Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 18 mar 2013, o 19:40

A co zrobić żeby zmienić w sobie takie przekonanie, ktore gdzieś tam we mnie tkiw że ja przyciągam niezaangażowanych facetów, ktorym amok przechodzi zwykle po miesiącu..
Bo wizualizuję sobie od lat zaangażowanego, ktory chce coś poważnego, a jak zawsze przyciągnę się z takim co po czasie się okazuje, że nie chce brać odpowiedzialności za nic. Cięzko to na początku zauważyć bo pierwsze dni szaleją i piszą itd.Myślałam, że to moja wina ale oni mają tak jak się okazuje z każda więc przyciagam po prostu niewłasciwych..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez stodni » 18 mar 2013, o 23:54

Anielka napisał(a):
syllaqmadam napisał(a):
Anielka napisał(a):Nic się właśnie nie wydarzyło :-D.
ale super wyjaśnia to ten filmik z udziałem pani Wandy. Warto obejrzeć cały, ale konkretnie o używaniu słowa "strasznie" jest po 26 minucie filmu.



Ja słowa "strasznie" nie usłyszałam po 26 minucie, jedynie o manipulacji i o tym, że jeżeli coś będzie korzystne dla drugiej osoby to ona to przymie, jeżeli uzna, że nie jest korzystne to nie. Później natomiast o tym aby słowa były używane w czasie teraźniejszym.
stodni
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 23:43
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Anielka » 19 mar 2013, o 14:53

stodni napisał(a):



Ja słowa "strasznie" nie usłyszałam po 26 minucie, jedynie o manipulacji i o tym, że jeżeli coś będzie korzystne dla drugiej osoby to ona to przymie, jeżeli uzna, że nie jest korzystne to nie. Później natomiast o tym aby słowa były używane w czasie teraźniejszym.


Stodni...sorrrrry :-), przecież ja filmiku nie wkleiłam. Pewnie w jakims innym szukałaś. Naprawiam juz błąd, dokładnie 26min.22sek. "Strasznie" przepraszam :-)

http://niezaleznatelewizja.pl/2013/02/o ... 8-02-2013/

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 19 mar 2013, o 15:09

No no wymiękam, po 3 dniach stosowania techniki i powtarzania jakiego chcę,odezwała się do mnie moja dawna znajomość, pan ktory oczywiście nie chciał się zbyt angażować:///
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Bellinda » 19 mar 2013, o 18:21

LadyLady - rewelacja, że tak szybko działa (w sensie ugruntowania Twojej pewności co do skuteczności), lecz wiesz oczywiście ;p, że nie masz zobowiązani wobec owego objawionego Pana by od razu rzucac się mu na szyję z wdzięczności swego objawienia - bo nie poznałaś jeszcze pierdyliona innych potencjalnych byc może duuuuuuuuuuuużo lepszych kandydatów do Twej zacnej dłoni? ;)

Kiedyś, nie pamietam w której książce było świetnie opisane o ludziach którzy "poodrzucali super luksusowe samochody typu Rollsroyce, bo zafiksowali się na pierwszej nadarzającej okazji i bardzo nisko siebie postrzegali na zasadzie - bylabym szczesliwa gdybym tego fiata poobijanego tylko miała". Mierzyć jak najwyżej!!!

Bellinda
 
Posty: 180
Dołączył(a): 26 cze 2011, o 19:39
Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 70 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 19 mar 2013, o 19:14

Ja nie wizualizowałam o takich cechach pana, wiem, że ta znajomość kłopoty przynosi same,, no ale tylko taki się pojawił jak zaczęłam przyciąganie i teraz jak technikę, tylko on znów.
chyba jest coś silniejszego gdzieś niż te sugestie, może trzeba przeżyć niektóre znajomości..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez scintilla » 19 mar 2013, o 19:48

W piątek zaczęłam praktyki w wydawnictwie i okazało się, że pracuje tam mój ex, w sumie to od bardzo dawna nic do niego nie mam, bo to było bardzo dawno temu i w sumie nie było to za specjalnie poważne, ale jak się dowiedziałam, że ma żonę, to jednak jakieś takie ukłucie poczułam, że on już z kimś jest na stałe, a ja sama. Już trzy lata uciekałam od związków, ale wszystko już mi mówi, że to już pora. Pewnie to jeden z tych znaków, żebym sobie uświadomiła, że dość już za długo tego uciekania przed miłością.
scintilla
 
Posty: 39
Dołączył(a): 23 lut 2013, o 19:36
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 19 mar 2013, o 20:22

Bellinda napisał(a):LadyLady - rewelacja, że tak szybko działa (w sensie ugruntowania Twojej pewności co do skuteczności), lecz wiesz oczywiście ;p, że nie masz zobowiązani wobec owego objawionego Pana by od razu rzucac się mu na szyję z wdzięczności swego objawienia - bo nie poznałaś jeszcze pierdyliona innych potencjalnych byc może duuuuuuuuuuuużo lepszych kandydatów do Twej zacnej dłoni? ;)

Kiedyś, nie pamietam w której książce było świetnie opisane o ludziach którzy "poodrzucali super luksusowe samochody typu Rollsroyce, bo zafiksowali się na pierwszej nadarzającej okazji i bardzo nisko siebie postrzegali na zasadzie - bylabym szczesliwa gdybym tego fiata poobijanego tylko miała". Mierzyć jak najwyżej!!!



Pierdylion mnie rozwalił

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 20 mar 2013, o 10:06

Ponieważ wiem, że mam problem z odpuszczeniem później, wyczekiwaniem, oczekiwaniem itd żeby się pojawił właściwy to jak myślicie, jak zajmę się flirtowaniem z takim niewłasciwym to może się pojawi ten ktorego chce hehe? Czy to tak nie działa, i trzeba mieć czyste pole? Przyznam, że praca i pasje nie bardzo mnie odciągają od odpuszczenia później..
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez alice » 20 mar 2013, o 21:51

Flirtowanie z niewłaściwym zapewne przyciągnie... innych niewłaściwych. Powiedz temu echu adios, nie flirtuj z niewłaściwym. O to Ci przecie chodzi czyż nie?

alice
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 14 gości