Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 8 lut 2016, o 18:15

Ja z Fractalem miałam ostatnio fazę na Muminki i oglądaliśmy sobie :D
Książki to też dobra sprawa :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez lena213 » 8 lut 2016, o 18:24

Wiem! Mogę wam bardzo polecić kung-fu panda pierwszą część! Nie dosyć że jest zabawna, w 3/4 filmu jest dosyć ważne przesłanie związane z prawem przyciągania. Tak, znajduje się ono w bajce! Polecam! :)
lena213
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 8 lut 2016, o 18:28

Mam nawet jeden cytat z tej animacji :) Właśnie związany z prawem przyciągania :)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 8 lut 2016, o 18:39

Lena dzięki za polecenie książki, a nostalgie anioła oglądałam już dawno temu, piękny film. Książki czytam nałogowo, ale w sumie teraz jakoś tak na filmy mnie naszło :-)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 237
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 41 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez lena213 » 8 lut 2016, o 19:12

Nie ma za co :) Ta książka jest magiczna, moim zdaniem każdy człowiek a zwłaszcza znający pp powinien ją przeczytać :)
lena213
 
Posty: 47
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 17 razy

Przyciągnęłam faceta jakiego chciałam i...

Postprzez sanfoura93 » 8 lut 2016, o 19:27

Piszę, ponieważ nie wiem jak mam się zachować. PP interesuję się od paru lat z przerwami. Kiedyś robiłam technikę Pani Wandy jeśli chodzi o przyciągnięcie idealnego partnera i... przyciągnęłam go. Fakt, że poznałam go w Internecie i to w sumie taki jaki związek online przez to, że mieszka na innym kontynencie i jeszcze na rok go wzięli do wojska i nie było możliwości spotkania się z nim, ale wiele godzin rozmawialiśmy na Skype itp. I w sumie... To on jest TAKI o jakim marzyłam. Wyznaje takie same wartości jak ja, fajny charakter, spokojny, inteligentny, oczytany no i ten piękny uśmiech i oczy. Jednak.. od jakiegoś czasu kontakt jest rzadszy, coś się psuje itp.. I nie wiem co mam zrobić! Jeśli to jest ten to dalej walczyć i myśleć, że coś z tego wyniknie czy po prostu odpuścić i nie łudzić się złudzeniami, że coś z tego wyjdzie?
Jest to dla mnie dziwna sytuacja, ponieważ poznałam już paru facetów z Internetu, ale żaden mnie tak nie zafascynował jak on, bo po prostu ma te cechy jakie cenię w partnerze, tylko, że jak na złość są jakieś przeszkody np. że nie mogliśmy się spotkać itp. Czy to są przeszkody, które trzeba pokonać czy po prostu są to zwiastuny, że to nie to i widocznie niewłaściwego partnera przyciągnęłam? Chciałam mieć partnera tu i teraz a on jest jakby trochę nieosiągalny ale zarazem fascynujący.

A może powtórzyć technikę i na pierwszym miejscu wyodrębnić, że ma być blisko ? Hmm ;/
sanfoura93
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 19:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 8 lut 2016, o 20:25

Ja bym radziła nie powtarzać techniki, po prostu przeczekać i czas wszystko pokaże czy to ten czy nie ten. Jeśli faktycznie to jest człowiek dla ciebie i ty dla niego to żadna odległość tutaj nie będzie przeszkodą, a może też być tak, że był on dopiero niejako zwiastunem, zapowiedzią tego, który naprawdę na Ciebie czeka. Ale może niech też inni się wypowiedza :)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 237
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 41 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 8 lut 2016, o 20:33

No cóż, ja się zgadzam z Bianką :) Co prawda jestem anty-technikowa, ale często czytałam tutaj, że po technice pojawiali się faceci mający pewne cechy, ale jednak nie byli to "ci". Z kolei jeśli chodzi o odległość to faktycznie - nie ma ona żadnego znaczenia, bo prawdziwa miłość ją po prostu pokona :)
Nie wiem czego efektem jest psucie się tej znajomości, o której wspomniałaś, aczkolwiek jeśli facet zaczyna Cię olewać to broń Boże nie poniżaj się przed nim ;)
AFTER ALL, TOMORROW IS ANOTHER DAY.
Margaret Mitchell, Gone with the Wind

Scarlett
 
Posty: 775
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 21:37
Podziękował(a): 205 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 295 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez bianka85 » 8 lut 2016, o 20:42

Scarlett napisał(a):Nie wiem czego efektem jest psucie się tej znajomości, o której wspomniałaś, aczkolwiek jeśli facet zaczyna Cię olewać to broń Boże nie poniżaj się przed nim ;)


Dokładnie, nie pros go o to, aby okazywal Ci więcej uwagi. Jeśli macie być razem to będziecie i Twoje obawy z perspektywy czasu okażą się śmieszne :). A jeśli ten pan jest tylko (i aż ) zapowiedzią tego właściwego pana.....to tak samo Twoje obawy z perspektywy czasu. ...patrz wyżej;) ;)
Z każdym dniem, we wszystkim staję się coraz lepsza i lepsza :)

bianka85
 
Posty: 237
Dołączył(a): 9 lip 2015, o 12:24
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 41 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez sanfoura93 » 8 lut 2016, o 21:07

Psucie się tej znajomości polega na tym, że coraz mniej ze sobą rozmawiamy. Ostatnio ponad 2 tygodnie nie mieliśmy kontaktu, bo on 'nie miał internetu'... Wiem, że kiedyś miał z tym problem, ale sama już teraz nie wiem czy to jest prawda czy nie. Jakbym ja internetu nie miała to jakoś inaczej chociażbym dała znak życia itp a nie takie milczenie.
Wszystko to spowodowało, że wkradły się myśli niepokoju i czy to TEN, czy mnie czasem nie oszukuje... Stąd ten post tutaj, chciałam się poradzić co w takiej sytuacji zrobić, ponieważ wydawał się być tym wymarzonym a jakoś ciężko to teraz idzie.

No cóż... Będę musiała poczekać i zobaczymy co z tego będzie. Jeśli to nie 'ten' to fajnie byłoby poznać jeszcze tego kogoś lepszego i bardziej dostępnego.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!
sanfoura93
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 19:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], GOLD, , Scarlett, Wenus21 i 14 gości