Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

***Chłop potrzebny od zaraz***


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez stodni » 18 mar 2013, o 00:11

Phoenix napisał(a): Zna ktoś odpowiedzi na moje pozostałe pytania, odnośnie tego: co po tych 3 tygodniach? Trzeba zrobić i poczekać? Czy jak?


Wydaje mi się, że po tych 3 tygodniach trzeba wyjść do ludzi, tam gdzie można spotkać swoją potencjalną partnerkę/ partnera. Trzeba bywać wśród ludzi. A co dalej ... Hmmm, tego już nie wiem, można spróbować samemu zrobić jakiś krok, a może coś z tego wyjdzie, albo czekać biernie na ruch z drugiej stony. Pytanie, chcesz przyciągnąć konkretną osobę, czy kogoś zupełnie do tej pory Ci nie znanego ?

Na samym początku tego wątku była mowa o liście, ja swój list napisałam jednak nic z niego nie wyszło. Nie wiem, czy źle go napisałam czy po prostu nie myślałam zbytnio o tym i dlatego nie wyszło.

Dzisiaj spróbuję zastosować 3 tygodniową metodę Pani Wandy, mam nadzieje, że wytrwam w tym postanowieniu, gdyż dla mnie to jest strasznie długi okres, a jestem osobą strasznie niecierpliwą.
stodni
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 23:43
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 18 mar 2013, o 07:59

stodni jeśli napislas swój list wtedy kiedy powstał ten wątek to rzeczywiście jesteś bardzo niecierpliwa:D

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez magicmind » 18 mar 2013, o 08:03

przecież w tym liście samemu sobie można wyznaczyć termin ;p
Może ona wyznaczyła na dzień następny :D

A co do tego co trzeba robić , trzeba wykonać jakieś działania aby odebrać swoje zamówienie.
Wsłuchać się w wewnętrzny głos podpowiada i postępować zgodnie z nim.

magicmind
 

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Anielka » 18 mar 2013, o 08:38

stodni napisał(a): Dzisiaj spróbuję zastosować 3 tygodniową metodę Pani Wandy, mam nadzieje, że wytrwam w tym postanowieniu, gdyż dla mnie to jest strasznie długi okres, a jestem osobą strasznie niecierpliwą.



Pozwoliłam sobie wyróżnić słowo "strasznie"... Nie używa się w takim kontekście. Pani Wanda wyjaśnia dlaczego.
Mi kiedyś pewien chłopak pisał, że "strasznie mu się podobam" . Już wtedy mi to zestawienie coś nie grało... :-)

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez syllaqmadam » 18 mar 2013, o 09:19

Anielka napisał(a):
stodni napisał(a): Dzisiaj spróbuję zastosować 3 tygodniową metodę Pani Wandy, mam nadzieje, że wytrwam w tym postanowieniu, gdyż dla mnie to jest strasznie długi okres, a jestem osobą strasznie niecierpliwą.



Pozwoliłam sobie wyróżnić słowo "strasznie"... Nie używa się w takim kontekście. Pani Wanda wyjaśnia dlaczego.
Mi kiedyś pewien chłopak pisał, że "strasznie mu się podobam" . Już wtedy mi to zestawienie coś nie grało... :-)

Ale co nie grało coś się wydarzyło ?
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 19:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez gryfinka » 18 mar 2013, o 10:20

magicmind napisał(a):przecież w tym liście samemu sobie można wyznaczyć termin ;p
Może ona wyznaczyła na dzień następny :D

A co do tego co trzeba robić , trzeba wykonać jakieś działania aby odebrać swoje zamówienie.
Wsłuchać się w wewnętrzny głos podpowiada i postępować zgodnie z nim.


właśnie o ten krótki termin realizacji mi chodziło :)

gryfinka
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 21:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez stodni » 18 mar 2013, o 14:02

Zapamiętam aby następnym razem nie używać tego słowa w tym kontekście.

Skoro samemu można wybrać termin reazlizacji to dlaczego mam wybrać przyszły miesiąc, skoro mogę wybrać przyszły tydzień, w dużej mierze zależy tutaj dużo od naszej wiary w to. A może trzeba samemu zrobić ten pierwszy krok, a nie czekać biernie na reakcje z drugiej strony.
stodni
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 23:43
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez charlotta » 18 mar 2013, o 16:47

Widzę, że wielu z nas bierze udział w akcji przyciągania partnera :) może jak włączymy wszyscy taki duży wspólny magnes to szybciej nam to pójdzie, w końcu co dwie głowy to nie jedna! :D
Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia

charlotta
 
Posty: 398
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 20:14
Podziękował(a): 24 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 73 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez daydream19 » 18 mar 2013, o 17:37

ja sobie nie raz wyobrazam jak leze w lozku, ze jestem takim calym magnesem i ze przyciagam do siebie wszystko to co chce :) :D a przede wszystkim faceta ! :D
daydream19
 
Posty: 103
Dołączył(a): 14 paź 2012, o 07:14
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 46 razy

Re: ***Chłop potrzebny od zaraz***

Postprzez Anielka » 18 mar 2013, o 18:52

syllaqmadam napisał(a):
Anielka napisał(a):
stodni napisał(a): Dzisiaj spróbuję zastosować 3 tygodniową metodę Pani Wandy, mam nadzieje, że wytrwam w tym postanowieniu, gdyż dla mnie to jest strasznie długi okres, a jestem osobą strasznie niecierpliwą.



Pozwoliłam sobie wyróżnić słowo "strasznie"... Nie używa się w takim kontekście. Pani Wanda wyjaśnia dlaczego.
Mi kiedyś pewien chłopak pisał, że "strasznie mu się podobam" . Już wtedy mi to zestawienie coś nie grało... :-)

Ale co nie grało coś się wydarzyło ?


Nic się właśnie nie wydarzyło :-D.
ale super wyjaśnia to ten filmik z udziałem pani Wandy. Warto obejrzeć cały, ale konkretnie o używaniu słowa "strasznie" jest po 26 minucie filmu.

Anielka
 
Posty: 2008
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], carden i 15 gości