Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 20:06

makata napisał(a):Ukash hmmm ja tak odpuściłam w kwestii partnera ,ale już parę lat temu sukcesu to nie przyniosło


a jesteś pewna że to było całkiem szczere, autentyczne odpuszczenie ? ;) i stosowałaś wcześniej jakieś techniki przyciągania ? bo odpuścić trzeba mieć co :D
Zreszta nikt nigdzie nie powiedział, że odpuszczenie daje pewną gwarancję sukcesu. Po prostu u większości ludzi się to sprawdza tak zauważyłem i sporo doświadczonych w PP też o tym mówi ;) Spotkasz tego jedynego na pewno, po prostu u Ciebie trwa to dłużej niz u innych ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

    sex randki
    seks spotkania oferty towarzyskie party line randki dla facetów tysiące ogłoszeń erotycznych erotyczne randki online

    smartrandki.pl

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Bellinda » 22 maja 2013, o 20:30

Odpuszczenie to nie to samo co olanie (olanie to zlekceważenie). Odpuszczenie, to puszczenie pragnienia w eter - bez sprawdzania co chwilę czy już się realizuje. Jeśli zamawiam książkę w sklepie wysyłkowym( czyli tak zwany eter) to wiem, że ją mam(zamówiłam? tak, dotrze zatem) - a czy faktycznie przyjdzie za 3 dni czy za 3 tygodnie - bo np. zabrakło w magazynie - to wiem że i tak ją otrzymam - i świat się nie skończy jeśli nastąpi to chwilę później.

Bellinda
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 cze 2011, o 19:39
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez efa » 24 maja 2013, o 18:25

A ja wtrącę z innej beczki


Otóż, próbowałam tej techniki W. Wegener z budzeniem w nocy, jednak zastosowałam ją do konkretnej osoby to poprawy relacji która niestety się urwała, kontaktu zeroo! chciałabym podtrzymać tą relację gdyż wyjeżdżam i wiem że ta osoba w jakiś tam sposób przeżywa ten mój wyjazd.
To był mój pierwszy raz i za pierwszym razem obudziłam się bezproblemowo i rzeczywiście wiedziałam po co się budzę, jednak z tego co pamiętam wyrwało mnie to ze snu związanego z tą osobą.
Po wykonaniu tej techniki którą właśnie ta Pani opisuje, wróciłam do snu, przyszła tak jakby dalsza kontynuacja wątku, snu, jednak ta osoba o której mowa, zaczęła płakaać mówiąc " że przecież miałam nie wyjeżdżać gdzie indziej, miałam wyjechać do niego".

I tak chodzi za mną cały czas to wszystko.
Ciekawi mnie wasze zdanie, wasza opinia jaki wpływ miała ta technika na podświadomość i dalszą kontynuację snu.

Dodatkowo wspomnę tak z innej beczki: Pani W. mówi o tym że budzimy się gdy ten ktoś jest najbardziej podatny na sugestię jednak ja budziłam się co trochę z myślą żeby wykonać ta technikę.



Hmmmm . mam nadzieje że to dobry wątek.
Uparta jak osioł . !
efa
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 19:43
Lokalizacja: Wiesbaden
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez makata » 24 maja 2013, o 18:41

Bellinda napisał(a):Odpuszczenie to nie to samo co olanie (olanie to zlekceważenie). Odpuszczenie, to puszczenie pragnienia w eter - bez sprawdzania co chwilę czy już się realizuje. Jeśli zamawiam książkę w sklepie wysyłkowym( czyli tak zwany eter) to wiem, że ją mam(zamówiłam? tak, dotrze zatem) - a czy faktycznie przyjdzie za 3 dni czy za 3 tygodnie - bo np. zabrakło w magazynie - to wiem że i tak ją otrzymam - i świat się nie skończy jeśli nastąpi to chwilę później.

Off top tak a propos zamawiania ksiązek :) kilka lat temu zobaczylam u znajomych książkę dokładnie album z dziedziny która jest moją pasją , zaczęlam szukać po księgarniach stacjonarnych wysylkowych , znalazłam na allegro uzywaną, ale pomyślalam że kupię w księgarni, ja nawet napisalam do wydawnictwa i do autora( ale nie odpowiedzieli) a ksiązka na mnie na allegro czekała i czekała cierpliwie ...aż w końcu ją zamówiłam :) acha moi znajomi gdzieś zgubili swoją i nigdzie już nie dostali takiej książki
makata
 
Posty: 1354
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 753 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 393 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Anielka » 24 maja 2013, o 18:49

makata napisał(a):[Off top tak a propos zamawiania ksiązek :) kilka lat temu zobaczylam u znajomych książkę dokładnie album z dziedziny która jest moją pasją , zaczęlam szukać po księgarniach stacjonarnych wysylkowych , znalazłam na allegro uzywaną, ale pomyślalam że kupię w księgarni, ja nawet napisalam do wydawnictwa i do autora( ale nie odpowiedzieli) a ksiązka na mnie na allegro czekała i czekała cierpliwie ...aż w końcu ją zamówiłam :) acha moi znajomi gdzieś zgubili swoją i nigdzie już nie dostali takiej książki


A może ta książka z allegro to ta zagubiona ?

Anielka
 
Posty: 1954
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 449 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 818 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 26 maja 2013, o 17:35

W liście celów napisałam, że chcę pokój w stylu barokowo-buddyjskim i azjatycką kuchnię.
Wczoraj naprawdę otrzymałam drewniany kwadratowy stolik pod kawę, a dziś a abraham banku przyszedł prezent pod postacią braku kuchennego.
Czy wam też się już coś realizuje?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez syllaqmadam » 28 maja 2013, o 06:46

syllaqmadam napisał(a):Śmiać mi się chce ,bo robię te technikę do trzech dni i mam tam o tablecie i mój syn mi dzisiaj opowiada,że miał taki sen,ze dostał tablet i w środku w pudełku były trzy tablety w trzech rozmiarach i rozdał mi jeden drugi bratu dobre nie,ja się śmiałam,ze dobra promocja była.

edit. sorry mam pisane o dwóch tabletach :)

Wczoraj minął 10ty dzien------mój syn wczoraj kupił sobie TABLET :D
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 28 maja 2013, o 07:09

mi się nic nie realizuje a jutro kończę technikę :) Zastanawiam sie czy ta metoda w ogolę na mnie podziała bo ponad 2 miesiące pisałem list do Wszechświata i sie nie sprawdzilo :)

magicmind
 
Posty: 5554
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1662 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 28 maja 2013, o 08:42

Jak znajdę artykuł to go tutaj wkleję. Dotyczył wykładu biznesmena, który mówił o tym, że ludzie żeby osiągać sukcesy muszą wiedzieć czego chcą, żeby nie żyć od przypadku do przypadku. Ta lista ma ukierunkować, zrealizować pozytywny scenariusz życiowy, po drugie nie mamy czekać na realizację w nieskończoność, a właśnie w ciągu 12 miesięcy od jej napisania już się powinno wiele zrealizować. Po trzecie piszemy przez 21 dni, w artykule jest napisane, że przez cały miesiąc, ale 21 w zupełności wystarczy. Dlatego ta lista celów ma być tak skuteczna.
Podświadomość pracuje 24 godziny na dobę, żeby znaleźć rozwiązanie zagadki mam 50 tysięcy. Będzie robić wszystko, żeby dopasować rzeczywistość pod to pole. Wykreuje nam te pieniądze.
Za 12 miesięcy wszyscy będziemy mieli coś do powiedzenia na temat tej techniki. :)
Przestałam pisać listy do wszechświata, nawet zakupy w AB mnie już nie cieszą, bo praktycznie skuteczność jak na razie żadna.
Ostatnio edytowano 28 maja 2013, o 08:58 przez genedarling, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez syllaqmadam » 28 maja 2013, o 08:47

Tak w ogóle to polecam kupić sobie książki Hicksów,dla mnie to są najbardziej nakierowujące informacje na temat życia,nie ebooki,a książki ;)
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Herbata_z_cukrem, Yahoo [Bot] i 9 gości