Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 14 mar 2013, o 15:57

Ja wczoraj wyprobowalam techniki Pani Wandy... i musze Wam powiedziec ze bylam w szoku... Przed tym wszystko, znalazlam ten filmik i dokaldnie zapisalam co mam mowic.. potem jak bylam w dobrym humorze dokladnie napisalam sobie na kartce jaki ma byc ten moj idealny mezczyzna abym mogla do tego wracac czesto.. Nadeszla noc.. polozylam sie spac i od razu powiedzialam to co Pani Wanda mowila.. nawet w sumie w to nie wierzylam ze moge sie obudzic w nocy i wiedziec po co no ale powiedzialam.. Usnelam po jakims czasie... Dziewczyny.. w nocy obudzilam sie, otworzylam oczy i wiedzialam co robię.. Tak jakbym nie kontrolowala tego bo chcialo mi sie spac ale mimo tego usiadlam na łozku i zaczelam mówic,. tak sama od siebie to co zapisalam na kartce ale mowilam z pamieci.. gdy juz wszystko powiedzialam polozylam sie od razu tak nagle i zasnelam.. Rano jak wstalam to nie wiedzialam czy to mi sie snilo czy nie... ale wtedy sprawdzilam godzine i bylam pewna ze przebudzilam się o 1.15 i mialam kontakt z moja podswiadomoscia.. To bylo coś pieknego dla mnie.. nigdy wczesniej nie mialam takiego uczucia./ Jestem przekonana ze to pomoze.. Poszalalam z cecha mojego idealu takze juz czuję te radosc jak sie wrescie spotkamy...:D Polecam Wam to :D
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Hirose » 14 mar 2013, o 16:18

Ja już 3 dni korzystam z techniki pani Wandy. Budzę się za każdym razem i wykonuję tą technikę. Szczerze przyznam, że efekty są naprawdę świetne! Obcy mężczyźni na ulicy się do mnie uśmiechają, przepuszczają w drzwiach. Dzisiaj wracałam z kolegą ze szkoły, bo zaproponował wspólny powrót. Nawet nadłożył trochę drogi, idąc moją codzienną trasą. Gdy zobaczył, gdzie dokładnie mieszkam, powiedział, że przecież możemy razem chodzić do szkoły. Byłam w szoku! :D Ale musiałam odmówić, bo niemal całą drogę do szkoły idę z dwoma koleżankami... Ta technika jest na prawdę rewelacyjna i polecam ją każdemu! :D
Nie ma ludzi nam obcych. Są tacy, których jeszcze nie znamy.

Hirose
 
Posty: 32
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 10:36
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 11 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez izabelinek » 14 mar 2013, o 16:34

Technika Pani Wandy to jest programowanie nocne z Metody Silvy. które można zastosować do wszystkiego. Ciekawa jestem waszych efektów. Ja kiedyś próbowałam programować inne rzeczy i nawet się budziłam w nocy tylko jakoś nigdy nie mogłam dokończyć programowania, bo usypiałam Nie wiem czy ja akurat nie wychwyciłam tego czy Pani Wanda nie mówiła o tym, bo w metodzie Silvy, której Pani Wanda kiedyś była wykładowcą jest powiedziane, że trzeba się wprowadzić w stan alpha i w tym stanie mówić co się chce. I ja z reguły wprowadzałam się w ten stan, zaczynałam programowanie i usypiałam

izabelinek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 31 gru 2011, o 16:54
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 14 mar 2013, o 17:31

ja wczoraj przeżyłam bardzo cos dziwnego.. bo w zesycie nie zapisalam sobie ze trzeba sie wprowadzic w stan alfa, z odliczaniem od 3 do 1 i wyorazaniu sobie tych cyfr, a w nocy to zrobiłam.. sama nie wiem dlaczego ale to zrobilam zanim zaczelam technike.. az nie moge sie doczekac az usne... :D
czekam az minie mi 3 tygodnie i jestem ciekawa kogo to ja poznam.. :D
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez magicmind » 14 mar 2013, o 17:52

mam dla was prośbę; jeżeli budzicie się nocą do tej techniki to ustalcie sobie konkretną godzinę co do minut np. 3:21,4:32,5:43 ciekaw jestem czy tez będziecie potrafili tak się obudzić

magicmind
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez makata » 14 mar 2013, o 19:08

a o co chodzi z tymi 3 szklankami??

makata
 
Posty: 1433
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 829 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 14 mar 2013, o 19:45

tu nie ustala się godziny.. Twoja podświadomosc Cię sama obudzi wtedy kiedy bedziesz gotowa, wtedy kiedy potencjali idealni parterzy beda podatni na sugestie.. :) Moja kolezanka pierwszej nocy obudziła sie o 4 rano a dzis mowila ze przed 6 :)
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 14 mar 2013, o 19:48

a te szklanki...
chodzi o to ze przez 3 dni codzinnie, przed snem nalewasz cała szklankę wody, siadasz na łozku bierzesz szklanke i mowisz do podswiadomosci ze to jest wszystko co musisz zrobic aby znalesc rozwiazanie problemu o kotrym myslisz i wypijasz PÓŁ szklanki wody, odstawiasz i idziesz spac.. Rano jak wstaniesz siadzasz na łozku i mowisz, to jest wszystko co muszę zrobic aby znalesc rozwiazanie problemu ktory mam na mysli i tak się stanie.. wypijasz drugą połowke szklanki wody i zaczyasz swoj dzien :) a po 3 dniu dostaniesz odpowiedz.. musisz byc czujna bo albo dostaniesz sms, albo kogos spotkac kto Ci powie co masz zrobic.. itp :)
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Vilandra » 14 mar 2013, o 21:28

Takie to nasze życie przewrotne czasami jest. Ja właśnie noszę się z zamiarem skonstruowania takiego zamówienia na, jak to zabawnie nazwałaś "chłopa sztuk:1", bo ten ostatni to mi coś nie wypalił :D
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 824
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 21:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez LadyLady » 14 mar 2013, o 21:58

Powiedzcie mi jak sobie radzicie z odpuszczeniem później ? Bo ciężko poznać miłość w takim stanie wyczekiwania, że musi się ktoś pojawiać po tych 3 tygodniach, obserwowania każdego pojawiającego się faceta i się zastanawiania czy to już to...
LadyLady
 
Posty: 699
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 09:47
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 13 gości