Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 30 kwi 2016, o 15:07

Black napisał(a):Widziałam PDF-y, choć ja mam własne na półce. Warto zakupić, bo to książki do których się wraca. Dla mnie to pewnego rodzaju "biblia". :)


a czy możesz mi podać konkretne tytuły, które posiadasz? ;) Oni mają naprawdę mnóstwo tych książek, ale nie wiem, które są warte uwagi. Tzn - niewątpliwie wszystkie są, ale skoro mówisz, że dzięki ich książkom rozwiałaś wszelkiego typu wątpliwości dotyczące PP, to jestem ciekawa, które konkretnie przeczytałaś. Bo przyznam szczerze, że mi też forum nie raz już zrobiło mętlik w głowie Może ich książki byłyby dla mnie dobre? :D

badcrazygirl
 
Posty: 195
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 113 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 53 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 kwi 2016, o 15:11

Zedytowałam poprzedni post i podałam tytuły :)

Pisz na priv ;)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 252
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 100 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 30 kwi 2016, o 15:19

Ja je mam na półce. Pozycje 1, 2 i o miłości :-)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 276
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 kwi 2016, o 15:23

To do dzieła Bianeczko :)
Zanim przeczytasz o miłości, uzupełnij kolekcje o części 3 i 4 i do roboty :)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 252
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 100 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 30 kwi 2016, o 15:47

Czytałam, nawet mam pozaznaczone fragmenty, ale poczytam jeszcze raz, może jeszcze wtedy miałam za silną blokadę żeby cokolwiek mi wpłynęło do głowy.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 276
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 kwi 2016, o 15:49

Tam jest wszystko co najważniejsze i o co padają tutaj pytania, w "Potędze świadomej intencji" poruszony był nawet temat śmierci. Pamiętajcie jednak, że teoria, nawet najpełniejsza i najlepsza nie przyda się na nic, jeśli nie wprawi się jej w praktykę ;)
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 252
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 100 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 30 kwi 2016, o 16:10

A czy macie jakieś zdanie nt informacji przekazywanej podprogowo? Ostatnio sobie słucham czegoś takiego i ogólnie relaksuje mnie to bardzo, połączyłam to z medytacją. Oczywiście przekaz jest a propos wiadomego tematu.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 276
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez papuziazuzia » 30 kwi 2016, o 17:50

cześć! przepraszam, że wcisnę się w temat, jednak jeśli chodzi o ten wątek, jestem dopiero na... 16 stronie, nieco już przytłoczona wszystkimi teoriami i wiadomościami. a bardzo chciałabym wiedzieć, jak powinnam postępować, gdyż zachowuję się nieco jak rybka w sieci...
2 miesiące temu "zerwałam" z chłopakiem. w cudzysłowie, gdyż słowo "to koniec" nie padło nigdy. po prostu z dnia na dzień przestał się odzywać i reagować na moje wiadomości. po dwóch tygodniach, dzięki jego kumplowi, udało mi się go spotkać- obiecał, że następnego dnia mi wszystko wyjaśni, że mnie kocha, że potrzebuje czasu. dałam się nabrać, uwierzyłam. on jednak nigdy się już nie odezwał, nie przyjechał, jak solennie obiecał.
byłam załamana. nie mogłam, i nadal nie mogę zrozumieć, jak można w taki sposób kogoś potraktować. tak o, z dnia na dzień, po ponad dwóch latach związku!
przypomniałam sobie o PP, którym interesowałam się odrobinę 5-6 lat temu. trafiłam na bardzo popularny wątek na forum netkobiety, dotyczący przyciągania ex (tj. zająć się sobą na minimum 3 miesiące, pewnie wiecie o który wątek chodzi, widziałam, że o nim tu dyskutowaliście). tak też, szczęśliwa, zaczęłam afirmować, wizualizować. dawało mi to mega szczęście, czułam, że on naprawdę się odezwie. tydzień temu nie wytrzymałam, napisałam do niego na facebooku. zwykłe cześć, co u niego. nie odczytał, nie odpisał do dzisiaj... 2 dni mocno to przeżywałam, ale potem postanowiłam o nim zapomnieć. stosowałam EFT, hoponkę, chciałam wybaczyć nam błędy, zapomnieć o nim. ale prawda jest taka, że nie potrafię.

dzisiaj, czytając forum pomyślałam- może, skoro myślenie o nim daje mi zadowolenie, lubię to, chciałabym z nim być, to powinnam w dalszym ciągu przyciągać jego powrót? ale czy w takim razie nie jest za późno-tj. nie "zawaliłam" wszystkiego tymi próbami oczyszczenia???

jest jeszcze sprawa, że naprawdę wciąż nie wiem, czy chcę powrotu- znaczy tak, chcę powrotu, ale rozum mnie mocno studzi (był wobec mnie bardzo nie w porządku w związku, a teraz wiem <od jego przyjaciela>, że wrócił do nałogu i popadł znowu w złe towarzystwo).
papuziazuzia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2016, o 17:25
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 kwi 2016, o 18:07

Nie ma sensu czytać całego wątku. Wróć do poprzedniej strony, spisz tytuły książek Hicksów, poszukaj w pdf albo zamów. Będziesz wszystko wiedziała.
"- To się dzieje naprawdę? Czy tylko dzieje się w mojej głowie?
- Oczywiście, że to się dzieje w Twojej głowie, Harry. Ale czy to znaczy, że nie naprawdę?"

Black
 
Posty: 252
Dołączył(a): 24 sie 2015, o 12:41
Podziękował(a): 46 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 100 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez papuziazuzia » 30 kwi 2016, o 18:15

czytałam już "Proś, a będzie ci dane" Hicks'ów. ;)
wiem, że jeszcze masa do przeczytania przede mną, jednak nie chcę się do tego czasu wciąż tak miotać- nie wiem, czy skoro zdecydowałam się na stosowanie oczyszczania z bólu po rozstaniu powinnam się tego trzymać, mimo że na razie działa to tak, że mimowolnie wracają do mnie wspomnienia i zaczęłam czuć do byłego małą nienawiść.
chcę wiedzieć, czy pomimo prób oczyszczenia mogę wrócić do przyciągania go, a potem jeszcze raz spróbować prawdziwie odpuścić (najwidoczniej ostatnio przeliczyłam swoje możliwości, skoro tak ciężko odczułam jego brak reakcji na wiadomość).
papuziazuzia
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 kwi 2016, o 17:25
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , MujerERojon10, Nicky, Yahoo [Bot] i 22 gości