maja 2016, o 17:49

A ja dziś byłam biegać. Biegałam w deszczu. Było cudownie :) W ogóle od początku maja jest super i moje uczucia to tylko radość. Nawet z radością pójdę jutro do pracy :)
A mój mózg dziś miał schizę. Położyłam się wczoraj spać, zamknęłam oczy i nagle czułam jak się gdzieś kręcę i jakieś wzorki widzę. Za chwilę słyszałam głos, który mówił: Tylko Ty i ja czy coś takiego. I nie były to moje myśli, bo nie raz człowiek mówi sobie coś w myślach, to był autentyczny głos. Chyba zacznę się bać hehe ;)

MujerERojon10
 
Posty: 187
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 76 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 4 maja 2016, o 20:19

Osobiscie zgadzam sie calkowicie z tym co pisze Black, sama stosuje na codzien nauki Abrahama i polecam te nauki .

Ja mam problem z tą teorią, Radykalnego Wybaczania ponieważ nie zawsze potrafię tak do końca określić CO we mnie może powodować pojawianie się jakichś denerwujących zachowań u osób, które mnie otaczają. Np. co we mnie jest takiego, że mój mąż robi różne wkurzające rzeczy. Twoja teoria bardziej mi pasuje bo wg niej wystarczyłoby, gdybym sobie WYOBRAZIŁA że on robi zupełnie inne rzeczy (np: zamiast krytykować mnie ciągle, wspiera i chwali) i problem zostaje rozwiązany :D


Nicki a czy Ty wspierasz i chwalisz siebie ?? W ksiazce `" Pros a bedzie ci dane " o ile sie nie myle w rozdziale dwudziestym Abraham poleca celebrowanie siebie . My od dziecka jestesmy uczeni ze nie wolno myslec o sobie bo to egoizm , nie wolno stawiac siebie na pierwszym miejscu bo to egoizm , nie wolno kochac siebie bo to narcyzm itd..... Abracham mowi ze inni ludzie pokazuja nam tylko to co my sami o sobie myslimy , co do siebie czujemy i jak ze soba postepujemy . Wcale nie trzeba kopac w przekonaniach , wystarczy zaczac stawiac siebie na pierwszym miejscu ze swiadomoscia ze wszystko nam sie nalezy.
Postepujac w taki sposob zaczynamy tym wirbrowac i wszystko co chcemy przychodzi do nas z lekkoscia . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2357 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez zwyklakobieta » 4 maja 2016, o 20:32

Myślicie ze mozna rozmawiać z ta konkretna osoba która chcemy przyciągnąć? Żyć w obrazem w głowie ze ona juz z nami jest i np po prostu z nia rozmawiać? Czy to juz troche chore?

zwyklakobieta
 
Posty: 58
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Aliss » 4 maja 2016, o 20:41

zwyklakobieta napisał(a):Myślicie ze mozna rozmawiać z ta konkretna osoba która chcemy przyciągnąć? Żyć w obrazem w głowie ze ona juz z nami jest i np po prostu z nia rozmawiać? Czy to juz troche chore?


Jesli rozmowa z ta osoba wzbudza w Tobie radosc i szczescie to bedzie to dobrym wyborem :) .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1789
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2357 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1103 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 4 maja 2016, o 20:48

zwyklakobieta napisał(a):Myślicie ze mozna rozmawiać z ta konkretna osoba która chcemy przyciągnąć? Żyć w obrazem w głowie ze ona juz z nami jest i np po prostu z nia rozmawiać? Czy to juz troche chore?


Myślę, że ja już powinnam siedzieć w zakładzie dla obłąkanych
"Rozmawiałam" z moim przyszłym (obecnym) partnerem często w myślach. Będąc na zakupach, wymyślając co zrobić na obiad itp.
Pamiętaj, że nikt nie widzi i nie słyszy tego, co dzieje się w Twojej głowie. Traktuj to jako fajną zabawę. Czuj się z tym dobrze, nie odczuwaj braku, połącz dwa światy - ten obecny i ten z nadchodzącego wariantu. Rób to kiedy masz oczywiście ochotę, kiedy przysparza Ci to radość, kiedy dobrze się czujesz. Mi się nawet zdarzyło poczepiać trochę w myślach, że np. pranie jest porozrzucane (taka codzienność życia, realizm, nie lukrowałam :D)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 262
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 126 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Majestic-12 [Bot], MujerERojon10, Yahoo [Bot] i 18 gości