Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 14 mar 2013, o 22:02

Ja już przez takie oczekiwanie że musi zaraz być Właściwy nieźle dałam się wrobić bo, zrobilam sobie listę cech itd, po czym poznałam kogoś- iskra od 1 wejrzenia, gość mnie nie odstępował na krok a w efekcie się okazało, że nic nie wyszłoi i facet też niezainteresowany niczym poważnym
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

wideofilmowanie warszawa
wideofilmowanie to nasza pasja właśnie dlatego możecie być pewni o swój film nasze realizacje odbywały się na terenach warszawa kalisz
studio-slubne.eu

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez M3chocolate » 14 mar 2013, o 22:06

moze nie usiclislas tego ze ma zostac przy tobie ;)
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 14 mar 2013, o 22:19

No wlasnie to podalam jako pkt 1 bo tak bardzo jestem zmęczona już podobnymi sytuacjami,
raczej wynika to, że przyciągnęłam to czego się obawiam ..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 14 mar 2013, o 22:36

LadyLady napisał(a):Powiedzcie mi jak sobie radzicie z odpuszczeniem później ? Bo ciężko poznać miłość w takim stanie wyczekiwania, że musi się ktoś pojawiać po tych 3 tygodniach, obserwowania każdego pojawiającego się faceta i się zastanawiania czy to już to...


No co do miłości czy pieniędzy jest ciężko odpuścić bo wiadomo, że to dla Ciebie ważne i nie ma dnia żebyś nie pomyślała. Ale ja mam sposób, akurat z tym nie jest mi ciężko. Mam kolejne wielkie marzenie na którym się skoncentruję w całości. Do tego zajmę się sobą, ćwiczenia, różne zabiegi domowe upiększające itp.

Co do małych rzeczy to odpuszczenie przychodzi mi łatwo i naturalnie. Ale przez to zauważyłam jakie to ważne jest. Nawet dziś miałam przykład. Byłam na pizzy i w tej pizzerii pracuje fajny koleś. Powiedziałam do koleżanki, że chciałabym go spotkać, a koleżanka, że jakąś znajomą osobę (akurat ona w PP też jest zagłębiona- koleżanka). Ale niestety dziś pracował ktoś inny. No więc wyrzuciłam całe myślenie o zobaczeniu tego kolesia, zajęłam się gadaniem z koleżanką no i jak już ubierałyśmy się i miałyśmy wychodzić to okazało się, że on jednak pracuje, tylko pewnie gdzieś tam sobie był ;) Koleżanka nie sprecyzowała kogo chciała zobaczyć to zobaczyła swoją klientkę. W końcu też znajoma osoba ;)

Tak samo miałam z kolegą którego chciałam zobaczyć. On z innego miasta. Przez dwa dni intensywnie myślałam, o tym że chciałabym żeby zadzwonił albo najlepiej przyjechał do mnie do pracy. Potem zajęłam się czymś innym. Po jakiś dwóch tygodniach przyszedł do mnie do pracy ... :)

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez M3chocolate » 14 mar 2013, o 22:52

heh ,czy mozna przyciagnac myslami nawet jak sie go nie zna a wiesz jak wyglada?
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 14 mar 2013, o 22:57

M3chocolate napisał(a):heh ,czy mozna przyciagnac myslami nawet jak sie go nie zna a wiesz jak wyglada?



hehe jeśli można kogoś kogo się zna to i pewnie kogoś kogo nie zna też można ;) dla mnie to i tak jest bardzooo dziwne i szokujące, że można kogoś myśleniem przyciągnąć ;) jaka to jest wielka siła ;)))

czytając o tych waszych szklankach znalazłam jaką technikę nocnej sugestii i chyba sobie to wypróbuje ;)) choć nie wiem czy to po za moją religię nie wykracza

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez magicmind » 14 mar 2013, o 23:00

Ja tak rozumiem to wszystko co przestudiowałem.
Nie chodzi o wiarę tylko o przekonanie ,że to się spełniło i wyrażanie radości i wdzięczności z tego powodu. Tylko w ten sposób się przyciąga , każdy inny może spowodować opóźnienie albo brak realizacji.
Tyle teorii a teraz praktyka:D
Ostatnio edytowano 26 mar 2013, o 08:48 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz

magicmind
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez stodni » 15 mar 2013, o 01:55

Jestem pod wrażeniem, że potraficie się obudzić i wypowiedzieć technikę. Niestety mnie nie udaje się obudzić np w nocy i to powiedzieć a rano w momencie kiedy się budzę jestem kompletnie rozkojarzona i wstaje i robię to co zawszę rano. Nie mogę sobie przypomnieć o wypowiedzeniu techniki. Powinnam chyba zmienić swoje podejście i nastawić podświadomość na to.
Wydaje mi się, że może tutaj w dużej mierze zaważać pewnego rodzaju nie zdecydowanie co do partnera bądź pojawianie się kilku osób na raz i niepotrafię się zdecydować.
Przyciagnąć można kogoś myślami, ale co w momencie kiedy przyciągniemy tą osobę, a my ani ona nie zrobimy pierszego kroku, tylko się miniemy, spojrzymy na siebie ?
stodni
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 23:43
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Aliss » 15 mar 2013, o 07:46

izabelinek napisał(a):Technika Pani Wandy to jest programowanie nocne z Metody Silvy. które można zastosować do wszystkiego. Ciekawa jestem waszych efektów. Ja kiedyś próbowałam programować inne rzeczy i nawet się budziłam w nocy tylko jakoś nigdy nie mogłam dokończyć programowania, bo usypiałam Nie wiem czy ja akurat nie wychwyciłam tego czy Pani Wanda nie mówiła o tym, bo w metodzie Silvy, której Pani Wanda kiedyś była wykładowcą jest powiedziane, że trzeba się wprowadzić w stan alpha i w tym stanie mówić co się chce. I ja z reguły wprowadzałam się w ten stan, zaczynałam programowanie i usypiałam


izabelinek w glebokim snie kazdy znajduje sie w stanie teta bez wprowadzania sie wczesnie w niego
Gdy budzimy sie w nocy wykonujac ta technike juz jestesmy w stanie alpha i nie musimy sie w niego wprowadzac
Pani Wanda o tym wie :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1841
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Aliss » 15 mar 2013, o 08:13

portmonetka napisał(a):
Aliss napisał(a):Hej portmanetko :)
Znam ta metode z tej ksiazki : http://www.ceneo.pl/1000825#tab=spec
w niej autorka fajnie naposala jak skladac pisemne zamowienia do uniwersum :D
Mozna wszystko sobie zamowic nie tylko chlopa


Hej Aliss :)

Dzięki za informację o książce, na pewno przeczytam.A może napisz coś więcej na ten temat,czy składałaś w ten sposób jakieś "zamówienia"? Bardzo jestem ciekawa efektów :)
A moje"zamówienie"pewnie nie wyszło jak należy ;) bo nie znałam instrukcji obsługi jak poprawnie napisać taki list ;) Nic to,napiszę drugi tylko muszę też zrobić porządek w mojej podświadomości :)


Hej portmanetko
Ja osobiscie nigdy nie stosuje sie do instrukcji z ksiazek , jestem bardzo elastyczna osoba i dopasowuje techniki do siebie
odpowiednio ja przerabiajac tak bym to dobrze odczula Ksiazke warto przeczytac t zego wzgledu ze jest tam wiele praktycznych porad ,autorka opowiada na przykladach w jaki sposob ona to robila i jak to u niej dzialalo :)
Oczywiscie po zlozeniu zamowienia trzeba sie ruszyc z domu i isc miedzy ludzi , czyli wylonac jakis ruch .
Film pani Wandy Wegener z technika jest tez skuteczny i caly plus tej metody jest taki ze tu nie trzeba wierzyc .
spelni sie :)

pozdrawiam i zycze ksiecia z bajki ;)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1841
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 12 gości