Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 15 maja 2013, o 09:45

Na głos to ja nie mówię nawet w domu jak jestem sam Ale gdziekolwiek jestem i mnie najdzie to praktykuje sobie rożne metody :)
Ciekawi mnie jak to z ta listą jest bo ja ją tak raczej automatycznie przepisuje, bez jakieś większej podniety, a chyba chodzi o to żeby angażować w to większe emocje może pisanie mi nie służy ale mam taki jeden podpunkt na samym końcu co normalnie mnie rozbraja ostatnio sobie go dopisałem Jak szaleć to szaleć

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez aria » 15 maja 2013, o 13:56

magicmind napisał(a): ja ją tak raczej automatycznie przepisuje, bez jakieś większej podniety


spoko ja tez na poczatku nawet sie usmiechalam ale potem to tez z automatu ale jak pomysle o nowych celach to sie usmiecham

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 16 maja 2013, o 15:24

Zastanawiam się czy mogę przerwać technikę na 10 dniu i wrócić do tego za jakiś czas. Jak myślicie ?

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 16 maja 2013, o 15:53

dariaanna napisał(a):Zastanawiam się czy mogę przerwać technikę na 10 dniu i wrócić do tego za jakiś czas. Jak myślicie ?


Jeśli masz na myśli przerwanie i zaczęcie jej potem od nowa to jak najbardziej możesz to zrobić ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez kasia7xd » 16 maja 2013, o 15:55

A jak jeden dzień zapomni się techniikę zastosować to trzeba zacząć od nowa, 21 dni ?

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 16 maja 2013, o 16:02

No tak, inaczej chyba byłoby bez sensu...trochę szkoda tych 10 dni, ale chyba nie mam wyjścia.

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 16 maja 2013, o 16:02

kasia7xd napisał(a):A jak jeden dzień zapomni się techniikę zastosować to trzeba zacząć od nowa, 21 dni ?


Myśle, że możesz kontynuować dalej ;) Wiesz te wszystkie liczby i zasady w tych technikach są raczej umowne i mają pomóc Tobie w narzuceniu dyscypliny a nie podświadomości;) Podświadomość nie będzie się zastanawiać czy zrobiłaś odpowiednią liczbę dni itp. Jeśli wierzysz, że technika zadziała to zadziała ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez pwps » 17 maja 2013, o 02:05

Ty decydujesz, co trzeba, Ty narzucasz rygor samej sobie. Pamiętaj o tym. Kreuj siebie, tego za Ciebie nikt lepiej nie zrobi. Dołączam do Was. Cieszę się, że do Waszego grona należę i życzę miłego dnia :)

pwps
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 paź 2010, o 14:56
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Phoenix » 19 maja 2013, o 09:04

Skończyłem swoją technikę trzech tygodni :) Do głowy przyszło mi tyle nowych celów, że chyba niedługo rozpocznę kolejną :D Tymczasem zawierzam się w ręce Wszechświata :D
Phoenix
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 07:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez syllaqmadam » 19 maja 2013, o 12:15

Śmiać mi się chce ,bo robię te technikę do trzech dni i mam tam o tablecie i mój syn mi dzisiaj opowiada,że miał taki sen,ze dostał tablet i w środku w pudełku były trzy tablety w trzech rozmiarach i rozdał mi jeden drugi bratu dobre nie,ja się śmiałam,ze dobra promocja była.

edit. sorry mam pisane o dwóch tabletach :)
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Kokos, lifeisamiracle, natalja, poziomka1, Scarlett, Yahoo [Bot] i 29 gości