Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez kazoo » 19 maja 2013, o 20:39

Skończyłem technikę, i co teraz?
kazoo
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 kwi 2013, o 20:49
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 19 maja 2013, o 20:55

Marzenia z listy spełniają się najczęściej w przeciągu roku ;)

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez latte » 20 maja 2013, o 04:38

A jeśli w ciągu pisania dopisze się jeszcze jakiś cel, to nadal pozostaje te 21 dni czy przedłużyć pisanie? ;)
Imagination is everything. It is the preview of life's coming attractions.

latte
 
Posty: 249
Dołączył(a): 24 gru 2012, o 00:19
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 10 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez genedarling » 20 maja 2013, o 13:22

dariaanna napisał(a):Marzenia z listy spełniają się najczęściej w przeciągu roku ;)

Robiłaś już tą technikę? Pierwszy raz ją wykonują i bazuję tylko na jednej osobie, która była bardzo zaskoczona skutecznością listy. W ciągu roku sprawdziło jej się 80% i tak jest podobno w wielu przypadkach. Nie jest to więc coś dla wybrańców losu, ale dla szarego przeciętnego obywatela.
Własną wspaniałą winnice właśnie zaklepuję. Lista nr 2.
Ciekawe co będzie za rok o tej porze.
Jeśli masz doświadczenia z listą, podziel się :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 20 maja 2013, o 15:30

W PP jaka kogokolwiek techniką coś robisz to nie ma terminów, wszystko zależny od twojej wiary i tego jak silna ona jest.
Natomiast chwile wszechmoc potrzebuje na realizacje zawsze bo nie działa natychmiastowo tylko z opóźnieniem.
Natomiast pomijając czy realizacja zajmie kilka godzin, minut,dni, czy miesięcy to wszystko jest kwestia naszej wiary i uczucia związanego z terminem realizacja. Zazwyczaj ludzie w zależności od tego jak wielkie wydaje dla nich sie to marzenie tak długo wydłużają jego realizacje. Dlatego dla jednego zdobycie dom/mieszkania to marzenie na którego realizacje trzeba poczekać parę miesięcy albo lat. A przyciągniecie czegoś mniejszego zajmie parę dni albo tygodni.Czasem nawet godzin.
Dla wszechmocy to nie ma różnicy ale dla nas jest.Mamy swój system wartości i jeżeli twoje wszystkie marzenia nie będą miały wartości takiej samej jak to co najdrobniejsze dla ciebie to nie przyciągniesz tego szybciej.

Mam jeszcze taką swoja teorie ze być te większe marzenia wymagają od nas większej zaangażowania energetycznego no bo chyba większa radość czujesz w momencie kiedy do swojego nowego domu, świeżutkiego pięknego niż kiedy np. nagle przyciągniesz jakaś drobnostkę. Jest różnica stanów miedzy tymi momentami, a ponoć mamy stale zbliżać sie to tego punktu B swoimi uczuciami. Ale to tylko moja teoria a może wszystko ogranicza sie do tego co napisałem na samym początku :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez aria » 20 maja 2013, o 16:41

Moj jeden cel juz sie spelni trala lala , jeszcze 21 :D

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 20 maja 2013, o 16:43

aria napisał(a):Moj jeden cel juz sie spelni trala lala , jeszcze 21 :D

pochwalisz sie ? :D to było takie wow ? :D

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 17:07

aria napisał(a):Moj jeden cel juz sie spelni trala lala , jeszcze 21 :D


oo no to pisz pisz pisz :D bo nie ładnie tak sie pochwalic a potem trzymać nas w niepewności :D

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 20 maja 2013, o 17:24

genedarling napisał(a):
dariaanna napisał(a):Marzenia z listy spełniają się najczęściej w przeciągu roku ;)

Robiłaś już tą technikę? Pierwszy raz ją wykonują i bazuję tylko na jednej osobie, która była bardzo zaskoczona skutecznością listy. W ciągu roku sprawdziło jej się 80% i tak jest podobno w wielu przypadkach. Nie jest to więc coś dla wybrańców losu, ale dla szarego przeciętnego obywatela.
Własną wspaniałą winnice właśnie zaklepuję. Lista nr 2.
Ciekawe co będzie za rok o tej porze.
Jeśli masz doświadczenia z listą, podziel się :)


Na razie się wstrzymałam z listą :) Ale tak wcześniej było napisane, że w przeciągu roku i myślę, że to realny czas w zależności od marzenia. Mi się wydaje, że jedno mi się spełniło, mimo, że nie ukończyłam techniki :D ale to tak bardziej dla śmiechu było i pewnie mi się wydaje

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez aria » 20 maja 2013, o 17:31

Hehehe dostalam staz tam gdzie chcialam chodz jak poszlam sie pytac o niego i mimo ze bylam umowiona na konkretna godzine z kierownikiem to musialam czekac 45 min juz taka bylam zla ze po 20 min postanowilam sobie pojsc do domu ale zadzwonilam do kolezanki zeby jej o tym powiedziec a ona mowi czekaj ok no dobra poczekam ale jak 45 minut minelo to stwierdzilam ze to juz przesada ze naprawde ide do domu i zadzwonilam do kolezanki i mowie pierdziele ide bez przesady niech zaluja! Momentalnie przestalo mi zalezec ale ona czekaj no to mowie dobra jeszcze 15 minut i ide sobie i zdazylam skonczyc rozmowe i mnie zaprosili abym weszla i sobie pomyslalam WOW jaki mnie wkoncu zaszczyt spotkal ale bylo mi obojetne jux ale weszlam zapytalam ale serrio normalnie nie zalezalo mi juz , ale dostalam odrazu bez zadnego ale, a jak poszlam po takie papierki to rzucila mi sie tabliczka w oczy od pokoju i pomyslalam ze moglabym tu miec stax i nie zgadniecie gdzie pani potem sama z siebie powiedziala ze bede miec staz wlasnie w tym pokoju

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Kokos, lifeisamiracle, natalja, poziomka1, Scarlett, Yahoo [Bot] i 29 gości