Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez MagdaLooney » 11 lut 2016, o 17:21

Panowie piszą dobrze, wiadomo. Jednak chce zaznaczyć że - jakkolwiek to brzmi - miałam problem z psychiką w wyniku choroby która podstępnie żarla mnie od długiego czasu. Oczywiście dowiedziałam się tego dopiero w szpitalu jak mi życie uratowali ;) nie chciałabym być postrzegana przez tamte posty,bo to zwyczajnie nie byłam ja :)
Scarlett <3 Silna kobieta idzie się tarzac na macie ;)

MagdaLooney
 
Posty: 265
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 147 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 15:15

Co u Was moi drodzy?
Oj ciężko mi dzisiaj myśleć pozytywnie, więc zrobiłam sobie od tego urlop, można tak? :)
Marze o facecie, równie samotnym i doświadczonym przez los jak ja, który pojawi się nagle znikąd i wprowadzi mnie (nas) w nowy, o wiele bardziej fascynujący rozdział życia. Jestem już zmęczona robieniem wszystkiego w pojedynkę. Spacer z psem, gotowanie, oglądanie filmów, planowanie wycieczek, wszystko sama sama sama. .....cudowne życie. Jest fajnie :) Gdy się nie ciągnie w nieskończoność. Byłoby mi łatwiej nie wracać do przeszłości gdyby już był ktoś nowy. Pewnie bym już nie pamiętała o tym, że dwa lata temu robiłam mojemu świeżo upieczonemu mężowi łososia w panierce pistacjowej na walentynki :) (polecam -rewelacja ), a parę miesięcy później zbieralam się z podłogi po tym jak zostawił mnie dla swojej matki, gdybym teraz siedziała sobie w romantycznej restauracji w górach z miłością mojego życia i butelką dobrego wina :). Byłoby też fajnie jakbym nie była dyskretnie wykluczana z grona znajomych koleżanek, no bo przecież nie da się ze mną porozmawiać na tematy mezowo -dzieciowe bo co ja tam wiem :). Tak wiem, wszystko może się odmienić w sekundzie. Sorry chwilowa zalamka.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Lassiter69 » 14 lut 2016, o 16:13

bianka85 napisał(a):Jestem już zmęczona robieniem wszystkiego w pojedynkę. Spacer z psem, gotowanie, oglądanie filmów, planowanie wycieczek, wszystko sama sama sama. .....cudowne życie..

Wiem co czujesz. Owszem, życie w pojedynkę jest fajne, ale tak jak już wspomniałaś, aby nie za długo. Coraz częściej mi też zaczyna doskwierać samotność, a nawet tęsknię za typowo kobiecym zwrotem: "nigdzie nie idziesz" albo za scenami zazdrości które teraz wydają mi się nawet urocze. :D

Brakuje mi jakiejś filigranowej kobietki którą mógłbym ululać do snu, którą mógłbym otoczyć swoim ciałem i dać jej ciepło w zimowe wieczory... uwielbiam się przytulać i całować w czółko. Kiedy pomyślę, że tego wszystkiego nie mam, to czuję dziwne podskórne ukłucie w klatce piersiowej które rozchodzi się na cały brzuch. Gdyby nie moje rubaszne poczucie humoru, to pewnie dawno wtrąciłbym się w jakąś depresję.

Generalnie lubię swoje towarzystwo, nie boję się być sam na sam ze swoimi myślami, ale idzie wiosna i moja natura daje mi do zrozumienia, że trochę za długo jestem sam i najwyższa pora sobie kogoś przyciągnąć i razem z nią cieszyć się życiem. :)
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 76
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 68 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 64 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez gryfinka » 14 lut 2016, o 16:59

Lassiter69 : Nigdzie nie idziesz, rozumiesz?!


Nigdy tak nie mówiłam- to sobie teraz nadrobię :))

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 140
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 17:10

Ja też lubię swoje własne towarzystwo, wszystko jest dobre, samotność również, ale jednak dawkowana odpowiednio. Najbardziej rozwalaja mnie "złote rady "innych w stylu żeby wyjść do ludzi itp. Wakacje bym chciała jakieś fajne zaplanować, ale szczerze mówiąc już mi się nie chce samej, tak jak w tamtym roku, fajnie jest pojechać gdzieś samemu gdy jest potrzeba wyciszenia się itp, ale ileż można na miłość Boską :). Wiem, że działam teraz wbrew pp bo narzekam i nie jest to nic dobrego, ale tak sobie dzisiaj uświadomiłam, że dosłownie nie mam siły już się oszukiwać, że kolejny samotny spacer z psem to spełnienie moich marzeń. W taki dzień jak dziś. Nie mam siły już planować sobie sama czas i udawać, że kolejna samotna wycieczka jest super :). Mam też już coraz mniejsze szanse na rodzinę i chociaż odpuscilam to ciśnienie (bo nie jest już tak że muszę ), to jednak uklucie w sercu zostaje. Chciałabym umieć wszystko odpuścić i po prostu NIE CHCIEĆ, ale nie potrafię, nie wychodzi mi nawet jak nie wiem ile wyobraze sobie minusów związku i gaci i skarpetek do sprzątania :). Przychodzi taki dzień jak dziś i pozytywne podejście idzie na urlop bo mam wrażenie, że wszyscy już przestali Boży świat widzieć przez te swoje drugie połówki :). Telefon milczy jak zaklęty, nie ma się czemu dziwić zresztą, wiadomo że raczej jestem ostatnią osobą, o której dzisiaj pomyslalyby moje sparowane koleżanki :). Oczyyyyywiiiiscie cieszę się wolnością, korzystam ze swobody, nikt mnie nie wkurza bla bla bla no i jeszcze tych gaci nie piore;) poza swoimi oczywiście. Dobra idę z psem again. Fajnie byłoby jakby ktoś fajny też szedł z psem. I żeby został na dłużej. Mogłabym pojechać na tą wycieczkę do Hiszpanii NIE SAMA wreszcie i po kolacji, jak wszyscy by znikali w swoich pokojach z butelką wina i kimś ja zrobilabym to samo zamiast tak jak w tamtym roku wloczyc się wieczorem sama po okolicy albo grać w milionerów na komórce udając, że to jesteś normalnie życie takie, jakie zawsze chciałam mieć :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez zdecydowana » 14 lut 2016, o 17:26

No, chyba naprawdę musisz to dzisiaj dobitnie wyrazić.... Jeden post dwa razy, następny trzy...
Przepraszam, nie z Ciebie się śmieję, ale tak mi się skojarzyło
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 295
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 753 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 370 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 17:32

Nie, spoko. Jakieś problemy z internetem chyba i dlatego tak :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Sysia » 14 lut 2016, o 17:36

bianka
a może zmień taktykę? Zacznij pragnąć na maksa tej miłości, puść wodze fantazji, bo z tego co piszesz to teraz starasz się za wszelką cenę wmówić sobie, że samotność jest ok, że ma wiele plusów. Przestań udawać, że samotność jest ok. Wiem, że tutaj niektórzy może tak radzili, ale dla mnie to się trochę wyklucza z pp. Albo tym osobom chodziło o coś innego. Masz ogólnie pozostawać w pozytywnym nastroju, ale nie wmawiać sobie, że jest super być samą i że wtedy ma coś się zmienić. Dla mnie to trochę nielogiczne. To tak jakbyś chciała przyciągnąć samotność.
Mam wrażenie, że strasznie się męczysz udając coś. A to i tak idzie na marne, bo możesz coś udawać, a i tak podświadomość wie swoje.
Ja przyciągam facetów, ale nie w moim typie :D
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 14 lut 2016, o 17:39

Sysia napisał(a):Mam wrażenie, że strasznie się męczysz udając coś. A to i tak idzie na marne, bo możesz coś udawać, a i tak podświadomość wie swoje.


DO-KŁA-DNIE! :)

Zachęcam do obejrzenia:
https://www.youtube.com/watch?v=v6HG0h2GtbE&list=PLXuG-15J6vcXI_DO1MY0hA5rvJHy7NjGK&index=1
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 884
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 248 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 384 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez czynnik_omega » 14 lut 2016, o 17:41

Sysia napisał(a):Ja przyciągam facetów, ale nie w moim typie


Ten "typ" facetów jest zgodny z wibracjami Twoich przekonań w tym kontekście.

Nie staraj się zmieniać facetów (w sensie wpływać na nich, żeby się zmienili) - zmień swoje przekonania a odpowiedni faceci się pojawią.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1862
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 659 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 905 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , LadyLady, Majestic-12 [Bot], MSNbot Media i 10 gości