Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez breakFree » 10 kwi 2016, o 11:17

Cześć,

Jestem nowy w temacie PP i mam nadzieję, że będziecie potrafili mi coś doradzić :)

Otóż od małego słyszałem, że jestem nikim, że nie zasługuję na nic i jestem beznadziejny przy jakimś natężeniu agresji z każdej strony. Teraz po latach nie potrafię wejść w żaden związek. Jestem atrakcyjny, mam powodzenie, ale od 6 lat jestem ciągle sam. Pojawia się desperacja wejścia w relację, ledwo kogoś poznam, a już strasznie się wkręcam, snuję wspólne plany i próbuję jak najszybciej zaciągnąć do łóżka żeby tylko broń Boże nie "uciekło". Mimo, że ciągle o tym myślę, że tego potrzebuję (związek, miłość) to się to w ogóle nie pojawia. Co byście sugerowali? O co poprosić?

breakFree
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 19:50
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez badcrazygirl » 10 kwi 2016, o 16:47

Jakiś czas temu rozmawialiście w którymś z wątków (nawet nie wiem czy nie w tym, ale to mniejsza) o liście do Boga/Wszechświata czy kogokolwiek tam chcemy. I mam pytanie. Mianowicie: co by było gdyby tak poprosić kogoś, załóżmy się z rodziny o pomoc w wyznaczeniu daty realizacji naszego celu? Na przykład napisać ten nasz list, wczuć się w niego i załóżmy się zgiąć go i napisać na nim

Data realizacji: ............

i poprosić, by ktoś za nas wpisał jakąś wybraną przez siebie datę albo koniec miesiąca jakiegoś, czy coś na załóżmy się przestrzeni pół roku lub coś w tym stylu i po prostu za mnie by włożył ten list do koperty, poprosilabym by nie mówił mi tej daty, a ja bym go gdzieś schowała. Czy to byłby dobry pomysł?
Bo po prostu przymierzam się do napisania takiego listu, ale ja jestem typem osoby, która za dużo myśli o takich rzeczach. Już kiedyś wyznaczyłam sobie datę, że bodajże do 4 grudnia spotkam chłopaka, ale niestety nic się takiego nie zdarzyło.. domyślam się, że miałam po prostu złe nastawienie do tego, ale ja nie potrafiłam wtedy inaczej. Myślałam gdzie go spotkam, jak to sie stanie, frustrowało mnie to, że to sie nie dzieje, miałam oczy dookoła głowy itd. Tego dnia równieź przejechałam przystanek, bo przysnęłam sobie i odrazu oczywiście jakieś snucie domysłów, że to pewnie jakiś znak, że tak musiało być i sratatata inne takie. Najgorsze jest to, że ja wiedziałam, że mam złe nastawienie do tego wszystkiego, że nie potrafię odpuścić, zaufać Wszechświatowi, ale nie potrafiłam tego opanować

Jak sądzicie? Czy taki pomysł w wyznaczeniu daty realizacji celu przez kogoś innego jest dobry?

badcrazygirl
 
Posty: 190
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 111 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 51 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 10 kwi 2016, o 20:14

koniczynka napisał(a): czy moze moje obawy, mysli i zdanie na ten temat spowodowaly że tak się stało .


Tak. To Twoja kreacja.

Po prostu Twoje nastawienie spowodowało określony sposób budowania relacji a relacje zbudowane na takich zasadach mają określony charakter.

Teraz masz doczynienia z Formą, którą żeby zmienić musisz zmienić siebie i poczekać na akceptację tej Twojej zmiany.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1894
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 930 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MagdaLooney » 10 kwi 2016, o 20:19

czynnik_omega napisał(a):
Teraz masz doczynienia z Formą, którą żeby zmienić musisz zmienić siebie i poczekać na akceptację tej Twojej zmiany.


Marku mógłbyś wyjaśnić ostatnie słowa? Chodzi mi o czekanie na akceptację zmiany. Właśnie coś takiego chodziło mi dziś po głowie i chciałabym prosić żebyś rozwinął temat

MagdaLooney
 
Posty: 314
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 187 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez koniczynka » 11 kwi 2016, o 04:30

Marku powiedzmy ze rozumiem. jestes jednak pewny ze ten osobnik o ewidentnie nikich wibracjach nie ma w zaden spoosb wplywu na mojego meza? to jego najblizsza rodzina.
kiedys , nie znajac jeszcze pp czytalam o wampirach energetycznych ;) i chyba wbilam sobie do glowy ze on wlasnie nim jest.
sprobuje swoje przekonanie obalic.....

koniczynka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 05:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 11 kwi 2016, o 07:20

MagdaLooney napisał(a):
czynnik_omega napisał(a):
Teraz masz doczynienia z Formą, którą żeby zmienić musisz zmienić siebie i poczekać na akceptację tej Twojej zmiany.


Marku mógłbyś wyjaśnić ostatnie słowa? Chodzi mi o czekanie na akceptację zmiany. Właśnie coś takiego chodziło mi dziś po głowie i chciałabym prosić żebyś rozwinął temat


Chodzi o to, że my sami tworzymy własną rzeczywistość. Zatem ta "akceptacja ze strony innych" to tak naprawdę nasza własna akceptacja.

Póki nie zmienimy naszych przekonań w określonej kwestii, to nie będziemy sami siebie akceptować, co będzie wyraźnie widoczne w Gorejących Krzewach.

Zatem w zdaniu "poczekaj na akceptację tej zmiany" specjalnie pominąłem "przez kogo", bo to się dzieje we wszystkich warstwach jednocześnie. W warstwie zewnętrznej otoczenie zacznie reagować akceptacją, ale zacznie tak reagować dopiero kiedy my sami wewnętrznie zaakceptujemy własną zmianę.

Cały czas o tym mówimy, że zewnętrze to tylko odbicie naszego wnętrza.


koniczynka napisał(a):jestes jednak pewny ze ten osobnik o ewidentnie nikich wibracjach nie ma w zaden spoosb wplywu na mojego meza?


Nikt z nas nie będzie wiedział, czy ma wpływ na Twojego męża, bo tylko Twój mąż będzie to wiedział. To jednak nie ma znaczenia, bo Twój mąż jest jedynie iluzją w Twojej rzeczywistości. Ty tę iluzję (męża) kreujesz, zatem jedyne co ma znaczenie, to czy ta osoba ma wpływ na Ciebie.

Pamiętaj, że "czyjś wpływ", to tak naprawdę jest nasza zgoda na przyjęcie czyjegoś wzorca.

Określ swoje przekonania a następnie świeć swoim światłem. WszechŚwiat znajdzie rozwiązanie. Warunek jest taki, że Ty musisz się na to rozwiązanie zgodzić (mówię to o świadomości i ew. akceptacji ceny jaką przyjdzie zapłacić za spełnienie Twoich oczekiwań w tej kwestii).

W najprostszym przypadku np. jedynym rozwiązaniem będzie oddzielenie Ciebie od tej osoby. To jak się w tym odnajdzie Twój mąż zależy już tylko od niego. Jeżeli zależy Ci aby został z Tobą, bądź taka żeby chciał zostać.

I teraz:
1) jeżeli zostanie to wyjdziecie z tego w umocnionej relacji
2) jeżeli nie zostanie to i tak nie miałaś na to wpływu a chyba lepiej tak niż żyć się w obłudzie.

Pamiętaj przy tym wszystkim, żeby wyrażać siebie w pełni. Nie możesz oddać swojego Ja-Jestem na rzecz męża tylko po to, by został - ergo "żebyś wygrała z tamtą osobą". To jest typowe Ego i zaprowadzi Cię do zguby.

Musisz odnaleźć drogę pomiędzy wyrażaniem siebie, a dokonaniem takiej zmiany w sobie jaką chcesz ujrzeć w swojej rzeczywistości.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1894
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 930 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 11 kwi 2016, o 15:07

breakFree napisał(a):Jestem atrakcyjny, mam powodzenie


Świetnie! Masz dobre przekonania na swój temat, a to już duuuży plus i niemal gwarant że tak czy inaczej, prędzej czy później wylądujesz w związku :) Po co zatem się martwić???

Teraz tylko zmień to:

Pojawia się desperacja wejścia w relację, ledwo kogoś poznam, a już strasznie się wkręcam, snuję wspólne plany i próbuję jak najszybciej zaciągnąć do łóżka żeby tylko broń Boże nie "uciekło".


Dobra wiadomość jest taka, że znalazłeś problem. To już 50% sukcesu. Zdajesz sobie sprawę z tego, gdzie popełniasz błąd. No to teraz pozostaje tylko wdrożyć w życie pewne zmiany... i tyle :)
Następnym razem gdy pojawią ci się desperackie myśli... po prostu zastąp je innymi. Powiedzmy, że poznajesz fajną, ładną dziewczynę. Gadacie sobie a w Twojej głowie zaczynają się pojawiać myśli "o matko, może to ta!? Muszę ją zatrzymać przy sobie za wszelką cenę!" i w tym momencie palnij siebie samego WIRTUALNIE w łeb i powiedz sam sobie: STOP!!! Nigdy nic nie wiadomo. A może ona wcale nie jest taka fajna na jaką wygląda? Może to zołza która weźmie ciebie pod pantofel jak tylko się zwiążecie ze sobą? Daj i sobie, i jej czas na poznanie się. Po co się spieszyć?

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2213 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Cellerman » 13 kwi 2016, o 17:34

A czy przy przyciąganiu wymarzonej partnerki możemy przyciągać tylko cechy charakteru (wewnętrzne) czy również kwestie wyglądu (zewnętrzne)?
Cellerman
 
Posty: 149
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 13 kwi 2016, o 18:01

Cellerman napisał(a):A czy przy przyciąganiu wymarzonej partnerki możemy przyciągać tylko cechy charakteru (wewnętrzne) czy również kwestie wyglądu (zewnętrzne)?


Wszystko można... ale co jeśli po latach okaże się, że tobie tak naprawdę jednak pasowałyby INNE cechy charakteru u tej osoby? :D Teraz wydaje ci się że potrzebujesz kogoś takiego a nie innego... a za dziesięć lat na przykład, wszystko ci się odmieni.
Chyba lepiej (jeśli już bawić się w to zamawianie partnera) już nic nie określać tylko ogólnie zamówić kogoś kto będzie do ciebie idealnie pasować... tak myślę.

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2213 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Cellerman » 13 kwi 2016, o 19:37

Nie, nie sądzę. Mam określony model kobiety, który mi się od dawien dawna podoba :)

To zamówienie o którym mówisz to owszem może jest manifestacja, ale nie zamierzam tak robić, bo przyciągnę partnerkę z obecnymi przekonaniami, czyli takimi jak mam w rodzinie (wzorzec), a wszystkie rzeczy mi się nie podobają, więc tak nie chcę żyć, tudzież nie chcę partnerki z takimi cechami etc. :)
Cellerman
 
Posty: 149
Dołączył(a): 19 cze 2014, o 15:50
Podziękował(a): 47 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , kawa_z_mlekiem, Yahoo [Bot] i 36 gości