Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Sysia » 14 lut 2016, o 17:42

czynnik_omega napisał(a):
Sysia napisał(a):Ja przyciągam facetów, ale nie w moim typie


Ten "typ" facetów jest zgodny z wibracjami Twoich przekonań w tym kontekście.

Nie staraj się zmieniać facetów (w sensie wpływać na nich, żeby się zmienili) - zmień swoje przekonania a odpowiedni faceci się pojawią.


Wiem :)
Sysia
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 lip 2015, o 19:45
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 24 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez gryfinka » 14 lut 2016, o 17:47

Gdzies to juz tu było ale tak ku pamięci :)

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... X7ZgnJlsfs

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 140
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 69 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 14 lut 2016, o 17:53

Genialne!
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 884
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 248 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 384 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 18:02

Ja w sumie to sobie nie wmawiam, że samotność jest super, tylko po prostu staram się widzieć dobre strony każdej sytuacji. No i to wychodzi, tylko tak jak mówię wszystko ma swoje granice :). Marzą mi się wspólne podróże, kolacje, tańce, koncerty, weekendy spontaniczne za miastem, a jakoś tak to dla mnie jest bez soli i pieprzu jak na dłuższą metę robione w pojedynkę :). A moje koleżanki. ...no cóż albo przy dzieciach, albo zaraz będą rodzic, a ze mnie żadna disco diva żeby szaleć gdzieś samotnie w sobotnią noc hehe :). No i tak to teraz wygląda :) jestem jeszcze młoda i spragniona życia bo tak szczerze to go specjalnie nie uzylam tak jakbym chciała :). A tymczasem jakoś tak się nagle stało, że moje życie towarzyskie zaczęło przypominać życie towarzyskie 90 latka po trzech zawalach :) hehe. Marze o wielkiej miłości no i o tym, żeby z kimś doświadczyć tych wszystkich rzeczy. Jak miałyśmy wszystkie po dwadzieścia, dwadzieścia parę lat to większość z nas była wolna. Aż nadszedł czas na poważne związki. Mniej więcej w tym samym czasie. Później dla nich nadszedł czas na dzieci, a dla mnie na ucieczkę męża, rozwód i całą resztę atrakcji :). No i teraz mam wrażenie, że patrzą na mnie jak na jakiś wybryk natury. No bo ile można rozmawiać o pracy (dzięki Bogu za pracę, uratowała mnie ), a ja przecież nie mam pojęcia o życiu matki i mężatki to i się nie wypowiem jakoś specjalnie :).
Zastanawiałam się w sumie nad takim niezobowiazujacym romansem, może cos takiego by mi pomogło. Ale raz, że to trochę wbrew mnie samej (chociaż za tym bym sobie jeszcze poradziła ), a dwa nie mam zielonego pojęcia skąd mam niby kogoś takiego sobie wytrzasnac :), takie rzeczy się chyba dzieją same ich się nie planuje.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez makata » 14 lut 2016, o 18:20

Cholirka Bianka szkoda ze Ty tylko faceta szukasz bo ja w u.r. pojechała na wycieczkę z biurem podróży do Hiszpanii i jedyne co mi brakowało to towarzystwa ...ale nie faceta żeby się prowadzac za rękę i te sprawy tylko żeby z kimś pójść na spacer do knajpy bo ...za diabła nie kumam hiszpańskiego a oni angielski tak słabo ....:) mnie brakuje człowiekow różnych płci żeby gdzieś wyskoczyć a dobrze żeby byli też języczni by się dogadać...no ale tak cóż zrobić jak kobiety tylko chłopów szukają :))
makata
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 401 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 18:26

Ja tak luźno o tej Hiszpanii, to może być inne miejsce, w każdym razie samej mi się nie chce :). Do lata daleko tak czy inaczej
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez makata » 14 lut 2016, o 18:33

To chyba masz za dobra pracę jak Ci sie nie chce samej :) mnie się chce teraz zaraz byleby fundusze i wolne było...moja znajomą z pracy leci np na Kubę oczywiście sama :)
makata
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 401 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 14 lut 2016, o 18:45

Żeby pozwolić sobie na krótki wyjazd gdzieś w Europie to muszę trochę odkładać, więc to nie jest wcale tak kolorowo :). Samotne wyjazdy są moim zdaniem fajne pod warunkiem, że nie stają się regułą. Najfajniejsze jest dzielenie z kimś wspomnień. W tamtym roku byłam dosłownie kilka dni we Włoszech, owszem fajnie, piękny kraj, super jedzenie, ale nie powiem nikomu : a pamiętasz jakie było to czy tamto :). Męczy mnie rozmawianie ze swoimi własnymi myślami. Oczywiście, wiem że są ludzie, którzy właśnie się w tym odnajdują.
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 241
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 43 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez MagdaLooney » 14 lut 2016, o 18:51

gryfinka napisał(a):Gdzies to juz tu było ale tak ku pamięci :)

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... X7ZgnJlsfs


Gryfinka :) to ten sam filmik który wstawilam tu w czwartek. Ten koleś jest świetny :)

MagdaLooney
 
Posty: 265
Dołączył(a): 30 sie 2015, o 21:03
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 147 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez makata » 14 lut 2016, o 18:52

A tu się mylisz ona się wcale w tym nie odnajduje i bardżo przeżywała i przeżywa że nie ma rodziny ...ale pojechała raz na Sycylię zobaczyła że takich jak ona jest sporo i że życie jednak ma sens i potem jak ruszyła w trasę ....
makata
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 401 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , LadyLady, Majestic-12 [Bot], MSNbot Media i 10 gości