Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 28 maja 2013, o 14:33

Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 30 maja 2013, o 11:55

Przy celu listy pt: remont mieszkania, domu, dobrze jest dodać wymarzony remont, łatwy, szybki i przyjemny.
Koleżanka zamówiła wymianę paneli, kafelek, tylko, że położenie małej ścianki w kuchni, wymontowanie nowych mebli zajęło jej 2 tygodnie. Coś co można zdobić w ciągu trzech dni. Kurz wszędzie, niewygoda.
Dobrze jest też zamówić profesjonalną, uczciwą, rzetelną, tanią ekipę remontową.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ballade » 31 maja 2013, o 21:04

Tak często mówi się odnośnie celów, że muszą być bardzo precyzyjne, bo może się zdarzyć, że podświadomość znajdzie jakąś furtkę. Przypomina mi to trochę sytuację z Porwania z Tiutiurlistanie :D . Nic z tej książki nie pamiętam, poza dwoma scenami. W pewnym miasteczku była studnia spełniająca życzenia, kiedy się do niej przyszło idąc tyłem określoną liczbę kroków. Kot postanowił wypróbować czy to prawda i zażyczył sobie być sławnym. Zrobił co trzeba było, z tym że potknął się po drodze. I tak, jakiś czas później został niesłusznie oskarżony o zbrodnię czy inne wykroczenie i miał głośny proces w miasteczku. Jak sam stwierdził, sprawdziło się bo był bardzo znany, ale nie do końca o taką sławę mu chodziło.

Ja swoją technikę skończyłam dzisiaj. Cele dotyczyły mojego rozwoju, więc na razie trudno jest mi zweryfikować efekty. Jutro zacznę chyba nowy zestaw. :)

ballade
 
Posty: 124
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 16:30
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 1 cze 2013, o 07:49

Przecież to nie spełni się od razu po skończeniu techniki. Potrzeba na to czasu :)

Mam pytanie. Jeśli przerwałam technikę na kilka dni, a byłam już prawie na finishu, to trzeba ją rozpoczynać od początku, czy wystarczy kontynuować?
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 1 cze 2013, o 07:51

musisz od początku plus karne 15 dodatkowych dni za jeden straty :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 1 cze 2013, o 07:54

magicmind, żartujesz, prawda? :D
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 1 cze 2013, o 08:02

latte napisał(a):magicmind, żartujesz, prawda? :D

Odbierz sobie to tak jak ci wygodnie :D

Pomyśl sobie ,że są ludzie którzy potrafią kreować niezwykle historie poświęcając na to tylko paręnaście minut jednego wieczoru kiedy puszczają sobie wodzę wyobraźni i marzą sobie ;)

Tak naprawdę nie ma to większego znaczenia czy będziesz spisywać to przez 365 dni w roku czy tylko raz bo za skuteczność odpowiada co innego niż ilość czy systematyczność :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 1 cze 2013, o 08:06

Dodam ,że zaletą wszystkich tych technik jest to ze doprecyzowujemy nasze marzenie bądź też utrzymujemy a przynajmniej powinno nas to utrzymywać stale w dobrych wibracjach.

Natomiast nie jest to warunek konieczny jak pokazują historie rożnych ludzi. Prawo przyciągania działa w przedziwny sposób i można nad czymś długo pracować a można tylko raz i odpuścić i tez może zadziałać :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 1 cze 2013, o 08:41

Rozumiem :)
A czy Was stosowanie tej metody utrzymuje w dobrych wibracjach? U mnie na początku tak było, jednak po jakimś czasie problemy zakłóciły we mnie ten spokój i optymizm. Pisałam bo pisałam, nawet czysto automatycznue... wcale nie czując w tym pisaniu żadnej radości ani pozytywnych uczuć.

Moje pytanie wzięło się stad, że parę stron wcześniej ktoś pisał o konieczności rozpoczęcia od początku tej metody po jej przerwaniu.
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 1 cze 2013, o 08:55

Możesz mieć złe nastroje byle to nie rzucało sie na te marzenia, na wiarę w nie ;) Chodzi o pozytywne wibracje w stosunku do nich.

Nie mniej polecam ogólnie pracować nad swoimi nastrojami bo niby dlaczego mamy mieć złe ? Złe emocje , złe myśli mają prawo sie pojawiać to coś naturalnego ale nie musimy w nich tkwić bo to nic dobrego dla nas :)
Dla mnie złe emocje , złe myśli to teraz wiadomość od wszechświata "Hej stary popracujmy nad przekonaniami :) Mamy coś do zrobienia :) "

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , lena213, Yahoo [Bot] i 17 gości