Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 30 maja 2016, o 14:58

Właśnie na jednej ze strony wyczytałam coś takiego:

Gorzej, kiedy pragnienie dotyczyło na przykład bycia z kimś, bo się zakochaliśmy po uszy, ale on/ona w nas nie. Z pewnością w którymś z następnych wcieleń dostaniemy ten związek, z tym że wcale nie musi być szczęśliwy i z obustronną miłością. Przecież ta osoba nie kochała... ona nigdy nie przyciągała sobie przeżywania z nami wielkiej miłości po grób.


I to mnie mocno zastanowiło. Bo skoro on nie czuje już do mnie miłości, to po co mam go do siebie na nowo przyciągać?

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 15:05

To zależy od Ciebie czy chcesz go przyciągać czy nie. Jeśli chcesz i będziesz potrafiła opanować PP tak jak napisałam w pierwszym poście - przyciągniesz go. Nigdy nie wiesz co stanie się jutro, pojutrze czy za kilka lat. Nie znasz odpowiedzi na to pytanie. Świat się zmienia, wszystko płynie, nic nie jest stałe. Coś jest dziś, jutro może tego nie być. Dziś czegoś nie ma, ale jutro może być.
Zmień podejście. Przestań skupiać się na braku - emanujesz nim bardzo mocno, Twoje wibracje są na bardzo niskim poziomie. W tym momencie karmisz swoje największe obawy i to czego tak naprawdę nie chcesz. To właśnie przyciągasz bo na tym się skupiasz i temu poświęcasz uwagę z odpowiednimi do tego wibracjami. Zmień to a zmieni się całe Twoje życie. Takie jest PP.
Kiedyś też nie czuł do Ciebie miłości. Później ją poczuł. Masz tutaj, w motywatorni, przykłady powrotów. Skoro ktoś mógł tego dokonać to dlaczego Ty byś nie mogła?
Zastanów się czego tak naprawdę chcesz i zacznij nad tym pracować. Wydrukuj sobie to co masz do wydrukowania, zaznacz kolorami i czytaj. Postanów, że będziesz praktykować. A praktyka tego oznacza wyzbycie się tego czego nie chcesz. Szczęście jest decyzją. Podejmij ją. Dość użalania się :)

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 30 maja 2016, o 15:07

Nimfko, a z jakiej strony ten cytat?...

MagdaLooney
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 30 maja 2016, o 15:13

Własnie siedzę w motywatorni Black. Z resztą Twój post mnie podniósł na duchu, bo to znaczy, że On może mnie na nowo pokochać i do tego będę dążyć. Będę się boksować z moimi obawami, bo zarosłam nimi w tym momencie po uszy, z resztą widać to na pierwszy rzut oka, a i ja to czuję.

MagdaLooney, źródło cytatu: http://tarotnet.pl/forum2/viewtopic.php?f=64&t=1651

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 15:15

Kobietki moje kochane! :D Na rowerek wsiadać, pojeździć po tym naszym świecie i podziwiać jego piękno!
Wiecie, że jesteście wspaniałe? Jesteście! Najwspanialsze :)




Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 30 maja 2016, o 15:24

Nimfka napisał(a):Własnie siedzę w motywatorni Black. Z resztą Twój post mnie podniósł na duchu, bo to znaczy, że On może mnie na nowo pokochać i do tego będę dążyć. Będę się boksować z moimi obawami, bo zarosłam nimi w tym momencie po uszy, z resztą widać to na pierwszy rzut oka, a i ja to czuję.

MagdaLooney, źródło cytatu: http://tarotnet.pl/forum2/viewtopic.php?f=64&t=1651



Tak właśnie myślałam,chciałam się upewnić. Kochana,zostaw te strony, naprawdę potrafią maksymalnie namieszać. Nie czytaj tego. Postaw na PP! :)

Black,uwielbiam te Twoje motywatory :) roweru nie posiadam ale od tygodnia wróciłam do biegania. Niech no tylko przestanie padać i lecę hasać po łąkach polach i osiedlach :)

MagdaLooney
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 30 maja 2016, o 15:31

Dziewczyny, a myślicie że technika nocna w tym momencie ze skupieniem się konkretnie na jego osobie będzie dobrym pomysłem?

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 15:33

Techniki - co zrobić by były skuteczne?
To nie techniki, metody czy inne rytuały odpowiedzialne są za przyciąganie. Nie wystarczy, że będziemy sobie wizualizować, dodamy do tego technikę na partnera, technikę z listą pragnień przepisywaną przez 3 tygodnie, czy miliony innych technik. To zgodność wibracji z naszym pragnieniem przyciąga to pragnienie do naszego życia.
Pragniemy czegoś, co czyni nas szczęśliwymi więc powinniśmy JUŻ TERAZ czuć się szczęśliwie by dopasować się do szczęścia, które mamy w głowie. Powinniśmy JUŻ TERAZ czuć się tak, jakbyśmy otrzymali to, czego pragniemy, gdyż nasza podświadomość nie odróżnia tego co już jest a tego co chcemy. To właśnie dzięki temu następują materializacje. We Wszechświecie wszystko działa zgodnie z jego prawami, wszystko jest ze sobą zgodne. W przypadku Prawa Przyciągania chodzi o to, że skoro coś zaistniało w naszej głowie, tak naprawdę JUŻ istnieje, trzeba tylko przyzwolić na to by pojawiło się w naszym życiu. Wszystko co jesteśmy w stanie zobaczyć oczyma wyobraźni, jest już tak naprawdę stworzone. Teraz trzeba tylko przyzwolić by to do nas przyszło. Ze wszystkim tak jest. Każdy wielki naukowiec czy wynalazca najpierw miał obraz końcowy w głowie. Jeśli jesteśmy w stanie sobie coś wyobrazić - jesteśmy w stanie to mieć. Dlatego należy czuć się dobrze, mieć wysokie wibracje, nie stawiać oporu i dopasować się do pragnienia.Techniki są po to by ułatwić zadanie.
Choćbyś zrobiła miliony najbardziej popularnych i "skutecznych" technik na świecie, okażą się nieskuteczne jeśli nie będziesz czuć się dobrze i mieć wysokich wibracji, dopasowanych do pragnienia. Musisz zrozumieć, że to właśnie wibracje są tym słynnym "sekretem" PP. Że to TY jesteś centrum przyciągania. Dlatego tak wiele osób ma problem z przyciągnięciem tego czego tak bardzo pragnie. Bo skupiają się na technikach, które ktoś polecił ns forum, a zapominają o najważniejszym. To dlatego tak ciężko niektórym przyciągnąć wymarzone pieniądze czy związek z konkretną osobą. Bo zdają sobie sprawę, że i tak tego nie mają. A w tym przypadku to już nawet tańce plemienne wokół ogniska przy pełni nie pomogą ;)
Techniki są naprawdę super sprawą (sama niektóre uwielbiam i stosuję) - uczą systematyczności, mogą powodować wyższe wibracje na myśl o pragnieniu, ułatwiają skupienie, pomagają określić precyzyjnie czego tak naprawdę chcemy. Ale łatwo wpaść w pułapkę. Często wywołują skupienie się tylko na tym, by prawidłowo ją wykonać, na liczeniu czasu, dni, które minęły, dni które zostały do osiągnięcia celu i utrudniają przyzwolenie osobom, którym zależy na czasie lub czują jakąś presję. Dlatego na sam początek polecam przerobienie Hicksów i zrozumienie istoty PP a dopiero później branie się za techniki. Kiedy pozna się jak działa PP i zacznie stosować wszelkiego rodzaju metody, wszystko rusza z kopyta ;) Wszystko zaczyna być "skuteczne". Bo to TY jesteś warunkiem skuteczności techniki a nie technika warunkiem przyciągania.
Pamiętajmy, że samochód jest genialnym wynalazkiem, bo zawiezie nas wszędzie gdzie chcemy, ale i tak to my sprawiamy, że może ruszyć z miejsca, to my sprawiamy, że jedzie tam gdzie chcemy. Podobnie jest właśnie z technikami :)

Wniosek? Najpierw popracuj nad praktykowaniem PP a później bierz się za techniki :) W tej chwili, kiedy masz takie a nie inne wibracje, nie przyniosą one pożądanego skutku.

Black
 

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nimfka » 30 maja 2016, o 15:41

Czyli reasumując, najpierw muszę podnieść swój humor, spróbować poczuć się szczęśliwą, a dopiero potem jakiekolwiek techniki, tak?
Rozumiem że myśląc o nim muszę być spokojna i czuć pozytywne uczucia, a jego obecną partnerkę wymazać z myśli, żeby tego wszystkiego nie psuć?

Nimfka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 17 maja 2016, o 18:20
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Black » 30 maja 2016, o 15:45

Wiesz gdzie Cię odsyłam? :D Wiesz... :D Do pierwszego posta :D
Tam jest wszystko, nie ma co się powtarzać.

I nie spróbować czuć się szczęśliwą. Ty masz być szczęśliwa. PRA-KTY-KA!
Ostatnio edytowano 30 maja 2016, o 15:46 przez Black, łącznie edytowano 1 raz

Black
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, i 18 gości