Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez kawa_z_mlekiem » 3 kwi 2016, o 12:49

Właściwie nie ma jak zadbać o relację, bo jej nie ma. Jest facet, którego znam służbowo i wiele miesiący już nie widziałam. Po prostu mi się podoba.
Mam ostatnio zły okres, jakieś załamanie, jestem grubo po 30-tce, właściwie bliżej mi do 40-tki. Odkryłam dodatkowo różne kolejne przekonania, że nie wierzę, że ktoś mógłby do mnie podejść, mnie zaczepić, zaprosić.... to ja zawsze wychodziłam z inicjatywą, a ze byłam nieśmiała, to tylko ja wiem ile mnie to kosztowało.

Poza tym "odkryłam", że chciałabym być w związku, ale chyba się boję.... oraz mam jakiś problem z rodziną m.in ciotkami, kuzynostwem, kiedy wiedzieli, ze mam kogoś, oczekiwali, że niedługo pewnie będzie ślub itd., co nie było prawdą. I z jednej strony chciałam tego ślubu, ale z drugiej chciałam jakby im pokazać, że nie mają racji....
Nie wiem jak to zmienić, wyplenić....


lifeisamiracle napisał(a):
bianka85 napisał(a):Ja myślę, że bez sensu jest " odpuszczać"na zasadzie, że myślisz że zawsze będziesz sama. To wprowadza negatywne emocje..

Zgadzam się w 100%.
bianka85 napisał(a):Odpuść tego konkretnego faceta, ale wiedz że miłość jest Twoja tylko to kwestia czasu.

Ale dlaczego ma odpuszczać kogoś konkretnego? Skoro ktoś się pojawił, to już kogoś przyciągnęła, teraz trzeba tylko zadbać o tą relację.

kawa_z_mlekiem
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 lut 2016, o 18:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez alivka » 3 kwi 2016, o 13:15

[quote="kawa_z_mlekiem"]Właściwie nie ma jak zadbać o relację, bo jej nie ma. Jest facet, którego znam służbowo i wiele miesiący już nie widziałam. Po prostu mi się podoba.
Mam ostatnio zły okres, jakieś załamanie, jestem grubo po 30-tce, właściwie bliżej mi do 40-tki. Odkryłam dodatkowo różne kolejne przekonania, że nie wierzę, że ktoś mógłby do mnie podejść, mnie zaczepić, zaprosić.... to ja zawsze wychodziłam z inicjatywą, a ze byłam nieśmiała, to tylko ja wiem ile mnie to kosztowało.

Poza tym "odkryłam", że chciałabym być w związku, ale chyba się boję.... oraz mam jakiś problem z rodziną m.in ciotkami, kuzynostwem, kiedy wiedzieli, ze mam kogoś, oczekiwali, że niedługo pewnie będzie ślub itd., co nie było prawdą. I z jednej strony chciałam tego ślubu, ale z drugiej chciałam jakby im pokazać, że nie mają racji....
Nie wiem jak to zmienić, wyplenić....


Wiesz o tym, że to w jaki sposób wibrujesz przekłada się na Twoje życie. Wiem, że łatwo się mówi, bo sama jeszcze niedawno nie skupiałam się na swoim dobrym samopoczuciu, ale można to zmienić. Z Twojego postu nasuwa mi się wniosek, że masz w sobie brak wiary w to, że jesteś wystarczająco dobra i atrakcyjna, żeby to ktoś o Ciebie zabiegał. Może to ma też związek z Twoją samooceną? Co do zmiany przekonań to spróbuj techniki EFT :) W internecie są fajne sesje EFT dotyczące strachu przed wejściem w związek, przed odrzuceniem... Warto spróbować :)
alivka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 sie 2014, o 10:23
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 3 kwi 2016, o 14:57

Smile napisał(a):Tak teraz wyglądam przez okno i widzę taką rodzinkę, jak się tak gonią ze sobą, tak w duchu takiej... przyjaźni takiej, takiej wielkiej, prawdziwej. I tata goni mamę i mama goni tatę i dzieciaczki tak sobie biegną obok, takie wesołe te uśmieszki mają, takie odkrywcze dopiero, takie... takie uczące się tych wrażeń, tych doświadczeń w tych ciałach. I mama krzyczy "Uhuuuu" i tata robi "Grrrrr" i tak się przekomarzają jak na jakimś filmie i aż chciałoby się wybiec do nich i dołączyć do zabawy, ale jakże było by to niezręczne, choć jakże głębokie i prawdziwe. No, lubię, lubię. A Wy lubicie, lubicie? No powiedzcie, moje winogronki. :)


OMG Cofam to co napisałam w innym wątku, że "być może się mylę" co do Smile. Cholera, jednak nie mylę się! Oj tak przypuszczałam, że mój "nos detektywa" mylić się nie może.

100% zgody z Lassiterem i Lifeisamiracle, myślę że jeszcze parę takich postów i admin NA SERIO powinien coś z tym zrobić :/

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez magicmind » 3 kwi 2016, o 15:20

Nicky napisał(a):
Smile napisał(a):Tak teraz wyglądam przez okno i widzę taką rodzinkę, jak się tak gonią ze sobą, tak w duchu takiej... przyjaźni takiej, takiej wielkiej, prawdziwej. I tata goni mamę i mama goni tatę i dzieciaczki tak sobie biegną obok, takie wesołe te uśmieszki mają, takie odkrywcze dopiero, takie... takie uczące się tych wrażeń, tych doświadczeń w tych ciałach. I mama krzyczy "Uhuuuu" i tata robi "Grrrrr" i tak się przekomarzają jak na jakimś filmie i aż chciałoby się wybiec do nich i dołączyć do zabawy, ale jakże było by to niezręczne, choć jakże głębokie i prawdziwe. No, lubię, lubię. A Wy lubicie, lubicie? No powiedzcie, moje winogronki. :)


OMG Cofam to co napisałam w innym wątku, że "być może się mylę" co do Smile. Cholera, jednak nie mylę się! Oj tak przypuszczałam, że mój "nos detektywa" mylić się nie może.

100% zgody z Lassiterem i Lifeisamiracle, myślę że jeszcze parę takich postów i admin NA SERIO powinien coś z tym zrobić :/


Nicky może skontaktuj sie ze Smile przez skype czy coś bo już pisała w jakimś temacie ze chętnie porozmawia.

magicmind
 
Posty: 5751
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1104 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1844 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez caate » 4 kwi 2016, o 11:49

Kiedy starałam się przyciągać miłość często słuchałam tego kawałka.
https://www.youtube.com/watch?v=JsXQoNvwniI
Przepiękny, wręcz emanuje miłością! Dawno się z takim nie spotkałam. Napawa nadzieją, może komuś pomoże :)

caate
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 00:31
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez olator » 4 kwi 2016, o 12:37

macie dla mnie jakieś rady? w piątek mam ważne spotkanie, chciałabym, żeby się udało. wizualizuje to, że jest na prawdę fajnie. wiecie jeszcze co mogę zrobić by było na prawdę idealnie. mogę coś zrobić bym się spodobała wyjątkowo? ^^
olator
 
Posty: 50
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 20:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 4 kwi 2016, o 21:47

olator napisał(a): mogę coś zrobić bym się spodobała wyjątkowo?


A czy Ty się sobie podobasz wyjątkowo ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1894
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 930 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Nicky » 5 kwi 2016, o 11:31

Dokładnie, wszystko zależy od tego jak Ty sama siebie widzisz. Jeśli uważasz że jesteś ekstra to tak właśnie jest.
A co do oczekiwań dotyczących ważnych spotkań, imprez itp... to z doświadczenia wiem, że lepiej nie oczekiwać że spotkanie będzie SUPER - HIPER, bo wtedy jak na złość będzie do bani :D Jak mam tak, że jak idę gdzieś na luzie i nie oczekuję zbyt wiele, to potem jestem zaskoczona bo zazwyczaj spotkanie okazuje się fantastyczne. A jak od razu nastawiam się że będzie EKSTRA, super, nie wiadomo jak, wspaniale... no to niestety, ale zazwyczaj potem następuje koncertowa klapa albo... w ogóle do spotkania nie dochodzi :D Dziwne, ale prawdziwe. Tak więc nie oczekuj, nie planuj niczego, pełen spontan i bądź po prostu sobą.

Nicky
 
Posty: 3625
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 09:29
Podziękował(a): 1802 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2217 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez gryfinka » 6 kwi 2016, o 17:52


gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 145
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 74 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Lubisia » 7 kwi 2016, o 18:25

Heeej! :) :) :) Urzeczywistniło się moje największe marzenie! PRZYCIĄGNĘŁAM KONKRETNEGO MĘŻCZYZNĘ! :) :) :) Od kilku dni jesteśmy oficjalnie parą! ^^

Niektórzy z Was znają moją historię. :) W grudniu zerwał się mój kontakt z M. (nie byliśmy parą), była to wina nas obojga - on zrobił coś, co mnie bardzo zdenerwowało, a ja nie powstrzymałam słów i powiedziałam o jedno za dużo i tak przestaliśmy odzywać się do siebie.

Wtedy jeszcze nie znałam Prawa Przyciągania i trochę nabroiłam moimi myślami, obawami, zazdrością, złością... Totalnie niskie wibracje...

Niedługo po tym trafiłam na "The Secret" (na YouTube), obejrzałam i niesamowicie zafascynowało mnie to wszystko. Postanowiłam zgłębiać swoją wiedzę na ten temat; w ten sposób trafiłam także na to forum.

Na początku nie było łatwo... Stosowałam różne techniki i trochę jednak byłam zawiedziona, że nic się nie dzieje (tzn. nie dzieje w tej konkretniej sprawie, bo ogólnie moje życie stało się lepsze po wyeliminowaniu tych wszystkich obaw, zazdrości itd. Przestałam myśleć czego nie chcę, a skupiłam się na tym, czego chcę).
Nie do końca zastosowałam się do wskazówek, aby odpuścić - nie potrafiłam (nie chciałam?) przestać o nim myśleć - myślałam codziennie, wizualizowałam, afirmowałam.

W lutym, po rozmowie ze Scarlett (w wątku 'Wizualizacje'), postanowiłam, że przestanę skupiać się na M., tylko otworzę się ogólnie na miłość. I wytrwałam w tym postanowieniu przez kilka dni. Czułam, że oszukuję sama siebie... Ja chciałam być z M., czułam, że on też tego chce (w sumie to wiedziałam dzięki jego wpisom na Facebooku). I tak dalej wizualizowałam sobie nas razem będących już w związku; żyłam w przekonaniu, że moje i jego marzenie o pięknej miłości spełni się. :)
I teraz ciekawostka, zrobiła coś - co jest niezgodne z PP, bo zaplanowałam jak dojdzie do naszego pogodzenia się... Kilka razy zwizualizowałam jak loguję się na Facebooka, a tam czeka na mnie wiadomość od niego i cóż... tak też wyglądało nasze odnowienie kontaktu w rzeczywistości. :)

Teraz myślę, że to właśnie tak miało wyglądać, bo gdyby nie to, że nasz kontakt urwał się, to nie wiem, czy dowiedziałabym się, że jest coś takiego jak PP. Dzięki tej sytuacji rozpoczęło się moje 'budzenie'. :)

Lubisia
 
Posty: 23
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 15:24
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , honey1012, Yahoo [Bot] i 23 gości