Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 7 cze 2016, o 10:35

Jedno jest pewne: nadmierne analizowanie wszystkiego powoduje że kręcimy się w kółko jak jakiś bączek i nie potrafimy ruszyć naprzód, bo ciągle coś nas blokuje. Tym czymś jesteśmy my sami, nasze myśli... każda analiza powoduje że mówimy swojej podświadomości: STOP! Nie rób nic. Ja nie wiem czego chcę... i robimy krok w tył, zamiast kroku w przód. A tu chodzi o to aby złożyć odpowiednie zamówienie i poddać się biegowi wydarzeń... łapać okazje, chwytać dzień, cieszyć się chwilą, PRZYJMOWAĆ to co nam daje świat, otworzyć się na to. Dokonując ciągłej analizy tego co się dzieje stopujemy cały ten proces i blokujemy siebie totalnie. To dlatego cały czas powtarzam: zamknąć rozgadany mózg!!! Przymknąć mu japę, niech siedzi cicho i nie przeszkadza. Wiem jak to jest bo mnie też czasem ponosi i oddaję się analizom... ale nauczyłam się mówić sobie wtedy: STOP! Co Ty robisz?? Przestań. Czasem nawet nie zaszkodzi ochrzanić siebie samą w ostrych słowach. To pomaga :)

Nicky
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez piwonia » 7 cze 2016, o 10:53

Black napisał(a):Ze snami i wszelkimi znakami po technikach jest tak, że są one całkowicie indywidualne i tylko Ty możesz rozszyfrować co dla Ciebie oznaczają. Np. coś, co jest znakiem dla Ciebie, nie będzie nim dla mnie :)

Minęła 3 cia "szklanka wody". Sen dziwny, nawet nie bardzo pamiętam co mi się śnilo. Czy musi być przerwa, w technice, czy mogę pociągnąc kolejne 3 noce ?
WW mówi, że wystarczy tylko 3 i koniec Tutaj, czytałam,że niekoniecznie.
Zadnego znaku... kurczę w temacie, na którym mi zależy.
Tzn, dzisiaj raniutko, widziałam napis, który przypominał bardzo jego imię. I tyle.

Wizualizacja , ponownie nie udała się za bardzo. Zanim dobrze pomyślałam, odpłynęłam. A wczoraj, miałam chwile,że wizualizowałam na jawie... rozmarzyłam się do tego stopnia, "mając go przed sobą " że się poryczałam .

piwonia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 11:21
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MujerERojon10 » 7 cze 2016, o 11:30

Dlatego ja już nawet nie analizuje tej znajomości z żonatym. Być moze ta znajomość doprowadzi mnie do wielkiej miłości? A być może jest po coś innego. Mam czasem jakieś wyrzuty, ale czy zwykła rozmowa kogoś krzywdzi? Chyba nie. Jednego jestem pewna, że pewnej granicy nie przekrocze. Nie powiem żeby zawsze moje zasady mi pomagały, bo nawet usłyszałam od byłego, że przez nie być mi ze tracę coś i też to było powodem po części rozstania. Docenił je po latach, ale trochę za późno :)
Także czekam z radością co mi los przyniesie :)

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 7 cze 2016, o 12:00

Piwonia, ty się tak nie przejmuj tymi wszystkimi regułami! Jeśli masz ochotę to rób szklankę wody nawet i 10 nocy pod rząd. Toć nic się nie stanie :D ja robiłam sobie szklankę wody wtedy gdy miałam ochotę i w ogóle nie zwracałam uwagi na to ile razy robię itp... wszystko jest dozwolone, wszystko można, granicą jest tylko nasza wyobraźnia :)
I kochana żadnych ryków i płaczow - pomyśl, czy plakalabys gdyby twoje marzenie się spełniło? No przecież, że nie. A PP polega na tym że cokolwiek chcesz mieć czy przeżyć, musisz to przeżyć /POCZUĆ JUŻ TERAZ. Innej drogi nie ma!

Nicky
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez piwonia » 7 cze 2016, o 12:34

Nicky, bo ja mam oczy na mokrym miejscu. Najpierw siedziałam i cieszyłam się jak głupek,a nagle jak poczułam coraz bardziej... i ta tęsknota durna, tom się poryczała.
U mnie, najgorzej jest z tym cholernym analizowaniem. Tzn. zaczyna się od tego,że mój umysł od razu, od kopa myśli racjonalnie i mi gada...A gada, rózne głupoty i złe rzeczy. Np. " uspokój się, przecież widać,że cie olał, na co liczysz".
I takie tam...
W sumie mam ten sam problem, co większość,że nie wiem czy różne "przeczucia", czy podszepty, są wyimaginowane przez tęsknotę, czy faktycznie to jakieś 'znaki".
Coś mi się przypomniało... wczoraj ( aż mi się śmiać chciało,a na koniec, to już pewna nie byłam,czy faktycznie o tym myślałam,czy już całkiem oszalalam i sobie wmawiam ). Byłam w pracy i pomyślałam o jednym chłopaczku, co kiedyś przyszedł do nas... Tak ni z tego,ni z owego mi ta myśl przyszła. Mija kilka godzin, przyszedł
Później, na myśl przyszedł mi inny chłopak ( też nie wiem dlaczego ) - mija kolejnych kilka godzin - przyszedł też

Tylko ten, co na niego czekam, co pokazał,że ma mnie daleko... milczy.
Powiem tak...jeszcze wczoraj miałam nadzieję , mimo wszystko. Myślę sobie, może faktycznie ten spokój , który poczułam,że jednak ( na pewno nie wszystko stracone ), to był jakiś znak od podświadomości ... Bo niemożliwe,że tak można zerwać znajomość, po tym, co było...Tym bardziej,że nie było to jednostronne. Obydwoje czuliśmy to samo ( znaczy o ile można to tak nazwać,ale wiecie o co chodzi ).
Jednak na forum , wyczytałam,że można rzucić kogoś z dnia na dzien, mimo wielkiej miłości i takich tam...Ot tak, bach i koniec - szczególnie facet.
No to mi całkiem skrzydła uschły.

Żeby nie to,że nadawaliśmy na tych samych falach, czuliśmy się jak w niebie , będąc ze sobą ... to bym tak nie przeżywała. To było coś takiego,że pierwszy raz w życiu, czegoś tak sllnego doznałam.

piwonia
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 11:21
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 7 cze 2016, o 13:29

Ochrzań swój umysł, z góry na dół. Jak tylko zacznie coś kombinować i analizować lub poddawać w wątpliwość... po prostu powiedz sama do siebie: SHUT UP!!! Będzie tak jak chcę a ty mi niczego nie popsujesz.
No i pamiętaj - jeśli czujesz tęsknotę, to przyciągasz sobie tej tęsknoty więcej i więcej. A gdy czujesz radość, satysfakcję, zadowolenie, miłość i gdy masz poczucie bycia kochaną - to również te uczucia odbiją się niedługo w rzeczywistości :)

Nicky
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 7 cze 2016, o 13:47

Black, zagiełaś mnie tym, że wyobrażanie to nie to samo co wizualizacja. Czy ktoś wytłumaczy mi jak głupkowi różnice? Bo ja to chyba wyobrażałam sobie wszystko,tzn.nawet uczucia. Nie umiem poczuć czegoś, jak tego nie mam :O

Nimfka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 7 cze 2016, o 14:17

piwonia
Ja am to samo niby rok I tygodnie minely Ja dalej analizuje I analizuje mysle co bym powiedziala mu jesli si bym z nim spotkala I ciagle o tym samym Samo mi sie wlacza Jak ,co dlaczego I wytlumaczenia I wytlumaczenia I wiere ze te wytlumaczenia ,ta rozmowa by cos dala
ale ciagle analizuje co jak dlaczego Afirmuje w myslach I samo mi sie wlacza jak bym z nim rozmawiala ,samotlumaczenie itp Samo-samo

Mysle ze sama sobie zaprzeczam on jest pracoholikiem lata za pieniedzmi a pozniej mi sie wlacza przeciez ty nie lubisz pieniedzy bo ludzie gloduja ,nie maja na zycie a Ty chcesz wluksusach mieszkac?''
Moj chce mi wszystko pod nos podstawiac ,pomagac czym mi vardziej utrudnia I mi sie wlacza Przeciez Ty nie chcesz pantofla ,sponsora???'' chcesz sama na siebie zarabiac? Nie chce ale chce po prostu jego


A przedewzsytkim jak sie pozbyc tej 3ciej jak ja sciagnelam tak chcde sie jej pozbyc Niczego sie nie zawaham

emilia87
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez emilia87 » 7 cze 2016, o 14:26

Ostatnio wrozka zapowiedizalam mi slub z moim partnerem z ktorego wynikalo ze to moj X
Od tad ciagle widuje kobiety w ciazy jedna po drugiej jak sznurem na ulicy 9/10 kobiet I przychodza mi SMSy ,maile ze On mnie nadal kocha chociaz jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja Chociaz moze byc z inna on kocha I mysli ..
To dosyc zadziwiajace trafnosc wydarzen ?

emilia87
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 20:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 7 cze 2016, o 16:10

Nimfka napisał(a):Black, zagiełaś mnie tym, że wyobrażanie to nie to samo co wizualizacja. Czy ktoś wytłumaczy mi jak głupkowi różnice? Bo ja to chyba wyobrażałam sobie wszystko,tzn.nawet uczucia. Nie umiem poczuć czegoś, jak tego nie mam :O


Wyobraźnia to po prostu obrazy w głowie, możesz widzieć coś w rodzaju filmu albo widzieć swoimi oczami ale bez emocji. Wizualizacja zawiera doznania - czujesz zapach, smak, dotyk itp. Doświadczasz po prostu emocji. "Wizualizacja to umiejętność korzystania z wyobraźni tak, aby przywołane wizje wydały się rzeczywistością".

Black
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Herbata_z_cukrem, Kasia77, Majestic-12 [Bot], Yahoo [Bot] i 30 gości