Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

surowa dieta + dużo motywacji


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 12:04

http://www.youtube.com/watch?v=avUBfHro ... rofilepage

Może kogoś zainspiruje, jeśli nie sama dieta, to podejście do życia "biorę pełną odpowiedzialność za swoje porażki i od tej pory dbam o siebie na bieżąco". Ja w zasadzie nie jem mięsa (wędlin wcale), mało chleba (ostatnio zero), a zaczynam eksperyment z mniej więcej miesiącem pod tytułem raw food (surowizny). Dopuszczam wpadki, choć raczej ich nie zakładam, wyjątkiem będą na pewno zupy pojawiające się raz na jakiś czas. Takie oczyszczenie, żeby zrobić miejsce dla nowych inspiracji, myśli, spojrzeć na świat w nowy sposób.

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez magicmind » 18 sie 2013, o 12:42

Co do wody z cytryną to polecam ;) Ja praktycznie tylko to pije :)
Kiedyś piłem bardzo dużo herbaty i po pierwsze ona straszliwie barwi zęby a po drugie hmm zostawia coś w ustach przez co jest tak nieprzyjemnie,ciężko,nieświeżo . Ciężko mi to określić ale to nawet można sprawdzić po oddechu ;)
Dlatego ograniczyłem herbatę albo praktycznie w ogóle jej nie pije ;) nie mówiąc już o jakiś świństwach typu cole i innych chemiach. Od paru miesięcy pije tylko wodę z kranu ;) Ona naprawdę jest zdrowa ;)

Co do aktywności fizycznej to chyba nie ma wątpliwości ;)
A co do żywności to też wiadomo nie od dziś ze przetworzona czy poddana obróbce termicznej traci mocno na jakości ale nie potrafię sobie wyobrazić jeść coś surowego albo rezygnować z przysmaków :)

magicmind
 
Posty: 5095
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 853 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1308 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez M3chocolate » 18 sie 2013, o 12:58

woda z kranu? Ona nie jest zdrowa
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Pola95 » 18 sie 2013, o 13:03

M3chocolate napisał(a):woda z kranu? Ona nie jest zdrowa



Ostatnimi czasy właśnie wiele się o tym mówi, że jednak woda z kranu jest zdrowa. Ale ja jakoś też nie mogę się przekonać. Co do tematu to osobiście staram się zdrowo odżywiać. Słodyczy nie tykam wcale. A patrząc na skład i widząc E250 itd.wszystko odkładam i ciągle słyszę od innych "nie przesadzaj", ale się tym nie przejmuję. :) Pijam tylko wodę, albo od czasu do czasu sok 100%. No i sport! Bez tego sobie zycia nie wyobrażam. Czysta przyjemność.
"Nie obawiaj się, że Twoje życie się skończy. Obawiaj się, że nigdy się nie zacznie."
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Pola95
 
Posty: 111
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 21:51
Lokalizacja: Wielkopolska
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez magicmind » 18 sie 2013, o 13:08

M3chocolate napisał(a):woda z kranu? Ona nie jest zdrowa


http://www.youtube.com/watch?v=uL9kyYQ7Tfs

Dodam tylko ,że na całym świecie zdarzały sie afery ze znane firmy lały po prostu kranówkę do butelek ;)

magicmind
 
Posty: 5095
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 18:55
Podziękował(a): 853 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1308 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez M3chocolate » 18 sie 2013, o 13:14

ja wogole nie lubie juz slodyczy JUPI
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 13:22

Surowa dieta jest pyszna i je się na niej do syta, czasem nawet 5000 kalorii.

http://www.youtube.com/user/FullyRawKristina

nie namawiam, ale jeśli ktoś chce spróbować to gorąco polecam, samopoczucie i ilość energii wzrasta nieziemsko :)

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez M3chocolate » 18 sie 2013, o 13:23

magicmind napisał(a):
M3chocolate napisał(a):woda z kranu? Ona nie jest zdrowa


http://www.youtube.com/watch?v=uL9kyYQ7Tfs

Dodam tylko ,że na całym świecie zdarzały sie afery ze znane firmy lały po prostu kranówkę do butelek ;)



A na biednych ludziach chca kase sobie zarobić
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Luniaaa » 18 sie 2013, o 13:34

Hej ja od roku zdrowio sie odzywiam, wszystkich wskazówek zostałam nauczona od mojej trenerki wiec jakby ktos miał jakies pytania odnosnie diet mozna do mnie napisac, chetnie pomoge ! ; )
Luniaaa
 
Posty: 243
Dołączył(a): 22 lip 2013, o 19:37
Podziękował(a): 35 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 45 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Ruda » 18 sie 2013, o 13:47

alice napisał(a):Surowa dieta jest pyszna i je się na niej do syta, czasem nawet 5000 kalorii.


nie namawiam, ale jeśli ktoś chce spróbować to gorąco polecam, samopoczucie i ilość energii wzrasta nieziemsko :)



Zgadzam się. Aczkolwiek uważam, że to kwestia przekonania, wiary czy jak zwał, tak zwał. Jakiś czas temu przestawiłam się na taki sposób żywienia, nie zrewidowałam jednak swoich poglądów, odczuć na temat samego jedzenia. To był błąd. Moim celem było zdrowe "odgrubienie" siebie. W rezultacie po 2 m-cach miałam 6 kg do przodu a poziomem cholesterolu (chyba z tych warzyw :) ) zdobyłabym mistrzostwo świata.
Teraz znów tak się odżywiam. Jednak dopiero po odrzuceniu durnych (bo inaczej nie da się nazwać) przekonań czuję cudowną lekkość i wreszcie przypominam kobietę. I przede wszystkim, cieszę się nie tylko smakiem, ale chrupkością, nasyconą i żywą barwą surowizny:)
Posiadamy wolną wolę w takim stopniu,w jakim nie angażujemy się w daną czynność emocjonalnie.

Ruda
 
Posty: 95
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 11:31
Lokalizacja: Corona Borealis
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 8 gości