Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 29 mar 2016, o 21:28

Trochę to prawda. Ale kurde niczego mi nie brakuje - mam urodę, pieniędzy dużo nie potrzebuję bo zawsze się znajdą, kończę studia, pracę na pełen etat też znajdę, wiem o tym. Lubię siebie, jednak mam teraz dużo wolnego czasu więc staram się go wykorzystać jednak sporo czasu siedzę sama w domu i wtedy przychodzą do mnie różne myśli. I rzeczywiście moim priorytetem jest związek, wyjście za mąż a potem kupno mieszkania. Taka jestem. Nie potrzebuję gwiazdki z nieba, podróży po całym świecie i spania w najdroższych hotelach. Spełnieniem będzie dla mnie miłość i wyprowadzenie się z domu do małwgo mieszkanka. W sumie już teraz czuję się jakbym była w tym związku. Trochę to podchodzi pod schizofremie bo zachowuję się jakbym była w tym związku więc automatycznie lepiej się czuję
olator
 
Posty: 41
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 29 mar 2016, o 21:33

Przeczytaj jeszcze raz wszystkie swoje posty. Piszesz ciągle o facetach. Masz, po pierwsze, ogromną potrzebę bycia w związku bo związek, wyjście za mąż itp. Do tego jakbyś do końca sama nie potrafiła się określić. Szczerze? Ja już nie ogarniam tych facetów o których wspominasz. Do tego masz jakieś przekonania dotyczącej płci przeciwnej i nie są one zbyt dobre.
Możesz mieć wspaniałego faceta, ale... easy! Nigdzie się nie spieszy :) Kończysz studia więc jesteś młoda ;) Chyba za bardzo chcesz mieć wszystko "poukładane" i według pewnej chronologii. Daj się ponieść życiu ;) Odpuść, wyluzuj. Lawendaa dobrze Ci napisała.
Widzę tutaj pewien błąd, który niestety zaszczepia film/książka Sekret. Bo owszem, fajnie jak już czujesz, że coś masz, ale tak właśnie nie zwracasz uwagi na to, że to nie wszystko... Że jest jeszcze szereg innych rzeczy - brak parcia, przyzwolenie, wyzbycie się przekonań, nie szukanie.
Serio :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 29 mar 2016, o 22:59

Scarlett napisał(a):Widzę tutaj pewien błąd, który niestety zaszczepia film/książka Sekret. Bo owszem, fajnie jak już czujesz, że coś masz, ale tak właśnie nie zwracasz uwagi na to, że to nie wszystko... Że jest jeszcze szereg innych rzeczy - brak parcia, przyzwolenie, wyzbycie się przekonań, nie szukanie.
Serio :)


Dziś właśnie myślałam o Sekrecie. Mam do niego wielką słabość, bo przed laty był moim pierwszym 'spotkaniem' z PP i zawsze wprowadza mnie w doskonały nastrój. Jednak,co ważne - Sekret jest tylko muśnięciem tematu i tak jak Scarlett pisze,powinien być uzupełniony przez szereg innych rzeczy.

Co do postów Olator - heeej.. Wyluzuj :) bo czasami jak nam za bardzo zależy, to nic z tego nie wychodzi. Zrób coś tylko dla siebie. Nie związanego z facetem, związkiem, zakochaniem. To przyjdzie ale... właśnie wtedy,gdy.puscisz to pragnienie :)

MagdaLooney
 
Posty: 273
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 83 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 151 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Scarlett » 30 mar 2016, o 09:41

Miałam to samo co Ty, Magda :)
W 2012 koleżanka podesłała mi "Sekret" w postaci filmu, potem kupiłam książkę. I właściwie od tamtego momentu zaczęła się lawina z PP i Rhondą, ale właściwie nie zrobiła wielkiej rewolucji w moim życiu. Jakieś tam drobiażdżki, nie mające w tym momencie już żadnego znaczenia (typowe "niebieskie piórko"). Bo jak ktoś się zabiera za coś, na czym mu bardzo zależy, odczuwa brak i silną potrzebę posiadania to zaczynają się schody... Dopiero jak trafiłam na to forum, to prawdziwie poznałam PP, dowiedziałam się o innych, lepszych autorach piszących na ten temat, zrozumiałam pełny "mechanizm", zaszczepiłam zainteresowanie Silvą itp.
"Sekret" ogólnie jest piękny, a książka to już w ogóle - w kwestii wyglądu i wnętrza - ale jednak ma spore braki, taka prawda. Efekt WOW, ale jeśli ktoś ma jakiś przygniatający go problem i zawładnął nim totalny pesymizm w tej sprawie to "Sekret" mu nie pomoże, a wręcz wzbudzi frustracje. Dlatego dobrze jak ktoś zaraz po przeczytaniu (lub obejrzeniu), zechce głębiej poznać temat. Wtedy już będzie (powinno być) OK :)
W CAŁYM CHAOSIE JEST KOSMOS, W CAŁYM NIEPORZĄDKU SEKRETNY PORZĄDEK.
Carl Gustav Jung

Scarlett
 
Posty: 921
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 267 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 407 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , maagdaa160 i 17 gości