Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 5 cze 2013, o 10:09

syllaqmadam napisał(a):Myślę,że to normalne wprowadzając nowe wibracje do życia,nowe cele, masz momenty na wyciąganie wniosków z życia :) inaczej dostawalibyśmy wszystko prosto z nieba jak ta kupa słonia w filmie "sekret" ,a musisz z pewnych rzeczy wyciągnąć wnioski i przyjąć coś ŚWIADOMIE. Czyli trzeba czasami pomedytować nad pewnymi sprawami.

Dobrze, że mi o tym przypomniałaś, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przeformułowaniem tych celów :) Jak to dobrze, że nie dostajemy wszystkiego od razu :D
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 5 cze 2013, o 10:10

latte napisał(a):magic, a Ty w ogóle masz co spalać? :)

Wzajemna motywacja- dobra sprawa :)


Mam, chociaż u mnie to jest skomplikowane bo buduje mięśnie ;)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 5 cze 2013, o 10:18

magicmind napisał(a):Mam, chociaż u mnie to jest skomplikowane bo buduje mięśnie ;)

To podobnie jak ja. Ja nie chcę spalać tylko rzeźbić, co wydaje mi się znacznie trudniejsze niż spalanie
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 5 cze 2013, o 10:23

latte napisał(a):
magicmind napisał(a):Mam, chociaż u mnie to jest skomplikowane bo buduje mięśnie ;)

To podobnie jak ja. Ja nie chcę spalać tylko rzeźbić, co wydaje mi się znacznie trudniejsze niż spalanie

Akurat jedno z drugim jest zbliżone , natomiast przy budowaniu masy mięśniowej naturalnie obrasta sie w tłuszcz przy dostarczaniu organizmowi budulca ;)

Oczywiście pewnie są jakieś zbilansowane plany treningowe wraz z dietą gdzie można zachowywać optymalny balans ale ja to robię trochę tak na oko i nie specjalnie liczę kalorie/białko/tłuszcz i węglowodany ;)

Tak czy inaczej wprowadzam ćwiczenia na spalanie tłuszczu ;) Teraz ciągle leje przez co nie biegam wiec trzeba to jakoś zastąpić

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 5 cze 2013, o 11:07

Magic, ale ja nie chcę dodatkowo obrastać w tłuszcz tylko ten mój aktualny tłuszczyk zamienić w mięśnie

Tak czy inaczej od dzisiaj powracam do skalpela :D
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 10 cze 2013, o 12:29

Wczoraj skończyłem technikę, troche sie zagalopowałem bo robiłem prawie miesiąc ale co tam :D Wieczorem wyszedłem na balkon ze wszystkimi zapisanymi kartkami i spaliłem je, wyobrażając sobie że wraz z dymem leci we wszechświat energia wypełniona zapisanymi marzeniami :D

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 11 cze 2013, o 05:14

Ukash, świetny pomysł z tym spaleniem! Mogę Ci ukraść pomysł? ;) Myślę, że dzięki temu bardziej uwierzy się w odpuszczenie tych celów.

Ja rozpoczęłam technikę od nowa z nowymi celami :) Obiecałam sobie, że będę bardziej systematyczna i będę wkładać w te zapiski więcej wiary i uczucia.
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez syllaqmadam » 11 cze 2013, o 07:56

Jak dobrze,ze ja mogę z wami pogadać :D
Ja dzis też druga turę już piszę,a z poprzedniego wiele się w tym kierunku dzieje racja,zobaczymy jaki będzie rozwój wydarzeń :) zwłaszcza z jedna sprawa,która normalnie ciśnie się na mnie już ,ale wiem,ze się wydarzy więc nie naciskam zostawiam to biegowi zdarzeń choćby miało to stać się w przyszłym roku,bo wiem,że być może potrzeba na to czasu by kilka spraw wszechświat poustawiał:lol:
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 11 cze 2013, o 14:02

latte napisał(a):Ukash, świetny pomysł z tym spaleniem! Mogę Ci ukraść pomysł? ;)


Jasne :D Tylko ostrzegam że straszna siekiera sie robi na balkonie jak sie 20 kartek pali :D

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez makata » 12 cze 2013, o 18:05

echh tak zachęcacie że chyba zacznę pisać :D tylko ja mam tyyyyyle planow i wymagan że pisania będzie dużo....ale po nie zamierzam palić kartke gdyż dla mnie to było symbolem"spalenia na panewce " tzn. dla mojej podświadomości
makata
 
Posty: 1357
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 753 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 396 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Herbata_z_cukrem, Lassiter69, lifeisamiracle, MSNbot Media, natalja, Scarlett i 29 gości