Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Gia » 9 lut 2016, o 16:37

Chłopcy, dziękuję ślicznie za wyjaśnienie, odnośnie wolnej woli. Faktycznie, nie musiałam wcale wybaczać. Byłam młoda, głupia i pewnie bardzo podatna na jego sugestie. Jednak ostateczny wybór należał do mnie, to właśnie ja sama walczyłam ze sobą. Jakie to proste:D

Madziu, cieszę się bardzo, że przypadł Ci do gustu mój post. Jeszcze sporo historii do opisania, więc w chwili natchnienia, na pewno coś dodam. Sama jestem bardzo ciekawa, jak to u Ciebie się to potoczyło. Mam nadzieję znaleźć Twoje posty:)

Co do "pustki", o której wspominasz... może nie jestem jeszcze ekspertką;), ale powiem Ci, jak ja sobie z nią radzę. Jakiś czas temu, zdałam sobie sprawę, że mogę wrzucić do tej "pustki", co tylko mi się podoba. Nauczyłam się kochać ten stan i wtedy mogłam sobie pozwolić, żeby powrzucać, jak do worka, takie radosne myśli, wyobrażenia...jednym słowem wszystko, co podwyższa moje, osobiste wibracje i co sprawia mi przyjemność. Później, nie pozostaje nic innego, jak po prostu zacząć wyjmować prezenty z tego worka. Wymyślam sobie, co chcę wykreować w swoim świecie i dzięki owej "pustce", mam miejsce dla swojego pragnienia. U mnie, sprawdza się to fantastycznie:) Sądzę, że również możesz ją sobie wychować, na swój sposób:D

Gia
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 lut 2016, o 21:10
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Siara » 10 lut 2016, o 16:45

Sytuacja z dzisiaj. Jadę autobusem z kolegą i wspomniał coś o innym koledze z liceum którego nie widzieliśmy kilka lat, że widzieli się na mieście. Później wracam do domu innym autobusem, a tu wsiada ten kolega nie widziany od kilku lat. Tyle razy jeżdżę tym autobusem nigdy go w nim nie widziałem, a tu nagle... ni z tego ni z owego? Kurczę, dlaczego innych osób nie mogę z taką łatwością przyciągnąć.

Siara
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 10:49
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 10 lut 2016, o 17:20

Siara napisał(a):Kurczę, dlaczego innych osób nie mogę z taką łatwością przyciągnąć.

Skoro tak uważasz... To już masz odpowiedź :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Siara » 10 lut 2016, o 22:36

Niestety, ale nie tak łatwo się przestawić. Ops, znowu mnie zlapalaś na tym samym.

Siara
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 10:49
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 10 lut 2016, o 22:46

Ano, znowu złapałam :D
Jeśli uważasz, że nie da się łatwo przestawić ani łatwo przyciągnąć to czego się spodziewasz?
Będzie tak, jak jesteś o tym przekonany. Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie to je zmienisz. Mało kto, przyszedł tutaj z wiedzą absolutną. Forum służy rozwojowi więc wszyscy się rozwijaliśmy. I Ty możesz. Jeśli NAPRAWDĘ chcesz :) Bo masz tutaj cały zestaw porad - pierwszy post tego wątku.
Oraz całe forum do dyspozycji.
Edit: Nie zaczniesz przyciągać tego czego chcesz, jeśli nie zmienisz przekonań i nie usuniesz blokad. A że widać je jak na dłoni, to najpierw zacznij od tego. Inaczej będziesz kręcić się w kółko. To podstawa.
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Siara » 11 lut 2016, o 09:09

Scarlett napisał(a):Ano, znowu złapałam :D
Jeśli uważasz, że nie da się łatwo przestawić ani łatwo przyciągnąć to czego się spodziewasz?
Będzie tak, jak jesteś o tym przekonany. Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie to je zmienisz. Mało kto, przyszedł tutaj z wiedzą absolutną. Forum służy rozwojowi więc wszyscy się rozwijaliśmy. I Ty możesz. Jeśli NAPRAWDĘ chcesz :) Bo masz tutaj cały zestaw porad - pierwszy post tego wątku.
Oraz całe forum do dyspozycji.
Edit: Nie zaczniesz przyciągać tego czego chcesz, jeśli nie zmienisz przekonań i nie usuniesz blokad. A że widać je jak na dłoni, to najpierw zacznij od tego. Inaczej będziesz kręcić się w kółko. To podstawa.


Wiem. Biorę się za to pełną parą. :)

Siara
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 10:49
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez MagdaLooney » 11 lut 2016, o 12:08

O taki filmik :)
https://youtu.be/JX7ZgnJlsfs

Gia,lepiej nie szukaj moich starych postów,z różnych względów lepiej pominąć je milczeniem ;) natomiast postaram się poopisywac trochę tych przyciągnięc ;)

Scarlett - myślę o tym co mi napisałaś, tylko znowu " się zabiegałam " :) i co zbieram się do odpisania,podstępnie dopada mnie sen :*

MagdaLooney
 
Posty: 226
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 97 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez czynnik_omega » 11 lut 2016, o 12:35

MagdaLooney napisał(a):nie szukaj moich starych postów,z różnych względów lepiej pominąć je milczeniem


Rozwój osobisty to nie wstyd. Wręcz powód do dumy, bo ktoś kto przeszedł przez niechciane aspekty życia może o nich mówić w sposób szczególnie przekonujący.

Spojrzenie wstecz jest wręcz zalecaną techniką w formie "Kroniki Sukcesów" oraz "Kroniki Porażek".

Kronikę Sukcesów większość pewnie zna, albo przynajmniej kojarzy, jak może działać.

Ale jest też taka metoda motywacyjna jak "Kronika Porażek" stosowana np. przy szkoleniu sprzedawców. Polega na tym, żeby zapisywać odmowy po spotkaniach biznesowych. Kto pierwszy osiągnie te 500 odmów w ciągu np. roku wygrywa jaką wartościową nagrodę.

... i co się okazuje ? Nikt jej nie wygrywa !

Nikt, bowiem, nie osiąga tych 500 odmów ! Wynika to z tego, że z każdą odmową uczymy się czegoś nowego o sobie i o procesie (w tym przypadku sprzedaży, ale to może być cokolwiek). Za każdym razem podświadomie poprawiamy swoje działanie i w ten sposób bardzo szybko okazuje się, że nie trafiamy na odmowy !

Pielęgnujmy zatem nasze Kroniki Porażek. Ona pokazują jaką drogę przeszliśmy i jaki sukces odnieśliśmy !
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1844
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 657 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 893 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez magicmind » 11 lut 2016, o 12:53

Lęk przed porażką i nieznanym to największa blokada przed osiągnięciem sukcesu.
Trzeba zmienić mentalność na taką która traktuję "porażkę" jako feedback od świata.
To co uznajemy za porażkę jest tak naprawdę naturalną interakcją ze wszechświatem. W zasadzie nie istnieje coś takiego jak działanie bez porażek.
Zanim nauczymy sie chodzić, czeka nas trochę upadków. Nie ma czegoś takiego ,ze zabieramy sie za coś i od razu jesteśmy w tym doskonali. Nie ma osoby która by pierwszy raz wsiadła na rower i od razu jeździła jak doświadczona osoba.
To co nazywamy porażką, niepowodzeniem jest tylko tak naprawdę zbiorem istotnych dla nas informacji potrzebnych do osiągnięcia sukcesu.
Według statystyk 8 na 10 światowych miliarderów przeżyło co najmniej jedno bankructwo w życiu.

„Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w mojej karierze.
Przegrałem prawie 300 gier.
26 razy nie trafiłem decydujących piłek w meczu.
Ponosiłem porażki raz po raz przez całe moje życie.
I właśnie dlatego osiągnąłem sukces.”
Michael Jordan

Ludzie sukcesu po prostu nie poddają się i uczą się na swoich porażkach.Nie boją sie podejmować działania i ryzyka.
Dlatego to co napisał Marek uważam za genialne :)

magicmind
 
Posty: 5547
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 1025 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1651 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 11 lut 2016, o 14:07

Magda, jesteś bardzo silną kobietą! :) Wiesz o tym! :*

A Panowie dobrze piszą :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Wenus21, Yahoo [Bot] i 10 gości