Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

surowa dieta + dużo motywacji


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 16:23

CafeDelMar nie wiem jak ty kobietko kochana ; D ale we mnie od zawsze ten testosteron buzowal i nadal go plynie sporo : ) od dziecka jakies sporty walki, le parkour, rycerstwo i bochurty z chlopakami : D na mojej scianie wisi zakrwawiona i pocieta tarcza z walk taka pamiatka : D pozniej militaria wojsko milsimy turystyka wspinaczka gorska itp : ) coz raczej typem kota kanapowca nie jestem :D ale ty pewnie powiesz ze to kolejny mit : D jak wolisz, ja lubie to co robie ; )

btw jak ty mnie bedziesz tak draznic tym drapieznikiem bez lodowki to i ciebie kiedys z ukrycia upoluje zobaczysz : D na czczo jak sama pisalas ; D

Nie wiem co masz do IG ale juz na stracie nie masz racji wedle mojej racji : D
pare miechow temu wykonywalem siedzacy tryb pracy 12/14h dziennie przy kompie, zero aktywnosci wiekszej, do tego jadlem co wszyscy i skutek byl masakryczny : )
pozniej przestawilem sie na IG i samo bez jakichkolwiek cwiczen zeszlo 10kg : ) wrocila energia chcec do zycia i sila
smiac mi sie chce bo ludzie sie zazynaja dietami cwiczeniami jakimis innymi pierdolami a nic wiecej nie trzeba jak poprostu odzywiac sie zdrowo i organizm sam wroci do rownowagi czuli do szczuplej sylwetki
to co robia ludzie dookola to takie troche wylewanie wody z dziurawej lodki, siedza biedaki dniami i nocami az w koncu wybiora ta wode i maja sucho pod nogami wtedy szczyca sie swoimi sukcesami jacy to sa wielcy : D
ale za chwile psikus do lodki nadal dolewa sie woda i oni znowu musza ja wylewac : )
nie lepiej poprostu zatkac ta dziure, walnac sie na sloneczku i woda sobie spokojnie sama wyparuje ? : D
mozna tej jej troche wylac nie widze przeszkod : ) w koncu nie wlewa sie jej wiecej wiec po co sie meczyc : )

ogolnie nie schudniesz i nie bedziesz zdrowy jesli caly czas zresz za przeproszeniem gowno : )
mozesz cwiczyc jak glupi shcudniesz super ale za chwile znowu przytyjesz bo dostawa gowna nie zostala przerwana : )
odetnij dostawy nawozu do organizmu to on juz sobie sam poradzi z tym syfem w srodku, powoli skutecznie : )

Co do p90x
zapytaj pod koniec roku : ) ja juz widze zmiany w ciele ; D jest ladnie ale bedzie pieknie ; )
sukcesow ; )
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 16:40

CafeDelMar napisał(a):
alice napisał(a):Powpisuj w google dieta raw (lub surowa dieta) a białko, jest dużo artykułów, nawet dzisiaj je czytałam (w tym na forach o treningach)


Tylko widzisz alice na tych forach to raczej nie siedzą autorytety. Jak wejdziesz na forum kulturystyczne to taki temat jak surowa dieta jest albo wyśmiewany ,albo pomijany. Ja jestem kobietą i nie dążę do rozbudowanej muskulatury, a mam obawy przed utratą tkanki mięśniowej, a co dopiero facet np.



chyba tu jest to czego trzeba: http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=3514

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 18 sie 2013, o 16:57

Na wstępie we mnie testosteron nie buzował nie buzuje i nie będzie buzował never

Po kolei. Pisząc słowo "mit" miałam na myśli tok myślowy narzucany przez społeczeństwo(trenerów , dietetyków itd) odnośnie sposobów racjonalnego odżywiania, na odstrzał biorę IG, bo taki rodzaj diety podałeś, ale może to być cokolwiek innego, a wiec "zeszło" Ci 10 kg, bo zapewne byłeś na ujemnym bilansie kalorycznym i równie dobrze schudłbyś jedząc pokarm o wysokim IG ,ale ciągle trzymając się określonej liczby kalorii ...

Piszesz "ogolnie nie schudniesz i nie bedziesz zdrowy jesli caly czas zresz za przeproszeniem gowno " - Rozumiem, ze buraki albo arbuz są takim gównem bo mają wysoki IG ... no to śmiech na sali w tym momencie ... Nie będę nawet tego komentować bo nie wiedziałam ,że jem gówno ... Sam fakt odchudzania za pomocą diety bez aktywności fizycznej to nie najlepszy pomysł cóż taki wybrałeś ... Dla kobiety to by była masakra...Nie chciałabym zobaczyć skóry po tak radykalnym spadku wagi ( 50% spadku wody i mięśni) Im jest się grubszym tym szybciej lecą kg, ale już od początku trzeba ćwiczyć ... bo efekt wizualny jest najistotniejszy, a nie wagowy ... Lustro jest wagą. Nigdy nie odchudzaj się bez ćwiczeń bo rozstępy i zwiotczała skóra przywita Cię szybciej niż myślisz.

"smiac mi sie chce bo ludzie sie zazynaja dietami cwiczeniami jakimis innymi pierdolami"

Dietami okej, ale ćwiczeniami ??? A cóż w tym złego sam od dzieciaka miałeś zajawkę na sport ,a teraz "pierdoły" lepiej leżeć na słoneczku i czekać ? Zrozum ,ze sport to pasja i powtarzam to jak nie uczynisz z tego pasji tylko obowiązek lub jedynie środek do uzyskania celu to ŻEGNAJ, bo nawet jak efekty przyjdą to rzucisz to w diabli i tyle z super sylwetki...Skończysz jeden program , drugi i papa ...

Bushido, ja bym chciała abyś miał taką zajawkę jak za "dawnych lat" Masz zajawkę na PX90 czy jest to tylko środek do osiągnięcia celu (sylwetki) ... Jak się zmuszasz do tego to masz problem i nie wymądrzam się... nie uważam się za alfę i omegę w tej dziedzinie, ale biegam nie od dziś , uprawiam fitness i byłam bywalczynią siłowni i wiem jak "wyrobione chłopaki" się zaniedbali bo nigdy nie pokochali sztangi... Dlatego śmiem twierdzić znajdź aktywność sparawiająca Ci największą przyjemność, bo ona zostania do końca życia, a nie na sezon ... ;) I nie musi to być sport siłowy dla jasności.

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 17:14

ahhhh dziewczyno : D skad w tobie tyle jadu i nienawisci ; D spokojnie ; D my tutaj sobie grzecznie rozmawiamy : )
dla ciebie arbuz to gowno dla mnie gowno to maka, fastfoody i wszelka skrajnie przetworzona zywnosc ; ) a najwiekszym gownem jest cukier ; D Ale ok skoro tak argumentujesz : )
potrafisz przyjac ze niekoniecznie muszisz miec racje : ) ??

sama wiesz i nie musze ci tego pisac ze rzucilas tak skrajne argumenty ze nie ma sensu tego ciagnac ; ) po co ?
koniecznie chcesz udowodnic swoja racje ? ale ja nie chce : D znalazlem cos co sprawia ze dobrze i syto jem, szczupleje, mam coraz wiecej sil i energii i co mam to rzucic w diably bo ty mowisz nie indeks jest zly ; )

dziewcyzno kochana wspaniala ; ) Ujme to tak
jak chcesz codzien cwiczyc 4h zeby byc szczupla to rob to ja ci nie bronie : D
ja sobie poprosto bede zdrowo jadl i mam ten sam efekt ; ) a sport czyli p90x to dla zdrowia bo na basen nie mam czasu jezdzic a ten program rozwija wsyztskie partie ; ) a inne moje zajawki to spokojnie, robie je z pasji i poczucia szczescia ; )

sukcesow i spokojnie : D dystansu : )
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 18 sie 2013, o 17:27

alice napisał(a):chyba tu jest to czego trzeba: http://www.forumveg.pl/viewtopic.php?t=3514


Dziękuję , pozwolę sobie zagłębić się w ten temat , ponieważ jestem człowiekiem otwartym na nowe horyzonty oraz nie zamykam się w odgórnie przyjętych schematach. ;)

Jeśli jednak moje śledztwo doprowadzi mnie do wniosków, że surowa dieta i sport siłowy absolutnie nie idzie w parze , zrezygnuję z takich "pomysłów". Zdrowy rozsądek podpowiada ,że nie może być tak pięknie jak jest to opisane ;)




Bushido, jaki jad jaka nienawiść proszę Cię ... ;) Dla Ciebie arbuz to gówno bo ma wysoki IG Bushido. Czy Ty nie jesteś przypadkiem zakochany ? Bo widzę ,że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem :D

Potrafię przyjąć ,że nie mam racji ,ale nie w tym wypadku ponieważ dieta bez ćwiczeń jest chora i takie oto treści lądują do neta a dziewczyny się głodzą potem na potęgę zamiast ruszyć cztery litery sprzed kompa ...

Nie karzę Ci nic rzucać , to Twoje życie jeśli czujesz się z tym szczęśliwy okej. Chciałam tylko zwrócić uwagę na pewien aspekt. Czy nie uważasz ,że Twoje zachowanie jest sterowane przez jakieś chore umysły które wymyśliły tą chorą dietę w celu zarobku ? Wydaniu jakiś książek , płyt itd. że dałeś się zaprogramować na taki a nie inny tok myślenia ....

Okej, jest Ci z tym dobrze ... rozumiem i nie wnikam dalej ... mam tysiące argumentów, ale skoro uważasz ,że jest to jedynie "narzucanie swojej racji" I nie chcesz o nich posłuchać , no to ja się wysilać nie będę ... :D

Z pokojem się żegnam bez absolutnie jakiejś wymyślonej agresji ...Ja z natury lubię dyskutować , wymieniać ,poglądy , doświadczenia ... nie sądzę by kipiało agresją z mojej strony . Naprawdę ;)

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 17:31

CafeDelMar napisał(a):Potrafię przyjąć ,że nie mam racji ,ale nie w tym wypadku ponieważ dieta bez ćwiczeń jest chora i takie oto treści lądują do neta a dziewczyny się głodzą potem na potęgę zamiast ruszyć cztery litery sprzed kompa ...


sprostowanie - surowa dieta nie jest głodówką i można na niej jeść wysokokalorycznie (nawet 5000 kcal tak jak wspomniałam wcześniej)

alice
 

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 18 sie 2013, o 17:35

alice napisał(a):
CafeDelMar napisał(a):Potrafię przyjąć ,że nie mam racji ,ale nie w tym wypadku ponieważ dieta bez ćwiczeń jest chora i takie oto treści lądują do neta a dziewczyny się głodzą potem na potęgę zamiast ruszyć cztery litery sprzed kompa ...


sprostowanie - surowa dieta nie jest głodówką i można na niej jeść wysokokalorycznie (nawet 5000 kcal tak jak wspomniałam wcześniej)


To tyczyło się wypowiedzi Bushido , który schudł 10 kg bez ćwiczeń. ;)

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez Bushido » 18 sie 2013, o 17:46

Cafe skoro surowe jedzenie BE
skoro jedzenie wedlug IG jest BE
skoro dieta bez cwiczen jest BE
skoro programy typu p90x i inne sa BE
skoro wszytsko jest BE to co jest dobre ; D

p90x mam za free : ) jedyny wydatek wzgledem mojego zdrowia to zakup ksiazki - poradnik zywieniowy 21 wieku : ) koszt 25 zl bodajze takze nie, nie napedzam wachadla : D

podziel sie swoim dosiwadczeniem co jest dobre skoro wszytsko zle ; )
sukcesow ; )
Sukces jest tym co przyciągasz, przez to kim się stajesz...
Badź wola moja...

Bushido
 
Posty: 1266
Dołączył(a): 28 sty 2013, o 20:09
Podziękował(a): 118 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 298 razy

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez CafeDelMar » 18 sie 2013, o 18:05

Czyli zmieniasz zdanie i jest sens ciągnąć dyskusję :D

Po pierwsze gdzie ja napisałam,że surowe jedzenie jest BE. Pisałam ,że sama chętnie przeszłabym na takie "żarcie" tylko muszę skonsultować to z mądrzejszymi ludźmi, którzy przekonają mnie lub odwrotnie- odsuną od pomysłu takiej diety. Pokarzą mi badania , wykresy i ludzi ... :D Zbiorę argumenty. Nie wiem po prostu na chwilę obecną. Uważam ,że w sporcie siłowym ta dieta nie ma racji bytu ze względu na zbyt niską podaż białka. Ale nie wykluczam . Proszę o czytanie ze zrozumieniem. ;)
Jedzenie IG nie jest BE. Jest zabawne po prostu jak jedzenie zgodnie z grupą krwi np. :D
Dieta bez ćwiczeń nigdy nie będzie dobra, chyba ,że zależy komuś na spadku wagi a nie efekcie wizualnym ...
Programy są be, bo go nie kochasz ... zresztą spokojnie, po co ma się wychylać sam się przekonasz.

Ha a teraz chcesz poznać sekret co jest dobre, to już Ci mówię jak skończysz program w który wierzysz i to najważniejsze ;) Twoja wiara w niego Jak wylejesz litry potu i będziesz wyglądać jak z okładki Menshealth-a, a potem tylko "na chwilę" zaprzestaniesz treningów , wtedy przyjdź i zapytaj ...a JA OBIECUJĘ , że Ci powiem PRZYSIĘGAM ,że będe tutaj i Ci powiem.a wiesz dlaczego dopiero wtedy ? Dla Twojego dobra. ;)

CafeDelMar
 
Posty: 38
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 17:13
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: surowa dieta + dużo motywacji

Postprzez alice » 18 sie 2013, o 18:24

Cafe to jeszcze sobie odpowiedz na pytanie do czego Ci jest potrzebna zmiana sposobu jedzenia. No bo tak - jeśli na co dzień jesz zdrowo, to możesz zrobic np tygodniową próbkę owocowo warzywną bez szkody dla zdrowia, a później wrócić do swojej zwyczajowej diety. Ja na pewno będę jeść w stylu najwyżej 80% surowego, reszta gotowane, podobnie nie odmówię sobie paru piwek w miesiącu. Na razie to eksperyment, którego celem jest zmiana spojrzenia, dużo energii, oczyszczenie skóry, przewodu pokarmowego.

alice
 

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 8 gości