Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 8 kwi 2016, o 18:46

Lubisia, Gratuluję Ci. Skoro właśnie tego najbardziej chciałaś i to się właśnie spełniło, musisz czuć niesamowitą satysfakcję :) brawo.
Napiszę Wam w skrócie jak u mnie. Chciałabym napisać że przyciagnelam już swoją wielką miłość, jednak jeszcze nie dziś i nie teraz. Czuję potrzebę refleksji, więc się z Wami nią trochę podzielę. Czas ucieka i w czerwcu miną dwa lata odkąd mój mąż uciekł w sina dal hehe. W czerwcu też jest rozprawa apelacyjna, o której Wam pisałam wcześniej. Jestem dobrej myśli i cieszę się, że wreszcie wrócę do swojego nazwiska. Mniejsza z tym, już to jest mniej ważne.
Nigdy chyba wcześniej w życiu nie rozwinelam się tak jak podczas tych dwóch lat. Duchowo, umysłowo itp. Nie wiem jak to określić, ale czuję się zupełnie inną osobą dzisiaj niż jakby postawić na moim miejscu tę osobę sorzed dwóch lat, a już nie daj Boże osobę sprzed prawie 6, wtedy jak poznałam exa :). Wreszcie osiągnęłam Dobry poziom z francuskiego :), poznałam całą masę nowych ludzi, znalazłam kilka dodatkowych zajęć, w tym kursy które prowadzę z angielskiego dla dorosłych i które UWIELBIAM, odwazylam się wyrażać bez oporu swoje zdanie w pracy, odwazylam się jeździć sama w różne miejsca ( jadę na weekend majowy do Budapesztu ), znalazłam kilka nowych zainteresowań itp itd. Ale w tym wszystkim powiem Wam szczerze, że choć wierzę, że moja miłość na mnie czeka, wierzę że jest to widzę już teraz co jest dla mnie najtrudniejsze. Chęć podzielenia się z kimś bardzo ważnym tym wszystkim co jest dla mnie bardzo ważne. I chęć stworzenia cos razem bardzo ważnego. Coś niesamowitego. Bo wiem już na pewno, że mój poprzedni związek po prostu energetycznie ciągnął mnie w dół, dlatego nie byłam w pełni sobą i nie mogłam rozwinąć swoich skrzydeł. A teraz rozwinelam i ciągle słyszę o tym w około, od innych ludzi. I wiem już, że teraz energetycznie pasuje do mnie zupełnie inna osoba. Mam taki ogromny apetyt na życie, jest tyle rzeczy, których bym chciała jeszcze zrobić, mam takie pozytywne ADHD, że na pewno nie jest mi już potrzebny ktoś leniwy i ktoś kto jest zmęczony jedną wykonaną czynnością :)
No dobra, ale chciałabym go juz wreszcie spotkać. To na pewno nie sprawi, że zrezygnuje ze swojego życia i przestanę kochać to co kocham;)
Tymczasem piję sobie piwo we własnym towarzystwie i rozmawiając przez smsy z przyjaciółką dowiedziałam się, że jest ze swoim facetem na sushi :)......a ja często sobie wizualizuje wyjście na sushi z miłością mojego życia bo też jest to rzecz którą bardzo lubię.
I zastanawiam się jeszcze czy ktoś kto wydaje mi się, że zwraca na mnie uwagę, faktycznie to robi i jest przy tym bardzo nieśmiały mimo swoich lat. ....czy też tylko mi się wydaje. ...? Nie zależy mi Bóg wie jak, ale z chęcią wybralabym się z nim na randkę choćby miała być pierwszą i ostatnią :) ale nie wiem czy tak się stanie.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 250
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 8 kwi 2016, o 18:55

Lubisia napisał(a):Heeej! :) :) :) Urzeczywistniło się moje największe marzenie! PRZYCIĄGNĘŁAM KONKRETNEGO MĘŻCZYZNĘ! :) :) :) Od kilku dni jesteśmy oficjalnie parą! ^^


Brawo Lubisia!! Hehe, no i widzisz - zawsze powtarzałam: da się, da :D :D :D Wszystko się da, wszystko jest możliwe. A jak ktoś twierdzi że niemożliwe... to niemożliwe jest, owszem - ale w jego rzeczywistości

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 8 kwi 2016, o 19:00

bianka85 napisał(a):Tymczasem piję sobie piwo we własnym towarzystwie i rozmawiając przez smsy z przyjaciółką dowiedziałam się, że jest ze swoim facetem na sushi :)......a ja często sobie wizualizuje wyjście na sushi z miłością mojego życia bo też jest to rzecz którą bardzo lubię.


A jak wizualizujesz, swoimi oczkami czy tak jakbys ogladala film? Bo jeśli swoimi to oki - i teraz fakt, że przyjaciółka wyszła na sushi ze swoim chłopakiem możesz śmialo odczytać jako znak dla Ciebie że niebawem i Tobie się to spełni :) Bo ja miałam wiele razy takie coś, że gdy marzyłam o czymś to najpierw spełniało się to komuś z mojego bliskiego otoczenia... ale niedługo potem spełniało się i mi!!! dokładnie to samo albo i lepsze
Natomiast jeśli wizualizujesz z pozycji obserwatora to może być niestety tak, że właśnie spełniła się Twoja wizualizacja :D

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez bianka85 » 8 kwi 2016, o 19:18

Nicky ZAWSZE wizualizuje swoimi oczetami hehe akurat z tym problemu nie miałam nigdy :)
Natomiast moja przyjaciolka (od lat sama z całą masą błędnych przekonań o facetach ) poznała prawdziwą bratnia duszę kilka miesięcy po tym jak rozwalił mi się mój związek, juz wtedy od jakiegoś czasu marzylam i wizualizowalam nowego mężczyznę :) ale wtedy to za Chiny nie byłam na nic nowego gotowa :). Jak osmielic tego kogoś, kogo znam, macie jakieś pomysły? :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 250
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 44 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 8 kwi 2016, o 19:34

bianka85 napisał(a):Nicky ZAWSZE wizualizuje swoimi oczetami hehe akurat z tym problemu nie miałam nigdy :)
Natomiast moja przyjaciolka (od lat sama z całą masą błędnych przekonań o facetach ) poznała prawdziwą bratnia duszę kilka miesięcy po tym jak rozwalił mi się mój związek, juz wtedy od jakiegoś czasu marzylam i wizualizowalam nowego mężczyznę :) ale wtedy to za Chiny nie byłam na nic nowego gotowa :). Jak osmielic tego kogoś, kogo znam, macie jakieś pomysły? :)


Wspaniale, świetna robota, w takim razie to był ewidentny ZNAK dla Ciebie! Znak, że niedługo i Tobie się spełni :) Nic nie musisz robić, po prostu spokojnie czekaj i zajmuj się tym, co ci w duszy gra...

A jeśli jesteś niecierpliwa, to możesz też spróbować takiego triku, który ja zawsze robiłam gdy chciałam przyciągnąć kogoś konkretnego Gdy miałam kogoś na oku a ten ktoś w ogóle mnie nie zauważał, po prostu... wyobrażałam sobie, że właśnie ten konkretny ktoś za mną szaleje i że nie marzy o niczym innym jak np. o tym żeby do mnie zagadać. Wyobrażałam sobie, że rozmawia o mnie z kolegami, wzdycha i takie tam. A następnie - że podchodzi do mnie i sam rozpoczyna rozmowę, albo dzwoni (wtedy jeszcze nie było Fejsa, nie było nic w tym stylu, stare czasy... ) Wiem że to wydaje się głupie - ale wierz mi, ten stary sposób zawsze wspaniale działał Nie wiem jak, przysięgam, nie mam zielonego pojęcia - ale to zawsze działało, hehe :D W ten sposób przyciągnęłam sobie większość chłopaków z którymi się spotykałam. Inna sprawa, że potem niestety z nimi zrywałam z różnych powodów... no ale fakt faktem, udawało się

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 8 kwi 2016, o 19:51

Nicky,pamiętam jak kiedyś o tym pisałaś! Bardzo podoba mi się ten sposób :)

MagdaLooney
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 188 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 8 kwi 2016, o 19:56

MagdaLooney napisał(a):Nicky,pamiętam jak kiedyś o tym pisałaś! Bardzo podoba mi się ten sposób :)


Oj, tak, mówię Wam! To jest sposób stary jak świat, stosowałam go jeszcze w liceum hehe, czyli w zamieeeerzchłych czasach, ale działał w zadziwiający sposób :D Aż sama byłam w szoku, jak mocno to działało Polecam ten sposób serdecznie... każdej kobiecie :) Tylko trzeba mieć dobrą wyobraźnię, taką wiecie - żeby samą siebie przekonać, że coś jest prawdą. Uwierzyć w coś na 100%. Jak sama zaczniesz w to wierzyć to... kurcze, cuda się zaczną dziać.

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 8 kwi 2016, o 20:01

A wiesz... Wypróbuję ;)

MagdaLooney
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 188 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 8 kwi 2016, o 20:06

Kochana próbuj śmiało, testuj i rób doświadczenia - nawet jeśli przez przypadek narozrabiasz (mi się zdarzyło nieraz, przyciągnęłam sobie kogoś a potem żałowałam i musiałam się nieźle nagimnastykować żeby się z tego związku wyfiksować hehe) to nic nie szkodzi, to tylko kolejne doświadczenie! Nasze życie jest fascynujące, tyle fajnych rzeczy może się zdarzyć, wystarczy tylko złożyć odpowiednie zamówienie :) :) :) i już!! Dzieje się :D

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 8 kwi 2016, o 20:10

Lubię rozrabiać 3:) ;)

MagdaLooney
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 188 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , honey1012, Yahoo [Bot] i 25 gości