Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 09:48

Moze tak Ale trudno zyc w 2ch rzeczuwistoscia ch Ale faktycznie na samych bledach nigdzie nie dojde

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 09:50

emilia87 napisał(a):Moze tak Ale trudno zyc w 2ch rzeczuwistoscia ch Ale faktycznie na samych bledach nigdzie nie dojde


W dwóch rzeczywistościach ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 09:57

Tej co nie chce I tej co chce zktorej wykrecilam sie swoimi myslami
I wbrew zewnatrzne warunkom gram jak nawiedzona Ale czasami schodze na ziemie Juz?juz?juz
Ile jescze do 80tki
Codziennie proby od nowa

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 10:29

emilia87 napisał(a):Tej co nie chce I tej co chce zktorej wykrecilam sie swoimi myslami


Jest tylko jedna rzeczywistość. Od Ciebie zależy która z tych dwóch będzie tą jedyną.

emilia87 napisał(a):I wbrew zewnatrzne warunkom gram jak nawiedzona Ale czasami schodze na ziemie Juz?juz?juz


Nie ma żadnych zewnętrznych uwarunkowań. To tylko konsekwencja wybranej rzeczywistości. Wszystko jest Twoją kreacją zgodną z postrzeganiem.

emilia87 napisał(a):Ile jescze do 80tki


Jeżeli tyle chcesz czekać, to tak będzie, doskonale zgodnie z PP.

A wystarczy, że po prostu teraz w tym momencie pozwolisz WszechŚwiatowi działać. Nie definiuj niczego. Daj mu działać.

emilia87 napisał(a):Codziennie proby od nowa


100% ! Z każdą decyzją tworzysz nową rzeczywistość. Możesz więc zacząć w tym momencie kreować taką jakiej oczekujesz.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 10:36

Wszystlo co piszes Ja rozumie
Ale czemu jednak tak trudno
Czyli musze stworzyc sobie jedna rzeczuwistosc o niej myslec w niej byc
Czyli jesli podam czas/date ;do sierpnia ,do konca roku PS ma Kalendarz?
Czasami mam mysli czy to cos da Wiem nie powinnam miec
I'm wiecej wiem tym mniej Latwo sie wkopac trudniej wyjsc

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 10:40

Wiem jak do tego doprowadzi lam ale trudniej mniej cierpliwosc mam z odkreceniem
Czyli jak naprawic relacji z kims kto sie odcial ,jak odtworzyc kontakt
Jak pozbyc sie przeszkod ,osob 3cich Rozowych sloni ktore sa strasznie nachalne

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 14:30

emilia87 napisał(a):Ale czemu jednak tak trudno


Może być bardzo łatwo. Wystarczy, że zmienisz nastawienie.

emilia87 napisał(a):Czyli musze stworzyc sobie jedna rzeczuwistosc o niej myslec w niej byc


Tak
emilia87 napisał(a):Czyli jesli podam czas/date ;do sierpnia ,do konca roku PS ma Kalendarz?


Nie ma kalendarza i nie sądzę, żeby podanie jakichkolwiek dat miało sens.

emilia87 napisał(a):Czyli jak naprawic relacji z kims kto sie odcial


Przede wszystkim słuchać własnych myśli. Zobacz jak definiujesz swoją rzeczywistość: "on się odciął".

A skąd wiesz co on miał na myśli ? To tylko Twoja ocena i to bardzo egotyczna. Odpuść takie oceny i przyjmij wszelkie scenariusze, również ten, że może ten ON był tylko kolejnym krokiem do poznania siebie samej i znalezienia tego __właściwego__ kogoś.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 15:50

A skąd wiesz co on miał na myśli ? To tylko Twoja ocena i to bardzo egotyczna. Odpuść takie oceny i przyjmij wszelkie scenariusze, również ten, że może ten ON był tylko kolejnym krokiem do poznania siebie samej i znalezienia tego __właściwego__ kogoś.[/quote]
Takiej opcji nie przyjmuje To jak w naszej wierze modl sie ale pogodz sie z tym co jest No to po co ci modlitwy jak nic nie zmienia ?Ja sie niestety nie poddaje
Wierze w sens naprawde wierze w PP bo nie raz z perspektywy czasu sie przekonalam ze dziala po fakcie ale czasem mysle sobie Ciekawe gdzie bede za miesiac ? ciekawe co sie stanie do konca miesiaca tym sposobem zatrzymuje dzialanie
Dziwie sie ze mnie cofa od pisania afimacji ktore pisalam hurtowo calymi godzinami I od czytania ksiazek podswiadomosciowo-przyciagajacych a czytalam tez calymi dniami a teraz Jakas niechec Chyba przedawkowalam czytanie Mam Takie momenty aa rzuc to ale nie moge to moje zycie a moze jestem za rogiem ?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 12 cze 2016, o 15:55

Omega
A moze takie afirmacje
Od teraz moj zwiazek z X staje sie coraz silniejszy ,stabilniejszy I pelen radoci (to co podswiadomosc lubi)
Od teraz tworze z moim partnerem X coraz bardziej cudowny zwiazek milosny I czuje sie z nim cora bardziej bezpiecznie I niewinnie z kazdym dniem ''?

emilia87
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 12 cze 2016, o 16:06

emilia87 napisał(a):Takiej opcji nie przyjmuje


To PP może Ci nie pomóc. Definiując własną wersję sposoby realizacji pragnień zawężasz nieskończoną ilość możliwych sposobów realizacji Twoich pragnień do jednego/kilu i może okazać się, że Twojego fizycznego życia zabraknie żeby dokończyć materializację pragnienia.

Pamiętaj, że Ty definiując sposób realizacji pragnień posługujesz się nieskończenie wąską percepcją świadomości i bazujesz na tzw logice. W ten sposób odrzucasz nieskończoną ilość być może dużo lepszych rozwiązań, które wydają Ci się nielogiczne.

Oczywiście może zdarzyć się, że uda Ci się trafić w rozwiązanie, wszak w lotto też ludzie wygrywają.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 682 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 10 gości