Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez zwyklakobieta » 29 kwi 2016, o 10:43

https://www.youtube.com/watch?v=brEKLJ9pM3g

mógłby ktoś przetłumaczyc?

zwyklakobieta
 
Posty: 55
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 26 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 29 kwi 2016, o 14:46

No odpowiada mi to Nicky co piszesz, ale zawsze właśnie myślałam że trzeba nie mieć w sobie żadnych wątpliwości :-) i tak czytam w innych źródłach. Skoro nie trzeba aż tak tryskac mega wiarą to w sumie good news dla mnie. Skoro nie trzeba udawać że mi nie zależy to już w ogóle miód i orzeszki :-) :-) :-)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 271
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 29 kwi 2016, o 20:32

Nie trzeba, wcale nie trzeba! Mało tego: oczywiście inni mogą mieć inne doświadczenia ale u mnie jest tak ze jeśli jestem czegoś pewna, i wierzę w powodzenie jakiegoś tam przedsięwzięcia w stu procentach, no po prostu jeśli jest to tzw. wiara graniczaca z pewnością... To w 99% przypadków wszechswiat wywija jakiegoś totalnego fikołka i robi mnie w jajo i wszystko jest na odwrót, nie dość że się nie spełnia tak jak sobie wymyśliłam to w ogóle spełnia się coś zupełnie innego (co?? No właśnie to, w co...nie wierzyłam :D). To dlatego z czasem wręcz zaczęłam twierdzić że WIARA nie tylko nam nie pomaga, ona przeszkadza w realizacji, ot co. Czyli w momencie, gdy wymyślę coś sobie, wyobrażę to sobie ale nie mam za grosz wiary w to że taka szalona rzecz się uda - wtedy właśnie się udaje, wtedy wszystko się spełnia PIĘKNIEJ niż sobie wyobrażałam. A jak wierzę, jestem pewna siebie itp... to następuje szybka weryfikacja mojej pewności siebie w postaci potężnego kopa.

Nicky
 
Posty: 3639
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1804 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2225 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 29 kwi 2016, o 20:46

To nie jest tak, że ja nie mam w ogóle wiary. Ogólnie okreslilabym to jak taką wewnętrzną pewność, ale na takim bardzo glebokim poziomie. Ale trochę mi jej jednak brakuje na zewnątrz i stąd te moje różne wątpliwości. A marzenia mam cudne :-)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 271
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 29 kwi 2016, o 20:52

Moim zdaniem Nicky Ty wierzysz właśnie przez to że nie wierzysz jakkolwiek dziwnie to brzmi.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 271
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez koniczynka » 30 kwi 2016, o 05:01

u mnie dzieje sie dokladnie tak jak u Niky- jak czegos jestem totalnie pewna, to nigdy mi sie to nie spelnia. natomiast nie moge powiedziec ze jak w cos zupelnie nie wierze to wszystko mi sie manifestuje.tak tez nie jest. jak pomysle o tych moich wielkich marzeniach ktore sie zmanifestowaly to bylo tak ze ja tego czegos poprostu bardzo pragnelam i na pragnieniu stanelo :D nic wiecej nie robilam bo to bylo w momencie gdy nie znalam pp. a potem jak poznalam pp i zaczelam starac sie, wysilac,myslec, pracowac nad technikami to nic nie moge przyciagnac z tych wiekszych marzen. wydaje mi sie ze za mocno napieram i nie umiem wyluzowac tak na serio. staram sie ale mysle ze to wyluzowanie do konca mi to nie wychodzi.
a tak na marginesie juz 2 razy bylam o krok od spelnienia jednego z moich wiekszych zyczen, bylam pewna ze to juz, ale dupa z tego wyszla

koniczynka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 05:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 30 kwi 2016, o 07:28

Dokładnie o to mi chodzi, o sytuację w której "na pragnieniu stanęło", a my już nic nie robimy bo po prostu nie wierzymy (albo mamy slabiutka ledwo tlącą się iskierke nadziei) że to się spełni. I wtedy wszechswiat ma ogromne pole do popisu bo ma nasze czyste pragnienie, niezakłócone żadnymi rozkminami planami etc i może działać wszystkimi możliwymi drogami :)
Natomiast gdy jestem pewna ze coś tam się wydarzy, to zazwyczaj wszechswiat daje mi prztyczka w nos tak jakby chciał powiedzieć: aaa taka jesteś tego pewna? To patrz! Będzie zupełnie inaczej :D
Koniec końców dochodzę do wniosku że nie ma co planować bo wszechświat i tak potem robi wszystko inaczej ;) ale na koniec jesteśmy zadowoleni O ILE złożyliśmy odpowiednie zamówienie i o ile nie przeszkadzalismy w jego realizacji rzecz jasna...

Nicky
 
Posty: 3639
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1804 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2225 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez maagdaa160 » 30 kwi 2016, o 10:28

A mi się wydaje, że nie o wiarę tu chodzi.
W wiele rzeczy głęboko wierzyłam i się spełniały, ale dopiero wtedy jak przestawało mi na tym aż tak zależeć. Dostawałam to, czego byłam tak bardzo pewna - dostawałam to, ale po czasie, wtedy kiedy przestawałam o tym myśleć. Czyli znowu wracamy do słynnego odpuszczenia.
Wydaje mi się, że głęboka wiara może u niektórych uruchamiać blokady typu oczekiwania. No bo kiedy w coś wierzymy, to zaczynamy mimowolnie się zastanawiać kiedy to do nas przyjdzie i jaką drogą. Zaczynamy myśleć i analizować. A w momencie kiedy świadomie olewamy temat i przestajemy wierzyć, to ta nasza wiara ma pole do popisu i działa podświadomie :)
Najlepsza byłaby czysta wiara, bez żadnych oczekiwań i blokad. Po prostu wierzę, że tak się stanie ale teraz mam to gdzieś, bo żyję TiT :) I wierzę, że to przyjdzie do mnie w najlepszym możliwym momencie, więc nie muszę się zamartwiać. Wg mnie to jest klucz :)

Chociaż nie ukrywam, bo też zdarzyło się u mnie, że mimo bezgranicznej wiary czegoś nie dostałam w ogóle, albo nie wierząc w coś - dostawałam to.. ale to wydaje mi się, że w takiej sytuacji chodzi o przekonania. Albo coś blokuje spełnienie marzenia, albo wręcz przeciwnie - mamy jakieś dobre przekonanie, które pomimo braku wiary pracuje dla nas :D
maagdaa160
 
Posty: 172
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 15:15
Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 30 kwi 2016, o 12:52

Ciekawie piszecie :-) wciąż zastanawiam się jak to jest do końca ze mną. Taka chyba huśtawka w sumie, raz bardzo wierzę, raz bardzo nie wierzę. Nadzieję mam samą w sobie, Ale faktycznie nie jest to jakaś stuprocentowa pewność.
A teraz uwaga, przyciągnęła jednego faceta ostatnio. Poznałam mówiąc tym bardziej przyziemnym językiem. Wygląda na to, że jest zainteresowany znajomością ze mną, choć na razie widzieliśmy się tylko raz, głównie z braku czasu( mojego). I w dodatku na obecną chwilę widzę, że sporo cech spełnia z mojej listy :-) no i teraz będzie ALE. Nie podoba mi się kompletnie fizycznie. Nie chcę też na razie się zarzekac, bi tak jak piszę, widzieliśmy się tylko raz.
Jutro jadę do Budapesztu. Powinnam się zająć pracą przez te wolne dni bo niektóre rzeczy wymagają zarobienia na wczoraj, ale trochę już nie byłam na żadnym wyjeździe, więc trudno, praca nie zając :-)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 271
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 30 kwi 2016, o 13:17

Skoro jest temat apropo "okoliczności" towarzyszących przyciąganiu,to i ja się z Wami czymś podzielę. Zaczynam ostatnio rozpoznawać już te "impulsy" od Wszechświata,te które mówią o tym,że dana myśl jest zgodna z drogą prowadzącą do spełnienia pragnienia.
Czasem było tak, że człowiek rozkminiał, wydawało się że ta droga,to rozwiązanie będzie ok i...wychodziło na odwrót. Ostatnio czuję,kiedy powinnam podążyć za myślą która pojawia się nagle w głowie. Kiedy jest ona zgodna z PP. Też tak macie?

MagdaLooney
 
Posty: 331
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 123 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 188 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , poziomka1 i 22 gości