Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 15 mar 2013, o 20:55

Gryfinka

Oki :) ale ja mam konkretną osobę na myśli. Znam imię, nazwisko potrafię sobie dokładnie wyobrazić. Czyli z Twojego postu wnioskuję, że jeśli nic nie podziała to co przez noc podziałam to znaczy, że nim nie zmanipuluje bo nie będzie dla mnie. No czyli krzywdy nie zrobię.

A właściwie to jestem ciekawa jak to może wyjść z wieloma osobami. Bo w tej nocnej metodzie niby masz zarys osoby sobie wyobrazić, więc na wielu nie podziała chyba ;)
Dobra skupiam się na tym jednym przypadku :)))

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 15 mar 2013, o 23:52

Ja bym na Twoim miejscu nie zamykała sobie drogi na przyciąganie innych też, po co się ograniczać ;-) Jeśli ten zestaw cech ktory byś chciała aby miał Twoj partner jest taki jak tego faceta konkretnego- to jak macie być razem i on tez chce tego co Ty- to jego pewnie przyciągniesz:-)
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez portmonetka » 16 mar 2013, o 00:55

Lambar napisał(a):
Bo tak sobie myślę, że te drzwi sukcesowe są dwuzamkowe.
Pierwszy zamek to wiedzieć czego się chce, czyli marzyć dokładnie na temat (choć tematem nie musi być fizyczna rzecz, lecz stan umysłu, serca, związków etc.).
Drugi natomiast zamek to nie przejmować się tak, czyli zwolnić napięcie i magicznie działać,


:D
Tak Góra chce coś uknuć ,jak to fajnie napisałeś,ale portmonetka staje sobie czasem na drodze.
Za bardzo się czasami spinam.

To jak z ziarnem,któremu powinniśmy pozwolić wzejść, a nie co chwila wykopywać i pytać :jak?
Ja często poddaje w wątpliwość siłę sprawczą Góry.Czy to nie absurd

Teraz kiedy o tym pisze,to widzę jak mało jednak we mnie wiary,zaufania i luzu.Aż wstyd.

Co do manipulacji,której niektórzy się tu obawiają,to ja naprawdę nie widzę w propozycji pani Wandy nic złego.
Przecież my wysyłamy informację,energię,jakby takie "znaki dymne";)a odpowiedź przecież jest wolną wolą.
Mamy się przecież zareklamować i w przeciwieństwie do reklam z tv, przedstawić prawdę.
Ona mówi o tym,że to co mamy do zaproponowania mamy spełnić w realnym życiu.To uczciwe.
Np.jeśli proponujemy lojalność,to co w tym złego? Może ktoś, kto ma odpowiedzieć,właśnie na to czeka :)

portmonetka
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez portmonetka » 16 mar 2013, o 01:03

Chcę też wyrazić swoją radość za tak wiele fajnych komentarzy.Naprawdę jak utworzyłam ten wątek,to nie przypuszczałam,że aż taki odzew będzie.Cieszę się i życzę każdemu i oczywiście sobie, doskonałej realizacji tego marzenia i wielu innych :D

portmonetka
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez M3chocolate » 16 mar 2013, o 17:32

portmonetka -Czy jakis Pan x się pojawił może?
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Phoenix » 17 mar 2013, o 00:30

Witajcie... :)
Na początku chciałem napisać, że jestem w szoku, ponieważ kilka dni temu postanowiłem wypróbować metodę podawaną przez panią Wandę Wegener (a szerzej znaną jako metoda nocnego programowania Silvy) i od kilku nocy budzę się dokładnie tak, jak planuję sobie przed snem, doskonale wiedząc, w jakim celu i z myślą o tym, że mam wykonać technikę. Jestem dosyć sceptyczny, jeśli chodzi o różne innowacyjne metody i niezmiernie zdziwił mnie fakt, że to zadziałało :D Z optymizmem więc patrzę w przyszłość.

Czy ktoś, kto stosuje/stosował/orientuje się może bardziej w tej technice może mi powiedzieć czy wykonuje się ją przez 3 tygodnie i następnie co? Jest powiedziane, czy trzeba zaprzestać, czekać, czy jak to jest? :D

Drugie moje pytanie brzmi- czy metodę programowania nocnego Silvy można zastosować do innych przypadków (niekoniecznie miłosci) i jeśli tak to na czym to polega? ;p
Phoenix
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 07:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 17 mar 2013, o 11:43

Można tę metodę wykorzystać do znalezienia partnera w biznesie, można znaleźć pracodawcę, można zareklamować swoją firmę potencjalnym klientom, można łatwiej przekonać swoje dziecko że np. wagary to nic dobrego.

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Ilona81 » 17 mar 2013, o 15:22

W moim przypadku nocne programowanie zadziałało tylko za pierwszym razem. Znaczy drugiej nocy też się obudziłam ale o całkiem innej godzinie i nie byłam pewna czy to właśnie specjalnie po to. Zastanawia mnie fakt czy jedna osoba może być podatna na sugestie każdego dnia o innej porze? Bo jeśli tak to może i dobra była ta druga pora. Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź;)


LadyLady

Ja póki co stosuję na jednej osobie tą technikę. Chcę zobaczyć czy to działa ;) Potem zobaczę

Zamówienie u Boga też zrobiła co do tej osoby ;)))

Ilona81
 
Posty: 66
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 21:15
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 5 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Phoenix » 17 mar 2013, o 16:23

Ja to zrozumiałem tak, że można budzić się o różnych porach, nie zawsze musi być to ta sama godzina (w ogóle czegoś takiego nie brałem pod uwagę). Ważne, żeby się zbudzić (nieważne kiedy) i wykonać technikę.

Zna ktoś odpowiedzi na moje pozostałe pytania, odnośnie tego: co po tych 3 tygodniach? Trzeba zrobić i poczekać? Czy jak?

Co do pytania o to, co można programować, chodziło mi o sprawę dość kłopotliwą, a mianowicie potencje i ogólnie pobudzenie seksualne, ktore pani Wanda przytoczyła w swojej wypowiedzi. Ktoś wie jak to zaprogramować?
Phoenix
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 07:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 17 mar 2013, o 17:25

Potem wydaję mi się, że trzeba odpuścić myślenie o tym i zająć się innymi rzeczami , bywać wsród ludzi itd..wszak miłość zawsze przychodzi niespodziewanie..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 8 gości