Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 15 mar 2013, o 08:28

Powiem Wam, że jestem w szoku. Wypróbowałam tą technikę nocnej sugestii. W nocy obudziłam się. Wiedziałam po co się obudziłam i zrobiłam tą technikę, o której tam była mowa. Potem spojrzałam na zegarek, było po 4. Ja nieraz w nocy się budzę i samo obudzenie dziwne dla mnie nie było ale fakt, że od razu wiedziałam czemu się obudziłam już mnie zaskoczył.

Jak dla mnie to pod manipulacje podchodzi no ale jeszcze z kilka razy spróbuje ;)

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Aliss » 15 mar 2013, o 08:57

Ilona81 napisał(a):Powiem Wam, że jestem w szoku. Wypróbowałam tą technikę nocnej sugestii. W nocy obudziłam się. Wiedziałam po co się obudziłam i zrobiłam tą technikę, o której tam była mowa. Potem spojrzałam na zegarek, było po 4. Ja nieraz w nocy się budzę i samo obudzenie dziwne dla mnie nie było ale fakt, że od razu wiedziałam czemu się obudziłam już mnie zaskoczył.

Jak dla mnie to pod manipulacje podchodzi no ale jeszcze z kilka razy spróbuje ;)




Jesli sama siebie uznasz za manipulatorke to ok.
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 15 mar 2013, o 09:01

Aliss napisał(a):
Ilona81 napisał(a):Powiem Wam, że jestem w szoku. Wypróbowałam tą technikę nocnej sugestii. W nocy obudziłam się. Wiedziałam po co się obudziłam i zrobiłam tą technikę, o której tam była mowa. Potem spojrzałam na zegarek, było po 4. Ja nieraz w nocy się budzę i samo obudzenie dziwne dla mnie nie było ale fakt, że od razu wiedziałam czemu się obudziłam już mnie zaskoczył.

Jak dla mnie to pod manipulacje podchodzi no ale jeszcze z kilka razy spróbuje ;)




Jesli sama siebie uznasz za manipulatorke to ok.


No sorki, ale ja bym nie chciała żeby ktoś w nocy działał na moją podświadomość w jakiś tam sposób;) ale tak jak napisałam, wypróbuje to jeszcze z kilka razy :) generalnie działa bo się obudziłam i wiedziałam po co :)) A jak zadziała na tą osobę to Wam napiszę :D

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 15 mar 2013, o 09:48

No własnie jak ktoś pozna miłość to będzie dopiero dowód działania. Bo to że spotykamy pozniej roznych usmiechających się facetów itp to dla mnie jedynie wynik tego, że mamy zwiększoną świadomość i się rozglądamy -bo wiemy że stosujemy technikę;-))))))))
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 15 mar 2013, o 10:31

Dziś w nocy mialam coś dziwnego... wczoraj przed spaniem za pierwszym razem jak wypowiadalam, " za chwile zasne i obudzę sie w momencie kiedy najwieksza ilosc potencjalnych idelanych parterow dla mnie bedzie podatna na sugetia. Obudze sie i bede wiedziala dlaczego sie obuzilam i wykonam technike" to wlasnie za pierwszym razem zapomnialam jak to szlo ale jakos to powiedzialam, ale stwierdzilam ze musze to powiedziec jeszcze raz wiec tak zrobilam... usnelam po jakims czasie i w nocy jak sie obudzilam to faktycznie wstalam i robilam technike, ale potem pare razy wstalam i myslalam o tym ze zapomnialam czegos dodac i nie moglam usnac... nie wiem dlaczego tak mi sie stalo.. juz wiecej dwa razy tego mowic nie bede :)
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Lambar » 15 mar 2013, o 10:36

Portmonetko, trudno mi opisać jaki miałem wtedy stan umysłu i co robiłem, bo to stare dzieje.
Jednakże pamiętam, że marzyłem o kobiecie, z którą spędzę życie, z którą będę miał dzieci, z którą będę mógł ćwiczyć różności na tym świecie (i tu nie chodzi głównie o jogę w łóżku ;-) ale bardziej o wyrażenie cierpliwości do istot zwanych dziećmi i inne takie tam).
I z tego co kojarzę, to nie przejmowałem się gdzie tą babę znajdę, kiedy, jak.
I to właśnie był chyba drugi klucz do sukcesu.

Bo tak sobie myślę, że te drzwi sukcesowe są dwuzamkowe.
Pierwszy zamek to wiedzieć czego się chce, czyli marzyć dokładnie na temat (choć tematem nie musi być fizyczna rzecz, lecz stan umysłu, serca, związków etc.).
Drugi natomiast zamek to nie przejmować się tak, czyli zwolnić napięcie i magicznie działać,
działać "tak jakby",
tak jakby to już się stało,
czyli jak się czuję, gdy mam wspaniałą babę obok siebie?

Czyli dawno temu w pewnym momencie mój świat tak niesamowicie się ułożył, jednego dnia zaszło tyle "zbiegów okoliczności", że mogliśmy z Nią pójść na imprezę. I potem działo się już z małymi zgrzytami, ale było już z górki.
Patrząc z perspektywy czasu to wygląda jak afera uknuta przez kogoś z Góry ;-)
____________
Sekret mistrza - zawsze mam wybór, czy będę się tym przejmował, czy też nie.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 1013
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57
Podziękował(a): 25 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 121 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez M3chocolate » 15 mar 2013, o 14:01

Hej!

Jestem ciekawa czy ktoś wymyśli sobie przyjaciela ;) .Co prawda mam przyjaciólke ,ale chcialabym ze szkoly tanca najlepiej instrukotkę .Uwielbiam to środowsiko i tych ludzi . Czy w taki sm sposób mozna wykorzystać ta metode jak przy facecie?
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 15 mar 2013, o 14:50

Ilona81 napisał(a):
Aliss napisał(a):
Ilona81 napisał(a):Powiem Wam, że jestem w szoku. Wypróbowałam tą technikę nocnej sugestii. W nocy obudziłam się. Wiedziałam po co się obudziłam i zrobiłam tą technikę, o której tam była mowa. Potem spojrzałam na zegarek, było po 4. Ja nieraz w nocy się budzę i samo obudzenie dziwne dla mnie nie było ale fakt, że od razu wiedziałam czemu się obudziłam już mnie zaskoczył.

Jak dla mnie to pod manipulacje podchodzi no ale jeszcze z kilka razy spróbuje ;)




Jesli sama siebie uznasz za manipulatorke to ok.


No sorki, ale ja bym nie chciała żeby ktoś w nocy działał na moją podświadomość w jakiś tam sposób;) ale tak jak napisałam, wypróbuje to jeszcze z kilka razy :) generalnie działa bo się obudziłam i wiedziałam po co :)) A jak zadziała na tą osobę to Wam napiszę :D


Nie wiem czy w filmiku podanym przez Aliss czy w jakims innym z panią Wandą Wegener była poruszana kwestia manipulacji - nie można wpłynąć w ten sposób na osobę jeżeli ona sama tego nie chce lub jest to sprzeczne z jej systemem wartości. Nie można namówić kogoś w ten sposób zeby napadł na bank np. No chyba ze mu to pasuje:) Dlatego właśnie podczas robienia tej techniki trzeba podać jakie ten ktoś będzie miał z tego korzyści.
Kiedy brałam udział w kursie podstawowym Metody Silvy była omawiana ta metoda i moja wykładowczyni wspominała fakt kiedy sama po raz pierwszy brała udział w takim kursie i poznała tę technikę. Poznali ją tez inni uczestnicy szkolenia a na drugi dzień nie wiedziała czemu jeden z uczestników działał jej na nerwy:) Unikała go na przerwach w zajęciach i nie chciała być z nim w parze kiedy ćwiczyło sie dwójkami. Potem jej się przyznał że probował nowopoznaną technikę na niej:) A ona nie była nim zainteresowana i na nic się to zdało.
Wydaje mi się, że stosowanie tej techniki w celu znalezienia idealnego partnera to takie założenie swojego profilu na portalu randkowym Wszechświata. To nie jest manipulacja. Ogłaszasz wszem i wobec kogo szukasz. Jakie masz preferencje, czego oczekujesz i co sama możesz zaoferować. Nie znasz tych mężczyzn, nie wybierasz nikogo na siłę wbrew jego woli. Wysyłasz informację . Wszechświat, czy podświadomość jak kto woli weryfikuje dane, znajduje dokładnie to co zostało podane. Ten człowiek tez szuka tego co Ty podałaś. To że wybiera się godzinę w której są najbardziej podatni na sugestię oznacza ze wtedy najłatwiej im to zakomunikować. Za jednym zamachem i w każdym zakątku świata:) Tak naprawdę nie potrzeba techniki sugestii nocnej zeby wpływać na siebie na wzajem. Jesteśmy jednością. Doskonale i bez sugestii nocnej wyczuwamy że osoba nam znana czegoś od nas oczekuje czy ktoś jest do nas np. wrogo nastawiony mimo ze się uśmiecha. Coś nam nie pasuje choć nie umiemy określić co.
Gdzieś czytałam, ze niektórzy uważają, ze stosowanie makijażu to manipulacja ;)

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 15 mar 2013, o 15:25

Nigdy nie stosowałam tej techniki do przyciągnięcia partnera życiowego ani biznesowego bo do tego też się nadaje, ale tak sobie myslę że może warto dodać do "zamówienia", albo lepiej wpleść niż dodać nasze emocje jakie chcemy przeżywać. Bo tak naprawdę o uczucia i emocje tu chodzi. Ta osoba ma w nas wyzwalać określone uczucia. Portmonetka napisała: "miły chłopak ale nie było nam po drodze". Może jak się poda suche dane: wzrost taki i taki, waga taka i tak, szatyn, niebieskie oczy..... to będzie taki, albo nawet 10 takich się pojawi, ale nie zadziała na nas. Bedzie miły, czuły, szarmancki i jaki tam jeszcze chcecie ale nic nam to nie będzie robiło ;)
Może warto wpleśc cos takiego np.:
Mężczyzna który mnie wybierze i ze mną zostanie jest:
- tak przystojny, .......,........, że odczuwam radośc i dumę gdy na niego patrzę (i może wtedy nieważne ile ma wzrostu bo i tak będziecie czuły radość i dumę:))
- czuły, kochający i dajmy na to opiekuńczy, że wciąż od nowa rozpala we mnie miłość do niego
- inteligentny,.......,.....,.......,że bardzo mi imponuje i fascynuje
Ech....wiosna idzie i mnie miłośnie nastraja :D
Ostatnio edytowano 15 mar 2013, o 18:39 przez gryfinka, łącznie edytowano 1 raz

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 15 mar 2013, o 17:25

no własnie jest też coś silniejszego czasem w nas zaprogramowanego niż technika ktorą wpajamy 3 tyg i np zdarza się poznać takiego jak napisaliśmy ale nie ma nic.. a jak ćma lgniemy do kogoś z kim będą problemy..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 14 gości