Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Technika trzech tygodni


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 17:34

dariaanna napisał(a):Mi się wydaje, że jedno mi się spełniło, mimo, że nie ukończyłam techniki :D ale to tak bardziej dla śmiechu było i pewnie mi się wydaje


Spełniło się, bo nie traktowałaś go usilnie na serio, podeszłaś z rezerwą bo było "dla śmiechu" ;) Jesteś kolejnym przykładem, że marzeń nie można traktować zbyt poważnie, trzeba podejść z dystansem i na luzie ;)

Aria dzięki za zaspokojenie naszej ciekawości :D no widzisz, to samo co u Dariaanny, w momencie gdy odpuściłaś, przestało Ci zależeć i podeszłaś na luzie to wtedy sie stało:D Musze sie nauczyć takiego celowego odpuszczania nawet gdy mi bardzo zależy :D

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez dariaanna » 20 maja 2013, o 17:44

ukash masz rację :) tylko właśnie, jeżeli chodzi o te marzenia, na których naprawdę nam zależy ciężko je traktować tak na luzie i odpuścić, myśli się o tym częściej, analizuje.

dariaanna
 

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 18:00

dariaanna napisał(a):tylko właśnie, jeżeli chodzi o te marzenia, na których naprawdę nam zależy ciężko je traktować tak na luzie i odpuścić, myśli się o tym częściej, analizuje.


Nie sposób się z tym nie zgodzić, jednak osobiście myslę, że takie odpuszczanie można wyćwiczyć ;) I to nie odpuszczanie "na siłe", tylko prawdziwe autentyczne olanie wypływające z głębi siebie ;) Myslę, że można to wytrenować, chociaż póki co nie mam pomysłu jak ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 20 maja 2013, o 18:04

ukash napisał(a):
dariaanna napisał(a):tylko właśnie, jeżeli chodzi o te marzenia, na których naprawdę nam zależy ciężko je traktować tak na luzie i odpuścić, myśli się o tym częściej, analizuje.


Nie sposób się z tym nie zgodzić, jednak osobiście myslę, że takie odpuszczanie można wyćwiczyć ;) I to nie odpuszczanie "na siłe", tylko prawdziwe autentyczne olanie wypływające z głębi siebie ;) Myslę, że można to wytrenować, chociaż póki co nie mam pomysłu jak ;)


Ja mam. Wystarczy ,ze parę razy Wszechświat cie oleje a ty sie nie poddasz :D Ja liczę na to ,że teraz jednak mam większy dystans do tego :) Monitoruje swoje uczucia i nie wyczuwam tego co wcześniej, wiec chyba jest dobrze :)
Nie czuje ciśnienia , zniecierpliwienia i wątpliwości. Mam tylko nadzieje ze wszechświat nie będzie mnie poddawał próbie i będzie działał w miarę szybko :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 18:13

magicmind napisał(a):Ja mam. Wystarczy ,ze parę razy Wszechświat cie oleje a ty sie nie poddasz :D Ja liczę na to ,że teraz jednak mam większy dystans do tego :) Monitoruje swoje uczucia i nie wyczuwam tego co wcześniej, wiec chyba jest dobrze :)
Nie czuje ciśnienia , zniecierpliwienia i wątpliwości. Mam tylko nadzieje ze wszechświat nie będzie mnie poddawał próbie i będzie działał w miarę szybko :)


No mnie juz olał nie raz i nie poddaje się mimo tego :D to umocniło moją cierpliwość, ale olewać nie nauczyło.
Sam chyba przyznasz, że pewnych rzeczy/osób/sytuacji nie da się ot tak odpuścić, jest to zbyt trudne nawet dla mistrzów w kontroli własnego umysłu ;) Czasem usilnie o czymś myślimy i żadne techniki i racjonalne podejście nie pomagają...

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 20 maja 2013, o 18:29

mi ciężko określić jaki mam teraz stosunek do mojej idealnej kobiety. Dzisiaj kończę technikę a w pewnym momencie trwania jej jakby moje ciśnienie zmalało . Wcześniej rozglądałem sie za pannami , myślałem nawet o konkretnych a teraz no własnie sam nie wiem co czuje :) Może to jest to odpuszczenie bo na pewno nie będę ani jutro ani za tydzień sie za nią jakoś rozglądał i jej wypatrywał i niecierpliwie wyczekiwał. Raczej odczuwam dziwny spokój. Tak bym to określił :) Może to jest to :) Sam nie wiem :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez Sucre » 20 maja 2013, o 18:40

Tak troche odbiegne od tematu http://www.youtube.com/watch?v=p_sQ0_LdGt4 - przyznam ze ten filmik wzbudził ma watpliwośc. Chyba jestem człowiekiem zbyt małej wiary...
Sucre
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 14:56
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez magicmind » 20 maja 2013, o 18:52

Sucre napisał(a):Tak troche odbiegne od tematu http://www.youtube.com/watch?v=p_sQ0_LdGt4 - przyznam ze ten filmik wzbudził ma watpliwośc. Chyba jestem człowiekiem zbyt małej wiary...


Dlatego ja jestem zwolennikiem szukania własnych dowodów.
Poza tym nie wiem czemu ten filmik cie zniechęcił skoro on nijak sie ma do PP a i tak na koniec brzmi optymistycznie bo jednak z doświadczeń wykonywanych na ludziach okazuje sie ze daje to jakieś efekty.
Pamiętaj ze każdy człowiek jest indywidualnością, ma swoje życie, swój system przekonań i swoją wiarę. Można przeprowadzić badania na 1000 osobach i żadna może nie potwierdzać prawa przyciągania bo wszystkie okażą sie słabym materiałem do tego.
Według mnie trzeba szukać własnych dowodów i metod a nie wierzyć innym na słowo czy to są ZA czy PRZECIW :)

A gdyby to było takie proste to większość ludzi doznawała by samouleczenia czy wiodłoby im sie dobrze. Jednak nie każdy ma taka wiarę i nie każdy potrafi sie modlić. PP działa na prostych zasadach ale trzymać sie ich w życiu samemu to nie takie łatwe a tym bardziej jak robi sie to totalnie nieświadomie :)

Szukaj swoich dowodów. Może masz już jakieś historie z nieświadomym przyciągnięciem , od tego zacznij i od historii ludzi którym sie udało coś osiągnąć ;) podejrzewam ze 99% (strzelam ) ludzi nie opanuje nigdy czegoś takiego jak świadome przyciaganie :)

magicmind
 
Posty: 5555
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1030 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1665 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez ukash » 20 maja 2013, o 19:18

magicmind napisał(a):mi ciężko określić jaki mam teraz stosunek do mojej idealnej kobiety. Dzisiaj kończę technikę a w pewnym momencie trwania jej jakby moje ciśnienie zmalało . Wcześniej rozglądałem sie za pannami , myślałem nawet o konkretnych a teraz no własnie sam nie wiem co czuje :) Może to jest to odpuszczenie bo na pewno nie będę ani jutro ani za tydzień sie za nią jakoś rozglądał i jej wypatrywał i niecierpliwie wyczekiwał. Raczej odczuwam dziwny spokój. Tak bym to określił :) Może to jest to :) Sam nie wiem :)


Jesteś na dobrej drodze ;) To jest właśnie idealne odpuszczenie, kiedy autentycznie przestaje nam zależeć na czymś, co do niedawna było celem/marzeniem. Ten dziwny spokój właśnie to zwiastuje. Pozazdrościć ;)

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Technika trzech tygodni

Postprzez makata » 20 maja 2013, o 20:00

ukash napisał(a):
magicmind napisał(a):/quote]

Jesteś na dobrej drodze ;) To jest właśnie idealne odpuszczenie, kiedy autentycznie przestaje nam zależeć na czymś, co do niedawna było celem/marzeniem. Ten dziwny spokój właśnie to zwiastuje. Pozazdrościć ;)


Ukash hmmm ja tak odpuściłam w kwestii partnera ,ale już parę lat temu sukcesu to nie przyniosło
makata
 
Posty: 1357
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 753 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 396 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , lena213, Yahoo [Bot] i 17 gości