Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Co udało nam się w życiu przyciągnąć?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez MujerERojon10 » 6 sie 2015, o 11:44

Krolik

Na test z cmami to ja nie wpadłam hehe; ) Ja ich nie lubie wieczorami, ale niektóre ładna są. Kilka drobnych testów mi wyszło.
Co do bycia szczęśliwym to to prawda w 100%. Będąc szczęśliwym, czując szczęście, radosc, wdziecznosc itp. wszystko latwiej przychodzi. Ja od jakiegoś czasu jestem w takiej euforii, jedynie z rannym wydawaniem mam problemy. Ale chwilę później przedstawiam się na optymizm.

MujerERojon10
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Bialy Krolik » 6 sie 2015, o 11:55

Tak bardzo wiekszosc ludzi na forum skupia sie nad technikami nad odpuszczeniem i pytaniami co robie zle ( spokojnie tez tak mialem ) ze zapomnielismy o najwazniejszym po co tu przyszlismy? Jestesmy na tym swiecie by odczuwac radosc i szczescie , oczywiscie techniki i narzedzia sa dobre a nawet bardzo dobre ale gwarantuje Nam wszystkim ze jesli kazdy z nas bedzie szczesliwy i radosny tu i teraz to osiagnie wszystko za pomoca kazdej techniki i przy uzycia kazdego narzedzia . Jestesmy tu tylko po to by byc szczesliwymi ale nie mozna zakladac jak bede mial to czy tamto to bede szczesliwy , poprostu byc szczesliwym a to i tamto podazy za nami to nie my mamy gonic rzeczy , uczucia, pieniadze to one podaza za nasza wibracja no i jak moze byc jeszcze lepiej ;)

Bialy Krolik
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Nicky » 6 sie 2015, o 11:58

Dokładnie, Królik ma tutaj absolutną rację.
Pamiętajcie że trzeba się czuć dobrze tu i teraz, właśnie TERAZ, cokolwiek mamy, mieć te wysokie wibracje, żyć z przyjemnością.
Obniżyć ważność WSZYSTKIEGO!!! Absolutnie wszystkiego. Nic nie jest ważne, jak na to spojrzeć z odpowiednio dużego dystansu. Ani kasa, ani samochody, ani dobra praca, ani nawet wymarzony facet. Ani dom. NIC :)

Nicky
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez vortexng » 6 sie 2015, o 12:00

Bo tak!:

Jeśli uznamy za nasz jedyny kompas dobre samopoczucie - wszystko pięknie się układa.
Nawet kwestia odpuszczania.

Marzenie o czymś - facecie, pracy czy zdarzeniu sprawia nam mnóstwo przyjemności: super, keep doing that. Ale po jakimś czasie może nam się już "nie chcieć", albo możemy czuć frustrację czy jakikolwiek silnie nieprzyjemnie. Ale jeśli NAPRAWDĘ czegoś chcemy to włożyliśmy w to już tyle emocji i energii i kreacji, że Wszechświat doskonale wie czego chcemy i wie, gdzie to jest i jak ma się zmanifestować.

Więc - jeśli czujemy, że już czas zaprzestać prób - no to odpuszczamy. Ale nie dlatego 'że tak trzeba, by zmanifestować' tylko dlatego, że... już mamy tego dość. :D I wybieramy lepsze samopoczucie.

Ja tak miałam ze swoim blogiem - zawsze chciałam mieć epickiego, pięknego bloga z własną domeną i cudownym szablonem zadedykowanym mnie. Próbowałam sama - było ciężko to ogarnąć. Myślałam o tym od około dwóch lat próbując na różne sposoby.

Ostatnio (z dwa miesiące temu) uznałam, że już mi się nie chce. Mam dość tego. Jak mam go mieć to to mnie przyjdzie i już. A jak nie to sobie kiedyś kupię zrobienie tego wszystkiego - może po studiach? Może to jeszcze nie czas? Może mam się jeszcze sporo nauczyć zanim zacznę pisać? Zapomniałam.

Tak się składa, że mój blog będzie postawiony za tydzień bo znajomi całkowicie za darmo mi go zrobią, którzy pracują w agencji reklamowej. Znajomy grafik porobił mi fotki na niego, jara się bardzo, że może mi pomóc a ja wciąż w to nie wierzę, że ktoś mi tak pomaga po prostu dlatego, że fajnie się razem dogadujemy. Tak samo zrobią mi kanał na YT udostępniając studio w swojej pracy, czaicie?! Ja zawsze chciałam się udzielać w ten sposób. Kosmos totalny. A już zapomniałam.

<3 Wszech ogarnął :D
Jeśli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz to w obu przypadkach masz rację.
--------------------------------------------
Po prostu Get Happy! :D
gethappy.pl

vortexng
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 lip 2015, o 21:12
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Nicky » 6 sie 2015, o 12:06

Otóż to! Odpuściłaś... i masz. Zapomniałaś, wyluzowałaś... i nagle przyszło :) I tak to właśnie jest.
Tak jak z moim pieskiem przyciągniętym dwa lata temu. Chciałam mieć małego pieska... ale wiedziałam że rodzinka się nie zgodzi, bo mieliśmy już dwa psiaki. Ale ja po cichu sobie marzyłam o trzecim, tylko takim maleńkim, słodkim... po jakimś czasie dałam sobie spokój, sama sobie wybiłam tego pieska z głowy. Wyśmiałam te swoje pomysły: co też mi wpadło do tego durnego łba? No i zapomniałam o piesku. I właśnie wtedy zdarzyło się coś nieprawdopodobnego: któregoś dnia wychodząc z pracy, wpadł mi pod nogi maleńki, śliczny piesek... bez obróżki, prawdopodobnie porzucony przez jakiegoś turystę, może nawet wyrzucony z samochodu :O Koniec końców, po bezskutecznych poszukiwaniach właściciela zdecydowaliśmy że psina zostaje z nami :D I tak oto moje małe życzenie które totalnie odpuściłam, spełniło się w zupełnie nieoczekiwany sposób :P

Nicky
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez vortexng » 6 sie 2015, o 12:15

A i w ogóle PRZYKŁAD NA MOC PODŚWIADOMOŚCI

Przykleiłam sobie przy drzwiach takie zdjęcia małe z różnymi rzeczami, których chcę - rzeczami, które mają mi zapadać w podświadomość, dlatego przy drzwiach bym widziała je za każdym razem jak wychodzę z pokoju.

Jednym z nich było to zdjęcie: (ono dla mnie symbolizuje pracę blogerki).



Prawie się popłakałam jak ten znajomy od robienia mi szablonu na bloga wysłał mi to zdjęcie BEZ MOJEJ W OGÓLE ŻADNEJ PROŚBY, SUGESTII, NICZEGO (JA ICH NAWET NIE PROSIŁAM O ZROBIENIE MI CZEGOKOLWIEK, CHYBA TYLKO RAZ NAPOMKNĘŁAM, ŻE ZAWSZE CHCIAŁAM MIEĆ BLOGA).



Ciarki. <3
Jeśli myślisz, że coś możesz lub czegoś nie możesz to w obu przypadkach masz rację.
--------------------------------------------
Po prostu Get Happy! :D
gethappy.pl

vortexng
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 55
Dołączył(a): 30 lip 2015, o 21:12
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez MujerERojon10 » 6 sie 2015, o 12:19

Bialy Krolik napisał(a):Tak bardzo wiekszosc ludzi na forum skupia sie nad technikami nad odpuszczeniem i pytaniami co robie zle ( spokojnie tez tak mialem ) ze zapomnielismy o najwazniejszym po co tu przyszlismy? Jestesmy na tym swiecie by odczuwac radosc i szczescie , oczywiscie techniki i narzedzia sa dobre a nawet bardzo dobre ale gwarantuje Nam wszystkim ze jesli kazdy z nas bedzie szczesliwy i radosny tu i teraz to osiagnie wszystko za pomoca kazdej techniki i przy uzycia kazdego narzedzia . Jestesmy tu tylko po to by byc szczesliwymi ale nie mozna zakladac jak bede mial to czy tamto to bede szczesliwy , poprostu byc szczesliwym a to i tamto podazy za nami to nie my mamy gonic rzeczy , uczucia, pieniadze to one podaza za nasza wibracja no i jak moze byc jeszcze lepiej ;)



Też się skupiałam dopóki nie przeczytałam książki o pozytywnym myśleniu od strony wiary i Boga. Teraz żadnych technik nie stosuje i jest najlepiej. :) Jedynie przed snem czasem piwizualizuje coś, chyba ze od razu padnę.

Co do bloga i pisania to ja zawsze marzyłam żeby pisac o moim hobby. Robilam juz trzy pidejscia, ale zadna z tych stron mi nie odpowiada do końca. Czekam dalej choć wiem, że najlepsza byłaby moja strona. Podświadomość i Bog tytuł mi już podali. Miała być sjesta ale cały czas chodziła mi stacja i tak będzie. Co dalej to czekam cierpliwie na genialne pomysły; )

MujerERojon10
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Bialy Krolik » 6 sie 2015, o 12:30

Vortexng, gratuluje mocy
Zauwazylem ze wchodzac w ta energie nie ma nic poz szczesciem , nie mam przymusu myslec ani wizualizowac jest zupelny spokoj , wystarczy sie poddac temu iwchodzic tam jak najczesciej , poprostu przychodzi chwila ze mam ochote bo czuje ze chce powizualizowac wiec puszczam slajd nie czuje takiej potrzeby to tego nie robie , mam chec na muzyczke to ja wlaczam bedac w zrodelku mysli przychodza same np. pomysly albo poprostu nie ma nic poza szczesciem i ciarkami na plecach , wczoraj np. wsiadlem na rower zapodalem Marleya dont worry i banan na pysku to mi wystarczylo , nie czulem zadnej presji ale czasem lubie podkrecac i pytam jak jeszcze moze byc lepiej , manifestacje zdarzaja sie o wiele czesciej i swiadomie przychodza czym czesciej odczuwamy szczescie ja tak mam i wszystkim zycze tego samego a nawet wiecej , spokojnie starczy dla kazdego hahaha

Bialy Krolik
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Bialy Krolik » 6 sie 2015, o 12:38

Vortexng dobrze napisala
poprostu sama poczula to zrezygnowanie nikt jej nie kazal to sie czuje , mysle ze jestes jak najczesciej na wysokich wibracjach i nauczylas sie odczuwac nie myslec analitycznie tylko czuc :)
gdy nie masz przymusu a zazywasz tego szczesliwego uczucia niczym prysznica wchodzac w ta energie to Twoje wyzsze JA bedzie wiedzialo co chcesz , bedzie wiedzialo czy masz wizualizowac w tej chwili czy moze pozniej a jesli uzna za stosowne to odpuscisz jesl nie to wizualizujesz , jak najmniej analizowac jak najwiecej cieszyc sie i czuc nasze cialo jest Mega przekaznikiem i informuje nas o wszystkim czy to nasza wibracja czy mamy sie zatrzymac czy isc dalej pokazuje nam droge, np ostatnio na czyms mi zalezalo ale ktos tam powiedzmy sie nie odezwal wiec olalem sprawe ale nie zeby odpuscic poprostu tak to czulem ze ufam wszechswiatowi poczym dostalem pierwszy tel. mam czekac na drugi ale wiecie co ja wcale nie czekam , puszcze i owszem czasem jakas mysl ale wiem ze to wszechswiat bedzie wiedzial najlepie czy to jest droga ktora mam isc co nie zmienia faktu ze cel jest jedeen a w zasadzie dwa ktore osiagne
to jedynie zmienia fakt ze pozwolilem wybrac wszechswiatowi najkrotsza i najprostsza droge do manifestacji tego

Bialy Krolik
 

Re: Co udało nam się w życiu przyciągnąć?

Postprzez Mrdurdix » 6 sie 2015, o 13:25

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że będąc szczęśliwymi, z automatu, jakoś samoczynnie dostajemy tego szczęścia więcej :). Sam doświadczam tego od kilku dni. Po prostu czuję się dobrze i w moim życiu jakoś więcej się dzieje. Tu dzwoni telefon z zaproszeniem na imprezę, tu jakiś mały prezent. To drobiazgi, ale dzięki nim jeszcze bardziej podbijam swoje dobre samopoczucie :).

Szczęście + Szczęście = Jeszcze więcej szczęścia :D - Takie równanie sprawdza się u mnie niezawodnie :D
http://www.kdurda.blogspot.com - Jeśli masz ochotę, wpadnij. Inaczej o codzienności i zwykłych sprawach. Mam nadzieję, ze znajdziesz coś dla siebie :)

Mrdurdix
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 53
Dołączył(a): 29 cze 2015, o 11:22
Podziękował(a): 13 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 30 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Bing [Bot], i 5 gości